Soutěž o jeden voucher od společnosti Astratex

Hodilo by se vám nové prádlo, plavky, povlečení nebo prostírání? Stačí si vybrat! Zasoutěžte si o voucher v hodnotě 1 500 Kč, který můžete utratit, za co jen chcete. U Astratexu je radost nakupovat!

Opět nastává období, kdy začínáme pomalu přemýšlet o vánočních dárcích, a to jak pro sebe, tak i pro své blízké. Už jen při představě přeplných obchodů, dlouhých front, vydýchaných zkušebních kabinek a všudypřítomné nervozity propadáte panice? Co kdybyste nakupovali z pohodlí vlastního gauče, nebo vany, navíc s šálkem kávy v ruce? To už zní mnohem lépe, že?

Nová doba, nové možnosti

Lidí, kteří dnes často nakupují přes internet, je v našich končinách už více než 54 procent. Vyplývá to z dat Českého statistického úřadu, který čistě pro srovnání poukazuje i na fakt, že třeba v roce 2005 byl tento způsob blízký pouze třem procentům osob. Nárůst je to tedy vysoký. A zřejmé jsou i důvody. Kromě celkové pohodlnosti, úspory času a silné podpory zákaznických linek e-shopů je tu také možnost zakoupené zboží bez obtíží vyměnit či vrátit, mnohdy i zcela zdarma. Říkáte si, že je to sice hezké, ale kde na to vzít peníze? Dobře, že se ptáte. Právě vyhlašujeme soutěž, v níž jeden výherce získá voucher v hodnotě 1 500 korun, který věnovala společnost Astratex. Co všechno si za něj můžete koupit?

Udělejte si radost!

Astratex je vyhlášený internetový prodejce dámského a pánského spodního prádla, plavek, oblečení i doplňků do domácnosti. Nezaměřuje se jen na prodej, ale i poradenství, tudíž pokud se obáváte, že netrefíte velikost, nemusíte. Tady jste v těch nejlepších rukou! Stačí na stránkách www.astratex.cz zabrousit do sekce poradna, kde se mimo jiné dozvíte i to, jak o prádlo a plavky správně pečovat, nebo jaké kousky jsou pro vaši postavu vhodné. K dispozici tam budete mít i přehledná instruktážní videa, jež mohou být při samotném výběru dobrým rádcem a pomocníkem. A vůbec, víte vůbec, jak se třeba taková podprsenka správně obléká? I to zjistíte v této poradně, která vám nahradí osobní asistenci prodavačky. Naprostou samozřejmostí tohoto internetového obchodu je i výhodné poštovné, a stanete-li se členem Astratex klubu, můžete získat i procentní slevy. Nejen s prádlem vám tady ale s ochotou poradí.

Domácnost jako ze škatulky

Pokud by se vám místo kalhotek raději hodilo něco do domácnosti, jste stále na správné adrese. Astratex nabízí i ložní prádlo, přehozy, dekorační polštáře a ty nejměkčí přikrývky. Zakoupit si zde můžete i prostírání, hrnky, lahve na vodu, organizéry, svíčky a aromalampy, stejně jako ručníky a osušky – pro vás i vaše ratolesti. Tak si zasoutěžte o voucher a nakupte kvalitní produkty s radostí a pohodlím!

Pro více informací navštivte internetové stránky www.astratex.cz

Cena voucheru:1 500 Kč

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden voucher od Astratexu!

Soutěž probíhá od 10.11. do 24.11.2021.

Vyhrává 155. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pohostinnost je až neuvěřitelná. Pro své blízké a přátele byste tento týden udělali první poslední. A můžete si být jisti, že si vaší ochoty a laskavosti všimnou! Dočkáte se proto mnoha pochval a ocenění. To bude působit jako pohlazen&ia... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

31 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:13
14 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat