Soutěž o 10 balíčků voňavých dobrot od tradiční české pekárny Odkolek

V prosinci snad ani není možné opustit kuchyň! Tolik svátečních příprav a zařizování vyžaduje plánování a mnoho času. Ten deseti z vás ušetří tradiční česká pekárna Odkolek, která si pro vás nachystala 10 balíčků svých voňavých dobrot!

Adventní čas je tu a s ním i klasická vánoční tradice – pečení cukroví. Z různých průzkumů vyplývá, že velká většina Čechů peče v průměru osm druhů cukroví, přičemž každý našinec ho během svátků průměrně zkonzumuje jeden kilogram. Jistě už i vy máte plán pečení a dodržujete obecné pravidlo, že se s cukrovím začíná na Mikuláše a jednotlivé druhy cukroví se připravují po dobu tří týdnů. Že budou hektické a náročné? Nutně to tak nemusí být! Jestli nevíte, kam dřív skočit, ulevte svým přepracovaným rukám a sobě i rodině věnujte chvilku času na dobrou kávu a něco k ní – bez práce a námahy. Tradiční česká pekárna Odkolek má v nabídce záviny i vánočku!

Plundrový závin s náplní pomerančo-ananasovou

Plundrový krémový závin o hmotnosti 200 g je ideální svačinka na cesty nebo jím můžete oslnit návštěvu, když jim ho naservírujete k odpolednímu čaji či kávě. Chutná ananaso-pomerančová náplň vás zaručeně osvěží a v kombinaci s nadýchaným těstem i zasytí.

4 Buchty s náplní švestkovou

Jestli vás nebaví vymýšlet každé ráno, co si dáte k snídani, vyzkoušejte 4 Buchty se švestkovou náplní. V buchtách je 45 % skvělé náplně a vláčné těsto zajistí, že po ránu budete dosyta najedení a připraveni na náročný den.

Závin s náplní makovou

Nadýchaný závin s typicky českou makovou náplní je ideální jako snídaně nebo zákusek ke kávě. V závinu naleznete 50 % skvělé makové náplně. Vše je zabaleno na elegantní podložce, kterou můžete využít i při servírování.

České buchty s náplní tvarohovou

Vyzkoušejte 9 kousků buchet s tvarohovou náplní, které jsou svojí velikostí vhodné pro celou rodinu. 45 % lahodné a svěží tvarohové náplně zachutná úplně všem, tedy malým i velkým.

Vánočka máslová s rozinkami sypaná mandlemi      600 g

Vánočka k předvánočnímu období prostě patří. A nejlepší je ta, ve které najdete máslo a rozinky – a navíc je sypaná mandlemi. Vše tohle splňuje naše 600g vánočka, kterou sníte hned na posezení.

Zasoutěžte si o 10 balíčků, z nichž každý obsahuje 5 výše uvedených výrobků v ceně 220 Kč!

Více informací najdete na www.united-bakeries.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 1 z 10 balíčků produktů od Odkolku!

Soutěž probíhá od 5.12. do 15.12.2022.

Vyhrává 35., 45., 55., 65., 75., 85., 95., 105., 110. a 115. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Budete doslova sršet pokrokovými nápady. Přestože vaše ideje nejsou obvykle zrovna realistické, máte vizi a to se cení! A i když se občas necháte unést, máte dostatek fantazie a představivosti, abyste své nápady dotáhli k dokonalosti. Jen tak dál. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

118 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat