Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhrajte 3x doplněk stravy Salus Floradix Vitamin-B-komplex

Soutěžte o tekutý doplněk stravy Salus Floradix Vitamin-B-komplex s životabudiči guaranou a zeleným čajem, který vás povzbudí nejen během zimy.

K podzimu a zimě patří snad stejně neodmyslitelně jako padající listí, kráticí se dny a pošmourné počasí. Řeč je o únavě. Ať už se s ní zrovna potýkáte nebo jí chcete předejít, nezapomeňte doplnit vitamíny.

Komplexní vitamíny

Ke snížení míry únavy a vyčerpání přispívá hned několik vitamínů skupiny B. Patří k nim B2, B6, B12 a niacin, které jsou součástí složení tekutého a velmi chutného doplňku stravy Salus Floradix Vitamin-B-Komplex. Nechybí v něm ani  guarana, zelený čaj a další látky blahodárně působící na naše tělo. Vhodný je i pro vegetariány a vegany.

Kombinaci vitamínů B často vnímáme jako celek pod názvem B-Komplex. Nicméně každý z vitamínů skupiny B má své označení i své role v našem organismu. Například vitamín B1 (thiamin), stejně jako B2 (riboflavin), niacin, B6, biotin a B12, podporuje správnou činnost nervové soustavy, ale přispívá také k normální činnosti srdce. Další vitamíny skupiny B, konkrétně B2 nebo niacin, pomáhají k udržení normálního stavu pokožky, zatímco jiné (B6, B12) mají příznivý vliv dokonce na krvetvorbu. Přispívají totiž ke správné tvorbě červených krvinek.

Doplněk stravy Salus Floradix® Vitamin-B-Komplex obsahuje všechny tyto vitamíny skupiny B v kombinaci s guaranou, zeleným čajem a zeleným ovsem, který blahodárně působící na trávicí systém, metabolismus i detoxikaci organismu. Příjemnou chuť dodávají přípravku také obsažená meruňková dřeň a koncentrovaná pomerančová šťáva.

Doplněk stravy Salus Floradix Vitamin-B-Komplex můžete pořídit v lékárnách, drogeriích dm, Teta a Rossmann a ve vybraných prodejnách se zdravou výživou. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Více informací i nápovědu k soutěžní otázce najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 3x tekutý doplněk stravy Salus Floradix Vitamin-B-komplex s životabudiči guaranou a zeleným čajem!

Soutěž probíhá od 3. do 13. prosince 2018

Vyhrává 3., 333. a 999. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zátěž páteře při golfu se rovná zátěži při americkém fotbalu

Zelný salát

Zelný salát

28 hlasů
30min 373 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka ze tří druhů cibule

16 hlasů
55min 162kJ 55 Kč

Jedna z variant, jak připravit chutnou cibulovou polév...

Zelí zapečené se sýrem

13 hlasů
1h a 5min 454kJ 180 Kč

zelí zapečené se švýcarským sýrem a mrkví

Poradny

Mohu pobírat nemocenské dávky, když jsem na nemocenské?

Dobrý den,pokud nejste během mateřské dovolené výdělečně činná, pak nárok na nemocenské dávky mít... Více

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více