Soutěž o 5x dárkový poukaz na bytové doplňky značky SCANquilt

Potřebujete nové povlečení, chránič na matraci, osušku, nebo snad prostírání? Přední český výrobce bytových doplňků SCANquilt má všechno. Zasoutěžíte si o dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč?

Značka SCANquilt se o své zákazníky, a to se vší láskou, stará už bezmála 30 let. Od jejího založení v roce 1992 zaujímá na českém trhu významné místo. Nenabízí jen sortiment zaměřený na zdravé spaní a kvalitní lůžkoviny, do interiérů přináší i inspiraci, hravost, aktuální trendy, útulnost a pohodu. Aktuálně se vyhlašuje soutěž, v níž může pět výherců získat dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na produkty SCANquilt, které odpočinek i domácí atmosféru posunou na vyšší úroveň!

Ať už si chcete jen udělat radost, zlepšit zmíněný spánek, nebo pozměnit v bytě dekorace, na stránkách SCANquilt i v 52 kamenných prodejnách naleznete všechno, co potřebujete. Ložnici si můžete vyladit luxusním saténovým povlečením, které nevyžaduje žehlení. K němu se bude báječně hodit třeba komfortní napínací prostěradlo, jehož odolnost vylučuje tvorbu žmolků. A co takové matracové chrániče, přehozy přes postel, nadýchané polštáře nebo celoroční přikrývky!

Pro každou místnost i nápad se něco najde

Výrobky SCANquilt se můžete rozmazlovat i v koupelně, kde jistě oceníte rychleschnoucí ručníky a osušky nebo pohodlné župany. Pokud jde o obývací pokoj, jmenovaná značka, která spolupracuje i s designérskými interiérovými studii, nabízí stylové povlaky na polštáře, závěsy i deky a plédy, do jejichž hebkých a hřejivých materiálů se budete chtít halit den co den. Zakoupit si zde samozřejmě můžete i něco do kuchyně, protože SCANquilt má v nabídce i prostírání, ubrusy, sedáky na židle a chňapky. Ptáte se, co pro získání poukazu v hodnotě 500 Kč musíte udělat? Stačí odpovědět na soutěžní otázku, která zní:

Hodnota voucheru: 500 Kč

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Výherci soutěže se zavazují ke koupi produktů s využitím výherního voucheru. Voucher lze využít pouze na eshopu a jeho platnost je do 31.12.2021. 

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti dárkových poukazů od SCANquilt!

Soutěž probíhá od 19. do 29.5 2021.

Vyhrává každá 10. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Najdete si čas na své staré kamarády. Společně si tak užijete velice příjemný čas naplněný nejen nostalgickým vzpomínáním na doby dávno minulé, ale také spoustou legrace. Navíc si naprosto skvěle popovídáte a proberete spoustu nejnověj... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:24
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:00
38 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat