REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme krásnější díky collallocu

21.09.2017 | Testování

Jak to vypadá, když se do redakce na testování dostane čistý mořský kolagen collalloc? Po lítém boji o to, která z nás ho vlastně vyzkouší na vlastní kůži (tentokrát doslovně), přišlo období pozorování a otázek. Opravdu má vybraná kolegyně pevnější nehty? A rostou jí rychleji vlasy?


Celkové hodnocení: 98%

Hodnocení: 49 testerek

Doporučeno: 97x


Mořský kolagen collalloc společně s námi testovaly i naše testerky. A ty s ním byly navýsost spokojené (ostatně jejich hodnocení si můžete přečíst ZDE). Jak se osvědčil v redakci?

Kdo, kdy a proč


Čistý mořský kolagen collalloc nakonec vyzkoušela naše obchodnice Petra. A rovnou se vrhla na 3měsíční kúru!

Z rozhodování o tom, která ze zástupkyň Bety.cz nakonec collalloc otestuje, vyšla vítězně (a demokraticky, samozřejmě) naše obchodnice Petra. Na co se při testování zaměřila? Kolagen má vliv na kvalitu vlasů, nehtů a zubů. Kromě kosmetických účinků pozitivně působí i na pohybový aparát, působí proti bolesti a na rychlejší regeneraci těla po cvičení.

Tělo si kolagen v dostatečné míře tvoří jen do určitého věku. Od 25 let jeho produkce klesá a po čtyřicítce je na naprostém minimu. To se může projevit bolestmi kloubů, výskytem vrásek a celkově horším vzhledem. Proto je třeba jej doplňovat, abychom si co nejdéle zachovali mládí a vitalitu.

Co vše přípravek slibuje:

  • kvalitnější nehty
  • vymizení bolesti kloubů
  • ústup suchosti pokožky a ekzémů
  • zmírnění celulitidy
  • ústup pigmentových skvrn
  • redukci vrásek

„Abych byla schopna vyhodnotit jeho účinky komplexněji, testovala jsem 3 balení, tedy 3měsíční kúru,“ popisuje Petra. „Přípravek mě zaujal už svým balením. Jednoduché, čisté a líbivé provedení obalu. Navíc praktické vnitřní dělení na dně krabičky, díky kterému se vám ani při průběžné konzumaci kolagenu zbylé sáčky nikam nestěhují,“ vyzdvihuje Petra.

Krabička za krabičkou

Jak se Petře collalloc užíval? Vzhledem k tomu, že má formu rozpustného prášku a jednotlivé dávky jsou baleny zvlášť, není příprava nijak náročná.


Snadná příprava a hlavně zlepšení viditelné jak na pleti, tak i vlasech a nehtech. collalloc zkrátka nezklamal.

„Je lehké si z užívání udělat příjemný ranní rituál. Hezky rozpustit každé ráno jeden sáček v oblíbeném nápoji. Já ho kombinovala s čistou vodu a pomerančovým džusem. Ale jde i do freshe nebo mléka, protože je bez chuti. Příprava je snadná. Vodu do sklenice, vysypat obsah sáčku, zamíchat a vypít. Rozpouštění je někdy malinko problém, ale když mu ve sklenici dáte chvilku času, je vyřešeno,“ ujišťuje naše redakční testerka.

A jak Petra hodnotí působení collallocu?

Po prvním balení

Zaznamenala jsem lepší tonus pleti. Pleť je jasnější a mám pocit větší hydratace. Na vlasech jsem změny zatím nezpozorovala, ale nehty mi začaly růst podstatně rychleji, takže se se svou manikérkou asi uvidím častěji.

Po druhém balení

Mé doposud lámavé a třepící se nehty se zpevnily a také manikérka komentovala jejich rychlejší růst. Vlasy se mi méně mastí, stav pleti zůstal beze změn. Takže vlastně dobrý – je stále hydratovaná, jasná a bez sklonů k tvorbě pupínků a jiných problémů. Mám dojem, že jsem lehce zhubla, nebo spíš mé tělo není tolik zavodněné. Ale neumím posoudit, jestli to přímo souvisí s užíváním collallocu. Já mu to přičítám. O to raději jej beru.

Po třetím balení

Se stavem pleti jsem setrvale spokojená, pleť je hydratovanější. A co víc, mám na zádech jizvu po chirurgickém zákroku, která byla výrazně vystouplá a dost pobolívala. Bylo pro mě překvapením, že se její stav po collallocu zlepšil a přestala mě bolet. Mé nehty jsou mnohem pevnější než před zahájením testování. Netřepí se a nelámou, už se nemusím bát, že někde narazím a nehet si zlomím jako dřív.

Účinky? Viditelné!


Petra na collallocu ocenila i praktické a především elegantní balení. Takovýhle dárek určitě potěší.

A jak byla Petra s přípravkem collalloc spokojená? „Účinky užívání collallocu na své pleti, nehtech a vlasech rozhodně vidím. A jelikož si mé tělo už kolagen příliš samo nevytváří, proč mu tímto preparátem nepomoci? To rozhodně nemůže uškodit. Navíc při pořizovacích nákladech 600 Kč za měsíční kúru, což je velmi přijatelná cena,“ říká naše obchodnice Petra.

A jaký je tedy verdikt? „Já mohu kolagen collalloc opravdu doporučit a navíc se mi díky hezkému balení moc líbí i jako tip na dárek.“Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

10 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:19
30 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:21
37 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:17

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat