REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: „Agentské“ hodinky s GPS lokátorem Helmer

02.04.2018 | Testování

Bezpečnost svých dětí řeší v dnešní době nejspíš všichni rodiče. A maminky z naší redakce nejsou rozhodně výjimkou. Proto jsme přivítaly, když jsme dostaly možnost otestovat dětské hodinky s GPS lokátorem Helmer, které navíc plní i základní funkce mobilního telefonu.


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 36 testerek


Do testování se tentokrát zapojily naše kolegyně z obchodního oddělení Petra a její pětiletý syn Josífek a Jiřina se svým tříletým synkem Járou. Třetí testerkou byla pravá (a levá ruka) naší redakce Denisa a její sedmiletý syn Tobík. A jak testování chytrých hodinek Helmer s GPS lokátorem dopadlo?

Kde se zrovna toulá?


Díky hodinkám Helmer s GPS lokátorem jednoduše zjistíte, kde se vaše dítě toulá a budete jej moci snadno a rychle kontaktovat.

„Po dětských GPS lokátorech se s manželem už nějakou dobu rozhlížíme, hlavně od doby, kdy syn vyslovil přání jít poprvé sám nakoupit a jet za kamarádem autobusem. Sice nepatřím mezi přehnaně starostlivé matky, ale bydlíme na poměrně frekventované ulici, takže je jasné, že bych byla klidnější, pokud bych měla možnost vědět, kde Tobík zrovna je. Určitě bych ho ‚nešmírovala‘, ale znáte to – děti se někde zapomenou a vy si pak doma strachy okusujete nehty. Takhle vám díky hodinkám Helmer stačí jeden pohled do mobilní aplikace a je vám jasné, že s kamarádem prostě jen zapomněli na čas,“ říká Denisa.

„Osobně mám na funkci lokátoru rozpačité názory. Na jedné straně to bere z určitého pohledu dítěti svobodu, na druhou stranu právě tato funkce může zachránit život. V každém případě komunikace s aplikací v mobilu mě nadchla. I když tuto funkci využiji minimálně, aplikace v mobilu dokáže dítě lokalizovat s přesností 5 metrů a v podrobná mapa umožňuje zobrazit pohyb dítěte během celého dne,“ pochvaluje si Petra.


Díky aplikaci v chytrém telefonu vždy vidíte, kde vaše dítě právě je.

Hodinky Helmer mají dostatečně velký displej, který se dětem dobře ovládá, ale rozhodně jim na ruce nepřekáží. Příjemný silikonový pásek na ručičce dobře drží a dá se snadno nastavit. Hodinky jsou navíc voděodolné, takže se nemusíte bát, že je dítě „utopí“, kdykoli si půjde mýt ruce nebo venku zmokne.

„Dětské hodinky Helmer s lokátorem mě přímo nadchly! Syn si rád hraje venku, mimo zahradu, často je u babičky a dědy nebo s chůvou mimo domov. Mohla jsem proto velmi podrobně vyzkoušet nejen lokátor, ale i historii pohybu přes mobilní aplikaci,“ popisuje Jiřina. „Zkoušela jsem nastavit i omezení prostoru, kdy lokátor vysílá varovnou zprávu, že dítě opustilo vámi vymezený prostor.“

Telefon na zápěstí

Ovšem GPS lokátor není jediné, co u hodinek Helmer jako rodič oceníte. „U nás na plné čáře zvítězila funkce volání a čtení SMS pomocí hodinek. S použitím micro SIM karty v hodinkách a aplikace v mobilu je možné nastavit až 10 telefonních čísel a v případě nouze předvolit i dvě SOS telefonní čísla, která dítě v případě potřeby vytočí pouhým stiskem tlačítka na hodinkách. Hodinky disponují velkým dotykovým displejem, takže dítě může SMS zprávy nejen přijímat, ale také nahrané zprávy odesílat. Hodinky tak plně nahradí mobilní telefon, který já osobně u malých dětí zrovna nepodporuji. Josífek byl z ‚agentských hodinek‘ nadšený a mobil ani nechce,“ usmívá se spokojená Petra.


I když u nás v redakci testovali hodinky Helmer s GPS lokátorem tři kluci, díky líbivému designu určitě nadchnou i malé princezny!

Ostatně i Denisa s Tobíkem využili hlavně „mobilní“ funkce hodinek Helmer. „Nejsem sice úplný odpůrce telefonů u dětí, ale hodinky přece jen drží na ruce, zatímco telefon může kdykoli vypadnout z kapsy nebo ho dítěti snadno někdo ukradne. Volání bylo navíc super a syna hodně bavilo!“

Dokonce i malý Jaroušek si s hodinkami dokázal poradit. „Skvělá funkce je možnost nahrát hlasovou zprávu – syn ještě neumí číst, takže to je za mě velká výhoda. Dokonce mi zkoušel i volat, a to jsou mu teprve tři roky! Z hodinek byl nadšený a všem je doma ukazoval, připadal si zkrátka úplně jako dospělák,“ směje se Jiřina.

Bezpečnost na prvním místě

A jak byly redakční testerky a jejich ratolesti s hodinkami Helmer s GPS lokátorem spokojené?

„Za mě není co vytknout. Design hodinek je vkusný, na displeji se zobrazuje kromě data a času také hezký delfínek. U nás plně nahradí mobilní telefon a navíc dítě ochrání, kdyby to nedej bože bylo třeba,“ pochvaluje si Petra.


Hodinky Helmer zvládnou bez problémů i tříleté děti. Ty naše, které hodinky testovaly, a jejich maminky, byly z hodinek jako pro agenty nadšené!

„Jediná funkce, kterou jsem nezkoušela a doufám, že ji ani nikdy nebudu muset využít, je funkce odposlechu. Myslím si, že by děti měly mít i s touto super kontrolou určitou svobodu a důvěru ze strany rodičů… Ale chápu, že v některých situacích může být i tato funkce pro rodiče přínosná. Hodinky s GPS lokátorem Helmer za sebe určitě doporučuji, zvláště pro děti, které mají hodně kroužků a musí ze školy během dne různě přejíždět samy bez dozoru,“ doporučuje Jiřina.

„Pokud přemýšlíte, jak zvýšit bezpečnost svých dětí, jsou hodinky s GPS lokátorem od Helmer skvělým řešením, které ocení každý rodič,“ uzavírá Denisa.

Více informací na lokatoryhelmer.cz

Hodinky Helmer s GPS lokátorem můžete vyhrát v naší soutěži ZDE.

20.11.2022

Hodinky jsou velmi kvalitní a dlouho vydrží

Žádné nejsou

27.10.2022

Skvělé pro děti. Rodiče mají přehled, kde se jejich dítě nachází

30.09.2020

Opravdu dobrá věc pro maminky menších dětí hlavně ve městě - lokalizace je překvapivě přesná , snad na pár metrů , navíc jsou hodinky prďácké a dětem se líbí

cena

05.12.2018

„Agentské“ hodinky s GPS lokátorem Helmer se mi moc libi- perfektni napad. Spostu rodicu je urcite oceni.NO A NAKONEC JE OCENI I DETI.Detem je vsak porizovat nebudu jsou jiz starsi a zrejme by nemeli radost,ze vim o kazdem jejich kroku.

03.12.2018

O těchto hodinkách jsem neměla ani ponětí, ale je možné, že až bude syn starší, tak o takovémhle zařízení budu přemýšlet. Líbí se mi, že je možné se kouknout jen na mobil a hned víte, kde to vaše štěstíčko je. Jelikož přítel musí mít každou technickou vychytávku a tak máme i chůvičku s kamerkou na mobil, tak myslím, že i jemu by se toto zařízení líbilo. Oceňuji, že tyto hodinky mají i ostatní funkce mobilního telefonu a je pravda, že na ruce to ty děti budou mít pořád u sebe a je tu menší pravděpodobnost, že to ztratí. Další věc je vodě odolnost, pamatuji si ještě na svoje dětství :-D Tento produkt se vážně povedl. Palec nahoru ;-)

01.12.2018

Podobný strojek ale vlastní dvě mé přítelkyně a obě si pochvalují. U babiček, ve škole, na kroužcích... vidí, kde děti jsou a zda jsou v pořádku. Jejich děti jsou zatím dost malé na to, aby jim tento systém nevadil, ale časem

07.06.2018

Děti mám zatím ještě malé, ale jakmile povyrostou a půjdou do školy, o takovéto věcičce se určitě poohlédneme. Líbí se mi, že plní funkci hodinek, GPS lokátoru, a navíc s nimi odpadá nutnost pořizovat mobilní telefon, který hravě zastanou :-). Tohle je naprosto skvělý nápad na dárek pro naše malé poklady, který nám zajistí alespoň trochu klidu, že jsou děti v pořádku tam, kde mají být...

05.06.2018

Ju tak t vypadaji krasne a pro deti musi byt velice fajn.Testovani poskytlo prijemne recenze.Mam dve deticky a toto by mohla byt super vecicka.A vodeodolne? super😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😊

nic.Parada

01.05.2018

Bezpečnost dětí bude pro mě vždy na prvním místě a proto „Agentské“ hodinky s GPS lokátorem Helmer velice oceňuji. Líbí se mi i jejich designové zpracování, takže si je děti hned oblíbí. Za mě skvělá věc a v dnešní době velmi užitečná.

28.04.2018

Agentské“ hodinky s GPS lokátorem Helmer jsou unikátní kousek, který by mělo mít každé dítě. Nejvíce se mi líbí, že disponují barevným dotykovým displejem, jsou vodotěsné a zajišťující přesnou lokalizaci

12.04.2018

Agentské hodinky s GPS lokátorem Helmer jsou výrobkem, který zaručeně nikoho nezklame. Je to výrobek pro nové milénium. Nepostradatelný pomocník pro rodiče, kteří chtějí mít přehled o tom, kde se jejich dítě nachází. Není to o tom dítě špehovat, ale o tom mít jistotu, kde dítě je a že je v pořádku

12.04.2018

Agentské hodinky s GPS lokátorem Helmer jsou opravdu výrobek nové generace, toto za našich mladých let nebylo , dcera pořídilA taky pro vnoučka, není to o špehování, nýbrž o bezpečnosti dítěte. Doporučuji

09.04.2018

Agentské“ hodinky s GPS lokátorem Helmer jsou hodně praktický a ochranitelský výrobek. Je super, ale někomu třeba může vadit, jakože je to špehování. Já to ale tak neberu, protože dítě je pro mě přednější než cizí řeči :) Doporučuji

nic

09.04.2018

Hodinky Helmer jsme pořídili naši dceři, když nastoupila do první třídy a začala chodit ze školy sama domů. Ačkoliv jsem tomu z počátku moc nevěřila, tak realita nás mile překvapila a opravdu se dá na hodinky spolehnout. Lokalizace je přesná. Jako rodiče jsme klidnější.

09.04.2018

Tyto agentské hodinky s GPS lokátorem od Helmer nejsou snem jen mého manžela, ale i mým snem. Darovala bych jej mé sestře, abych měla přehled kde se nachází nebo-li, že nedělá něco nemorálního. Kdyby náhodou, bychom věděli, kde s nachází.

09.04.2018

Agentské“ hodinky s GPS lokátorem Helmer jsou velice dobrým výrobkem. Vím, že v dnešní době není skoro nikde bezpečno a přiznejme si, že starost o dítě je fakt velká a někdy těžká. Podle mě je to hodně užitečné a může i pomoct

dražší

08.04.2018

Pro bezpečnost dětí vše. Moderní technologie u nás hodně využíváme a pokud zajistí to, že rodiče mohou být klidnější, když děti nejsou s nimi, jsem pro jejich užívání. Určitě ale se souhlasem dětí a jen do určitého věku. Zároveň je třeba vést děti k samostatnosti a zodpovědnosti.

08.04.2018

Toto je úplně ta nejúžasnější věc kterou mohli vývojáři vymyslet .už jen pro to aby se neztráceli děti a my rodiče věděli kde jsou.. a věřím že časem se to hodně rodičům vyplatí aby jeho dítě mělo hodinky s GPS

08.04.2018

Myslim, ze je to super vec pro rodice,aby videli,kde dite je. Ja ziji na vesnici, takze kdyz bude dcera venku, nebude tezke ji najit, takze vice to vyuziji maminky ve meste. Kdybych tam bydlela, urcire bych poridila a nenahanela dite po vsech koutech.

07.04.2018

Naše děti jsou vedeny k samostatnosti a odpovědnosti. Vlastní mobilní telefon a pravidla máme jasně nastavena. Vím celkem přesně kde se nacházejí. Určitě si ale výrobek najde své uživatele a využivatele. Znám několik maminek, které využívají podobných přístrojů a pokud to někomu usnadní život, rozhodně nezavrhuji.

07.04.2018

vzdy mne zaujme jak jde technologie dnesniho sveta dal a dal a tyto agentske hodinky s GPS lokatorem tak to mi prijde vhodne tak pro lidi v horach nebo tak ale jinak bych je asi nekoupila takze asi ne

06.04.2018

Podle testerek je hodnocení velice kladné.není co vytknout. Design hodinek je vkusný, na displeji se zobrazuje kromě data a času také hezký delfínek. U nás plně nahradí mobilní telefon a navíc dítě ochrání, kdyby to nedej bože bylo třeba,“

Jsem nenašla

06.04.2018

Líbí se mi zpracování, na dětskou ručku padnou jako ulité a mají kvalitní zpracování. Myslím si, že to je vhodná prevence. V dnešní době zkrátka nevíte a určitě bych uvažovala o pořízení, pokud bych bydlela ve velkém městě.

05.04.2018

Ty jsem ukazovala sve neteri Jassime a uz hulakala pres cely obyvak ze by je chtela taky ze chce byt jako maly agent.Tak uvazuji ze ji je poridim k jejim dubnovym narozeninam sice pro 5 lete dite nevim ci se to hodi ale uvazuji o koupy.Jsou velmi dobre zpracovany

05.04.2018

Dětské hodinky s GPS lokátorem Helmer, které navíc plní i základní funkce mobilního telefonu se mi moc zamlouvají. Dokáží najít dítko a tím uklidnit rodiče. Mají tak přehled, kde dítě tráví čas! super vec

04.04.2018

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: „Agentské“ hodinky s GPS lokátorem Helmer.V dnešní době je takový vynález určitě potřeba.Je jiná doba.Není tolik klidu jako dříve,přibylo všech rizik.Nejen nebezpečných lidí i nebezpečných situací.Určitě jsou tyto hodinky dobrou věcí

04.04.2018

Tak tyto hodinky vypadají opravdu velice dobře kort když se jedná o bezpečí našich děti.Dcera bude mít za měsíc narozeniny,takže tyto hodinky s lokátorem by byl skvělý dárek jak pro ni tak určitě i pro mě a pro manžela .

04.04.2018

Bezpečnost našich dětí řešíme každý den.Dětské hodinky s GPS lokátorem Helmer by se určitě spoustě rodičům velmi osvědčily.Mně osobně se moc líbí,že jsou voděodolné a že jsou vhodné i pro měnší děti.:-)

03.04.2018

Souhlasím s tím, že podobný výrobek může od určitého věku dětem vadit, že důvěra ve schopnosti a vlastnosti dětí nahradí od určitého věku podobná hlídací zařízení, ale zároveň chápu starosti a obavy rodičů. Doba je taková, jaká je, ale my podobná zřízení nevyužíváme. Sousedka, se kterou kamarádíme ale tento náramek vlastní a je spokojená. Děti to zatím neřeší.

03.04.2018

Tak dlouho jsem s manželem řešila, zda pro bezpečí dětí použít tento nebo podobný výrobek, až nám děti z nejkritičtějšího věku odrostly. Podobný strojek ale vlastní dvě mé přítelkyně a obě si pochvalují. U babiček, ve škole, na kroužcích... vidí, kde děti jsou a zda jsou v pořádku. Jejich děti jsou zatím dost malé na to, aby jim tento systém nevadil, ale časem.. uvidíme.

02.04.2018

Tyto agentské hodinky s GPS lokátorem Helmer mě potěšily a rozesmály. Jsem ráda, když je na trhu vždy nějaká novinka por děti. Je to o dost, ale tyto hodinky mě dostaly svou jednoduchostí a praktičností.

02.04.2018

Skvela vec pro rodice nejen malych, ale i vetsich deti, ktere se toulaji s partou. Podobna vec muze byt i v mobilu, ale hodinky jsou na ruce, po ruce , a kdo jiny by mel byt agent ditete nez jeho rodic....kdo jiny je nejblizsi a pomuze, vetsinou. Zasahne.

02.04.2018

Agentské hodinky s GPS lokátorem jsou úžasný výrobek,hlavně pro rodiče.Mají přehled o tom kde se dítě nachází s přesností 5 metrů.Navíc jsou vodotěsné a mají příjemný silikonový pásek,proto se velmi dobře nosí.Doporučuji všem rodičům.

ŽÁDNÉ.

02.04.2018

„Agentské“ hodinky s GPS lokátorem Helmer mají určitě skvělé vlastnosti. Je nutno se ovšem zamyslet, nakolik jde o špehování dítěte a tím o naprostou ztrátu osobní svobody a nakolik jde o nutnost sledování, kde se dítě pohybuje. Já sama bych velmi váhala nad tím, jestli takové hodinky pro dítě opatřím. Z hlediska bezpečnosti dítěte je to však super věc.

02.04.2018

Hodinky Helmer s GPS lokátorem to je ohromná věcička. Děti sami ještě tolik ven nechodí, ale nedávno se dcera zdržela u kamarádky a já byla jako na trní. Někteří rodiče tomuto předchází, že mají děti mobilní telefon a mohou tak dítě kdykoliv zkontrolovat.

Nevím kolik to stojí, ale je to výborná vychytávka.

02.04.2018

„Agentské“ hodinky s GPS lokátorem Helmer je výborná a dokonalá věc. Každý rodič má obavy o své dítě, kde se nachází a zda se mu něco nestalo, díky tomuto skvělému výrobku má skvělý přehled a možnost komunikace s dítětem a tudíž není stále ve strachu a obavě o své díte. Určitě bych tento výrobek doporučila, myslím si, že se na trhu dobře ujal.

Další hodnocení


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

15 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:54
252 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:26
14 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:57

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat