Soutěž o 5x praktický nákupní koš napěchovaný pečivem od společnosti Penam

Co si dát ke snídani a svačině, jak se stravovat po cvičení a které dobroty dát dětem? To jsou každodenní otázky, na které není lehké najít odpověď. Přesto by tu jedna byla. Praktický nákupní koš červené barvy – plný neuvěřitelně chutných dobrot, jež ocení každý z rodiny, může být váš! Zahrajte si s námi o něj, pěti z vás určitě udělá radost!

Zdraví, fyzická i psychická pohoda, funkční tělo, bystrá mysl, energie. Kdo by o tohle nestál? Kondice, ať už jakákoli, souvisí s pravidelným pohybem a vyváženou stravou. A k té patří i pečivo obohacené o cenné látky. Vyhlašujeme soutěž, díky které pět výherců získá nadupaný koš za 480 korun. Co všechno obsahuje?

Proteinový toust

Každý plátek toustu zasytí na dlouhou dobu. Ukrývá v sobě pořádnou dávku bílkovin a vlákniny. Chutná skvěle jak čerstvý, tak opečený. Pokud si ho dáte v kombinaci s kvalitní šunkou nebo tvarohovou pomazánkou, tělo obohatíte o maximální množství proteinů. To se pak po fyzické zátěži rychleji zregeneruje. Kdykoli.

Ranní chlebík s vitaminem D

Vitamin D ovlivňuje látkovou výměnu vápníku, je důležitý pro kosti a zuby, pomáhá udržovat zdravé svaly, je zodpovědný za zvýšení vstřebávání vápníku, hořčíku a fosforečnanů ve střevech. Bohužel, mnozí trpí jeho nedostatkem, což se projevuje ve formě osteoporózy, depresí, vypadávání vlasů, ale i migrén. Dobrou zprávou je, že 100 gramů Ranního chlebíku pokryje bezmála 30 procent doporučovaného denního množství vitaminu D u dospělé osoby.

Sporty chléb

I Sporty chléb jednoznačně patří na jídelníček těch, kdo se zajímají o zdravý životní styl a výživu. Obsahuje bílkoviny, vlákninu, je zdrojem sacharidů i vitaminů a minerálů. Od jiných se liší svou unikátní chutí. Ve svém celozrnném složení ukrývá semínka slunečnice, vojtěšku, amarant, výhonky prosa a hrachu.

Špaldový celozrnný chléb

Celozrnná špaldová mouka je v současnosti velmi populární. Představuje bohatý zdroj vlákniny, vitaminů i minerálů. Ve špaldovém celozrnném chlebu ale „bydlí“ i vitamin B1, který výrazně přispívá k normální psychické činnosti a posiluje imunitu, ale i vitamin E, jež zase zpomaluje stárnutí buněk a pomáhá v boji proti oxidačnímu stresu.

Toustís

Výherní koš uzavírá multifunkční tmavé Toustís, jenž se dá obložit vším, na co si vzpomenete. Ne nadarmo ho například v Anglii najdete pod názvem English muffin.

Výherci obdrží pečivo v červeném košíku, který bude obsahvat vždy 1ks – Proteinový toust, Ranní chlebík s vitaminem D, Sporty chléb, Špaldový celozrnný chléb a Tmavé Toustís.

Cena výherního koše je cca 480 Kč.

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti košů plného pečiva od Penamu!

Soutěž probíhá od 9.8. do 19.8.2021.

Vyhrává 35., 55., 95., 115. a 150. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
84 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
32 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat