Soutěž o tři balíčky kosmetiky Yves Rocher

Pokud nemáte dobré geny, vráskám se ani v mladším věku prostě nevyhnete. Chcete je vyhladit a svoji pleť omladit a rozjasnit? Zasoutěžte si o tři kosmetické balíčky od Yves Rocher!

„Už mi, lásko, není dvacet let. Už mi není ani dvacet pět,“ zpívá český hudebník a zpěvák Jiří Zmožek v notoricky známé písni. Při pohledu do zrcadla jeho slova možná nabývají jiných rozměrů. O vrásky prostě nikdo nestojí. Tyhle drobné záhyby v pleti, které vznikají na čele, kolem očí, mezi obočím i kolem úst, u kuřáků pak nad horním rtem, se časem bohužel prohlubují. Ideální je jim předcházet, nicméně když už se objeví, lze jejich vzhled zmírnit. Bez odpovídající péče to ale nepůjde. Koho můžete povolat do zbraně? Samotnou přírodu v podobě produktů od Yves Rocher!

Vyhlazující péče na obličej, krk a dekolt

Filler Végétal přichází s účinnou zbraní proti vráskám. Vyhlazující péče na obličej, krk a dekolt obsahuje kosmatec krystalový, což je sukulentní rostlina původem z Afriky. Kosmatec je něco jako pleťová žehlička. Přirozeně aktivuje buněčné mechanismy a tím účinně bojuje proti vráskám. Pleť je na pohled vyhlazená a rozjasněná. Při dlouhodobém používání vrásky mizí a pokožka získává zpět svou přirozenou pružnost a jas. Krém lze aplikovat ráno i večer.

Vyhlazující péče proti vráskám na okolí očí

Vyhlazující péče na kontury očí a rtů napomáhá k vyhlazení vrásek a drobných linek. Je určená pro všechny typy vrásek. Svěží hydratační textura se aplikuje ráno a večer na oční kontury a okolí rtů pomocí aplikátoru.

Noční vyhlazující péče proti vráskám

Vyhlazující textura u tohoto produktu opět udržuje pleť mladou a zářivou. Zároveň zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí a tvorbě výrazných vrásek, pigmentových skvrn a dalším projevům stárnutí. Vyhlazující noční péče proti vráskám Filler Végétal obnovuje pevnost pleti, zanechává ji zářivou, plnou života a vyhlazenou na povrchu i v jejích hlubokých vrstvách. Aplikujte se na noc.

Vysoce koncentrované vyhlazující sérum

Největší hvězdou řady Filler Végétal je Vysoce koncentrované vyhlazující sérum. Sérum oproti ostatním produktům obsahuje 4x vyšší koncentraci výtažku z kosmatce a 3x vyšší koncentraci kyseliny hyaluronové. A jaké jsou jeho benefity? Můžete se těšit na okamžitě vyplněné vrásky a svěží a hydratovanou pleť. Sérum se nanáší ráno i večer před krémem.

Zasoutěžte si o 3 balíčky se zmíněnými produkty a ještě před létem umažte z pleti pár let!

Více informací najdete na www.yves-rocher.cz

Cena: 3 687 Kč

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří balíčku kosmetiky produktů od Yves Rocher!

Soutěž probíhá od 11.4. do 21.4.2022.

Vyhrává každá 55. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vás zastihne v příjemně „milostné“ náladě – budete mít chuť flirtovat, projevovat i přijímat lásku, rozmazlovat děti, trávit čas s nejbližšími přáteli, zkrátka prožijete vztahový týden se všemi vzestupy a ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
18 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
21 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat