Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhrajte 3x doplněk stravy Salus Floradix Vitamin-B-komplex

Soutěžte o tekutý doplněk stravy Salus Floradix Vitamin-B-komplex s životabudiči guaranou a zeleným čajem, který vás povzbudí nejen během zimy.

K podzimu a zimě patří snad stejně neodmyslitelně jako padající listí, kráticí se dny a pošmourné počasí. Řeč je o únavě. Ať už se s ní zrovna potýkáte nebo jí chcete předejít, nezapomeňte doplnit vitamíny.

Komplexní vitamíny

Ke snížení míry únavy a vyčerpání přispívá hned několik vitamínů skupiny B. Patří k nim B2, B6, B12 a niacin, které jsou součástí složení tekutého a velmi chutného doplňku stravy Salus Floradix Vitamin-B-Komplex. Nechybí v něm ani  guarana, zelený čaj a další látky blahodárně působící na naše tělo. Vhodný je i pro vegetariány a vegany.

Kombinaci vitamínů B často vnímáme jako celek pod názvem B-Komplex. Nicméně každý z vitamínů skupiny B má své označení i své role v našem organismu. Například vitamín B1 (thiamin), stejně jako B2 (riboflavin), niacin, B6, biotin a B12, podporuje správnou činnost nervové soustavy, ale přispívá také k normální činnosti srdce. Další vitamíny skupiny B, konkrétně B2 nebo niacin, pomáhají k udržení normálního stavu pokožky, zatímco jiné (B6, B12) mají příznivý vliv dokonce na krvetvorbu. Přispívají totiž ke správné tvorbě červených krvinek.

Doplněk stravy Salus Floradix® Vitamin-B-Komplex obsahuje všechny tyto vitamíny skupiny B v kombinaci s guaranou, zeleným čajem a zeleným ovsem, který blahodárně působící na trávicí systém, metabolismus i detoxikaci organismu. Příjemnou chuť dodávají přípravku také obsažená meruňková dřeň a koncentrovaná pomerančová šťáva.

Doplněk stravy Salus Floradix Vitamin-B-Komplex můžete pořídit v lékárnách, drogeriích dm, Teta a Rossmann a ve vybraných prodejnách se zdravou výživou. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Více informací i nápovědu k soutěžní otázce najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 3x tekutý doplněk stravy Salus Floradix Vitamin-B-komplex s životabudiči guaranou a zeleným čajem!

Soutěž probíhá od 3. do 13. prosince 2018

Vyhrává 3., 333. a 999. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Krůtí maso plněné banánem

Krůtí maso plněné banánem

12 hlasů
60min 507 kJ 190 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Lívanečky z celozrnné mouky

11 hlasů
50min 756kJ 80 Kč

Lívanečky provoní kuchyni skořicí a jablíčky.

Rýže s kuřecím masem

12 hlasů
55min 412kJ 140 Kč

Rizoto se zeleninou a kuřecím masem.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více