REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme prohlédly s Easy Optic

12.11.2018 | Testování

Nákup brýlí nepatří pro většinu lidí k nejoblíbenějším činnostem. Měření, zkoušení, nejistota, zda vybrané obroučky naší tváři sedí a hlavně sluší… Není divu, že spousta z nás nosí staré brýle prakticky do úplného rozpadnutí. Ovšem díky optickému studiu Easy Optic všechny starosti odpadají. Ostatně jsme si to ověřily na vlastní oči (a to doslova) i my v redakci.


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 32 testerek

Doporučeno: 10x


Výběr redakční testerky na služby Easy Optic byl tentokrát poměrně jednoduchý. Vzhledem k tomu, že členek nosících brýle je v naší redakci (zatím) menšina, obešlo se vše bez dlouhého dohadování a role testerky se víc než ráda ujala naše kolegyně z obchodního oddělení Jiřina.

Úžasný přístup i ceny


Měření zraku je v Easy Optic samozřejmostí. Zrovna tak jako podrobné vysvětlení všech možných řešení korekce dané oční vady.

„Brýle nosím už léta a nebudu lhát, i já patřím k těm, pro které je nákup nového modelu spíše stresující záležitost. Byla jsem proto hodně zvědavá, čím se studio Easy Optic liší a jak se v něm budu cítit,“ popisuje Jířa.

Optické studio s dioptrickými a slunečními brýlemi, které sídlí v Praze 2, nabízí velké množství obrouček všech možných tvarů, barev a věhlasných značek. To ostatně potvrzuje i naše redakční testerka.

„Moc mě překvapil nejen široký výběr brýlových obrub (tvar, barvy, materiál, kombinace, značky…), ale i jejich cena, která je v porovnání se standardními obchody velmi příznivá,“ pochvalovala si Jiřina. To je ostatně i jedna z filozofií Easy Optic – aby byly i značkové brýle cenově dostupné všem.


Nemůžete se rozhodnout, které brýle budou ty pravé? Ochotný a zkušený personál Easy Optic je připraven vám kdykoli pomoci.

Také na příjemném a téměř rodinném prostředí s individuální péčí si v Easy Optic zakládají. „Všichni na mě byli neuvěřitelně milí. Líbí se mi také naprosto odlišný přístup při měření zraku, kdy mi bylo vše dopodrobna vysvětleno. Dostala jsem i několik návrhů na řešení korekce mé oční vady, o které jsem za ta léta ani netušila, že mám,“ popisuje naše redakční testerka, která se celou dobu strávenou v Easy Optic cítila jako hýčkaná klientka, nikoli jako otravná zákaznice, co jen zdržuje, když si není schopná během 5 minut vybrat ty pravé brýle (tak si prý Jiřina často v optikách připadala).

O tom, že je osobní péče v Easy Optic opravdu špičková, svědčí i fakt, že si Jiřina nakonec neodnesla jedny, ale hned dvoje brýle. „Dala jsem nakonec na doporučení paní Jany i jejích kolegyň a vybrala si hned dvoje brýle – v naprosto odlišném stylu, než na který jsem zvyklá. A nelituji!“ usmívá se – s novými fialovými obroučkami na nose – Jířa, která (nejen od nás v redakci) na nové brýle slýchá jen samou chválu.

Nemůžete do obchodu? Zkoušejte doma!

Říkáte si právě, že se do Prahy tak často nedostanete, abyste mohli využít skvělou péči studie Easy Optic? Pak vůbec nemusíte smutnit.


V Easy optic vědí, že výběr nových brýlí nelze uspěchat. Poradí vám, které vám budou slušet.

„Easy Optic nabízí brýle včetně skel také v internetovém obchodě. Musím říct, že taková možnost mě překvapila, protože si nejsem jistá, jestli bych si na nákup takhle na dálku troufla. Ale takové obavy jsou u Easy Optic zbytečné. Můžete si totiž objednat až troje různé obroučky a čtyři dny si je doma zkoušet. Pak je zašlete zase zpět a vybraný model si jednoduše koupíte v on-line obchodě Easy Optic. To je něco, co bych nejspíš opravdu využila, protože bych díky oné ‚zkušební době‘ zjistila, v jakých brýlích se líbím rodině,“ říká Jiřina.

Pokud se ale rozhodnete do Prahy do Easy Optic vydat, nebudete litovat. Ve studiu najdete profesionály, kteří vám ochotně pomohou vybrat brýle na míru vašim očím i vaší tváři.

Já si tu osobní péči vyzkoušela na vlastní kůži byla jsem velmi mile překvapena. Bylo to prostě skvělé nakupování,“ uzavírá spokojená majitelka dvojích nových brýlí a naše kolegyně Jiřina.

Více informací najdete na www.easyoptic.cz

14.02.2023

Mám od tud brýle a jsem moc spokojená. Rozhodně doporučuji

20.11.2022

maminka si zde kupovala dioptrické brýle a vřele je doporučuje, opravdu skvělý a velký výběr obrouček na brýle

19.08.2020

Nosím brýle, mám dovoje jedny odsud :) jsem nadmíru spokojená. Kvalitní práce i zboží a skvělý personál.

nic

24.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

24.06.2019

Zrovna nedávno jsem si kupovala brýle a překvapil mě široká možnost výběru. Nabízený sortiment skutečně přinese možnost výběru pro každého. Spokojenost v rámci poskytovaných rad od zdejších zaměstnanců... profesionální komunikace. Rozhodně mohu všem doporučit :-)

16.01.2019

optické studio Easy Optic je léty prověřený podnik, který disponuje profesionály, který Vám dokáží prověřit znak a vybrat vhodné brýle, které Vám zároveň budou slušet :) Doporučuji s radostí, spokojenost

11.01.2019

Easy Optic mohu doporučit především díky široké nabídce sortimentu - jak brýlí a brýlových obrouček, tak i doplňkového sortimentu (pouzdra na brýle, hadříky, držáky za uši pro děti apod.). Personál má profesionální a trpělivý přístup. Ceny se pohybují od nižších až po vyšší, takže si každý vybere.

30.12.2018

Easy Optic poskytuje svým zákazníkům skvělé služby. U Easy optic oceňuji hlavně profesionalitu a ochotu personálu, který mi vždy dobře poradil. Moc se mi také líbí příjemné a moderní prostředí. Rozhodně doporučuji.

11.12.2018

Easy Optic znám a mám ráda. Líbí se mně především obrovská nabídka a ochotný personál, který usnadní se v té záplavě různých kousků vyznat. Navíc se tam nejdou jak drahé kousky, tak i ty dostupnější. Jedinou nevýhodou je veliká vzdálenost.

06.12.2018

Široká nabídka brýlí, jak slunečních, tak dioptrických. Opravdu módní kousky za rozumné ceny, i dražší luxusní kusy pro ty, co si na brýlích zakládají. Personál ochotný a dostatečně odborný Vám pomoci.

30.11.2018

Do teto optiky jsem zavitala poprve kdyz jsem upadla a rozbyla si bryle tak jsem rychle potrebovala nove pani me zmerila zrak a pomohla vybrat bryle super pristup a moc dobre poradi a nevnucuji zbozi ktere mi neslusi

24.11.2018

Také my máme rádi tuto optiku. Pokaždé si vybereme, pokaždé nám ochotný a dobře informovaný personál dobře poradí. Výběr brýlí a doplňků je obrovský a ceny snesitelné. Prodejna má příjemnou atmosféru a určitě se zase vrátíme.

24.11.2018

Je nejlepsi optika vsude jsou mile prodavacky zkusene a hodne poradi zmeri i rovnou zrak :-) a maji ten nejvetsi vyber a vzdy dobre poradi a maji moderni kousky tak vzdy tam stravim strasne dlouho a nemuzu si vybrat vzdy to dopadne dobre

21.11.2018

Jsme obrýlená celá rodina a také rádi zajdeme do Easy Optic. Je ta příjemná atmosféra, odborný, milý a ochotný personál. Obrovský výběr zboží v různých cenových kategoriích zaručí, že si vybere každý. Také odborné optické služby jsou zde na solidní úrovni.

20.11.2018

Easy optic mám moc ráda maji tam velikansky vyber obroucku a skel prodavacky vzdy prijemne a hodne poradi s vyberem :-) zmeri zrak , mohu si vyzkouset ruzne druhy a pani vzdy poradi jestli mi sednou a nebo zvolit jine

20.11.2018

I já mohu Easy Optik vřele doporučit. Jsem velmi spokojená s velkým výběrem obrouček a profesionálním a milým přístupem obsluhy. Jsou to odborníci, kteří rádi a dobře poradí a zákazník si nepřipadá, že někoho obtěžuje.

19.11.2018

U Easy optic oceňuji hlavně profesionalitu a ochotu personálu. Někdy si prostě člověk sám neví rady. Také sortiment je bohatý, široký a hlavně kvalitní. Prostory prodejny působí elegantně, příjemně. Ceny jsou přiměřené. Vybere si skutečně každý.

18.11.2018

Tak do eassy optic chodím často. Moc se mi tam líbí prostředí a paní v obchodě jsou příjmené. Jsou prodfesionálky a vždy mi dobře a poctivě poradí. Nic nenutí a jsou vždy příjmené. Mají navíc super kousky, kde si vybere každý

16.11.2018

Easy Optic je skvělou optikou s širokým výběrem a velmi ochotným personálem. Easy Optic nabízí také vysoce kvalitní sluneční brýle. Myslím, že se vyplatí do těchto věcí investovat, protože si naše oči zaslouží kvalitu.

15.11.2018

Easy optic má moc ráda moje švagrová. Já naštěstí brýle nenosím, ale co jsem se s ní bavila, tak ona se tam ráda vrací. Prý mají pěknou nabídku obrouček, obsluha je vždy milá. Každý zákazník dostane individuální péči.

15.11.2018

To je parádní tip na optiku! Děkuji. Manžel nakupuje obroučky pravidelně a optiku s takto lidským přístupem určitě rád vyzkouší. Navíc ta možnost vyzkoušet obroučky doma, to se při jeho pracovním vytížení hodí dvojnásob. Paní redaktorce brýle ohromně sluší.

14.11.2018
Doporučení: 10

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme prohlédly s Easy Optic. Taká já patřím l těm, co nákup brýlí oddalují, možná ze strachu, že mi objeví tu nejhorší vadu. Velice si pochvaluji, že cena brýlí není vysoká a jedná se zde o osobní přístup.

Jestliže je nenašla redakce, tak asi zápory neexistují.

14.11.2018

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme prohlédly s Easy Optic.Zaujalo mě objednání přes internet,kde je možné si brýle nechat pár dní a rozhodnout se pro ty pravé.Já brýle kupovala jinde a pozdě jsem zjistila že jsou moc velké k mému obličeji..

14.11.2018

slysela jsem na ně jen chválu chystam se na oční už delší dobu a tak děkuji redakci i známým za super tip kam jít pro brýle!! příjemná obsluha velký výběr a pěkné prostředí zní fantasticky!! snad budu také spokojená :-)

14.11.2018

Studiu Easy Optic patří do velmi příjemného prostředí, kde se poskytují služby na vysoké úrovni, je zde velké množství výběrů brýlí a oblouček. Také je velmi důležité, když je personál příjemný a dá najevo, že je tu pro zákazníka. Z takového studia pak odchází každý spokojený a rád se tam vrací.

13.11.2018

Prijemne chovani personalu a prodavacek, je vzdy prinosem, nekdo nekupuje bryle kazdy den, ceny jsou vyssi, tak to neni vec denni spotreby, ale rozmyslu pro jake prilezitosti bryle potrebuju. Vetsinou jich je potreba i vice, treba i na sport, do spolecnosti, moznost vyzkouseni v klidu je zasadni, dobre se rozhodnout pred nakupem.

13.11.2018

Musím říct, že jsem hodně spokojená. Jak s prostředím, tak i s obsluhou, ale hlavně i s výrobky. Jezdím tam dvakrát ročně, protože tam mi vždy moc rádi poradí.Mám od nich 3 brýle a spkojenost, doporučuji

13.11.2018

Skvělý, jedinečný obchod pro ty, kteří chtějí, aby ji to v brýlích slušelo a nemají zrovna milion na účtu. Milé, ochotné, profesionální prodavačky, které rozumí své práci. Poradí, doporučí. Obrovský výběr brýlových obroučků a dalšího sortimentu. Možnost zkusit několikery brýle v pohodlí a soukromí domova je vynikající.

12.11.2018

Moc se mi líbí že si člověk může vybrat i z pohodlí domova. Stránky jsou vkusné a přehledné. Ceny příznivé. Dobrý a velký výběr a to i slunečních brýlí. Velký výběr značek i stylů. Určitě bych doporučila

12.11.2018

Paní redaktorce změna velmi prospěla:) Líbí se mi netradiční přístup k zákazníkům a také služba zasílání brýlí na zkoušku. Pro nepražáky skvělý způsob nákupu brýlí z pohodlí domova. Také ceny se mi zdají oproti konkurenci velmi přijatelné.

žádné

12.11.2018

Easy Optic je velmi kvalitní obchod jak se slunečními,tak s dioptrickými brýlemi.Ve studiu se člověk cítí velmi příjemné.Je tam ochotný personál,který rád poradí při výběru brýlí.Je tam široký výběr obrouček a značek,tak si každý vybere.Ceny jsou přijatelné,což každý ocení.

Žádné

12.11.2018

Koupila jsem si brýle od vstřícného personálu, spříjemnými cenami. Vše se odehrálo beze spěchu, nervozity. Byla jsem maximálně spokojená. A to u mé oční vady není zrovna málo. Takže všem vřele doporučuji

Do "záporů" velký výběr a má nerozhodnost.

Další hodnocení


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude ve znamení harmonických vztahů. Pokud jste v partnerském vztahu, těšte se na spoustu pohodových chvílí plných porozumění a radosti. Single Berani mohou očekávat zajímavé setkání s někým, kdo je zaujme. Pozor vša... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
289 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat