DEN S TESTOVÁNÍM: Bezsáčkový vysavač Rowenta Cyclonic Silence Force 4A+

29.10.2018 | Testování

Silence Force 4A+ je bezsáčkový vysavač, který nabízí spojení mimořádně výkonného úklidu s pohodlím výjimečně tichého provozu. Dvacet z našich testerek jej mohlo otestovat na vlastní kůži. Přečtěte si jejich hodnocení a recenze!


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 36 testerek

Doporučeno: 29x


Dopřejte si to nejlepší z obou světů – mimořádně tichý provoz pro větší pohodlí a zároveň výkonný úklid bez kompromisů. Právě to splňuje bezsáčkový vysavač Rowenta Cyclonic Silence Force 4A+ RO7691EA.

Tichý, ale maximálně účinný

Vysavač je poháněn technologií Air Booster a pokročilou cyklonovou technologií, a nabízí tak nejlepší výkon při vysávání prachu na všech typech podlah ve své třídě.

Inovativní, vysoce účinná 2polohová sací hubice nabízí všestranný výkon a úklid s účinností A na každém povrchu od tvrdých podlah po koberce s nízkým i vysokým vlasem. Systém zámku nabízí robustní konstrukci, která brání náhodnému otevření, a zároveň zajišťuje jednoduché a intuitivní vysypávání zásobníku na prach. Pokročilá cyklonová technologie a vysoce účinné filtry zachytí 99,98 % prachu uvnitř vysavače.

Hlavice POWER AIR s dvoupolohovým systémem dokonale klouže po všech typech podlah – od choulostivých tvrdých podlah po koberce s nízkým i vysokým vlasem, které se mohou se standardním kartáčem vysávat obtížně.

Velká rukojeť Ergo Comfort pro snadné přenášení s vylepšeným ergonomickým designem nabízí dokonale jednoduché použití a mimořádný komfort. Praktický a velkorysý objem 2,5 l nabízí delší provoz a vyžaduje méně častější vysypávání.

Zažijte ohromující výkon s nepřekonatelně tichým provozem s hlučností pouhých 67 dB(A), tedy téměř jako běžný rozhovor.

Cena: 8 999 Kč

Více informací na www.rowenta.cz

12.01.2023

Super vysavač já jsem s ním spokojená nemá chybu jen můžu doporučit

07.01.2023

Je skvělý, super pomocník, moc doporucuji

Zápory žádném nevidím

19.12.2022

Skvělý vysavač, velmi dobře saje, moc doporučuji

Žádný

20.11.2022

Dokonalý pomocník v domácnosti, sací výkon je opravdu ohromující

10.11.2022

Parádní vysavač který vezme všechny drobky takže doporučuji

27.10.2022

skvělý pomocník do každé domácnosti

žádné jsem neshledala

27.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

09.02.2019

Bezsáčkový vysavač Rowenta Cyclonic Silence Force 4A+ je vhodný na všechny typy podlahy a co víc, je tichý a spotřeba energií je v porovnání s jinými vysavači zanedbatelná. velké plus odnímatelná nádoba na nečistoty.

30.12.2018

Bezsáčkový vysavač Rowenta Cyclonic Silence Force 4A+ je bezvadný pomocník v domácnosti. Je malý, ale přesto velmi výkonný. Má tichý chod, a nízkou spotřebu energie a velmi snadné ovládání. Není třeba neustále shánět a měnit sáčky. Rozhodně doporučuji.

21.12.2018

Konečně šíkovný, rychlý, malý pomocník na veškeré nečistoty v domácnosti. Moc mile mě překvapil dlouhý napájecí kabel, který dosáhne po celém bytě. Velmi praktický mi přijde bezsáčkový systém. Hlavně, když vysaju nějakou drobnou hračku, tak ji tam hned vidím :-)

17.12.2018

U bezsáčkového vysavače Rowenta Cyclonic Silence Force 4A+ hodnotím kladně především to, že se nemusí kupovat stále sáčky, takže je to značná finanční úspora. A solidní je i výkon a další parametry - vždyť skoro 100% zachyceného prachu, to ocení snad každý alergik (včetně mě).

21.11.2018

Bezsáčkový vysavač Rowenta Cyclonic Silence Force 4A Krasny vzhled snadno se cisti a pri vysavani nesmrdi jako ostatni vysavace :-) prace jde od ruky takze jsem mela moznost vyzkouset :-) pena barva

15.11.2018

Rowenta vysavačům nelze nic vyčíst. Vždy překvapí krásným elegantním vzhledem a svou dlouholetou funkčností. Rozhodně je skvělým pomocníkem do domácnosti, který neudělá ostudu :-) Typ Rowenta Cyclonic Silence Force 4A+ má výborný výkon, dostatečně velkou odpadní nádobu do které nejsou potřeba žádné pytlíky. Sama si teda neumím představit, že bych měla vysavač s pytlíkem :-) Dobře se s ním manipuluje a není ani moc těžký při přenášení. A cena si myslím, že je přijatelná téměř pro všechny :-) rozhodně doporučuji :-)

14.11.2018

Bezsáčkový vysavač Rowenta Cyclonic Silence Force 4A+ je opravdu tichám pomocníkem, který má dostatečný výkon sání a poradí si také s prachem, což zejména alergici určitě ocení! Výborný pomocník! Doporučuji

11.11.2018

Moc dobrý vysavač, který zastane v domácnosti svou hlavní funkci na jedničku. V první řadě je bezsáčkový, takže něco ušetříte. Používání není hlučné, což je problém řady vysavačů. Je také uzpůsoben na vysávání zvířecích chlupů.

10.11.2018
Doporučení: 8

Bezsáčkový vysavač Rowenta Cyclonic Silence Force 4A+ je super v tom, že je nejen designově pěkná,a le hlavně šetří energii, je tichá a odně dbře se čistí. Je nanároočný,avšak cena vyšší, ale doporučuji.

06.11.2018

Silence Force 4A+ je bezsáčkový vysavač u kterého se snadno vyměňuje filtr, je bezsáčkový. Prach se jen vysype. Má bohaté příslušenství. Má systém na vysávání zvířecích chlupů. Velmi šikovný výrobek. Moc by se mi hodil do domácnosti.

06.11.2018

Bezsáčkový vysavač Rowenta Cyclonic je TOP mezi bezsáčkovými vysavači. Je velice tichý, snadno rozebiratelná hlavice i celý vysavač, snadná údržba. Je skvělý svým výkonem a tím, že nemusím hledat kam jsem zase uklidila sačky :-)

Dokupování píslušenství

05.11.2018

Tenhle vysavač se mi moc líbí.Hlavně to, že má spoustů nástavců.Je velice tichý,ale výborně saje.Nádoba na nečistoty se snadno vyndavá a je dobře omyvatelná. Snadno se ovládá a lehce se s ním manipuluje.

05.11.2018

Uz nemusim shanet zadne sacky v obchode a zaroveň se nemusim bat,ze budu lovit z vysavace Lego nebo dalsi zapomenute hracky. Snadno se ovlada a velmi tichy. Obdahuje hodne velky vyber nastavcu. Diky dvoupolohove saci hubici lze pouzit jak na koberce,tak na podlahy. Vrele doporucuji!

Zadne.

05.11.2018

Bezsáčkový vysavač Rowenta Cyclonic Silence Force 4A+ je malý, tichý s výborným sacím výkonem a sláva, nemusím shánět ty správné sáčky do vysavače, jelikož je bezsáčkový a lehce se po vysávaní i čistí.

04.11.2018

Tento vysavač je skvělý svým vysokým výkonem a celkově upřednosťuji možnost vysávání bez sáčků. I přes svůj výkon je vysavač velmi tichý. Oceňuji i velký výběr nástavců. Je vhodný na veškeré povrchy v domácnosti.

02.11.2018

Rowenta je odborník na výrobky pro údržbu domácnosti. Tento vysavač se moc povedl. Je malý, ale velmi výkonný. Tichý chod, a nízká spotřeba energie. Snadné ovládání a snadné skladování díky malým rozměrům. Není třeba neustále shánět a měnit sáčky na smetí.

01.11.2018

Tento vysavač je vzhledem k velmi vysokému výkonu za provozu velmi tichý. Snadno se udržuje a čistí. Sací schopnosti jsou díky dvoupolohové hubici výborné. Zachytí i částice které se špatně vysávají. Dobře se s ním manipuluje. Designově je moc hezký. Bezsáčkový provoz je ideální - stačí jen vypláchnout nádobku. Odpadá tak shánění a výměna sáčků.

01.11.2018
Doporučení: 10

Tento bezsáčkový, tichý a maximálně účinný vysavač od Rowenty s pokročilou cyklonovou technologií, a nabízí tak nejlepší výkon při vysávání prachu na všech typech podlah ve své třídě. Má všestranný výkon, je vysoce účinný.Je vhodný na každý povrch od tvrdých podlah po koberce s nízkým i vysokým vlasem.

01.11.2018

Silence Force 4A+ je bezsáčkový vysavač je velmi tichý a maximálně účinný. Díky dvoupolohové sací hubice má vysoký výkon a jeho použití je jak na tvrdé podlahy, tak i koberce s nízkým a vysokým vlasem, což je velká výhoda tohoto přístroje. Je to velmi příjemný úklid s tímto perfektním výrobkem. Vřele doporučuji.

01.11.2018
Doporučení: 11

Tento vysavač Rowenta je velmi užitečný pomocník do domácnosti.Má vysoký sací výkon ,i přesto je velmi tichý.Má dvou-polohovací sací hubici,která se dostane,kam potřebujem.Hodí se na vřechny druhy podlah.Filtr,který má zachytí všechen prach.Má 2,5 nádobu,tak se nemusí často čistit.

Žádné.

01.11.2018

Na tomto vysavači oceňuji hlavně jeho velký výkon a přitom tichý provoz. Jednoduše se ovládá. Cyklónová technologie s filtry zachycuje téměř veškerý prach. Nechá se použít na všechny typy podlahových krytin. Odstraní chlupy od domácích mazlíčků i z koberce s vysokými vlákny. Zásobník je dostatečně velký, dá se snadno vyjmout a vymýt. Fascinuje mě nástavec, který se dá ohnout a je s ním možné vysávat pohodlně i prach na skříních.

vysoká cena

31.10.2018

Skvělý pomocník do domácnosti, se kterým bude úklid bavit i zaryté odpůrce vysávání, jako jsem já. Jako velké plus, musím vypíchnot, že je bezsáčkový, takže nehrozí neustálé dokupování a vyměňování sáčků. Skvěle se ovládá a je lehký.

31.10.2018

DEN S TESTOVÁNÍM: Bezsáčkový vysavač Rowenta Cyclonic Silence Force 4A+.Určitě tohle vylepšení že vysavač nemá sáčky o dost usnadňuje úklid i údržbu vysavače,je to praktické a skvělé řešení,které ještě nedáno nebylo..

30.10.2018

Sympatický pomocník do každé domácnosti. Oceňuji, že není třeba kupovat stále nové a nové sáčky. Tichý chod a velmi vysoký sací výkon. Menší, lehčí, snadno ovladatelný a skladný. Poradí si s ním děti i manželé..

29.10.2018

Jednoduché a rychlé vysypání zásobníku. Není třeba zbytečných dokupovaní sáčků. Největší bonus ale je že je skvěle tichý. Takže se nemusí člověk bát vysávat i večer . Navíc má i tak dobrý výkon. Doporučuji

29.10.2018

znám dobře tento vysavač osvědčené značky. Neobstojí před ním ani zvířecí chlupy ani dětské drobení. Má vysoký sací efekt a nízkou hlučnost. Praktický, skladný a za velmi slušnou cenu. Vysaje do čista různé povrchy podlah v domácnosti. Několik různých nástavců.

29.10.2018

Velký dříč na velký nepořádek. Je tichý, krásně se ovládá. Díky extra široké škále příslušenství zvládne mnoho práce i na sedačce či interiéru auta. Je bezsáčkový a manipulace při čištění je také jednoduchá.

29.10.2018

U tohoto produktu se mi libi zasobnik na prach, jeho zpusob vysypavani, zadne papirove ci latkove pytliky, jak to bylo drive, z tohoto produktu vyndavat kyblik, nadobu, s prachem, vse umyjete a muzete pouzit na dalsi kolo luxovani

29.10.2018

Velmi tichy lehounky na manipulaci ci ovladani.Dokaze si poradit z chlupy od nasich ctyrnohych milacku a to nas hafan pelicha docela dost.Opet muzu doporucit vsem kteri si chteji ulehcit praci doma...

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat