Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhrajte 3x doplněk stravy Salus Floradix Vitamin-B-komplex

Soutěžte o tekutý doplněk stravy Salus Floradix Vitamin-B-komplex s životabudiči guaranou a zeleným čajem, který vás povzbudí nejen během zimy.

K podzimu a zimě patří snad stejně neodmyslitelně jako padající listí, kráticí se dny a pošmourné počasí. Řeč je o únavě. Ať už se s ní zrovna potýkáte nebo jí chcete předejít, nezapomeňte doplnit vitamíny.

Komplexní vitamíny

Ke snížení míry únavy a vyčerpání přispívá hned několik vitamínů skupiny B. Patří k nim B2, B6, B12 a niacin, které jsou součástí složení tekutého a velmi chutného doplňku stravy Salus Floradix Vitamin-B-Komplex. Nechybí v něm ani  guarana, zelený čaj a další látky blahodárně působící na naše tělo. Vhodný je i pro vegetariány a vegany.

Kombinaci vitamínů B často vnímáme jako celek pod názvem B-Komplex. Nicméně každý z vitamínů skupiny B má své označení i své role v našem organismu. Například vitamín B1 (thiamin), stejně jako B2 (riboflavin), niacin, B6, biotin a B12, podporuje správnou činnost nervové soustavy, ale přispívá také k normální činnosti srdce. Další vitamíny skupiny B, konkrétně B2 nebo niacin, pomáhají k udržení normálního stavu pokožky, zatímco jiné (B6, B12) mají příznivý vliv dokonce na krvetvorbu. Přispívají totiž ke správné tvorbě červených krvinek.

Doplněk stravy Salus Floradix® Vitamin-B-Komplex obsahuje všechny tyto vitamíny skupiny B v kombinaci s guaranou, zeleným čajem a zeleným ovsem, který blahodárně působící na trávicí systém, metabolismus i detoxikaci organismu. Příjemnou chuť dodávají přípravku také obsažená meruňková dřeň a koncentrovaná pomerančová šťáva.

Doplněk stravy Salus Floradix Vitamin-B-Komplex můžete pořídit v lékárnách, drogeriích dm, Teta a Rossmann a ve vybraných prodejnách se zdravou výživou. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Více informací i nápovědu k soutěžní otázce najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 3x tekutý doplněk stravy Salus Floradix Vitamin-B-komplex s životabudiči guaranou a zeleným čajem!

Soutěž probíhá od 3. do 13. prosince 2018

Vyhrává 3., 333. a 999. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Ananasový salát

Ananasový salát

21 hlasů
15min 643 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Snadná bramborová polévka

26 hlasů
30min 353kJ 75 Kč

Velmi rychle připravená polévka z brambor.

Kozí sýr na listovém salátu

13 hlasů
20min 751kJ 60 Kč

Salát z listových salátů s kozím sýrem a brusinkami.

Poradny

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Mám při práci na DPČ nárok na náhradu mzdy?

Dobrý den,odpověď na Váš dotaz záleží na tom, zda dohoda o pracovní činnosti (DPČ) byla ukončena ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více