Soutěž o 3 balíčky produktů s mořským kolagenem od Collalloc

Mylně se uvádí, že pramen mládí a zdraví ještě nikdo nenašel, ale to je velký omyl! Nachází se totiž v moři a v dnešní době jej můžete pohodlně užívat i vy. Vyhrajte 100% bioaktivní mořský kolagen s vitaminem C od Collalloc. Štěstí se usměje na tři z vás!

Zdravý životní styl není jen o konzumaci výživných potravin. Jde také o to být fyzicky aktivní, sladit svůj pracovní a společenský život, mít dostatek spánku a zaměřit se na své duševní zdraví. Ten, kdo tohle všechno dodrží, získá víc energie, zkrásní, zlepší si sebevědomí, předejde různým nemocem a prodlouží svůj život. Součástí zdravého životního stylu přitom jsou i doplňky stravy, z jejichž množství se mnohdy točí hlava. Pořád se nemůžete rozhodnout, které jsou pro vás nejlepší? Vezměte to komplexně a preferujte mořský kolagen.

Čeho je vlastně v těle nejvíc?

Kolagen má mnoho zdravotních přínosů, které se připisují tomu, že je nejhojnějším proteinem v těle. Kolagen, jenž se nachází ve šlachách, vazech, kostech, orgánech, krevních cévách, svalech, kůži a střevech, hraje velmi důležitou roli v mnoha aspektech lidského těla. Po vodě je druhou nejrozšířenější látkou v těle. Traduje se, že se kolagenové doplňky získávají výhradně od krav (skotu), kuřat nebo prasat, což ovšem není pravda.

Mořský kolagen, který se vyrábí z kůže a šupin ryb, je udržitelnou alternativou k mnoha dalším zdrojům kolagenu. Obsahuje 18 různých aminokyselin, patří k vynikajícím zdrojům bílkovin a má široké spektrum fanoušků různých věkových kategorií, čemuž se nelze divit.

Recept nejen na celiakii

Jak stárneme a tělo kolagenu produkuje čím dál méně, je kloubní chrupavka náchylná k poškození. Kolagen, tedy základní složka chrupavky, pomáhá udržovat její strukturu a integritu, předchází tak osteoartritidě a osteoartróze. Mořský kolagen je také zásobárnou prolinu, glutaminu a glycinu, aminokyselin, které hrají zásadní roli při udržování zdravé výstelky střev. Jeho užívání je nanejvýš vhodné pro osoby trpící syndromem netěsného střeva, mezi jehož příznaky patří plynatost, nadýmání či citlivost na potraviny, ale i pacienty s Crohnovou chorobou a celiakií.

Kdo říká, že nechce omládnout, lže!

Jelikož hydratace a elasticita pokožky jsou ovlivněny zdravou hladinou kolagenu, jeho příjem podporuje krásu a zdraví pleti, vlasů i nehtů. Zpomaluje proces stárnutí, potlačuje vrásky, strie a celulitidu. Glycin, aminokyselina přítomná v mořském kolagenu, zároveň může pomoci zvýšit hladinu kreatinu, životně důležitého svalového proteinu, tudíž udržuje svalovou hmotu a minimalizuje rozpad samotných svalů. K dalším výhodám mořského kolagenu patří podpora srdečních funkcí. Sečteno a podtrženo, mořský kolagen plný aminokyselin, bílkovin a dalších cenných látek je optimálním doplňkem a nezbytnou součástí zdravého životního stylu. A vy jej teď můžete vyhrát.

Collalloc je 100% bioaktivní mořský kolagen a přídavkem vitaminu C, který zrychluje a umocňuje efekty kolagenu v lidském těle. Vyhrajte jedno ze tří balení, podpořte fungování svého těla a napijte se z pramenu mládí!

Cena produktu: 1 599 Kč

Více informací najdete na www.collalloc.com.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 1 ze 3 balíčků produktů od Collalloc!

Soutěž probíhá od 20.12. do 30.12.2022.

Vyhrává 63., 98. a 155. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat