Vyhlašujeme HiPP soutěž o 5 balíčků obsahující inovativní vlhčené ubrousky a ochranný krém na zadeček pro každodenní použití

Jste soutěživý typ, a navíc i rodič dítěte ve věku od narození do jednoho roku? Pak je naše nová soutěž přesně pro vás! Vyhrát můžete balíček produktů od HiPPu, které pečují o citlivou dětskou pokožku i přírodu.

Točí se vaše rodičovství okolo neustálého hledání těch nejvhodnějších produktů, které splňují vaše přísná kritéria? Tak samozřejmě, pokožka našich nejmenších je přibližně 10× tenčí než pokožka dospělého člověka, což pochopitelně vyžaduje i citlivější přístup, péči a ochranu. Ne každý dostupný produkt je ale tak šetrný, jak se tváří. To však neplatí pro sortiment od HiPPu, který ctí potřeby dětí, rodičů i přírody!

Když se snoubí péče, láska i šetrnost

HiPP je symbolem pro hodnoty, na kterých záleží každému z nás. Německá rodinná firma si už po generace zakládá na heslu: „To nejlepší z přírody, to nejlepší pro přírodu“. Samozřejmostí tedy je, že i její produkty jsou šetrné nejen k dětské pokožce, ale i přírodě, proto neobsahují žádné plasty, mikroplasty, silikony, kontroverzní mýdla ani látky živočišného původu. Za kvalitu produktů ručí majitel společnosti Stefan Hipp osobně svým jménem. A to už něco znamená! Což nám připomíná – nehodil by se vám balíček báječných inovativních produktů, které jsou „pravou rukou“ každého rodiče? Můžete si o něj zasoutěžit. Ve hře jich je hned pět a celková hodnota každého z nich je      537 Kč. Podmínkou účasti je pak to, aby vaše dítko bylo ve věku od narození do jednoho roku, mělo normální pokožku a netrpělo žádnými vážnějšími kožními potížemi. O co přesně se soutěží?

Vlhčených ubrousků není nikdy dost

Nové vlhčené ubrousky Soft & Pur od HiPP obsahují 99,9 % vody a jsou vyrobené ze 100% rostlinných vláken. Parfémy ani mikroplasty tady neměly už žádné místo! Díky čistotě složení jsou vhodné pro děti od narození, a dokonce i pro pokožku se sklonem k atopické dermatitidě. Speciální struktura ubrousků se podobá houbě a díky tomu dokonale absorbuje vlhkost a zachytává nečistoty, aniž by se rozmazaly. Ubrousky lze použít k nejjemnějšímu očištění citlivé dětské pokožky, a to obličeje, ručiček i zadečku. Vyhrát můžete hned dvě balení, z nichž v jednom je 48 kusů a ve druhém 3×48 kusů. Maminky i tatínkové určitě ocení jejich praktické, znovu uzavíratelné hygienické balení, které brání vysychání.

Ochranný krém pro každodenní péči o zadeček

V soutěžním balíčku je také HiPP Babysanft ochranný krém pro každodenní péči o zadeček. Vytváří ochrannou vrstvu na citlivé pokožce miminka v oblasti plenek. Díky speciální kombinaci přírodního lanolinu, zinku, panthenolu a BIO mandlového oleje zklidňuje a regeneruje podrážděnou kůži. Vhodný je již od samotného narození, neboť i jeho prioritou je šetrnost – neobsahuje parfémy, silikonové oleje, emulgátory ani parabeny. Posledním výherním překvapením je jeden kus bavlněné plenky HiPP s roztomilými srdíčky. Tak hodně štěstí v soutěži!

Cena výherního balíčku: 537 Kč

Další informace naleznete na internetových stránkách www.hipp.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků dětské kosmetiky HiPP!

Soutěž probíhá od 5.9. do 15.9.2023.

Vyhrává 30., 60., 90., 100. a 110. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat