REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme prohlédly s Easy Optic

12.11.2018 | Testování

Nákup brýlí nepatří pro většinu lidí k nejoblíbenějším činnostem. Měření, zkoušení, nejistota, zda vybrané obroučky naší tváři sedí a hlavně sluší… Není divu, že spousta z nás nosí staré brýle prakticky do úplného rozpadnutí. Ovšem díky optickému studiu Easy Optic všechny starosti odpadají. Ostatně jsme si to ověřily na vlastní oči (a to doslova) i my v redakci.


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 30 testerek

Doporučeno: 10x


Výběr redakční testerky na služby Easy Optic byl tentokrát poměrně jednoduchý. Vzhledem k tomu, že členek nosících brýle je v naší redakci (zatím) menšina, obešlo se vše bez dlouhého dohadování a role testerky se víc než ráda ujala naše kolegyně z obchodního oddělení Jiřina.

Úžasný přístup i ceny


Měření zraku je v Easy Optic samozřejmostí. Zrovna tak jako podrobné vysvětlení všech možných řešení korekce dané oční vady.

„Brýle nosím už léta a nebudu lhát, i já patřím k těm, pro které je nákup nového modelu spíše stresující záležitost. Byla jsem proto hodně zvědavá, čím se studio Easy Optic liší a jak se v něm budu cítit,“ popisuje Jířa.

Optické studio s dioptrickými a slunečními brýlemi, které sídlí v Praze 2, nabízí velké množství obrouček všech možných tvarů, barev a věhlasných značek. To ostatně potvrzuje i naše redakční testerka.

„Moc mě překvapil nejen široký výběr brýlových obrub (tvar, barvy, materiál, kombinace, značky…), ale i jejich cena, která je v porovnání se standardními obchody velmi příznivá,“ pochvalovala si Jiřina. To je ostatně i jedna z filozofií Easy Optic – aby byly i značkové brýle cenově dostupné všem.


Nemůžete se rozhodnout, které brýle budou ty pravé? Ochotný a zkušený personál Easy Optic je připraven vám kdykoli pomoci.

Také na příjemném a téměř rodinném prostředí s individuální péčí si v Easy Optic zakládají. „Všichni na mě byli neuvěřitelně milí. Líbí se mi také naprosto odlišný přístup při měření zraku, kdy mi bylo vše dopodrobna vysvětleno. Dostala jsem i několik návrhů na řešení korekce mé oční vady, o které jsem za ta léta ani netušila, že mám,“ popisuje naše redakční testerka, která se celou dobu strávenou v Easy Optic cítila jako hýčkaná klientka, nikoli jako otravná zákaznice, co jen zdržuje, když si není schopná během 5 minut vybrat ty pravé brýle (tak si prý Jiřina často v optikách připadala).

O tom, že je osobní péče v Easy Optic opravdu špičková, svědčí i fakt, že si Jiřina nakonec neodnesla jedny, ale hned dvoje brýle. „Dala jsem nakonec na doporučení paní Jany i jejích kolegyň a vybrala si hned dvoje brýle – v naprosto odlišném stylu, než na který jsem zvyklá. A nelituji!“ usmívá se – s novými fialovými obroučkami na nose – Jířa, která (nejen od nás v redakci) na nové brýle slýchá jen samou chválu.

Nemůžete do obchodu? Zkoušejte doma!

Říkáte si právě, že se do Prahy tak často nedostanete, abyste mohli využít skvělou péči studie Easy Optic? Pak vůbec nemusíte smutnit.


V Easy optic vědí, že výběr nových brýlí nelze uspěchat. Poradí vám, které vám budou slušet.

„Easy Optic nabízí brýle včetně skel také v internetovém obchodě. Musím říct, že taková možnost mě překvapila, protože si nejsem jistá, jestli bych si na nákup takhle na dálku troufla. Ale takové obavy jsou u Easy Optic zbytečné. Můžete si totiž objednat až troje různé obroučky a čtyři dny si je doma zkoušet. Pak je zašlete zase zpět a vybraný model si jednoduše koupíte v on-line obchodě Easy Optic. To je něco, co bych nejspíš opravdu využila, protože bych díky oné ‚zkušební době‘ zjistila, v jakých brýlích se líbím rodině,“ říká Jiřina.

Pokud se ale rozhodnete do Prahy do Easy Optic vydat, nebudete litovat. Ve studiu najdete profesionály, kteří vám ochotně pomohou vybrat brýle na míru vašim očím i vaší tváři.

Já si tu osobní péči vyzkoušela na vlastní kůži byla jsem velmi mile překvapena. Bylo to prostě skvělé nakupování,“ uzavírá spokojená majitelka dvojích nových brýlí a naše kolegyně Jiřina.

Více informací najdete na www.easyoptic.czZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nebývalý projev důvěry vás v týdnu velmi potěší. Moc dobře si totiž uvědomujete, že důvěra není samozřejmá. Navíc jde o velice křehkou záležitost. Vy však umíte lidem naslouchat a podrazáctví je vám cizí. Díky tomu vám os... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

47 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
124 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat