Soutěž o 3×2 vstupenky na FMX Gladiator Games dne 9. prosince v O2 areně

Užijte si dokonalou rodinnou sobotu a zažijte jedinečnou show ve freestyle motokrosu, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat!

Vyrazte v sobotu 9. prosince na 21. ročník FMX Gladiator Games, který se koná v pražské O2 areně. Zvolit si navíc můžete mezi dvěma show, první odpolední, která startuje od 13.30 a druhou večerní, která vypukne od 19 hodin.

Adrenalinový zážitek pro velké i malé

FMX Gladiator Games, které jsou nejstarší show ve freestyle motokrosu v Evropě, nabídnou dokonalou podívanou, ten správný adrenalin, emoce, napětí i elektrizující atmosféru a nadchnou všechny velké i malé fandy motorek. Dechberoucí show během které doslova tuhne krev v žilách, uchvátí milovníky adrenalinu, ale i ty, kdo vyhledávají neopakovatelné zážitky a akce plné emocí.

Největší hvězdy FMX scény

Během show se představí ty největší hvězdy FMX scény, ať už české jako je Libor Podmol, Filip Podmol, Petr Pilát nebo Matěj Česák, tak i zahraniční jako Edgar Torronteras, BriceIzzo, Dany Torres, David Rinaldo, Jason Cesco a mnoho dalších.

Nabité O2 areně tak předvedou nejen samostatné skoky a to nejlepší ze svého rejstříku, ale řada by měla přijít i na společné skoky nebo takzvaný vláček, kdy jezdci skáčou v rychlém sledu jeden za druhým.

Dva gladiátoři ze dvou show

21. ročník FMX Gladiator Games opět nabídne gladiátorské souboje jezdců na motorkách létajících vzduchem. Letos se navíc Praha díky dvěma show v jediném dni dočká hned dvou gladiátorů.

Chybět pochopitelně nemohou ani legendární skoky a triky, salta na motocyklech, čtyřkolce nebo sněžném skútru i zcela nové triky, nad kterými téměř zůstává rozum stát.

U toho nesmíte chybět! Vyhrajte 3× 2 vstupenky na FMX Gladiator Games (show v čase dle vlastního výběru).

Přejem hodně štěstí!

Další informace naleznete na internetových stránkách www.ticketportal.cz nebo www.ticketmaster.cz

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří párů vstupenek na FMX Gladiator Games!

Soutěž probíhá od 27.11. do 6.12.2023.

Vyhrává 30., 70. a 110. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:06
53 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:04

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat