Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhrajte vouchery do Power Plate studia v klubu Holmes Place Energy

Vyzkoušejte si Power Plate a získejte sexy křivky!

Posilovací stroj Power Plate je úžasným pomocníkem v boji k dosažení dokonalých křivek těla a pomůže vám posílit a vytvarovat v podstatě jakoukoli partii, která vás na vašem těle trápí. Ale to není vše, pokud je vhodně upraven také jídelníček, je možné zaznamenat při pravidelném tréninku také pozitivní výsledky v redukci váhy a snížení příznaků tolik neoblíbené celulitidy. Vykonávat na něm můžete mnoho cviků a to jak statických, tak dynamických. Cvičení je zábavné, neboť lze střídat různé polohy a netrvá dlouho, což určtiě potěší každého, koho trápí nedostatek času. Svaly totiž efektivně posílíte již za 30 minut při dodržení tréninkového plánu 3x týdně.
 
Stroj funguje na principu přenášení vibrací do svalů, které přirozeně aktivují reflexivní svalové kontrakce. Různé polohy jako je dřep, napnutí bicepsu nebo břišních svalů mohou být až po dobu 60 sekund řízeny vibrační platformou stroje, která umožňuje v jeden okamžik aktivovat různé skupiny svalů do protahujícího nebo posilujícího stavu a zaměřit se na konkrétní tělesné partie. Cvičení Acceleration Training™ je nenáročné, umožňuje komukoliv bez ohledu na věk či stupeň kondice vykonávat rychlý a efektivní trénink bez námahy kloubů a jiných částí těla.

Cvičení na Power Plate je velmi populární a oblíbilo si jej mnoho celebrit a známých osobností. Nejznámější osobou je jistě zpěvačka Madonna, ale své příznivce má i u nás. Cvičila na něm např. oblíbená moderátorka Eva Decastelo a pozitivní zkušenosti s ním mají kromě jiných třeba také modelka Andrea Verešová, herečka Jana Plodková nebo primabalerína Adéla Pollertová. Své příznivce má díky své efektivitě také mezi profesionálními sportovci. Tváří nového modelu Power Plate pro6 se nedávno stala také akrobatická lyžařka Nikola Sudová. S Power Plate se můžeme setkat i ve zdravotnictví. Využívají ho mnohé rehabilitační kliniky pro nápravu svalových disbalancí a k rychlejší rekonvalescenci po zranění.

Power Plate dnes naleznete v mnoha fitness centrech nebo tzv. Power Plate studiích. Těch je jak v Praze, tak po celé republice již pěkná řádka. Pokud nevíte, jestli se poblíž Vás nějaké nachází, stačí navštívit stránku www.powerplate.cz a pomocí odkazu Plate locator si najít to, které vám bude nejblíže. Studia nabízí individuální tréninky šité klientům na míru nebo studiové lekce v počtu 2-4 klientů. Ty jsou zaměřeny na posilování konkrétních partií těla nebo třeba kruhový trénink či Power Plate Pilates. Vyzkoušet takové lekce je možno např. v klubech sítě Holmes Place.Díky naší soutěži můžete nyní takovou lekci na Power Plate studiu vyzkoušet na vlastní kůži!

Ve hře jsou 4 vouchery do Power Plate studia v klubu Holmes Place Energy Smíchov a 2 vouchery na lekci ve studiu klubu Holmes Place Energy Černý Most. 

Více informací o klubech Holmes Place a Power Plate studiích naleznete na www.holmesplace.cz

Vyhrává 1., 100.,200. atd. správná odpověď.


Nápovědu hledejte na
www.holmesplace.cz

Soutěž probíhá od 18. ledna do 13. února 2011.

Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Krémová, smetanová polévka z topinambur

Krémová, smetanová polévka z topinambur

4 hlasy
55min 283 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Pstruh plněný citrónem

21 hlasů
35min 792kJ 240 Kč

Jestli máte rádi pstruhy, vyzkoušejte tento chutný rec...

Rýže s kuřecím masem

19 hlasů
45min 747kJ 115 Kč

Rizoto s restovaným kuřecím masem, anglickou slaninou,...

Poradny

Jaké jsou problémové aspekty PPM?

Dobrý den,odpověď na totu otázku bohužel výrazně přesahuje možnosti této poradny, ale pokusím se ... Více

Jak žádat o ošetřovné, když je škola už otevřená?

Dobrý den,na základě informací uvedených na stránkách MPSV se domnívám, že formulář/potvrzení by ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více