Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Angličtina pro nejmenší hrou s Kids&Us

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

20. 9. 2017 | Testování

Jak to vypadá, když se ti nejmenší zástupci naší redakce vydají na svou první lekci angličtiny? O tom jsme se společně s nimi mohli na vlastní kůži přesvědčit na jazykovém kurzu Kids&Us!

Ve škole Kids&Us se děti naučí anglicky podobně, jako se učí svůj mateřský jazyk. To je důvod, proč lekce angličtiny začínají už od prvního roku a následují stanovený postup získávání jazykových znalostí pro jakýkoli jazyk - naslouchání, porozumění, mluvení, čtení a psaní. Tímto způsobem děti maximálně využijí svůj vrozený potenciál, který mají v prvních letech života, aby položily základy k tomu naučit se plynně cizí jazyk, což pro ně bude v budoucnosti nedocenitelné.

A jak taková lekce angličtiny vypadá v praxi?

Učení musí být zábava


Naše obchodnice Denisa a malí testující - čtyřletá Valinka s prvňákem Matýskem.

Do kurzu angličtiny, který probíhal formou lekce zábavného vaření pro nejmenší, jsme vyslali šestiletého Matýska a jeho čtyřletou sestřičku Valinku, společně se stejně starým Tobískem, jemuž sekundovala dvouletá sestřička Valentinka.

Ani jedno z dětí do té doby nemělo s angličtinou žádné zkušenosti, ale to rozhodně nebylo na překážku!

Ve škole Kids&Us děti a jejich maminky přivítaly usměvavé lektorky. S češtinou se tu příliš nezdržují, ostatně jedna z učitelek je rodilá mluvčí, a tak si naši žáčci mohli rovnou poslechnout, jak pěkně angličtina zní. Po krátkém vstupním pohovoru začala samotná lekce. V hlavní roli bylo zábavné vaření pro děti!


Dvouletá Valentinka a její šestiletý bráška Tobísek společně s maminkou Denisou.

„Jsme zvyklí na to, že děti potřebují, aby vše bylo ohromně zábavné. Pokud není, děti ztratí zájem. Přístupy jako trpělivost a vytrvalost jsou pomalu zastaralé a ruku v ruce s tím jde nedostatek dlouhodobých cílů. Krátkodobá radost vyprchá stejně rychle, jako se objevila. Nikdy nebyl kladen takový důraz na motivaci žáků a podporu rovných příležitostí jako právě nyní. Osobně si myslím, že problém leží v lidech, kteří předávají své postoje dětem,“ uvádí Natàlia Perarnau, zakladatelka a autorka metody Kids&Us.

Jak uvařit banana sushi?


Výraz opravdového soustředění aneb Když se vaří banana sushi.

Jaké gurmánské zážitky byly vlastně pro naše malé testery a testerky připraveny? Mohli si vyzkoušet výrobu banánového sushi, a to hned na dva způsoby - jednou balili banán s nutelou do palačinky, podruhé pak do toastového chleba.

„Výběr jídla jsem musela ocenit, protože to jsou přesně ty dobroty, které milují snad všechny děti,“ říká maminka Tobíska a Valentinky, naše redakční pravá (a levá) ruka Denisa. „Tobík si přece jen věděl s vařením víc rady než Valentinka, která ze všeho nejdřív začala hlavní surovinu ochutnávat, takže jí pak už nezbylo moc banánu na balení. Ale rozhodně oceňuji, že to nikdo příliš neřešil. Prostě žádné drama. Když si chce dítě pochutnat ještě na surovinách, lektorky rozhodně nikoho neomezují. Nejen proto výuka probíhá v naprosté pohodě,“ usmívá se Denisa.


Banány, palačinky, čokoláda. A k tomu spousta úsměvů, písniček a zábavy. I tak může vypadat výuka angličtiny!

Ostatně usměvavé lektorky chválila také druhá maminka, jejíž děti se redakčního testování v Kids&Us zúčastnily, naše obchodnice Denisa (ano, také Denisa). „Moc se mi líbil přístup obou paní učitelek. Neztrácejí úsměv na rtech, s dětmi mají nekonečnou trpělivost, jsou laskavé. Po chvíli děti přestanou vnímat, že na ně někdo vlastně mluví a zpívá jim v cizím jazyce. Toho jsem se trochu bála hlavně u Valinky, ale sama jsem byla překvapená, jak rychle si děti zvykly a jak skvěle se všechny bavily,“ říká maminka Matýska a Valinky.

Kromě surovin se děti v angličtině ještě naučily i některé barvy, a to díky barevným talířkům, které jim ve škole připravili. „Matýsek mě překvapil, protože si zapamatoval snad všechny barvy, které mu paní učitelky ukázaly. No a Valinka celý večer opakovala 'banana' a 'chocolate',“ směje se naše obchodnice, která dodává, že ji mile překvapilo, jak jednoduše lze děti nový jazyk učit.

Kids friendly. A hlavně s úsměvem!


Jedna z věčně usměvavých lektorek Kids&Us, rodilá mluvčí Lauren.

„Za sebe ještě musím pochválit prostředí školy Kids&Us. Všechno je úžasně barevné a hlavně opravdu přizpůsobené dětem. Bezpečnostní prvky, uzpůsobení velikosti nábytku či toalet... Možná to zní jako maličkosti, ale když máte doma dva malé neposedy, vážně je oceníte,“ vyzdvihuje redakční Denisa.

A jak se lekce angličtiny líbila samotným dětem? Vaření je zkrátka skvělým způsobem, jak je zatáhnout do výuky, aniž by měly pocit, že se dozvídají něco nového. Ani na chvilku se nenudily, buď zaujatě poslouchaly písničky či vyprávění lektorek, nebo se věnovaly kulinářským pokusům.

Prvňáčka Matýska nejvíc bavilo palačinkové sushi. A jaká slovíčka si z lekce odnesl? „Umím chocolate, banana, red, blue, yellow...“ popisoval nadšeně Matýsek, který je od září prvňáčkem.


I když je sympatická Veronika Češka, jiný jazyk než angličtinu tu neuslyšíte. A dětem to rozhodně nevadí!

Ostatně stejně starý Tobísek odcházel s podobně bohatou slovní zásobou. Vadilo mu, že na něj paní učitelky mluvily cizí řečí? „Vůbec ne,“ kroutí hlavou Tobík a dvouletá Valinka, kterou zaujaly dárečky, jež děti na konci lekce dostaly, přikyvuje.

„Myslím, že metoda, kterou používají v Kids&Us je skvělým způsobem, jak děti seznámit s cizím jazykem. Žádné násilné učení, prostě zábava a úsměvy. Vždycky jsem byla trochu skeptická k výuce jazyků u opravdu malých dětí, ale po lekci v Kids&Us věřím, že se s cizí řecí mohou bez potíží seznámit už roční děti, které se mohou kurzů také zúčastnit,“ uzavírá obchodnice Denisa.

Více informací najdete na www.kidsandus.cz

Celkové hodnocení: 96%
Hodnocení: 18 testerek

16. 10. 2017

Klady:

Angličtina pro nejmenší hrou s Kids&Us je báječná věc. Dětský mozeček vstřebává všechny informace přirozeně a nenuceně. Dětičky se prostě učí a při tom o tom ani neví. Přirozená výuka pomocí hry to je , podle mně, ta správná cesta.

6. 10. 2017

Klady:

Angličtina pro nejmenší s Kids&Us je báječná věc, malé děti velmi snadno a rychle učí, navíc formou hry je to pro ně úplně nejlepší a vůbec jim nepřipadne, že se něco učí, v dnešní době je nějaký jazyk potřeba znát a čím začnou děti dřív, tím líp.

27. 9. 2017

Klady:

Dle mého názoru: Čím dříve, tím lépe. Malé děti hodně odposlouchají, rychleji se učí slovíčka. Rychleji tomu přijdou na chuť. Moji rodiče mi naopak říkali: Nemluv na ně anglicky, nejdříve se musí naučit pořádně rodný jazyk. Dnes již chodí do školy. Musím je zkoušet před písemkou. Hned bych vstala ze židle, když vidím, že dcera píše slovíčko jinak. Je teprve v páté třídě a syn ve čtvrté.

26. 9. 2017

Klady:

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Angličtina pro nejmenší hrou s Kids&Us je dobré když se děti učí nenásilně a hrou.V příjemném prostředí zajímavé školy,zajímavými metodami třeba formou vaření kdy se naučí i další věci..

26. 9. 2017

Klady:

myslím že je to super učit dětičky angličtinu hrou pro ně je to určitě zábavné nenudí je to na druhou stránku se odmala něco naučí a myslím že je k tomu nemusíme nutit že rádi sami se budou učit když je nějaká zábava

26. 9. 2017

Klady:

Angličtina pro nejmenší hrou s Kids&Us mi přijde jako báječná věc, protože se malé děti velmi snadno a rychle učí, navíc formou hry je to pro ně úplně nejlepší :) Takže si myslím, že to je parádní způsob, jak děti zabavit a ještě učit :)

26. 9. 2017

Klady:

Super,ucit deticky anglictinou hrou a zabavou.anglictina je dnes prioritni a nejvice svetovy jazyk v celem svete.Pokud je ucime deti tak,aby Z ni prjimaly co nejvice,je to skvele.😍 Vice si zapamatuji a mene se stresuji.

Zápory:

Nic

25. 9. 2017

Klady:

Tak to je super. U nas ve skolce je take moznost kurzu anglictiny ale jsme tam teprve 14 dni a zatim bojujem i s pobytem... postupem casu do kurzu take prihlasim ale neni to zrovna tahle skola co se testovala... to by se mi pro deti moc libilo ale na male vesnici hold takovy kurz nesezenu. Ale jsem prekvapena a moc se mi to libi!!

23. 9. 2017

Klady:

Angličtina je pro děti naprosto nezbytná, dnes prostě musí umět anglicky, jinak se ve světe neuplatní. Čím více se budou učit hrou, tím více je to bude bavit a lépe se tak naučí nová slovíčka a fráze.

23. 9. 2017

Klady:

Perfektní záležitost, být dítě jsem tam hned, pečená, vařená....angličtina a vaření, velmi zábavné a praktické k tomu, pro malé děti formou hry a zábavy, není lepší způsob, než kombinovat výuku takto..

22. 9. 2017

Klady:

Co se v mládí naučíš, později jako když najdeš. Proto také naše dítko navštěvuje podobné zařízení. Veselé obrázky, krátké písničky milé slečny učitelky a funguje to. Pokaždé si odnášíme několik nových slov, jednoduchou říkanku a podobně. Rozhodně jsem pro podobná zařízení.

22. 9. 2017

Klady:

Navštěvovaly jsme s dětmi přítelkyň podobné kurzy pro nejmenší. Učitelky byly skvělé. Usměvavé, trpělivé. Připravené na každou hodinu a také na to, že nejmenší neudrží pozornost dlouho. I tak se ale naučily mnoho základních slovíček, pohrály si, seznámily se s tím, že nejen česky se mluví na světě.

22. 9. 2017

Klady:

Naše děti také chodily do podobného zařízení a dodnes s láskou vzpomínají na paní učitelku Mary. A hlavně dodnes užívají slušnou slovní zásobu, kterou se naučily právě v takovéto škole, kde učení je hrou a zábavou. Mladý mozek rychleji vstřebává a na dlouho ukládá nové poznatky a když je štětí na trpělivou, milou lektorku či lektora, je to dobrý základ do budoucna.

21. 9. 2017

Klady:

Tuto výuku angličtiny využil můj vnouček Edík.Byl s toho úplně nadšený.Skvělá atmosféra,úžasná paní učitelka a výuka formou hry.Edík není zrovna klučina,který by rád chodil do kolektivu,jelikož si těžko zvyká na kolektiv,ale sem se moc těšil.Jsou mu teprve 3 roky a dokázal celý den mluvit o tom co se učili a co vše dělali.Určitě v tom nadále budou pokračovat.Proto to doporučuji všem rodičům pro jejich děti.

Zápory:

Žádné.

21. 9. 2017

Klady:

Velmi zajímavé kurzy pro děti, které naučí již děti od útlého věku učit se anglicky zajímavou a nenásilnou formou. Určitě doporučím dceři aby se vnoučátka podobného kurzu také zúčastnili. Je to super nápad takovýto kurz :-)

21. 9. 2017

Klady:

To se mi moc a moc líbí. Své děti bych také chtěla učit angličtinu od co nejmenšího věku a nějak přirozeně, takže takové projekty jednoznačně podporuji a ráda se do nich také zapojím. Super a fandím vám.

20. 9. 2017

Klady:

Naše děti navštěvují velmi podobné zařízení. Je to doslova škola hrou. Základem jsou milé, sympatické a trpělivé lektorky. Důležitý je také první dojem, který děti získají. Poznatky naučené v raném dětství jsou neocenitelné a podobná zařízení velmi podporujeme a schvalujeme.

20. 9. 2017

Klady:

Těmto kurzům velice fandím, protože dokážou děti upoutat a učení je pro ně snadné, vše si mohou vyzkoušet a dobře si zapamatovat. Kdybych měla malé děti, určitě bych se takových kurzu velice ráda zúčastňovala.

Další hodnocení

Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Omládněte i bez skalpelu s Perfect Clinic

TESTOVÁNÍ: Omládněte i bez skalpelu s Perfect C...

Nestala jste se testerkou mixéru Catler? Využijte exkluzivní nabídky k odkupu

Nestala jste se testerkou mixéru Catler? Využij...

Hledáte zajímavý dárek pro muže? Podívejte se na naše tipy

Hledáte zajímavý dárek pro muže? Podívejte se n...

Nanotechnologie pomáhají v běžném životě. Jak je využijete vy?

Nanotechnologie pomáhají v běžném životě. Jak j...

TESTOVÁNÍ: Pečujte o dětské zoubky s Herbadent KIDS

TESTOVÁNÍ: Pečujte o dětské zoubky s Herbadent ...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsem se projedla k životní rovnováze

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsem se projedla k živo...

Tip na oběd

Rybí filé se sýrem a krutóny

9 hlasů
55min 667kJ 150 Kč

Filé z lososa zapečené se sýrem.

Květáková polévka

15 hlasů
40min 227kJ 95 Kč

Polévka z květáku s pastinákem.

Poradny

Po studiu a evidenci na ÚP pracuji, dostanu PPM?

Dobrý den, jestliže máte termín porodu 28.1.2018, můžete na mateřskou dovolenou (za předpokladu,... Více

Od května mám smlouvu na neurčito, dostanu PPM?

Dobrý den, paní Flenderová, pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ...

Více