REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

27.07.2020 | Testování

Vrásky, pupínky, rozšířené póry či povadlá pleť. Málokterá žena má pokožku tak dokonalou, že si na ni nemůže stěžovat. Většinou je to totiž přesně obráceně. Naše 4 redaktorky tak povolaly do zbraně světlo! Jaké byly jejich zkušenosti?


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 39 testerek


Světlo mělo svůj vliv na tělo i duši člověka již v dávných dobách. Bylo součástí obřadů Inků, kteří jej používali jako léčebný prostředek. Jeho sílu znali i staří Řekové a Římané, jež vybudovali střešní terasy známé jako sluneční lázně. Ovšem ani Egypťané nezůstali pozadu. Tamní lékaři nechávali světlo procházet přes barevný filtr a radili svým pacientům, jak dlouho pod ním mají odpočívat. Dnes je LED světelná terapie běžnou součástí procedur kosmetických salonů, a to hned z několika důvodů.

Mladší o několik let

Červené a modré světlo pomáhá léčit akné, podporuje tvorbu kolagenu a tkání, vyhlazuje kůži, mírní vzhled vrásek, omezuje zánět a celkově bojuje proti stárnutí, zároveň zlepšuje krevní oběh, takže pleť je po jeho zásahu svěžejší, zdravější a zářivější. Dobrou zprávou je, že právě tyhle báječné účinky si dnes můžete vyzkoušet i v pohodlí domova, neboť se trh s krásou konečně rozšířil o peeler RECLAR. Přístroj vyzkoušela i Lenka: "Přístroj byl zabalen ve vkusné krabičce, součástí balení je i nabíjecí kabel, cestovní obal a jednoduchý a srozumitelný návod k používání. Přístroj je velmi lehký, příjemný při manipulaci, má snadné ovládání​." Z jeho funkcí si Lenka oblíbila peeling: "Jednoznačně nejefektivnějším se ukázal být peeling. Tuto funkci jsem využívala co druhý den, na zlaté špachtli ulpívaly nečistoty z pleti a kožní maz, pleť pak byla jemná, čistá, rozdíl před a po peelingu byl opravdu znatelný."

Bez pupínků je svět mnohem hezčí!

Přístroj disponuje třemi funkncemi. "Z první funkce jsem velice nadšená, jedná se o peeling, který se provádí na běžným způsobem vyčištěnou pleť. Pleť musí být navlhčená, po pleti přejíždíme jemně po kůži nejméně po dobu pěti minut. Efekt jsem viděla okamžitě. Pleť je jemnější, zářivější.," popsala účinky peeleru Lucie. Klára peeling také hojně využívala: "Peeling jsem špachtlí prováděla vždy po sprchování, kdy jsou póry více otevřené. Nanesla jsem si na obličej teplou vodu a zapnula přístroj, po několika tazích jsem musela obličej opět navlhčit. Později jsem si pomáhala mokrým tampónkem, kterým jsem obličej průběžně navlhčovala. Ihned po hloubkovém čištění jsem měla pocit hladší pleti a dokonce se mi trochu zmenšily póry. Červené světlo špachtle RECLAR má certifikovanou vlnovou délku 635,5 nm. Právě tato vlnová délka pomáhá k posilování kolagenových vláken, ale také zesvětlení stařeckých skvrn a uvolnění bolestivosti. Používá se dokonce jako zklidňující léčba po laserových zákrocích. Terapie modrým LED světlem s certifikovanou vlnovou délkou modrého světla 465 nm. se zase zaměřuje na mazové žlázy.

Za jak dlouho jsou vidět pokroky?

Modrá LED světelná terapie na tyto olejové žlázky cílí a tlumí jejich aktivitu, což může pomoci při léčbě závažných stavů akné, včetně cyst a uzlíků. "Modré světlo stahuje póry a hojí akné, což bylo vidět po pár aplikacích. Terapii modrým světlem jsem aplikovala každý den po dobu asi pěti minut. Červené světlo zabraňuje stárnutí a vyhlazuje drobné vrásky. Efekt nastal opět po pár aplikacích,"  chválila přístroj Lucie. Podle některých studií může barva letní oblohy hojit popáleniny třetího stupně. Modré i červené světlo je přitom možné používat bez problémů, a to denně (stačí pět minut času). První změny na pleti je možné vidět zhruba po 10 použitích.

Jednorázová investice zvyšující sebevědomí

Na rozdíl od jiných typů světelné terapie LED diody neobsahují ultrafialové paprsky, používání peeleru je tak bezpečné pro všechny typy a barvy pleti a rozhodně nezpůsobuje popáleniny. Vedlejší účinky, ke kterým patří zarudnutí, vyrážka, zánět nebo kopřivka, jsou vzácné a po ukončení užívání vymizí.

Ty nejlepší přátele máte vždy po ruce

Naopak dochází k revitalizaci pleti, celkovému omlazení, zapracování krémů a sér hluboko do pokožky, zvýšení absorbování živin a stažení pórů. Snadné vstřebávání krému potvrdila i Klára: "Nejvíce jsem využívala špachtli na zapracovávání krémů do pokožky. Oproti nanášení prsty, jsem skutečně cítila změnu. Vrstvy krémů či sér se krásně vsakují do pokožky a ta je jemně masírována. Celý proces netrvá déle než 5 minut a po něm máte pocit krásně hydratované, jemné a rozzářené pleti."  Světelnou terapii je vhodné absolvovat pravidelně a opakovaně, protože po nějaké době se buňky v těle obnovují a přicházejí o kolagen. Je tak třeba jim znovu dopřát stejnou péči, proto je velkou výhodou mít takový zázračný přístroj doma! No, asi by se nenašel nikdo, kdo by účinky červeného a modrého světla v peeleru RECLAR nechtěl vyzkoušet. Z používání přístroje měla Eva trochu obavy, ale výsledek stál za to: "Po 21-denní kůře mám pocit více vypnuté kůže a zdravějšího vzhledu. Vrásky okolo očí jsou více vyhlazené. Manipulace s přístrojem je velmi jednoduchá a stojí minimum času, takže je vhodná i pro ženy, které nechtějí své údržbě věnovat více času. Už po 14 dnech mě přístroj Reclar velmi příjemně překvapil, takže bych ho doporučila všem ženám v mém věku."

vybraná testerka | 26.08.2020

Na vyhraný výrobek jsem se opravdu moc těšila, o to více, že to bylo vůbec poprvé, co jsem něco vyhrála :) Ihned po rozbalení jsem se vrhla na návod a večer začala přístroj používat. Musím říct, že se s přístrojem pracuje velmi dobře. Výhodou je jeho velikost, je lehký, skvěle padne do ruky a je výborný na cesty, neboť se vejde do každé cestovní i příruční kabelky. Po necelých 3 týdnech používání bych řekla, že je více vhodný pro mastnou a problematickou pleť se sklonem k akné. Výsledek zde byl viditelný téměř ihned. Co se týče vrásek, tak malé mimické jemné vrásky přístroj vyhladil. Hluboké vrásky prozatím setrvávají tam, kde jsou, ale snad po delším používání bude efekt výraznější. Celkově jsem s přístrojem spokojená a v používání budu určitě pokračovat.

Trpím bolestmi hlavy. Zvuk, který přístroj vydává mi někdy opravdu vadil.

vybraná testerka | 18.08.2020

Mám mastnou pleť se sklonem ke tvorbě akné. Mám vrásky hlubší i mikrovrásky. Přístroj Reclar jsem chtěla využít pro zlepšení těchto pleťových nedostatků, proto jsem jeho testování velice uvítala. Přístroj byl zabalen ve vkusné krabičce, součástí balení je i nabíjecí kabel, cestovní obal a jednoduchý a srozumitelný návod k používání. Přístroj je velmi lehký, příjemný při manipulaci, má snadné ovládání. Má tři funkce. Jednoznačně nejefektivnějším se ukázal být peeling. Tuto funkci jsem využívala co druhý den, na zlaté špachtli ulpívaly nečistoty z pleti a kožní maz, pleť pak byla jemná, čistá, rozdíl před a po peelingu byl znatelný. Další dvě funkce “modré a červené světlo” jsem používala denně. Vliv přístroje na tvorbu a hojení nerovností pleti/akné jsem nezaznamenala tak značný. Přičítám to ale skutečnosti, že v práci nosím roušku, což mé pleti neprospívá. Proto budu v aplikacích dále pokračovat a těším se na výraznější výsledek. Reclar doporučuji používat nejen ženám se zralejší nebo problematickou pletí, ale vzhledem k jeho “čistícím” schopnostem také mladým klukům a holkám v pubertě. Celkově jsem velice spokojená a Reclar k péči o pleť doporučuji.

vybraná testerka | 18.08.2020

S přístrojem Reclar jsem byla velmi spokojena. Po 21-denní kůře mám pocit více vypnuté kůže a zdravějšího vzhledu. Vrásky okolo očí jsou více vyhlazené. Manipulace s přístrojem je velmi jednoduchá a stojí minimum času, takže je vhodná i pro ženy, které nechtějí své údržbě věnovat více času. Před použitím přístroje jsem byla trochu skeptická, ale už po 14 dnech mě přístroj Reclar velmi příjemně překvapil, takže bych ho doporučila všem ženám v mém věku. Za mě tedy 100%.

vybraná testerka | 18.08.2020

Dostala se mi do ruky možnost otestovat galvanickou špachtli značky Reclar. Na začátek je třeba říci, že má pleť zažívá poměrně klidné období. Netrápí mě žádné zásadní problémy. Samozřejmě s ohledem na věk 55 let, pořád eviduji nové a nové vrásky, kruhy a váčky pod očima a sem tam nějaký pupínek. Beru to ale s poklidem a snažím se poskytnout své pleti pravidelnou péči v domácích podmínkách. V poslední době jsem ale začala přemýšlet nad tím, že je na čase navštívit nějaký kosmetický salón a svěřit se do rukou odborníkům. Ale než jsem se k tomu odhodlala, přišla mi do rukou nabídka Bety.cz, abych si vyzkoušela tento korejský výrobek. Ultrazvuková špachtle má velmi jednoduché ovládání. Krátkým stiskem tlačítka si zvolíte jeden ze tří režimů, ve kterém chcete se špachtlí pracovat. Nabíjí se asi 20-30 minut a vydrží na 4-5 použití. Má ultrazvukové čištění pleti, pulsní lifting a funkci na podporu vstřebávání kosmetických produktů. Peeling jsem špachtlí prováděla vždy po sprchování, kdy jsou póry více otevřené. Nanesla jsem si na obličej teplou vodu a zapnula přístroj, po několika tazích jsem musela obličej opět navlhčit. Později jsem si pomáhala mokrým tampónkem, kterým jsem obličej průběžně navlhčovala. Ihned po hloubkovém čištění jsem měla pocit hladší pleti a dokonce se mi trochu zmenšily póry. Pleť byla mírně prokrvená, což velmi brzy zmizelo. Nejvíce jsem využívala špachtli na zapracovávání krémů do pokožky. Oproti nanášení prsty, jsem skutečně cítila změnu. Vrstvy krémů či sér se krásně vsakují do pokožky a ta je jemně masírována. Celý proces netrvá déle než 5 minut a po něm máte pocit krásně hydratované, jemné a rozzářené pleti. Přístroj mě přiměl k tomu, abych každý den ráno a večer věnovala 5 minut času svému obličeji a péči o sebe. Což jsem doposud někdy zanedbávala. A ačkoli vrásky kolem očí a rtů zůstaly na svém místě, já mám krásný pocit z toho, jak se denně hýčkám. Na závěr tedy nesporné klady výrobku: - spolehlivě vyčistí pleť- bez nutnosti návštěvy kosmetického salónu - přípravky se lépe vstřebají a lépe se vstřebávají účinné látky - dobře se drží v ruce, je lehký - jednoduché ovládání - poměrně tiché zařízení - rychlé nabití

Při čištění je nutné pokožku neustále zvlhčovat, dobré je dokoupit zvlhčující gel. Výrobek se nesmí namočit, nepoužívejte tedy ve sprše. Vysoká pořizovací cena.

vybraná testerka | 18.08.2020

Když jsem překročila čtyřicítku, zjistila jsem, že už mi nebude stačit jen rutinní každodenní odličovací péče. Mám relativně bezproblémovou pleť s občasnými výkyvy. Bohužel ale známky stárnutí už jdou znát – hlavně vrásky na čele a okolo očí. Proto jsem uvítala nabídku testovat přístroj RECLAR hypoalergenní galvanický peeler. Hlavní výhodu tohoto přístroje vidím v tom, že ušetřím spoustu času, který pro zaměstnanou matku dvou dětí je velice vzácný. Peeler je zabalený v krásném balení, které obsahuje USB kabel a zavírací pouzdro. Pouzdro bych uvítala malinko větší, při vytahování se mi stává, že se otevře krytka přístroje. Příjemně mně překvapila velikost přístroje. Velikost a váha je tak akorát do ruky. Velice dobře se s ním pracuje. Klidně si vydržím přejíždět po obličeji desítky minut. Špachtlička je přesně vytvarovaná tak, abychom nevynechali jediné místečko na obličeji. Peeler nabízí tři různé funkce. Z první funkce jsem velice nadšená, jedná se o peeling, který se provádí na běžným způsobem vyčištěnou pleť. Pleť musí být navlhčená, po pleti přejíždíme jemně po kůži nejméně po dobu pěti minut. Efekt jsem viděla okamžitě. Pleť je jemnější, zářivější. První dny jsem používala denně, poté obden. Druhá funkce je terapie modrým světlem, což je ideální po použití peelingu. Vždy si nanesu krém a přejíždím přístrojem po obličeji. Při kontaktu s obličejem se rozsvítí modré světlo a zároveň přistroj masíruje obličej. Vydává lehce vrnivé zvuky a jemné bodání, které může být pro citlivější osoby lehce nepohodlné. Na mně to ovšem nemělo žádný vliv. Modré světlo stahuje póry a hojí akné, což lze vidět po pár aplikacích. Terapii modrým světlem aplikuji každý den po dobu asi pěti minut. Poslední funkce je terapie červeným světlem. Tato funkce je pro mě nejdůležitější. Používám ji vždy jako poslední a nejdéle. Přejíždím po celém obličeji. Červené světlo zabraňuje stárnutí a vyhlazuje drobné vrásky. Také u této funkce přístroj vydává lehce vrnivé zvuky a jemné bodání. Efekt vidím po pár aplikacích. Musím ještě podotknout, že je důležité správně uchopit peeler, musí se držet za zlaté okraje, kde jsou umístěné elektrody, které aktivují světlo. Mé hodnocení špachtle je velice kladné, po pár dnech mám pocit, že mám pleť pružnější, vyhlazenou. Peeler doporučuji všem ženám, které nemají dostatek času nechat se hýčkat v kosmetických salónech, ale chtějí si dopřát luxus téměř profesionální péče.

Uvítala bych o malinko větší pouzdro.

19.01.2023

Galvanický peeler RECLAR je perfektní a funkční výrobek

16.01.2023

Skvělý přístroj který pěkne sedne do ruky

Nechává zarudlou pokožku

14.01.2023

Tento přístroj je skvělý, doporucuji ho vyzkoušet všem

29.11.2022

Uvolňuji póry a čistí maz viditelné už po prvním použití dle představ.

27.11.2022

Tento peeler je velmi účinný, pleť je pak krásně zářivá a svěží.

20.11.2022

snadné používání, malý bezhlučný přístroj

nechává trošku rudou plet

05.11.2022

Za mě naprosto super na akné. Používám denně každý večer.

žádné

05.11.2022

S přístrojem Reclar jsem byla velmi spokojena.,,,,

28.10.2022

Skvělý pomocník v péči o pleť, odstranění černé tečky a další nedokonalosti pleti

21.10.2022

Tento peeler doplručuji každé ženě. Zbavuje pleť mastnoty a pupínků a navíc napomáhá ke snížení vrásek kolem očí.o

10.10.2022

Super, čistí pleť bezvadne a jsem moc spokojena…..

10.10.2022

Skvěle vyčistí pleť a zbaví všech nečistot, pořadí si i s černými teckami

20.12.2021

Peeler je velmi kvalitní a lehce se používá, výsledek jde znát velmi brzy

06.10.2021

Úžasný peeler, který opravdu funguje. Přesně tento mám již pul roku.

13.03.2021

Pracuje jak má a funguje užasně

Vysoká cena a stalé musíte mít zvlhčenou pokožku

18.02.2021

Galvanický peeler RECLAR je cestou jak svou pleť udržet hebkou a mladistvou :)

17.02.2021

opravdu musím doporučit, každý den používám a naprosto jsem spokojena

18.10.2020

Tento produkt musím velice pochválit, je za docela rozumnou cenu a udělá hodně velkou parádu. Pleť se mi hodně zlepšila a přestalo se mi tolik dělat akné a černé tečky. Když se mi udělal nějaký zarudlý pupínek na pleti využila světelnou terapii a do druhého dne už po pupínku nebyla skoro ani památka. Ultrazvukovou špachtli musím taky velice pochválit, pleť je po ní čistější a hlavně po čase používání jde vidět jak se krásně pleť prosvětlí ( mám nesjednocenou barvu pleti a krásně mi to sjednotilo pleť). Od té doby co Reclar používám jsem omezila používání make-upu a jsem konečně se svojí pletí spokojená. Trápili mě vrásky kolem úst a na čele a vidím po pravidelném používání zlepšení. Takže určitě nelituji, za tuto investici.

Zápory vidím akorát v baterii, někdy se mi stalo, že se mi při používání vypnul, proto by bylo pro mě lepší, kdybych věděla, jak je přístroj nabitý. Ale zase se nabije do hodiny, což není takový hrůza.

16.10.2020

Skvělý pomocník o péči o pleť v domácím prostředí. Malý přístroj, který má více funkcí.

05.10.2020

Super lehka manipulace a obsluha

Chybi mi možnost hloubkového čištění a a vypracování krémů

26.09.2020

Tchyně používá a nemůže vynachválit... ✔️ Vypadá úžasně. Pleť vyhlazena - přirozené.

26.08.2020

Na vyhraný výrobek jsem se opravdu moc těšila, o to více, že to bylo vůbec poprvé, co jsem něco vyhrála :) Ihned po rozbalení jsem se vrhla na návod a večer začala přístroj používat. Musím říct, že se s přístrojem pracuje velmi dobře. Výhodou je jeho velikost, je lehký, skvěle padne do ruky a je výborný na cesty, neboť se vejde do každé cestovní i příruční kabelky. Po necelých 3 týdnech používání bych řekla, že je více vhodný pro mastnou a problematickou pleť se sklonem k akné. Výsledek zde byl viditelný téměř ihned. Co se týče vrásek, tak malé mimické jemné vrásky přístroj vyhladil. Hluboké vrásky prozatím setrvávají tam, kde jsou, ale snad po delším používání bude efekt výraznější. Celkově jsem s přístrojem spokojená a v používání budu určitě pokračovat.

Trpím bolestmi hlavy. Zvuk, který přístroj vydává mi někdy opravdu vadil.

20.08.2020

zajímavé rada bych vyzkoušela, recenze na to jsou výborný

18.08.2020

Mám mastnou pleť se sklonem ke tvorbě akné. Mám vrásky hlubší i mikrovrásky. Přístroj Reclar jsem chtěla využít pro zlepšení těchto pleťových nedostatků, proto jsem jeho testování velice uvítala. Přístroj byl zabalen ve vkusné krabičce, součástí balení je i nabíjecí kabel, cestovní obal a jednoduchý a srozumitelný návod k používání. Přístroj je velmi lehký, příjemný při manipulaci, má snadné ovládání. Má tři funkce. Jednoznačně nejefektivnějším se ukázal být peeling. Tuto funkci jsem využívala co druhý den, na zlaté špachtli ulpívaly nečistoty z pleti a kožní maz, pleť pak byla jemná, čistá, rozdíl před a po peelingu byl znatelný. Další dvě funkce “modré a červené světlo” jsem používala denně. Vliv přístroje na tvorbu a hojení nerovností pleti/akné jsem nezaznamenala tak značný. Přičítám to ale skutečnosti, že v práci nosím roušku, což mé pleti neprospívá. Proto budu v aplikacích dále pokračovat a těším se na výraznější výsledek. Reclar doporučuji používat nejen ženám se zralejší nebo problematickou pletí, ale vzhledem k jeho “čistícím” schopnostem také mladým klukům a holkám v pubertě. Celkově jsem velice spokojená a Reclar k péči o pleť doporučuji.

18.08.2020

S přístrojem Reclar jsem byla velmi spokojena. Po 21-denní kůře mám pocit více vypnuté kůže a zdravějšího vzhledu. Vrásky okolo očí jsou více vyhlazené. Manipulace s přístrojem je velmi jednoduchá a stojí minimum času, takže je vhodná i pro ženy, které nechtějí své údržbě věnovat více času. Před použitím přístroje jsem byla trochu skeptická, ale už po 14 dnech mě přístroj Reclar velmi příjemně překvapil, takže bych ho doporučila všem ženám v mém věku. Za mě tedy 100%.

18.08.2020

Dostala se mi do ruky možnost otestovat galvanickou špachtli značky Reclar. Na začátek je třeba říci, že má pleť zažívá poměrně klidné období. Netrápí mě žádné zásadní problémy. Samozřejmě s ohledem na věk 55 let, pořád eviduji nové a nové vrásky, kruhy a váčky pod očima a sem tam nějaký pupínek. Beru to ale s poklidem a snažím se poskytnout své pleti pravidelnou péči v domácích podmínkách. V poslední době jsem ale začala přemýšlet nad tím, že je na čase navštívit nějaký kosmetický salón a svěřit se do rukou odborníkům. Ale než jsem se k tomu odhodlala, přišla mi do rukou nabídka Bety.cz, abych si vyzkoušela tento korejský výrobek. Ultrazvuková špachtle má velmi jednoduché ovládání. Krátkým stiskem tlačítka si zvolíte jeden ze tří režimů, ve kterém chcete se špachtlí pracovat. Nabíjí se asi 20-30 minut a vydrží na 4-5 použití. Má ultrazvukové čištění pleti, pulsní lifting a funkci na podporu vstřebávání kosmetických produktů. Peeling jsem špachtlí prováděla vždy po sprchování, kdy jsou póry více otevřené. Nanesla jsem si na obličej teplou vodu a zapnula přístroj, po několika tazích jsem musela obličej opět navlhčit. Později jsem si pomáhala mokrým tampónkem, kterým jsem obličej průběžně navlhčovala. Ihned po hloubkovém čištění jsem měla pocit hladší pleti a dokonce se mi trochu zmenšily póry. Pleť byla mírně prokrvená, což velmi brzy zmizelo. Nejvíce jsem využívala špachtli na zapracovávání krémů do pokožky. Oproti nanášení prsty, jsem skutečně cítila změnu. Vrstvy krémů či sér se krásně vsakují do pokožky a ta je jemně masírována. Celý proces netrvá déle než 5 minut a po něm máte pocit krásně hydratované, jemné a rozzářené pleti. Přístroj mě přiměl k tomu, abych každý den ráno a večer věnovala 5 minut času svému obličeji a péči o sebe. Což jsem doposud někdy zanedbávala. A ačkoli vrásky kolem očí a rtů zůstaly na svém místě, já mám krásný pocit z toho, jak se denně hýčkám. Na závěr tedy nesporné klady výrobku: - spolehlivě vyčistí pleť- bez nutnosti návštěvy kosmetického salónu - přípravky se lépe vstřebají a lépe se vstřebávají účinné látky - dobře se drží v ruce, je lehký - jednoduché ovládání - poměrně tiché zařízení - rychlé nabití

Při čištění je nutné pokožku neustále zvlhčovat, dobré je dokoupit zvlhčující gel. Výrobek se nesmí namočit, nepoužívejte tedy ve sprše. Vysoká pořizovací cena.

18.08.2020

Když jsem překročila čtyřicítku, zjistila jsem, že už mi nebude stačit jen rutinní každodenní odličovací péče. Mám relativně bezproblémovou pleť s občasnými výkyvy. Bohužel ale známky stárnutí už jdou znát – hlavně vrásky na čele a okolo očí. Proto jsem uvítala nabídku testovat přístroj RECLAR hypoalergenní galvanický peeler. Hlavní výhodu tohoto přístroje vidím v tom, že ušetřím spoustu času, který pro zaměstnanou matku dvou dětí je velice vzácný. Peeler je zabalený v krásném balení, které obsahuje USB kabel a zavírací pouzdro. Pouzdro bych uvítala malinko větší, při vytahování se mi stává, že se otevře krytka přístroje. Příjemně mně překvapila velikost přístroje. Velikost a váha je tak akorát do ruky. Velice dobře se s ním pracuje. Klidně si vydržím přejíždět po obličeji desítky minut. Špachtlička je přesně vytvarovaná tak, abychom nevynechali jediné místečko na obličeji. Peeler nabízí tři různé funkce. Z první funkce jsem velice nadšená, jedná se o peeling, který se provádí na běžným způsobem vyčištěnou pleť. Pleť musí být navlhčená, po pleti přejíždíme jemně po kůži nejméně po dobu pěti minut. Efekt jsem viděla okamžitě. Pleť je jemnější, zářivější. První dny jsem používala denně, poté obden. Druhá funkce je terapie modrým světlem, což je ideální po použití peelingu. Vždy si nanesu krém a přejíždím přístrojem po obličeji. Při kontaktu s obličejem se rozsvítí modré světlo a zároveň přistroj masíruje obličej. Vydává lehce vrnivé zvuky a jemné bodání, které může být pro citlivější osoby lehce nepohodlné. Na mně to ovšem nemělo žádný vliv. Modré světlo stahuje póry a hojí akné, což lze vidět po pár aplikacích. Terapii modrým světlem aplikuji každý den po dobu asi pěti minut. Poslední funkce je terapie červeným světlem. Tato funkce je pro mě nejdůležitější. Používám ji vždy jako poslední a nejdéle. Přejíždím po celém obličeji. Červené světlo zabraňuje stárnutí a vyhlazuje drobné vrásky. Také u této funkce přístroj vydává lehce vrnivé zvuky a jemné bodání. Efekt vidím po pár aplikacích. Musím ještě podotknout, že je důležité správně uchopit peeler, musí se držet za zlaté okraje, kde jsou umístěné elektrody, které aktivují světlo. Mé hodnocení špachtle je velice kladné, po pár dnech mám pocit, že mám pleť pružnější, vyhlazenou. Peeler doporučuji všem ženám, které nemají dostatek času nechat se hýčkat v kosmetických salónech, ale chtějí si dopřát luxus téměř profesionální péče.

Uvítala bych o malinko větší pouzdro.

15.08.2020

Pořídila jsme si ho kvůli rozšířeným pórům. Stáhne je,ale ne na dlouho. Vydrží to tak 4 dny, pak se teda musí znovu použít. Jinak více zkušeností nemám.

cena

11.08.2020

Zatím mě vrásky ani jiné neduhy pleti netrápí. Pomalu, ale jistě se blížím do věku, kdy se tak stane a bude na čase pleti dopřát nějaký ten luxus :) Tento výrobek si pořídila moje dlouholetá starší kamarádka, která měla vždy problémovou pleť. Ve věku 52 let své pleti dopřává každodenní kůru již několik týdnů a s účinky je naprosto spokojená. Vrásky a především pupínky na nejvíce problémových místech jsou ty tam. Za mě tedy asi nadhodím typ na dárek ke čtyřicátinám :) Investice se v tomto případě vyplatí :)

Někoho může odradit cena. Kosmetické služby ale také něco ročně stojí, tak proč si je nedopřát v pohodlí domova? :)

03.08.2020

Skvělá vodička, samé klady a účinnost. I cena je OK.

Žádné, nic jsem nenašla.

02.08.2020

Skvělá věcička pro domácí péči o pleť. Hlavní je, že pomáhá.

Nevím o žádném.

30.07.2020

Pristroj Reclar jsem koupila mamince k narozeninam, protoze furt povidala o tom jak musi chodit na kosmetiku, ale nestiha kvuli praci😁. Proto jsem ji chtela darovat neco, co by ji o plet pecovalo a pomohlo na vrasky. Toto mi bylo doporuceno kosmetickou. Jeji zacinajici vrasky Reclar behem mesice opravdu vylepsil, ze jsem si toho sama vsimla. Pouziva pristroj pravidelne kazdy vecer. Staci 5 minut a diky tomu, ze vidi sama na sobe vysledky, nevadi ji cas navic straveny v koupelne. Takze jen a jen doporucuje!

Mozna muze byt cena, ale kdyz to funguje, tak mi to nevadi udelat vetsi investici.

30.07.2020

Pristroj Reclar jsem koupila mamince k narozeninam, protoze furt povidala o tom jak musi chodit na kosmetiku, ale nestiha kvuli praci😁. Proto jsem ji chtela darovat neco, co by ji o plet pecovalo a pomohlo na vrasky. Toto mi bylo doporuceno kosmetickou. Jeji zacinajici vrasky Reclar behem mesice opravdu vylepsil, ze jsem si toho sama vsimla. Pouziva pristroj pravidelne kazdy vecer. Staci 5 minut a diky tomu, ze vidi sama na sobe vysledky, nevadi ji cas navic straveny v koupelne. Takze jen a jen doporucuje!

Mozna muze byt cena, ale kdyz to funguje, tak mi to nevadi udelat vetsi investici.

27.07.2020

Super věcička na zlepšení pleti.Vyhlazeni vrásek i odstranění stop po akné..

Další hodnocení

Vybrané testerky


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Peníze, na které čekáte už nějakou dobu, jsou na cestě! Vydržte a uvidíte, že se vaše finanční situace brzo markantně zlepší. Naštěstí moc dobře víte, že to není signálem k většímu utrácení, a peníze chytře investujete do... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

258 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat