Soutěž o jeden voucher od společnosti Astratex

Hodilo by se vám nové prádlo, plavky, povlečení nebo prostírání? Stačí si vybrat! Zasoutěžte si o voucher v hodnotě 1 500 Kč, který můžete utratit, za co jen chcete. U Astratexu je radost nakupovat!

Opět nastává období, kdy začínáme pomalu přemýšlet o vánočních dárcích, a to jak pro sebe, tak i pro své blízké. Už jen při představě přeplných obchodů, dlouhých front, vydýchaných zkušebních kabinek a všudypřítomné nervozity propadáte panice? Co kdybyste nakupovali z pohodlí vlastního gauče, nebo vany, navíc s šálkem kávy v ruce? To už zní mnohem lépe, že?

Nová doba, nové možnosti

Lidí, kteří dnes často nakupují přes internet, je v našich končinách už více než 54 procent. Vyplývá to z dat Českého statistického úřadu, který čistě pro srovnání poukazuje i na fakt, že třeba v roce 2005 byl tento způsob blízký pouze třem procentům osob. Nárůst je to tedy vysoký. A zřejmé jsou i důvody. Kromě celkové pohodlnosti, úspory času a silné podpory zákaznických linek e-shopů je tu také možnost zakoupené zboží bez obtíží vyměnit či vrátit, mnohdy i zcela zdarma. Říkáte si, že je to sice hezké, ale kde na to vzít peníze? Dobře, že se ptáte. Právě vyhlašujeme soutěž, v níž jeden výherce získá voucher v hodnotě 1 500 korun, který věnovala společnost Astratex. Co všechno si za něj můžete koupit?

Udělejte si radost!

Astratex je vyhlášený internetový prodejce dámského a pánského spodního prádla, plavek, oblečení i doplňků do domácnosti. Nezaměřuje se jen na prodej, ale i poradenství, tudíž pokud se obáváte, že netrefíte velikost, nemusíte. Tady jste v těch nejlepších rukou! Stačí na stránkách www.astratex.cz zabrousit do sekce poradna, kde se mimo jiné dozvíte i to, jak o prádlo a plavky správně pečovat, nebo jaké kousky jsou pro vaši postavu vhodné. K dispozici tam budete mít i přehledná instruktážní videa, jež mohou být při samotném výběru dobrým rádcem a pomocníkem. A vůbec, víte vůbec, jak se třeba taková podprsenka správně obléká? I to zjistíte v této poradně, která vám nahradí osobní asistenci prodavačky. Naprostou samozřejmostí tohoto internetového obchodu je i výhodné poštovné, a stanete-li se členem Astratex klubu, můžete získat i procentní slevy. Nejen s prádlem vám tady ale s ochotou poradí.

Domácnost jako ze škatulky

Pokud by se vám místo kalhotek raději hodilo něco do domácnosti, jste stále na správné adrese. Astratex nabízí i ložní prádlo, přehozy, dekorační polštáře a ty nejměkčí přikrývky. Zakoupit si zde můžete i prostírání, hrnky, lahve na vodu, organizéry, svíčky a aromalampy, stejně jako ručníky a osušky – pro vás i vaše ratolesti. Tak si zasoutěžte o voucher a nakupte kvalitní produkty s radostí a pohodlím!

Pro více informací navštivte internetové stránky www.astratex.cz

Cena voucheru:1 500 Kč

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden voucher od Astratexu!

Soutěž probíhá od 10.11. do 24.11.2021.

Vyhrává 155. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Platonické lásky mohou přerůst v obrovské zamilování! Nebojte se proto jednat a dát svému idolu najevo, že o něj máte zájem. Možná budete vývojem situace příjemně překvapeni! Faktem je, že bez iniciativy se změny nejspíše nedočkáte. Důvěřujte... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:08
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:08
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:08

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat