Upečte si skvělý chleba a vyhrajte jeden z 5 voucherů na chlebové směsi a mouky Pernerka

Pojďme si upéct chleba. Snadno, rychle a bez obav, že se chleba nepovede. S chlebovou směsí Chléb Pernerka ho totiž doma zvládne upéct každý. Navíc si můžete zasoutěžit hned o 5 voucherů do e-shopu Pernerka. Pečení nikdy nebylo lehčí!

Voňavý chléb s krásně křupavou kůrkou na domácí stůl patří odjakživa. Naši předci jeho přípravě věnovali potřebnou péči a také čas, kterého v dnešní době době bohužel nemáme nazbyt. Ačkoli je v každém obchodě k mání nepřeberné množství bochníků, čím dál více lidí dostává chuť zkusit si upéct chleba doma. Chcete i vy ve své kuchyni cítit vůni chleba čerstvě vyndaného z trouby? Pak jste ideálním soutěžícím naší nové soutěže!

Jednoduchost, která se počítá

Co člověk k výrobě domácího chleba vlastně potřebuje? Možná se budete divit, ale obejde se to i bez dlouhého seznamu ingrediencí. I s naprostým minimem surovin lze totiž vykouzlit pečivo, které bude na povrchu křupavé a uvnitř krásně vláčné. Pekařský um v sobě tedy mohou objevit i naprostí začátečníci. Díky chlebové směsi z prémiové mouky pocházející z Mlýna Perner zjistíte, že pečení nikdy nebylo snazší.

Základem je kvalitní směs

Mlýn Perner patří mezi nejmodernější mlýny v Česku. Jako jediný mlýn v republice dokáže semlít celozrnné mouky na granulaci mouky hladké. Denně semele 500 tun obilovin a pseudobilovin. Zaměřuje se především na trh speciálních mouk, o které mají spotřebitelé stále větší zájem. Kvalita produkce a spokojenost zákazníků je tu klíčová! Mlýn Perner aktuálně uvádí na tuzemský trh tři nové chlebové směsi Chléb Pernerka, které se připravují z prémiové mouky Pernerky. Jde o směsi na přípravu žitno-pšeničného, slunečnicového a vícezrnného chleba, které jsou bohaté na vlákninu. Té je ve 100 gramech těchto směsí 11 až 14 gramů. A jak z nich upéct ten skvělý chleba?

Pečení je radost

Pečení z chlebové směsi Pernerka je opravdu snadné. Stačí vybranou směs smíchat se 380 ml vody, nechat vykynout alespoň 30 minut a dát péct do trouby vyhřáté na 210 °C na 45–60 minut. Po vytažení z trouby budete mít krásně voňavý chléb s křupavou kůrkou a vláčnou střídou. Chléb Pernerka si můžete upéct také v domácí pekárně, do které nalijete 380 ml vlažné vody, vysypete obsah sáčku a zvolíte program „Základní“ s délkou trvání 3 hodiny a více. Uznejte sami, že to snad lepší být ani nemůže! Pro výherce naší soutěže máme připravené slevové vouchery právě na tyto chlebové směsi, ale můžete ho využít i na nákup mouky Pernerky!

Výherce obdrží elektronický voucher s kódem se slevou 500 Kč na nákup v eshopu Pernerka. Slevu lze uplatnit během ledna 2023.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.pernerka.cz/chlebove-smesi/.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z 5 slevových voucherů na nákup chlebových směsí a mouky Pernerka!

Soutěž probíhá od 9.11. do 19.11.2022.

Vyhrává 30., 60., 90., 110 a 150. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:24
27 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat