Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhrajte 3x doplněk stravy Salus Floradix Vitamin-B-komplex

Soutěžte o tekutý doplněk stravy Salus Floradix Vitamin-B-komplex s životabudiči guaranou a zeleným čajem, který vás povzbudí nejen během zimy.

K podzimu a zimě patří snad stejně neodmyslitelně jako padající listí, kráticí se dny a pošmourné počasí. Řeč je o únavě. Ať už se s ní zrovna potýkáte nebo jí chcete předejít, nezapomeňte doplnit vitamíny.

Komplexní vitamíny

Ke snížení míry únavy a vyčerpání přispívá hned několik vitamínů skupiny B. Patří k nim B2, B6, B12 a niacin, které jsou součástí složení tekutého a velmi chutného doplňku stravy Salus Floradix Vitamin-B-Komplex. Nechybí v něm ani  guarana, zelený čaj a další látky blahodárně působící na naše tělo. Vhodný je i pro vegetariány a vegany.

Kombinaci vitamínů B často vnímáme jako celek pod názvem B-Komplex. Nicméně každý z vitamínů skupiny B má své označení i své role v našem organismu. Například vitamín B1 (thiamin), stejně jako B2 (riboflavin), niacin, B6, biotin a B12, podporuje správnou činnost nervové soustavy, ale přispívá také k normální činnosti srdce. Další vitamíny skupiny B, konkrétně B2 nebo niacin, pomáhají k udržení normálního stavu pokožky, zatímco jiné (B6, B12) mají příznivý vliv dokonce na krvetvorbu. Přispívají totiž ke správné tvorbě červených krvinek.

Doplněk stravy Salus Floradix® Vitamin-B-Komplex obsahuje všechny tyto vitamíny skupiny B v kombinaci s guaranou, zeleným čajem a zeleným ovsem, který blahodárně působící na trávicí systém, metabolismus i detoxikaci organismu. Příjemnou chuť dodávají přípravku také obsažená meruňková dřeň a koncentrovaná pomerančová šťáva.

Doplněk stravy Salus Floradix Vitamin-B-Komplex můžete pořídit v lékárnách, drogeriích dm, Teta a Rossmann a ve vybraných prodejnách se zdravou výživou. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Více informací i nápovědu k soutěžní otázce najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 3x tekutý doplněk stravy Salus Floradix Vitamin-B-komplex s životabudiči guaranou a zeleným čajem!

Soutěž probíhá od 3. do 13. prosince 2018

Vyhrává 3., 333. a 999. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Grapefruitový salát

Grapefruitový salát

18 hlasů
20min 801 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z pomerančů

7 hlasů
45min 223kJ 65 Kč

Recept na velmi dobrý pomerančový salát.

Candát s marinovanou okurkou

23 hlasů
1h a 10min 499kJ 110 Kč

Candát zlehka opečený na másle, skvěle doplňuje marino...

Poradny

Dostanu podporu při výpovědi ze zdravotních důvodů?

Dobrý den, to, zda budete mít nárok na podporu v nezaměstanosti, bude záležet na tom, zda splníte... Více

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více