Zasoutěžte si s námi o 5 balíčků prémiových mouk Kváskování od Penamu na domácí pečivo

Milujete pečení domácího chleba, kterému osobně věnujete čas a péči? Pak je pro vás nutností právě probíhající soutěž o prémiové mouky, ke kterým 5 šťastných výherců obdrží i stylovou ošatku a ostrý nůž k nařezávání chleba.

Vynikající chléb není jen o kvalitní mouce a kvásku. Lze ho vylepšit několika ingrediencemi. K těm nejoblíbenějším přísadám, které do něj pekaři a pekařky často přidávají, patří vařené brambory, dýňová či slunečnicová semínka, vlašské ořechy, škvarky nebo cibule. Cítíte to aroma?

Jeden chléb na sto způsobů

Škvarky dají chlebu nejen vůni, ale i dokonalou vláčnost. Slunečnicová a dýňová semínka je zase obohatí z hlediska zdravých tuků, cibule pečivu vtiskne lehce pikantní nádech. Mezi další suroviny, které si s chlebem rozumějí, se řadí i pohanka, ovesné vločky, kurkuma, jáhly nebo vařená zrnka rýže. V podzimních měsících je v kurzu také pečená dýně, která se rozmačká vidličkou a přidá k těstu. Co chléb, to originál.

Pokaždé může být jiný nejen chuťově, ale i vzhledem, zvlášť jestli vlastníte pekařské ošatky, jež mu dodají charakteristické křivky. Co se týče samotné mouky, pro výborné pečivo to chce kvalitní, ideálně bez přídatných látek a v takovém grafickém designu, který šetří čas při nakupování. V regálech hypermarketů Tesco se poohlédněte po produktech Kváskování od Penamu, jež tato kritéria do puntíků splňují. Z čeho můžete vybírat?

Žitná mouka celozrnná

Žitná mouka celozrnná je jedna z nejdůležitějších mouk na kváskování, která slouží na založení a udržení kvásku. Patří k naprostým základům domácího pečení.

Žitná mouka chlebová tmavá

Žitná mouka chlebová tmavá slouží na založení a udržování kvásku a pečení žitného nebo žitno-pšeničného chleba.

Pšeničná hladká polosvětlá

Tato mouka je ideální na pečení kváskového chleba, croissantů, které můžete přikusovat k ranní kávě, nebo focaccie, což je typický italský chléb s těstem podobným pizze.

Pšeničná hladká světlá

Pšeničná hladká světlá mouka bývá skvělou volbou na pečení křupavých rohlíků, voňavých baget, oblíbené pizzy a křehkého těsta. Ani ona by ve vašich zásobách neměla chybět!

Pět z vás může v naší soutěži vyhrát všechny 4 druhy mouk Kváskování, ošatku a nůž k nařezávání chleba!

Další informace najdete na stránkách www.moukykvaskovani.cz

Cena výherního balíčku je cca 499 Kč

Nápovědu hledejte ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků prémiových mouk Kváskování  od Penamu, ošatku a nůž k nařezávání chleba!

Soutěž probíhá od 11.10. do 21.10.2021.

Vyhrává 55., 80., 125., 155. a 190. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pohostinnost je až neuvěřitelná. Pro své blízké a přátele byste tento týden udělali první poslední. A můžete si být jisti, že si vaší ochoty a laskavosti všimnou! Dočkáte se proto mnoha pochval a ocenění. To bude působit jako pohlazen&ia... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

31 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:13
14 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat