DEN S TESTOVÁNÍM: Čistička vzduchu Intense Pure Air ALLERGY+

27.08.2018 | Testování

Znečištěné ovzduší trápí řadu lidí nejen ve městech. A tak není divu, že je řada domácností vybavena čističkami vzduchu. Hledáte přístroj, který odfiltruje až 99,99 % alergenů a navíc trvale likviduje karcinogenní formaldehyd? Pak jste jej našli. Je jím čistička Intense Pure Air ALLERGY+ od Rowenty. Otestovat ji budou moci v rámci Zážitkového testování i naše testerky. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 38 testerek

Doporučeno: 14x


Intense Pure Air ALLERGY+ PU4020F1 (v nabídce také ve variantě XL, PU6020F1) je vysoce výkonná čistička vzduchu vyznačující se extrémně tichým chodem a naprostou ochranou, která zachytí až 99,99 % znečištění v interiéru.

Čistý vzduch bez škodlivin

Díky jedinečnému a patentovanému filtru NanoCaptur trvale likviduje formaldehyd, nejškodlivější znečišťující látku ovzduší v interiérech. Klasické filtrační technologie formaldehyd pouze zachycují a mohou ho po nasycení filtru až 100 % uvolnit zpět do místnosti.

Čtyři úrovně filtrace filtrují až 99,99 % nejjemnějších částic. Každá úroveň je speciálně vytvořena pro určitý druh znečišťujících látek:

  • 1 - předfiltr zachycuje největší částice (prach, lidské a zvířecí chlupy apod.)
  • 2 - aktivní uhlíkový filtr zachycuje pachy, plyny a těkavé organické látky.
  • 3 - HEPA filtr zachycuje 99.99 % nejjemnějších částic (plísně, roztoče, pyl, jemné částice do 2,5 mikrometrů v průměru, bakterie, viry, odumřelé buňky zvířat,...)
  • 4 - Unikátní patentovaný filtr NanoCaptur trvale likviduje formaldehyd.

Čistička Intense Pure Air je vybavena dvěma senzory znečištění, senzorem částic a senzorem plynů, které měří množství znečištění v domácnosti. V závislosti na zjištěné úrovni znečištění mění ukazatel kvality ovzduší barvu a rychlost filtrace se automaticky nastaví tak, aby zajistila optimální kvalitu vzduchu.

Nastavitelný směr vývodu vzduchu pro optimální výkon a pohodu: Orientace 45° pro optimální cirkulaci vzduchu a homogenitu čistého vzduchu v místnosti. Orientace 90° pro maximálně pohodlné používání.

Intense Pure Air je vysoce výkonná a přitom extrémně tichá čistička vzduchu. Při nejnižší rychlosti dosahuje hlučnosti pouze 22 dB(A) a při maximální rychlosti hodnoty 45 dB(A).

Potřebuje-li vyměnit ALLERGY+ filtr a aktivní uhlíkový filtr, blikají kontrolky „ALLERGY+“ a „ODOR“. Tyto kontrolky zohledňují skutečnou délku používání čističky vzduchu a také úroveň znečištění v místnosti. Průměrná doba životnosti filtrů jsou cca 2 roky.

Cena: 7 699 Kč

Více informací na www.rowenta.cz

20.11.2022

dokonale provětrá v létě místnost, opravdu stačí jen takhle čistička vzduchu a ne žádná klimatizace

27.10.2022

skvělý do každé domácnosti na čištění vzduchu

žádné

25.02.2021

doma nikdo alergik není - naštěstí , ale pro ty , kteří to potřebují skvělá záležitost - vypadá dobře jakémkoli pokoji a není moc velká

cena

27.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

23.04.2019

Skvělá a famozní čistička vzduchu.Má kvalitní tiché ovládání, snadnou výměnu filtrů, noční režim.Odstraní až 99 procent alergentů.Určitě doporučuji rodinám s dětmi, alergikům a na na podzimní a zimní období.

Vysoká cena výrobku

24.02.2019

Vyborna cisticka nejen pro alergiky, ale i pro vsechny ostatni, kterym neni jedno, co dychaji. Libi se mi, ze je ticha a presto vykonna. Dokaze zachytit az 99% alergenu. Tento vyrobek mohu doporucit, i presto, ze jeho cena neni zrovna mala.

Vysoka cena

27.01.2019

Čistička vzduchu Intense Pure Air ALLERGY+ j je ideální jak pro alergiky, tak i pro ostatní, kteří chtějí mít doma kvalitní a čisté ovzduší. Světelná signalizace vás upozorní, že je potřeba vyměnit filtr, takže je díky tomu údržba filtrů velice snadná.

16.01.2019

Čistička vzduchu Intense Pure Air ALLERGY+ je dobrá pro alergiky. V naší rodině jsme dva alergici a k tomu máme ještě pejska a kočičku. Musíme často uklízet a čistička vzduchu je pro nás důležitá a tato je báječná

30.12.2018

Čistička vzduchu Intense Pure Air ALLERGY+ je výborná věc zejména pro alergiky a nejen pro ně. Je vysoce výkonná a má extrémně tichý chod a naprostou ochranu, která zachytí až 99,99 % znečištění v interiéru. Vřele doporučuji.

18.12.2018

Super věc do každé domácnosti, ve které žijí alergici. Čistička vzduchu Intense Pure Air ALLERGY+ je vhodný pro lepší ovzduší bez alergenů, používám prakticky od narození malého, protože jsem sama alergik a chtěla jsem předcházet případným potížím u něj...

15.10.2018

Cisticka vzduchu je vyborna vec nejen pro alergiky. Tuto ma doma tchyne a velmi si ji chvali. V mistnosti je opravdu citit cistsi vzduch, lepe se dycha. Co ocenuji na teto cisticce je to, ze je velmi ticha a vzduch dokaze vycistit uz za pul hodiny.

30.09.2018

Čistička Intense Pure Air ALLERGY+ od Rowenty je zajímavý inovativní výrobek, zdraví prospěšný. Zaujal mě tím, že, kromě jiného, likviduje formaldehyd chemickou reakcí ve filtru. Do půl hodiny přefiltruje vzduch v místnosti, má noční režim (vypne osvětlení) a velmi tichý chod. Určitě to ocení alergici a astmatici.

30.09.2018

Čistička má pěkný a jednoduchý design, takže se hodí do každé domácnosti. Na výběr jsou dvě velikosti. Oceňuji rychlost čištění vzduchu a nízkou hlučnost, výhodou je i noční režim. Cena odpovídá kvalitě.

Čistička je pouze v bílém provedení.

30.09.2018

Nejvíce mě na čističce nadchlo celkové odstranění formaldehydu pomocí patentované technologie.Pro mě je to německá kvalita .Líbí se mi design a výběr ze dvou velikostí.Filtry vydrží docela dlouhou dobu ale nedoporučuji zapínat pokud zrovna vaříte v kuchyni, čistička začne čistit jako blázen :) Pokud přemýšlíte nad čističkou vzduchu určitě doporučuji do této zainvestovat.

27.09.2018

čističce vzduchu jsem zpočátku příliš nevěřila, když ji manžel koupil. Ale již při první použití jsem cítila ten rozdíl. Vzduch je čistší a my jsme celá rodina méně nemocní. Sice trochu zabírá místo, ale dá se to.

26.09.2018

Čistička vzduchu Intense Pure Air ALLERGY je prospěšná nejen pr alergiky, ale i pro zdravé lidi, aby alergií netrpěli. Mě se osvědčila nejvíce v dětském pokoj, kde ji máme stále a občas ji bereme do obýváku, kde si děti hrají

24.09.2018

Velmi vítám to, že díky čističce vzduchu můžu dětem - alergikům umožnit dýchat lepší, čistší vzduch. Chod čističky je tichý, takže neruší ani při spánku. Spotřeba energie není vysoká, taktéž pořizovací cena je únosná. Snadná manipulace s přístrojem, srozumitelný návod k použití.

21.09.2018

Tato čistička má skvělý design, je skladná, bezpečná, když máte doma dítě, filtruje formaldehyd a do půl hodinky přefiltruje vzduch v místnosti. Má noční režim a velmi tichý chod. Ocení alergici a astmatici.

21.09.2018

Čistička Intense Pure Air ALLERGY+ od Rowenty je skutečně skvělý a inovativní produkt pro všechny, kdo trpí opakujícími se respiračními potížemi, jejichž příčinou je špatný vzduch. Ocení zejména domácnosti s dětmi.

19.09.2018

Tady jsem opravdu příjemně překvapená tím, co dnešní technologie zvládají a umí. Jsem astmatik a mám chronickou rýmu, ale alergie mi prokázána nebyla. Nicméně s tímto strojem je žití mnohem jednodušší a pohodovější, Vyčistí prostory a "smrady" opravdu během chvilky. Jednoznačně doporučuji!

19.09.2018

Výborná věc pro alergika, kterého mám doma a pro děti :-). Velmi tichý chod, takže v případě, že uvažujete o tom mít čističku vzduchu v ložnici, tak rozhodně vadit nebude. Překvapila nás cena, která není vůbec vysoká, snadná manipulace a nízké náklady na provoz.

Nedostatek barev...

18.09.2018

Záleží nám na tom, co dýcháme a proto máme čističku vzduchu již nějaký čas. Má velmi tichý chod, neobtěžuje svým hlukem. Spolehlivě zbaví vzduch alergenů. Spotřeba energie je zanedbatelná a snadno se přenese do místnosti, kde je zrovna třeba.

18.09.2018

Kdyby tato čistička vzduchu o Rowenty nebyl příliš drahá, tak by usnadnila několika lidem život. Respektive alergici by byli o něco šťastnější. Tichá a lehoučká čistička, která pohltí všechen prach a také roztoče.

18.09.2018

Diky dceri - alergicce vim,jak dulezity je cisty vzduch. Doma nam uz proslo nekolik cisticek vzduchu,ale s zadnou jsme nebyli tatkhle spokojeni. Hned je to doma veselejsi,kdyz se dcera nedusi a nepokaslava.

Vysoka cena.

18.09.2018

U nás doma je to samý přecitlivělý alergik a čističky vzduchu používáme již dlouhá léta. Tato je výborná. Tichý chod neruší v běžném rodinném provozu, takže si její přítomnost ani neuvědomíte. Spolehlivě zachycuje nežádoucí prvky ve vzduchu.

17.09.2018

Čistička vzduchu Intense Pure Air ALLERGY+ je pomocníkem na svém místě. Velice vhodná pro domácnosti s dětmi, které trpí alergií či astmatem, ale i pro domácnosti ve velkých městech, kde je vzduch více znečištěný. Elegantní, prodejný ve dvou velikostech, doporučuji.

17.09.2018

Nám se doma neustále prohání několik chlupáčů, proto je tato čistička vzduchu n nás na pravém místě. Snadné ovládání, nízká spotřeba energie, a tichý chod z ní dělají užitečného pomocníka nejen pro alergiky, ale pro všechny, kteří chtějí mít jistotu, že vzduch, který dýchají, je nezávadný.

17.09.2018

Moje mamka trpí chronickým kašlem a tak používá čističku vzduchu již řadu let v naději, že ji aspoň trošku pomáhá ke zlepšení stavu. Jelikož stará se jim rozbila, tak uvažují o koupi právě této. V obchodě je zaujala nejen svým vzhledem, který v kombinaci s modrou by se rovna k nim do ložnice hodila, ale i nabízenými funkcemi. Tichost je při spaní též zásadní.

16.09.2018

Nastesti nejsem alergik, i kdyz mozna na kocku, ale zrovna se v domacnosti nenachazi, ale v pripade jakekoli alergie jiste vhodny pomocnik do domacnosti, ktery nejen vzduch cisti, ale i zaroven v horku ochlazuje, to se v horkem lete taky hodi

15.09.2018

Čistička je pro mne neocenitelný doplněk v pokoji pro děti. Ve velmi tichá, proto může běžet i v noci. Obzvláště oceňuji Hepa filtr, který odfiltrovává viry a bakterie a kotrolky, které oznamují nutnost výměny filtru.

Designem se ne vždycky bude hodit.

14.09.2018

DEN S TESTOVÁNÍM: Čistička vzduchu Intense Pure Air ALLERGY+ Je v dnešní době potřebnou věcí,jelikož vzduch venku i vevnitř je hodně znečištěný,určitě víc než si uvědomujeme,tyto výrobky jsou důležité.

14.09.2018

Čistička vzduchu Intense Pure Air ALLERGY+ má několik filtrů, odstraňuje i formaldehyd, prach, chlupy atd. Je tichá. Citlivě reaguje na pachy, ihned zvyšuje intenzitu čištění. Proto se nehodí do kuchyně. Je vhodné jí dát do nějakého pokoje.

14.09.2018
Doporučení: 5

Jedná se o čističku, která má velmi dobré vlastnosti a to hlavně, že dokáže odfiltrovat až 99,99 % alergenů a navíc trvale likviduje karcinogenní formaldehyd, což je velmi důležité. Čistička vzduchu Intense Pure Air ALLERGY+ mně zaujala natolik, že uvažuji o její koupi. Určitě doporučuji.

14.09.2018
Doporučení: 9

Čistička vzduchu Intense Pure je moc dobrá věcička. Dnes si spousta lidí stěžuje na alergie a špatný vzduch. Čistička Intense Pure Air má dva senzory znečištění a ty zajišťují optimální kvalitu vzduchu v místnosti. Už žádné alergie a užívejte si jen zdraví.

13.09.2018

Čistička vzduchu Intense Pure Air ALLERGy je opravdu skvělá a já ji vřele doporučuji nejen do rodin, které mají alergii, nebo někdo z nich, ale taky do zdravých rodin. My ji máme taky a radujeme se z čistého vzduchu

13.09.2018

Protože bydlím v rodinném domku a v zimě topíme tuhými palivy, ukázala se u nás čistička vzduchu jako nezbytnost. Přítel má astma a vzduch v zimním období, kdy se topilo mu dělal doma velké problémy. Proto jsme se rouhodli pro koupi čističky vzduchu a vyhrála to právě čistička od Rowenty a jsme s ní velice spokojeni.

12.09.2018

Čistička vzduchu Intense Pure Air ALLERGY je skvělá, ovšem na mě moc drahá.Měla jsem ji jen půjčenou na dva dny pro syna, který stále kašlal, naštěstí mu to pomohlo. Takže jsem se rozhodla, že na čističku si našetřím a udělám něco pro naše zdraví, hlavně at je synovi lépe

11.09.2018

O čističce vzduchu již delší dobu přemýšlím.Myslím si že nejvíce by jsme ji ocenili v zimě,kdy se topí a tím pádem je i víc prachu.Navíc v poslední době trpím na silný,dávivý kašel a to vždy když přijdu z venku.Počkám na recenzi testerek a pak se rozhodnu zda si čističku vzduchu pořídíme.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat