Soutěž o 4 balíčky omlazujících produktů přírodní kosmetiky Opio. Ty musíte mít!

Vnější i vnitřní výživa pokožky je pro její zdraví i krásu zásadní. Chcete pleti dopřát šetrné produkty, které ctí zákony přírody a ekologie? Zúčastněte se naší soutěže o kosmetiku Opio. Přejeme hodně štěstí!

Co všechno urychluje stárnutí pleti, o které nikdo nestojí? Není toho zrovna málo. Z tvorby předčasných vrásek a zhoršené schopnosti regenerace se dá osočit třeba životní styl. Tím mají odborníci na mysli nevhodné stravování, kouření, konzumaci alkoholu, nedostatek spánku i absenci fyzické aktivity. K rozvoji kožních prohlubní přispívá i ultrafialové sluneční záření, znečištěné ovzduší a chronický stres. Správnou péčí o celé tělo lze ale působení těchto faktorů zvrátit. Jaké produkty zvolit? Zkuste něco, co je účinné, šetrné, ekologické a 100procentně přírodní. Zkuste kosmetiku Opio! Právě vyhlašujeme soutěž, ve které jejich omlazující produkty mohou získat hned čtyři výherci. Co všechno je ve hře?

Víc než jen krém

Prvním a naprosto jedinečným přípravkem je krém vyšlehaný pouze z bio bambuckého másla a bio olejů. V jeho složení se nachází bio olej makový, avokádový, šípkový a sezamový. Parabeny a další škodlivé chemikálie byste v něm ale hledali marně, ty jsou v kosmetice Opio přísně zakázané! Stejně jako její testování na zvířatech. Směs zmíněných olejů v kombinaci s bambuckým máslem poskytuje pokožce vše, co potřebuje.

Nejenže ji hloubkově čistí, vyživuje, hydratuje, regeneruje a ochraňuje před nepříznivým počasím, také zpomaluje rozvoj vrásek, viditelně omlazuje a zanechává pleť sametově hebkou. Rovněž uvolňuje svalové napětí, obnovuje tvorbu kožních buněk, zaceluje praskliny a zlepšuje vzhled jizev. 100 procent vegan, bio, green i animal friendly – to všechno je krém Opio, který je pro zdravou a zářivou pokožku láskyplnou pečující „medicínou“, jež je navíc šetrná k životnímu prostředí. K tomuto krému čtyři výherci dostanou i omlazující sérum s kyselinou hyaluronovou, která prokazatelně zpomaluje stárnutí.

Další informace naleznete na internetových stránkách opio.life.

Cena výherního balíčku: 1 599 Kč

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze čtyř balíčků kosmetiky Opio!

Soutěž probíhá od 3.2. do  13.2.2022.

Vyhrává každá 30. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vás zastihne v příjemně „milostné“ náladě – budete mít chuť flirtovat, projevovat i přijímat lásku, rozmazlovat děti, trávit čas s nejbližšími přáteli, zkrátka prožijete vztahový týden se všemi vzestupy a ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
18 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
21 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat