REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jemné plundrové špičky od Penamu

22.10.2020 | Testování

Ať už máte právě home office, nebo mezi prací, domácím cvičením či odbavování úkolů s dětmi nestíháte péct a přitom máte chuť na něco sladkého. Ušetřete si čas, práci i peníze a sáhněte po nových jemných plundrových špičkách s perfektně vyladěnou náplní! Kde je seženete, kolik stojí a proč byste je měli ochutnat? Naše 4 redaktorky tento špičkový dezert ochutanaly. Jaké byly jejich zkušenosti?


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 58 testerek


Sladkost hned a bez čekání

Na trh nyní přichází nové jemné plundrové pečivo od Penamu, s nadýchanou krémovou a svěží ovocnou náplní. Praktické 100g balení můžete mít vždy a všude po ruce. V žádné tašce, kabelce ani batohu nezaberou moc místa. Skvěle se hodí třeba na trénink, na cestování, nebo do školy. Co se týče náplní, nečekejte žádnou nudu, spíše trochu netradiční lákavé kombinace.   

Jablko, malina i rakytník

V prvním případě se jedná o kombinaci krémové náplně s klasickým jablkem a populárním rakytníkem. Tuto kombinaci jako první ochutnala redaktroka Petra: "Na obě příchutě jsem se opravdu těšila, nic méně varianta jablko-rakytník byla pro mě přece jenom zajímavější. Snad i proto, že pečivo s rakytníkovou náplní jsem dosud neměla možnost vyzkoušet. Proto šla tato náplň na talíř jako první :) Bála jsem se kyselé chuti, ale obavy se nenaplnily. Špička byla chuťově příjemná, spíše sladší. Uvítala jsem i to, že náplň byla po celé délce špičky a ne jenom uprostřed." Rakytník si pochvalovala i Zorka: "Druhá pudinková novinka - jablko s rakytníkem, také mile překvapila. Miluji sladké a tak jsem si špičky ještě ocukrovala. 😃 Musím říci, že těsto, které je použité u špiček od Penamu je vynikající, vláčné a hraje skvělou chuťovou melodii s pudinkovou náplní. Po jemných plundrových špičkách se jen zaprášilo a během 5ti minut bylo vše fuč." Druhou možností je neodolatelná kombinace krémové náplně se svěží malinou. Oblíbenou malinu ohodnotila i redaktorka Lenka: "Jako po první jsem sáhla po malinové, jelikož kombinace krému a malin je snad celkově mou nejoblíbenější chutí u dezertů. U plněných rolek, je vždy pro mě zásadní, aby náplně bylo dostatek a až po okraj! Tak rozeznávám kvalitu. Nemám ráda, když jím pouze suché těsto. Musím uznat, že až do posledního sousta jsem měla náplň v celé špičce a díky tomu si mě rolka získala. Mimo to, kombinace je příjemně sladká s kyselím podtónem malin, a proto opravdu rychle mizí. Těsto je vláčné. Ideální svačinka v práci i pro naše ratolesti. :)." Obě varianty špiček pak obsahují ideální poměr jemného pečiva a 32 % ovocné náplně. Obě varianty chválila i redaktorka Bára: "Obě příchutě jsou opravdu skvělé! Náplně je uvnitř špičky opravdu hodně a žádná z nich není nijak přeslazená nebo naopak kyselá (což jsem u příchuti jablko očekávala). Pudink dodává špičkám jemnou chuť a v kombinaci s odpolední kávičkou jsou špičky vynikajícím parťákem do těchto uplakaných dnů :)."

Kde koupit a jaká je skutečná chuť?

Nové plundrové špičky nyní zakoupíte v řetězcích Billa. K dostání jsou také v regionálních obchodech a brzy i v ostatních řetězcích. Nyní je ten správný čas novinku ochutnat. Jako naše 4 testerky, které se účastnily redakčního testování. Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:06
10 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:02
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:10

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat