Vyhrajte 10x kosmetický balíček s produkty z limitované edice Jahoda & Bezinka od Manufaktury

Potřebujete již pustit letní vůni do svého kosmetického kufříku? Milujete vůni jahod a zároveň vás lákají účinky bezinky? Nedokážete si představit tuto kombinaci v jednom produktu? Soutěžte s námi o 10 balíčků kosmetických produktů z limitované jarní edice Jahoda & Bezinka od české značky Manufaktura a vaše představy se stanou skutečností. 

Síla jahod

Jahody u nás miluje snad každý, pro svou báječnou chuť a jedinečnou vůni si právem zasluhují označení královské ovoce. Ve spojitosti s nimi se Vám jako první určitě vybaví výtečné koláče, lahodná marmeláda, hříšné dortíky, osvěžující zmrzlina nebo šampaňské. Pro tentokrát ale ponechte chuťové pohárky v klidu a nechte namlsat Vaši pleť – bez výčitek a počítání kalorií. Jahody jsou skvělým pomocníkem pro Vaši krásu. V kosmetice jsou ceněné především blahodárné výtažky z jejich listů, bohaté na antioxidační a protizánětlivé třísloviny, vitamín C a minerální látky. Pyšní se skvělými čisticími, hydratačními a regeneračními účinky, které znaly a využívaly již naše prababičky. 

Léčivý bez

Manufaktura uvádí v březnu novou limitovanou edici Jahoda & Bezový květ. Kromě výtažků z jahodových listů a dalších cenných ingrediencí je v produktech obsažen i extrakt z bezového květu. Tomu v minulosti lidé přisuzovali tajemnou ochrannou moc a často si jej vysazovali v okolí svých chalup. Bylinkáři a lidoví léčitelé jej pro své zklidňující a protizánětlivé účinky hojně používali na všelijaké neduhy a nemoci. Spojením jahody a bezového květu - cenných rostlin, tolik typických pro naše zahrádky, tak vznikly báječné pečující kosmetické lahůdky s nádherně jiskřivou vůní, které vnesou letní pohodu do Vaší koupelny.

Novinka v edici

Kosmetické produkty se pyšní jemným složením s vysokým obsahem látek přírodního původu (až 98,07 %), které odpovídá nejmodernějším kosmetologickým trendům pro maximální šetrnost vůči pokožce.  Kromě již tradičních produktů se v této řadě nově objevuje pečující a osvěžující letní lahůdka - hydratační sorbet na pleť, krk a dekolt.  Využité lahvičky obsahují 25% příměs recyklovaného plastu a většina produktů s výjimkou balzámu na rty jsou vegan. 

Limitovanou edici Jahoda & Bezový květ najdete od 1. března ve všech prodejnách Manufaktura a v e-shopu www.manufaktura.cz. Nyní si s námi můžete o 10 sladkých jahodových balíčků zasoutěžit. Stačí odpovědět na soutěžní otázku: Z které části rostliny se především získává extrakt využívaný v kosmetice? 

Správnou odpověď na soutěžní otázku a další informace najdete na www.manufaktura.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z deseti jahodových balíčků od Manufaktury! Balíček obsahuje Jemný sprchový gel a šampon 2 v 1, Zjemňující hydratační krém na ruce, Hydratační vyživující balzám na rty a hydratační osvěžující sorbet na pleť a dekolt.

Soutěž probíhá od 2. dubna do 12. dubna 2020

Vyhrává 9., 29., 49., 69., 89., 109., 129., 149., 169., a 199. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
84 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
32 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat