Mezi námi děvčaty. Vyhlašujeme soutěž o 3x dámský intimní gel s antibakteriálním stříbrem

Hygienu intimních partií není radno podceňovat. Ovšem obyčejné mýdlo tady zkrátka nestačí! Zasoutěžte si o jemný mycí gel s prebiotiky, antibakteriálním stříbrem a kyselinou mléčnou. Ctí přirozené pH vaginálního prostředí a spolu s ním i vaše zdraví!

Už naše babičky říkávaly, že čistota je polovinou zdraví. Čistíme si tedy zuby, sprchujeme se a nepodceňujeme ani důkladné mytí rukou. Jenže co naše intimní partie? Na ty se často zapomíná! Jejich správná hygiena by však měla být stejně tak samozřejmá, jako očistná péče o celé tělo.

S klasickým mýdlem tady nepochodíte

Říkáte si, že to není žádná věda, protože přece stačí použít klasický sprchový gel nebo mýdlo? Není tomu tak. Naprosto klíčová je tady pH hodnota. Vaginální prostředí je mírně kyselejší a dosahuje hodnot mezi 4,0 – 4,5 pH. Běžná mýdla a prostředky určené k očistě celého těla ale mají pH 5,5 i více, což znamená, že jsou příliš agresivní. Intimní přirozenou kyselost tím narušují a to rozhodně není dobře, protože jakmile se vychýlí ze své rovnováhy, mohou nastat potíže.

Vše je tak, jak má být

Že ve vaší svatyni panuje kyselost, kterou není radno pokoušet, to má svůj dobrý důvod. Je to známka přítomnosti přátelských mikroorganismů, zejména pak laktobacilů. Ty vytvářejí ochrannou bariéru před patogenními mikroby tím, že produkují kyselinu mléčnou, která udržuje pH v optimálním – tedy kyselém – rozmezí. Tímto způsobem zabraňují přemnožení škodlivých bakterií, které podporují rozvoj vaginálních infekcí, mykóz i zánětů močových cest. Když tedy intimní hygiena, tak jedině se správnými pomocníky, které ctí pH vašich intimních partií a nenarušují jejich citlivou mikroflóru. O jeden takový šetrný produkt, co ženám skutečně rozumí, právě soutěžíme. Intimate wash gel od inovativní slovenské značky přírodní kosmetiky Two Cosmetics čeká hned na tři výherkyně!

Složení, ke kterému vagina nemá výhrady

Tento jemný mycí gel obsahuje prebiotika, antibakteriální stříbro a kyselinu mléčnou. Funkční kombinace těchto aktivních složek zajistí zdravou rovnováhu mikroflóry a správné pH intimní oblasti, přičemž zabraňuje množení škodlivých mikroorganismů. Levandulová květová voda spolu s esenciálními oleji levandule a citronu dodá úžasný svěží pocit, přičemž působí protizánětlivě a antimikrobiálně. Zastoupeny jsou zde také jemné tenzizy a hroznový olej, díky kterým nedochází k vysušování ani podráždění pokožky. Cena tohoto mycího gelu je 280 Kč. Vhodný je ke každodennímu použití. Tak hodně štěstí v soutěži, dámy!

Další informace naleznete na www.twocosmetics.sk.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří balíčků od Two Cosmetics!

Soutěž probíhá od 8.5. do 18.5.2023.

Vyhrává 60., 90. a 120. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat