Vyhrajte 5x luxusní tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami

Zasoutěžte si s námi o 5 kusů tohoto tělového zázračného produktu! Současně probíhá i nábor testerů pro jeho otestování! Nebylo by fajn mít doma takovéto zázraky dva?! Přejeme hodně štěstí 😊

Pokožka si správnou péči zaslouží dnes a denně, v každém ročním období i během různých stavů našeho organismu.  Nicméně čas je neúprosný protihráč a v kombinaci se slunečním zářením, těhotenstvím, poúrazovými stavy a špatnou životosprávou, je téměř neporazitelným protivníkem. Strie, jizvy, celulitida, vrásky – jak tyto známky neúprosného koloběhu života eliminovat ze vzhledu vaší pokožky? Luxusní tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami je tím správným pomocníkem!

Jizvy a strie nebudou mít šanci!

Tělový balzám ošetřuje, zpevňuje, chrání a obnovuje vnitřní struktury pokožky při striích a jizvách. Redukuje celulitidu a je vhodný i pro stárnoucí  a dehydratovanou pokožku. Obsahuje jedinečnou biosložku - extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Příznivě působí také na hladkost a zlepšení elasticity pokožky. Podporuje přirozenou schopnost regenerace kožních vrstev a jejich hydrataci.

Příroda, příroda a zase ta příroda!

Balzám je bohatý na vzácné přírodní oleje (BIO šípkový, mandlový, SQUALAN , meruňkový, broskvový, bavlníkový), obsahuje proto tak významné kyseliny, jako je linolová, olejová a palmitová. Dále obsahuje omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny, vitamíny A, E, F  a další přírodní antioxidanty, které podporují přirozenou strukturu pokožky i hlubších vrstev. Přítomná 3D kyselina hyaluronová dlouhodobě hydratuje a vyživuje pokožku. Dokáže vázat velké množství vody odpovídající až tisícinásobku své hmotnosti. Vodu pak zadrží v tkáni, a tím podporuje její hydrataci a tonus. Zároveň je bezpečnější než botoxové injekce. Přípravek lze použít na obličej i tělo. Jeho aplikace nezanechává pokožku mastnou. Neobsahuje genetický modifikované organismy ani alergeny.

Cena: 449,- Kč

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o přípravku najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti produktů - luxusní tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami.

Vyhrává každá 10., 40., 80., 110., a 140. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:10
204 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat