DEN S TESTOVÁNÍM: Čistička vzduchu Intense Pure Air ALLERGY+

27.08.2018 | Testování

Znečištěné ovzduší trápí řadu lidí nejen ve městech. A tak není divu, že je řada domácností vybavena čističkami vzduchu. Hledáte přístroj, který odfiltruje až 99,99 % alergenů a navíc trvale likviduje karcinogenní formaldehyd? Pak jste jej našli. Je jím čistička Intense Pure Air ALLERGY+ od Rowenty. Otestovat ji budou moci v rámci Zážitkového testování i naše testerky. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 36 testerek

Doporučeno: 14x


Intense Pure Air ALLERGY+ PU4020F1 (v nabídce také ve variantě XL, PU6020F1) je vysoce výkonná čistička vzduchu vyznačující se extrémně tichým chodem a naprostou ochranou, která zachytí až 99,99 % znečištění v interiéru.

Čistý vzduch bez škodlivin

Díky jedinečnému a patentovanému filtru NanoCaptur trvale likviduje formaldehyd, nejškodlivější znečišťující látku ovzduší v interiérech. Klasické filtrační technologie formaldehyd pouze zachycují a mohou ho po nasycení filtru až 100 % uvolnit zpět do místnosti.

Čtyři úrovně filtrace filtrují až 99,99 % nejjemnějších částic. Každá úroveň je speciálně vytvořena pro určitý druh znečišťujících látek:

  • 1 - předfiltr zachycuje největší částice (prach, lidské a zvířecí chlupy apod.)
  • 2 - aktivní uhlíkový filtr zachycuje pachy, plyny a těkavé organické látky.
  • 3 - HEPA filtr zachycuje 99.99 % nejjemnějších částic (plísně, roztoče, pyl, jemné částice do 2,5 mikrometrů v průměru, bakterie, viry, odumřelé buňky zvířat,...)
  • 4 - Unikátní patentovaný filtr NanoCaptur trvale likviduje formaldehyd.

Čistička Intense Pure Air je vybavena dvěma senzory znečištění, senzorem částic a senzorem plynů, které měří množství znečištění v domácnosti. V závislosti na zjištěné úrovni znečištění mění ukazatel kvality ovzduší barvu a rychlost filtrace se automaticky nastaví tak, aby zajistila optimální kvalitu vzduchu.

Nastavitelný směr vývodu vzduchu pro optimální výkon a pohodu: Orientace 45° pro optimální cirkulaci vzduchu a homogenitu čistého vzduchu v místnosti. Orientace 90° pro maximálně pohodlné používání.

Intense Pure Air je vysoce výkonná a přitom extrémně tichá čistička vzduchu. Při nejnižší rychlosti dosahuje hlučnosti pouze 22 dB(A) a při maximální rychlosti hodnoty 45 dB(A).

Potřebuje-li vyměnit ALLERGY+ filtr a aktivní uhlíkový filtr, blikají kontrolky „ALLERGY+“ a „ODOR“. Tyto kontrolky zohledňují skutečnou délku používání čističky vzduchu a také úroveň znečištění v místnosti. Průměrná doba životnosti filtrů jsou cca 2 roky.

Cena: 7 699 Kč

Více informací na www.rowenta.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Platonické lásky mohou přerůst v obrovské zamilování! Nebojte se proto jednat a dát svému idolu najevo, že o něj máte zájem. Možná budete vývojem situace příjemně překvapeni! Faktem je, že bez iniciativy se změny nejspíše nedočkáte. Důvěřujte... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

162 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:34
304 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:34
72 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:33

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat