Vyhrajte jeden z pěti pečujících balíčků o dětskou pokožku od společnosti HiPP

Naši nejmenší si zaslouží tu nejlepší péči! Vyhlašujeme soutěž o 5 balíčků se 4 produkty od HiPP, které minimalizují riziko vzniku alergií a starají se o pokožku novorozenců, batolat i starších dětí skoro až s babičkovskou péčí! Přejeme hodně štěstí! Pro ty odvážnější nabízíme i možnost přihlásit se do právě probíhajícího testování.

Pokožka miminka je velmi citlivá, nemůže tolerovat stejné přípravky péče o pleť jako kůže dospělých. Pouhé umývání vodou ji vysušuje, proto německá společnost HiPP vyvinula speciální sortiment dětských přípravků HiPP Babysanft péče o pokožku, který neobsahuje vůbec žádné nežádoucí složky a zároveň bere v úvahu speciální potřeby choulostivé pokožky miminek. 

HiPP říká mikroplastům NE!

Ochrana zdraví a životního prostředí je nejvyšší prioritou společnosti HiPP. Kosmetické výrobky HiPP Babysanft proto neobsahují zbytečnou chemii a jsou navíc zcela bez mikroplastů! 

Pojďme si říct, co to mikroplasty jsou a kde všude na ně můžeme v běžném životě narazit.

Mikroplasty jsou velmi malé částečky plastu nepravidelného tvaru a dělíme je na primární, které už jako mikroplasty vznikly, a na sekundární mikroplasty, které vznikly odlomením či jiným opotřebením plastu většího. Primární mikroplasty můžeme najít nejčastěji v kosmetice, kam je výrobci přidávají za účelem vylepšení jejich vlastností. Šamponu a kondicionéru zajistí lepší rozčesávatelnost vlasů, krémy a pleťové vody se díky nim rychleji vstřebávají, zlepšují odolnost přípravků na ochranu před sluncem a mýdlu dokonce poskytují krémovější vzhled. Mikroplasty v kosmetických a pracích prostředcích se při použití splachují a dostávají se tak do kanalizace a podzemních vod. Podzemní voda kontaminovaná mikroplasty pak znečišťuje životní prostředí. 

Jste také fanoušek přírody  a chcete chránit nejen pokožku svého miminka, ale i přírodu? Pojďte si s námi zasoutěžit. Balíček obsahuje následující čtyři produkty:

Vlhčené ubrousky HiPP Natural Aqua 2x60ks

0 % plastu na pokožce miminka. Kdo by si zrovna tohle nepřál? Ubrousky jsou ze směsi přírodních vláken, tedy bez plastů. Uvnitř se skrývá jemné pleťové mléko, taktéž bez mikroplastů. Ubrousky se používají již od narození, snadno se oddělují jeden od druhého, dobře se biologicky rozkládají a obsahují 99 % vody. Jejich cena je 149 korun.

Kachna, pěna na mytí

Krémová pěna (250 ml) myje citlivou pokožku obličeje a rukou obzvlášť šetrně a chrání pleť před vysoušením. Obal ve tvaru kachny je určený pro každodenní hygienu, která děti baví. Pěna neštípe do očí, pochlubit se může výtažkem z BIO mandlí, je pH neutrální a bez parafínového oleje. Byla vyvinuta s cílem minimalizovat riziko vzniku alergií. 

Tělové mléko na suchou pokožku

Po koupeli si děťátko zaslouží hydrataci pokožky, která ji zklidní a vyživí. K tomu se hodí tělové mléko s přírodním BIO mandlovým olejem (350 ml). Taktéž minimalizuje riziko vzniku alergií, je bez minerálních olejů a aromatických látek, nenajdete v něm ani žádné éterické oleje, parabeny, emulgátory či složky živočišného původu. Jeho snášenlivost s pokožkou je dermatologicky testována.

Balzám Vítr & Zima

Již naše babičky s oblibou říkávaly, že s dítětem se musí jít ven za každého počasí. Ale co když je zrovna nepříznivé? Použijte balzám s názvem VÍTR & ZIMA (30 ml), který vytváří ochranný plášť na rukách. Je bez obsahu vody, emulgátorů, parabenů, konzervačních látek a již zmiňovaných složek živočišného původu. Hodí se i pro pokožku se sklonem k atopické dermatitidě a jeho jemná vůně ani složení nezpůsobují alergické reakce.

Celková cena balíčku: 541 Kč.

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden balíček kosmetiky HiPP!

Soutěž probíhá od 8. do 18. února 2021.

Vyhrává každá 20. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Dávejte v práci pozor na kolegy, kteří se vás budou snažit přesvědčit, že jim jde jen a jen o vaše dobro a jednají ve vašem zájmu. Tento týden totiž zjistíte, že tomu tak vždy nebylo... A budete se muset vyrovnat s následky, které vám pracovní prost... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

95 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat