Soutěžíme o 5 balíčků s intimním čisticím olejem a mycí emulzí od Onclé

Hodil by se vám balíček speciálně navržený pro vaginální komfort? Obsahuje jemný čisticí olej a intimní mycí emulzi. Oba tyto prostředky od společnosti Onclé zachovávají intimní čistotu i zdraví, a právě o ně soutěžíme!

Říká se, že čistota je polovinou zdraví. Inu, je to tak! A právě proto je intimní hygiena tolik důležitá. Vždyť může snížit riziko infekcí, zachovat optimální mikroflóru, minimalizovat případný zápach a celkově přispět k dobrému pocitu a sebevědomí. Jenže pozor – obyčejné mýdlo tady může nadělat víc škody než užitku.

Chce to speciální zacházení

Mýdlo jako takové samozřejmě čistí a také hezky voní, ale kvůli obsahu parfémovaných látek a chemických přísad bohužel vaginální mikroflóru narušuje, protože dráždí citlivé tkáně a mění přirozené pH. Pro intimní hygienu se obecně doporučuje používat jemné a šetrné prostředky, které respektují panující kyselé prostředí, jež hraje roli v ochraně před škodlivými bakteriemi a kvasinkami. Žádné takové po ruce nemáte? Pojďte si o ně zasoutěžit. Balíček od Onclé čeká hned na pět výherců! A jsou v něm tyto dva speciální přípravky.

Onclé intimní čisticí olej

Tento čisticí olej s prebiotiky si vaše intimní oblast nechá líbit. Má šetrné a stoprocentně přírodní složení podporující obranyschopnost kůže a chránící před vaginálním diskomfortem. Kromě kyseliny mléčné obsahuje i Biolin P, který se o optimální mikroflóru postará. Dále nabízí pečující jojobový a bavlníkový olej a kokosovou vodu. Za jeho svěží vůní stojí esenciální citrusové oleje. Vhodný je pro každodenní použití. Velká výhoda? Je bezoplachový, takže ideální i na cestování. Pro maximální efekt se doporučuje v kombinaci s dalším výherním produktem z balíčku, který má také co nabídnout.

Onclé intimní mycí emulze

I tato speciální mycí emulze je pro citlivou pokožku přesně to pravé. Kromě výše zmíněného Biolinu P v jejím složení naleznete BIO šípkový extrakt a extrakt z BIO šípkových semen, což jsou jemné látky posilující přirozené prostředí intimních míst. Tato emulze dává pocit čistoty a svěžesti během celého dne a může se využívat sedm dní v týdnu – je tak navržena. Celková hodnota soutěžního balíčku je 488 Kč.

Další informace naleznete na stránkách www.oncle.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků od Onclé!

Soutěž probíhá od 5.2. do 15.2.2024.

Vyhrává 20., 50., 70., 90. a 110. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:24
27 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat