Soutěž o 5x praktický nákupní koš napěchovaný pečivem od společnosti Penam

Co si dát ke snídani a svačině, jak se stravovat po cvičení a které dobroty dát dětem? To jsou každodenní otázky, na které není lehké najít odpověď. Přesto by tu jedna byla. Praktický nákupní koš červené barvy – plný neuvěřitelně chutných dobrot, jež ocení každý z rodiny, může být váš! Zahrajte si s námi o něj, pěti z vás určitě udělá radost!

Zdraví, fyzická i psychická pohoda, funkční tělo, bystrá mysl, energie. Kdo by o tohle nestál? Kondice, ať už jakákoli, souvisí s pravidelným pohybem a vyváženou stravou. A k té patří i pečivo obohacené o cenné látky. Vyhlašujeme soutěž, díky které pět výherců získá nadupaný koš za 480 korun. Co všechno obsahuje?

Proteinový toust

Každý plátek toustu zasytí na dlouhou dobu. Ukrývá v sobě pořádnou dávku bílkovin a vlákniny. Chutná skvěle jak čerstvý, tak opečený. Pokud si ho dáte v kombinaci s kvalitní šunkou nebo tvarohovou pomazánkou, tělo obohatíte o maximální množství proteinů. To se pak po fyzické zátěži rychleji zregeneruje. Kdykoli.

Ranní chlebík s vitaminem D

Vitamin D ovlivňuje látkovou výměnu vápníku, je důležitý pro kosti a zuby, pomáhá udržovat zdravé svaly, je zodpovědný za zvýšení vstřebávání vápníku, hořčíku a fosforečnanů ve střevech. Bohužel, mnozí trpí jeho nedostatkem, což se projevuje ve formě osteoporózy, depresí, vypadávání vlasů, ale i migrén. Dobrou zprávou je, že 100 gramů Ranního chlebíku pokryje bezmála 30 procent doporučovaného denního množství vitaminu D u dospělé osoby.

Sporty chléb

I Sporty chléb jednoznačně patří na jídelníček těch, kdo se zajímají o zdravý životní styl a výživu. Obsahuje bílkoviny, vlákninu, je zdrojem sacharidů i vitaminů a minerálů. Od jiných se liší svou unikátní chutí. Ve svém celozrnném složení ukrývá semínka slunečnice, vojtěšku, amarant, výhonky prosa a hrachu.

Špaldový celozrnný chléb

Celozrnná špaldová mouka je v současnosti velmi populární. Představuje bohatý zdroj vlákniny, vitaminů i minerálů. Ve špaldovém celozrnném chlebu ale „bydlí“ i vitamin B1, který výrazně přispívá k normální psychické činnosti a posiluje imunitu, ale i vitamin E, jež zase zpomaluje stárnutí buněk a pomáhá v boji proti oxidačnímu stresu.

Toustís

Výherní koš uzavírá multifunkční tmavé Toustís, jenž se dá obložit vším, na co si vzpomenete. Ne nadarmo ho například v Anglii najdete pod názvem English muffin.

Výherci obdrží pečivo v červeném košíku, který bude obsahvat vždy 1ks – Proteinový toust, Ranní chlebík s vitaminem D, Sporty chléb, Špaldový celozrnný chléb a Tmavé Toustís.

Cena výherního koše je cca 480 Kč.

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti košů plného pečiva od Penamu!

Soutěž probíhá od 9.8. do 19.8.2021.

Vyhrává 35., 55., 95., 115. a 150. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pro zrozence tohoto znamení by mělo být tento týden prioritou úsilí o dosažení smíru s člověkem, s nímž jej pojí především nedorozumění a rivalita. Buďte velkorysí, hoďte minulost za hlavu a snažte se věci opět urovnat! Nebojte se udělat prvn&iac... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 5.8.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat