Vyhlašujeme HiPP soutěž o 5 balíčků obsahující inovativní vlhčené ubrousky a ochranný krém na zadeček pro každodenní použití

Jste soutěživý typ, a navíc i rodič dítěte ve věku od narození do jednoho roku? Pak je naše nová soutěž přesně pro vás! Vyhrát můžete balíček produktů od HiPPu, které pečují o citlivou dětskou pokožku i přírodu.

Točí se vaše rodičovství okolo neustálého hledání těch nejvhodnějších produktů, které splňují vaše přísná kritéria? Tak samozřejmě, pokožka našich nejmenších je přibližně 10× tenčí než pokožka dospělého člověka, což pochopitelně vyžaduje i citlivější přístup, péči a ochranu. Ne každý dostupný produkt je ale tak šetrný, jak se tváří. To však neplatí pro sortiment od HiPPu, který ctí potřeby dětí, rodičů i přírody!

Když se snoubí péče, láska i šetrnost

HiPP je symbolem pro hodnoty, na kterých záleží každému z nás. Německá rodinná firma si už po generace zakládá na heslu: „To nejlepší z přírody, to nejlepší pro přírodu“. Samozřejmostí tedy je, že i její produkty jsou šetrné nejen k dětské pokožce, ale i přírodě, proto neobsahují žádné plasty, mikroplasty, silikony, kontroverzní mýdla ani látky živočišného původu. Za kvalitu produktů ručí majitel společnosti Stefan Hipp osobně svým jménem. A to už něco znamená! Což nám připomíná – nehodil by se vám balíček báječných inovativních produktů, které jsou „pravou rukou“ každého rodiče? Můžete si o něj zasoutěžit. Ve hře jich je hned pět a celková hodnota každého z nich je      537 Kč. Podmínkou účasti je pak to, aby vaše dítko bylo ve věku od narození do jednoho roku, mělo normální pokožku a netrpělo žádnými vážnějšími kožními potížemi. O co přesně se soutěží?

Vlhčených ubrousků není nikdy dost

Nové vlhčené ubrousky Soft & Pur od HiPP obsahují 99,9 % vody a jsou vyrobené ze 100% rostlinných vláken. Parfémy ani mikroplasty tady neměly už žádné místo! Díky čistotě složení jsou vhodné pro děti od narození, a dokonce i pro pokožku se sklonem k atopické dermatitidě. Speciální struktura ubrousků se podobá houbě a díky tomu dokonale absorbuje vlhkost a zachytává nečistoty, aniž by se rozmazaly. Ubrousky lze použít k nejjemnějšímu očištění citlivé dětské pokožky, a to obličeje, ručiček i zadečku. Vyhrát můžete hned dvě balení, z nichž v jednom je 48 kusů a ve druhém 3×48 kusů. Maminky i tatínkové určitě ocení jejich praktické, znovu uzavíratelné hygienické balení, které brání vysychání.

Ochranný krém pro každodenní péči o zadeček

V soutěžním balíčku je také HiPP Babysanft ochranný krém pro každodenní péči o zadeček. Vytváří ochrannou vrstvu na citlivé pokožce miminka v oblasti plenek. Díky speciální kombinaci přírodního lanolinu, zinku, panthenolu a BIO mandlového oleje zklidňuje a regeneruje podrážděnou kůži. Vhodný je již od samotného narození, neboť i jeho prioritou je šetrnost – neobsahuje parfémy, silikonové oleje, emulgátory ani parabeny. Posledním výherním překvapením je jeden kus bavlněné plenky HiPP s roztomilými srdíčky. Tak hodně štěstí v soutěži!

Cena výherního balíčku: 537 Kč

Další informace naleznete na internetových stránkách www.hipp.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků dětské kosmetiky HiPP!

Soutěž probíhá od 5.9. do 15.9.2023.

Vyhrává 30., 60., 90., 100. a 110. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

S novým protějškem si vyrazíte na večeři. Bude to příjemné a opět se dozvíte něco více o člověku, kterého začínáte ze srdce milovat. Nezapomeňte však také naslouchat, občas máte sklon vést řeč a nepustit partnera ke slovu. Nechte jej se projevit! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

385 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat