Soutěžíme o 3 balíčky příkrmů BIO SUPEROVOCE od HiPPu, které chutnají jako úroda z vlastní zahrádky

Začínáte s příkrmy? Proč už hned na startu nesáhnout po těch, které odpovídají nejpřísnějším kritériím zaměřeným na kvalitu a složení? Takových, které chutnají lépe než domácí? Mají je u HiPPu a právě o ně soutěžíme!

Máte spoustu plánů, jak strávit den se svým miminkem? Dlouhá procházka, setkání s ostatními maminkami, se kterými se tak krásně probírají dosavadní pokroky a novinky? Jenže ouha, má to háček. A tím je poslední příkrm v lednici. Vážně chcete doma připravovat další várku, kterou je třeba mít vždycky po ruce? A čas, který můžete věnovat miminku, ztratit se zástěrou u sporáku? Ale kdepak. Jděte na to od lesa, tedy od HiPPu!

Lepší než domácí

Společnost HiPP je německá rodinná firma. A také jedním z největších zpracovatelů produktů ekologického zemědělství. „Rozhodli jsme se pro cestu poctivého zemědělství, za   kterou sice stojí více námahy a více práce, ale s nákupem HiPP produktů máte stoprocentní    jistotu, že svému dítěti podáváte stravu té nejvyšší kvality,“ potvrzuje sám majitel společnosti, který tak vlastně poukazuje na fakt, že každá použitá surovina má svůj snadno čitelný rodný list. Každý přece ví, že malé děti jsou na kvalitu potravin a přítomnost škodlivých látek velmi citlivé. Z tohoto důvodu HiPP standardy kvalit převyšují zákonné BIO normy a všechny výrobky procházejí řadou přísných testů na přítomnost více jak 1 200 škodlivých látek. Společnost HiPP dbá nejen o zdraví dětí, ale i životní prostředí. Dokazuje to skutečnost, že na výrobu svých příkrmových skleniček používá výhradně recyklované sklo, díky čemuž se spotřebuje o 90 procent méně energie než při výrobě nového skla a zároveň se do ovzduší uvolňuje méně oxidu uhličitého. Zajímavá eko přidaná hodnota, že? Ale zpátky k příkrmům, o které právě soutěžíme.

BIO SUPEROVOCE jako z vlastní zahrádky

Řada HiPP BIO SUPEROVOCE je jedinečná svou chutí čerstvě natrhaných plodů. Plně dozrálé BIO ovoce je ručně sklizené, okamžitě hluboce zmrazené pomocí inovativní technologie a zpracované. Díky tomuto postupu si zachovává tu nejlepší chuť, neodolatelnou barvu a důležité živiny. A přesně takový je samozřejmě i výsledný příkrm. Pro tři výherce či výherkyně máme připravený příkrmový balíček, ve kterém jsou od každé příchuti hned 2 sklenice. Kterou svému zlatíčku dáte ochutnat jako první?

- HiPP BIO SUPEROVOCE Jablko a borůvky

- HiPP BIO SUPEROVOCE Jablko a maliny

- HiPP BIO SUPEROVOCE Jablko, jahody a hruška

- HiPP BIO SUPEROVOCE Jablko, mango a jahody

- HiPP BIO SUPEROVOCE Jablko, jahody a maliny

- HiPP BIO SUPEROVOCE Hrušky a švestky

Celková cena balíčku je 600 Kč. Přejeme hodně štěstí!

Pro další informace zadejte do internetového vyhledavače www.hipp.cz/prikrmy/produkty/ovocne-kapsicky-a-sklenicky/superovoce.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří balíčků příkrmů od HiPPu!

Soutěž probíhá od 23.10. do 2.11.2023.

Vyhrává 30., 70. a 100. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nevíte, kam dřív skočit, a je na vás vyvíjen stále větší tlak. Pomůže vám papír, pero a utříděné myšlenky. Sepíšete si do detailu i ty nejmenší úkoly a sestavíte harmonogram jejich plnění. Vám pak půjde v&sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:52
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:14
18 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:56

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat