Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhrajte 5x luxusní tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami

Zasoutěžte si s námi o 5 kusů tohoto tělového zázračného produktu! Současně probíhá i nábor testerů pro jeho otestování! Nebylo by fajn mít doma takovéto zázraky dva?! Přejeme hodně štěstí 😊

Pokožka si správnou péči zaslouží dnes a denně, v každém ročním období i během různých stavů našeho organismu.  Nicméně čas je neúprosný protihráč a v kombinaci se slunečním zářením, těhotenstvím, poúrazovými stavy a špatnou životosprávou, je téměř neporazitelným protivníkem. Strie, jizvy, celulitida, vrásky – jak tyto známky neúprosného koloběhu života eliminovat ze vzhledu vaší pokožky? Luxusní tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami je tím správným pomocníkem!

Jizvy a strie nebudou mít šanci!

Tělový balzám ošetřuje, zpevňuje, chrání a obnovuje vnitřní struktury pokožky při striích a jizvách. Redukuje celulitidu a je vhodný i pro stárnoucí  a dehydratovanou pokožku. Obsahuje jedinečnou biosložku - extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Příznivě působí také na hladkost a zlepšení elasticity pokožky. Podporuje přirozenou schopnost regenerace kožních vrstev a jejich hydrataci.

Příroda, příroda a zase ta příroda!

Balzám je bohatý na vzácné přírodní oleje (BIO šípkový, mandlový, SQUALAN , meruňkový, broskvový, bavlníkový), obsahuje proto tak významné kyseliny, jako je linolová, olejová a palmitová. Dále obsahuje omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny, vitamíny A, E, F  a další přírodní antioxidanty, které podporují přirozenou strukturu pokožky i hlubších vrstev. Přítomná 3D kyselina hyaluronová dlouhodobě hydratuje a vyživuje pokožku. Dokáže vázat velké množství vody odpovídající až tisícinásobku své hmotnosti. Vodu pak zadrží v tkáni, a tím podporuje její hydrataci a tonus. Zároveň je bezpečnější než botoxové injekce. Přípravek lze použít na obličej i tělo. Jeho aplikace nezanechává pokožku mastnou. Neobsahuje genetický modifikované organismy ani alergeny.

Cena: 449,- Kč

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o přípravku najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti produktů - luxusní tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami.

Vyhrává každá 10., 40., 80., 110., a 140. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Kuřecí stehna na zelenině

Kuřecí stehna na zelenině

5 hlasů
1h a 25min 485 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Makrela v hořčičné omáčce

15 hlasů
60min 898kJ 94 Kč

Pokrmy z ryb patří k těm nejzdravějším.

Grilovaný kapr

7 hlasů
40min 705kJ 90 Kč

Marinovaný grilovaný kapr.

Poradny

Mohu kombinovat dobu zaměstnání s péčí o dítě?

Dobrý den, Ivo,ano, pokud jste celou potřebnou dobu pojištění (12 měsíců) nezískala zaměstnáním, ... Více

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více