Soutěžíme o tři dárkové poukazy do prodejen SCANquilt

Měkoučká hořčicová deka, elegantní a pohodlné šedé polštářky nebo zelené doplňky, které celému prostoru dodají nádech luxusu? Podzimní interiérové zkrášlování právě začíná! Nehodil by se vám dárkový poukaz do prodejen SCANquilt? Máme ho hned pro tři výherce soutěže.

Každý rok je to stejné – s příchodem podzimu doma trávíme víc a víc času, proto by náš domov měl být útulný a příjemný, aby nám poskytl klidné a harmonické útočiště. A s tím úzce souvisejí i barvy! Víte, jaké teď nejvíce letí?

Odstín lesa i cihel

Inspirace z přírody tady funguje lépe než kdy jindy. K oblíbeným a vyhledávaným volbám patří celá škála vínově tmavých tónů, kterou krásně vyváží bílé, šedé, béžové a krémové doplňky. Trendy jsou i odstíny cihlově červené, sytě oranžové, výrazně žluté, hořčicové i poněkud chladnější zelené. Právě zelená tolik připomínající les působí luxusním dojmem, přičemž se hodí především v kombinaci s dřevěným nábytkem z masivu a světlými dekoracemi z přírodních materiálů. Cítíte velkou inspiraci i touhu po nakupování nových doplňků, kterými si to doma zútulníte? Pak jste ideální adept naší nové soutěže. V ní mohou tři výherci získat dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč, který uplatní v ráji bytového textilu – v kamenném či internetovém obchodě SCANquilt. A tady se to zútulňuje jedna báseň!

Vše na jednom místě

Navzdory názvu, který navozuje dojem „severské“ značky, je SCANquilt ryze českou značkou, která je na tu­zemském trhu 30 let, přičemž se snaží přinášet pohodu a inspiraci do každého bytu, domu i rekreačního objektu. Se svými 60 prodejnami patří k největším maloobchodním sítím specializovaným na sortiment bytového textilu v České republice. Společnost SILEX pod svojí vlastní značkou SCANquilt jako jedna z prvních začala v bývalém Československu propagovat a vyrábět přikrývky a polštáře z dutých nealergenních vláken. Dodnes patří mezi hlavní produktové řady, nyní však zaujímá výsadní postavení především pro šíři více jak 600 vzorů a barev pov­lečení z různých materiálů, které je doplněno paletou barev a rozměrů prostěradel, dekoračních polštářků, plédů, ubrusů, prostírání, utěrek, ručníků a županů.

Vítejte v komfortní zóně

Značka SCANquilt se zaměřuje zejména na vybavení ložnice ve zdravém a moderním stylu, ovšem můžete si s její pomocí zkrášlit jakoukoli místnost, neboť kromě výše zmíněného sortimentu má v nabídce i měkoučké přikrývky, kvalitní závěsy, kapesníky, koupelnové předložky a sedáky a podsedáky na židle. Ve svých prodejnách, které jsou umístěny v obchod­ních centrech po celé republice, nabízí kromě zboží i poradenství a obsluhu zkušených prodejních asis­tentek. Zboží si můžete prohlédnout v klidu domova na internetových stránkách www.scanquilt.cz a objednat k vyzved­nutí na prodejně, kde vám ochotně celý výběr do­kompletují, případně poradí s dalším výběrem.

Jde se nakupovat!

Tištěný reprezentativní poukaz v hodnotě 1 000 Kč, který v případě výhry získáte, uplatníte při nákupu nad 1 000 Kč, a to v e-shopu i kamenné prodejně. Kód na zadní straně zadáte v košíku e-shop objednávky nebo sdělíte při nákupu přímo v obchodě, hodnota nákupu nad 1 000 Kč se o tisícovku sníží. Přejeme hodně štěstí všem soutěžícím!

Pro další informace zadejte do internetového vyhledavače www.scanquilt.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří poukazů od SCANquilt!

Soutěž probíhá od 2.10. do 12.10.2023.

Vyhrává 40., 80. a 110. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:01
90 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
142 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat