Soutěž o rostlinnou vlasovou péči bez sulfátů a silikonů od Yves Rocher

Rostlinná vlasová péče bez sulfátů a silikonů, která regeneruje, obnovuje, zaceluje a vyhlazuje vlasové vlákno? Zasoutěžte si o jeden z pěti balíčků tří produktů, které promění suchou, drsnou a matnou kštici v lesklý a zdravý závoj! Na koho se usměje štěstí?

Regenerační šampon, regenerační kondicionér a regenerační maska od Yves Rocher. Proč je tahle sada tak populární? Hodí se pro každý typ vlasů, je 100% veganská, více než 94 % složení je přírodního původu, takže v ní nenajdete silikony ani sulfáty. A právě kolem sulfátů a silikonů v produktech péče o vlasy je spousta povyku.

Každá mince má dvě strany

Mnoho dobře známých receptur na trhu obsahuje obě tyto běžné chemikálie po celá desetiletí, což je a není dobře. Sulfáty jsou čisticí složkou, která pomáhá při odstraňování nežádoucích nečistot, oleje a usazenin. Tyto soli kyseliny sírové spadají do kategorie čisticích prostředků s aniontovými povrchově aktivními látkami. Obvykle vytvoří onu mýdlovou pěnu, kterou každý tolik miluje, jenže něco za něco. Zatímco sulfáty účinně odstraňují mastnotu a nečistoty, mohou vlasy vysušovat. A ani silikony nejsou bez viny.

Usazeniny, které se hromadí

Silikony jsou syntetické polymery (pocházejí z písku!), které jsou známé svou schopností utěsňovat vlhkost. Na vlasech tvoří mikroskopicky tenký a pružný povlak, jenž vytváří bariéru proti krepatění a vlhkosti. Jejich temnou stránkou je, že, stejně jako u sulfátů, mohou způsobit více škody než užitku. Pokud se usazují na vlasovém folikulu, poškozují přirozené vzory vln, ba co víc. Umyjete-li si vlasy šamponem a kondicionérem obsahujícím silikony, přichytí se na celou délku vlasů a v určité míře tam zůstanou, protože je obyčejná voda nesmyje. Přes tuto usazenou vrstvu se k vlasům nedostanou jiné látky, které by je mohly vyživit a dodat jim vlhkost.

Síla přírody je neomezená

Regenerační vlasová sada od Yves Rocher, jejíž součástí je regenerační šampon, regenerační kondicionér a regenerační maska, nic takového neobsahuje. Jemné receptury, inspirované rostlinným světem, byly speciálně vyvinuty pro respektování rovnováhy pokožky hlavy. Máte-li vlasy poškozené barvením, pravidelným nešetrným rozčesáváním nebo tepelnou úpravou, je tato regenerační sada určená právě pro vás. Vlasy jsou díky ní 30× odolnější!

Cena balíčku je 677 Kč.

Více informací najdete na www.yves-rocher.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků s produkty od Yves Rocher!

Soutěž probíhá od 8.3. do 18.3.2023.

Vyhrává 30., 60., 90., 120 a 150. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Budete doslova sršet pokrokovými nápady. Přestože vaše ideje nejsou obvykle zrovna realistické, máte vizi a to se cení! A i když se občas necháte unést, máte dostatek fantazie a představivosti, abyste své nápady dotáhli k dokonalosti. Jen tak dál. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:43
118 Příspěvků
Poslední příspěvek 31.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat