Vyhrajte 10x kosmetický balíček s produkty z limitované edice Jahoda & Bezinka od Manufaktury

Potřebujete již pustit letní vůni do svého kosmetického kufříku? Milujete vůni jahod a zároveň vás lákají účinky bezinky? Nedokážete si představit tuto kombinaci v jednom produktu? Soutěžte s námi o 10 balíčků kosmetických produktů z limitované jarní edice Jahoda & Bezinka od české značky Manufaktura a vaše představy se stanou skutečností. 

Síla jahod

Jahody u nás miluje snad každý, pro svou báječnou chuť a jedinečnou vůni si právem zasluhují označení královské ovoce. Ve spojitosti s nimi se Vám jako první určitě vybaví výtečné koláče, lahodná marmeláda, hříšné dortíky, osvěžující zmrzlina nebo šampaňské. Pro tentokrát ale ponechte chuťové pohárky v klidu a nechte namlsat Vaši pleť – bez výčitek a počítání kalorií. Jahody jsou skvělým pomocníkem pro Vaši krásu. V kosmetice jsou ceněné především blahodárné výtažky z jejich listů, bohaté na antioxidační a protizánětlivé třísloviny, vitamín C a minerální látky. Pyšní se skvělými čisticími, hydratačními a regeneračními účinky, které znaly a využívaly již naše prababičky. 

Léčivý bez

Manufaktura uvádí v březnu novou limitovanou edici Jahoda & Bezový květ. Kromě výtažků z jahodových listů a dalších cenných ingrediencí je v produktech obsažen i extrakt z bezového květu. Tomu v minulosti lidé přisuzovali tajemnou ochrannou moc a často si jej vysazovali v okolí svých chalup. Bylinkáři a lidoví léčitelé jej pro své zklidňující a protizánětlivé účinky hojně používali na všelijaké neduhy a nemoci. Spojením jahody a bezového květu - cenných rostlin, tolik typických pro naše zahrádky, tak vznikly báječné pečující kosmetické lahůdky s nádherně jiskřivou vůní, které vnesou letní pohodu do Vaší koupelny.

Novinka v edici

Kosmetické produkty se pyšní jemným složením s vysokým obsahem látek přírodního původu (až 98,07 %), které odpovídá nejmodernějším kosmetologickým trendům pro maximální šetrnost vůči pokožce.  Kromě již tradičních produktů se v této řadě nově objevuje pečující a osvěžující letní lahůdka - hydratační sorbet na pleť, krk a dekolt.  Využité lahvičky obsahují 25% příměs recyklovaného plastu a většina produktů s výjimkou balzámu na rty jsou vegan. 

Limitovanou edici Jahoda & Bezový květ najdete od 1. března ve všech prodejnách Manufaktura a v e-shopu www.manufaktura.cz. Nyní si s námi můžete o 10 sladkých jahodových balíčků zasoutěžit. Stačí odpovědět na soutěžní otázku: Z které části rostliny se především získává extrakt využívaný v kosmetice? 

Správnou odpověď na soutěžní otázku a další informace najdete na www.manufaktura.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z deseti jahodových balíčků od Manufaktury! Balíček obsahuje Jemný sprchový gel a šampon 2 v 1, Zjemňující hydratační krém na ruce, Hydratační vyživující balzám na rty a hydratační osvěžující sorbet na pleť a dekolt.

Soutěž probíhá od 2. dubna do 12. dubna 2020

Vyhrává 9., 29., 49., 69., 89., 109., 129., 149., 169., a 199. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:10
204 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat