REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když uklízí pomocník k nezaplacení

15.11.2017 | Testování

Ačkoli úklidem žádná z členek naší redakce zrovna nežije, když se objeví možnost otestovat nového domácího pomocníka, který má nepopulární činnost, jakou je pulírování domu či bytu, proměnit v příjemný zážitek, najde se spousta ochotných dobrovolnic. Nejinak tomu bylo i u redakčního testování vysavače Hyla Est.


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 44 testerek


Štěstí se tentokrát usmálo na naši kolegyni Jiřinu, která elegantní vysavač otestovala v domácnosti se dvěma malými dětmi, psem a kočkami. Jak Hyla Est v této zatěžkávací zkoušce obstál?

Jako v přírodě


Odstraňuje prach, pyly, alergeny a roztoče. A co víc – funguje i jako čistička vzduchu. I to umí Hyla Est.

Hyla Est při běžném vysávání odstraňuje jemný prach, pyly, alergeny a roztoče. Současně čistí okolní vzduch propráním přes vodní filtr. Tím zabraňuje vzniku nepříjemných pachů při vysávání a také každý den zajistí úžasně čerstvý vzduch ve vašem domově.

„Čistička vzduchu opravdu funguje skvěle. Rozdíl byl cítit okamžitě, jako bychom dlouho větrali někde v přírodě,“ popisuje Jiřina. „Něco takového by člověk od vysavače příliš nečekal, takže to bylo rozhodně příjemné překvapení. Když jsme používali náš starý vysavač, efekt byl spíše opačný a museli jsme větrat hned, co jsme s vysáváním přestali, usmívá se maminka dvou dětí.

Raději nezkoumat

Co však naši redakční testerku oslovilo především, byla efektivita, s jakou Hyla Est dokáže bez větší vynaložené námahy vysát veškeré nečistoty, které mu vstoupí do cesty.


Zapomeňte na sáčky. Hyla Est nečistoty bezpečně uzamkne ve vodě.

Vysátý prach a nečistoty se již nehromadí v sáčcích nebo nádobách, ale jsou uzamčeny ve vodní nádrži a následně vylity. To znamená, že odpadá neustálé dokupování sáčků do vysavače, ale také jimi následně není zatěžováno ani životní prostředí. Vzhledem k tomu, že v Hyle nejsou žádné sáčky nebo filtry, které by se mohly zanést prachem, uklízí přístroj vždy s plným sacím výkonem, tedy takovým, kterého běžné vysavače dosahují jen se zcela prázdným sáčkem na prach.

„Nečistoty z podlah, ale i matrací okamžitě pozřela vodní nádrž, díky které jsme na vlastní oči viděli, jak na tom naše domácnost je. Hyla zachytil vše od prachu přes vlasy, kočičí a psí chlupy a další nečistoty, které ani neumím pojmenovat. A radši je ani nechci zkoumat,“ směje se Jiřina.

Pomocník nezaplacení

Další, v čem se Hyla Est osvědčil, byl úklid matrací. Ty totiž vysavač dokáže velmi účinně vyklepat.


Matrace bez roztočů a dalších alergenů? Pro vysavač Hyla Est žádný problém!

„Matrace jsme vyklepali k plné spokojenosti – klepač je velmi tichý, důrazně, ale šetrně matrace vyčistí. Balení obsahuje i velký pytel na polštáře a peřiny, ve kterých můžete pomocí Hyly zlikvidovat alergeny i roztoče. Ti se v podstatě udusí v uzavřeném igelitovém pytli. A to jako maminka malého alergika opravdu oceňuji,“ říká naše redakční testerka.

„Hyla má i dálkové ovládání, které oceníte hlavně ve chvíli, kdy vám hadice nedosáhne přesně tam, kam chcete. Navíc zvládne umýt okna, vyčistí topná tělesa... A vůbec, je to pomocník k nezaplacení. Jistě, pořizovací cena je o něco vyšší, ale se zárukou 20 let je to stále nejlepší poměr cena výkon, uzavírá Jiřina.

Jedná se sice o jeden přístroj, ale poslouží na  mnoho způsobů: vyčistí vzduch, provoní esencemi, hloubkově vysaje  koberce, matrace i hladké plochy, umyje okna i dlažbu, vypere koberce a čalounění, dezinfikuje a uklízí.

Systém na čištění vzduchu a prostoru Hyla zachycuje prach a nečistoty a váže je do vody. Čerstvý vzduch podporuje vaše zdraví a přispívá k vaší spokojenosti.

Vysavač Hyla Est testovaly také naše čtenářky. Na jejich hodnocení se můžete podívat ZDE.

20.11.2022

Dokonalý pomocník do domácnosti, vřele doporučuji.

27.10.2022

Ideální pomocník do každé domácnosti

Žádné jsem neshledala

30.09.2020

Doporučit na koberce i jiné podlahy , zkoušeli jsme s ním vyčistit i sedačku a ta krásně prokoukla . Čistička vzduchu nám krásně provoněla byt

ceny

27.07.2019

Máme už druhou Hylu. První byla po rodičích a po 25 letech věrné služby odešla na zasloužený odpočinek. Nová je úplně jiná liga a při tom prakticky za stejné peníze, které dali naši. Hlavně vytírání přídavným mopíkem mě bere - zároveň vytíráte a vysáváte. Praní vzduchu je také mnohem lepší a hlavně tišší. Protože jsme bez koberců, tak mám klepač hlavně na matrace. Zase - s tím starým na vzduch se vůbec nedá srovnat. Po vyklepání jsou jako nové. Naučila jsem se je zase srovnat. S tím mi pomáhá manžel protože jsou dost těžké a než je strčíme do pytle na vakuování, tak si zafuníme, ale už zmizely i proleželé dolíčky, které odolávaly všem snahám o srovnání. Takže na Hylu nedám dopustit a vřele ji doporučuji všem.

Nevím o nich

01.12.2018

půjčený pro jeho přednosti. vyčistí vzduch, provoní esencemi, hloubkově vysaje koberce, matrace i hladké plochy, umyje okna i dlažbu, vypere koberce a čalounění, dezinfikuje a uklízí :-)

16.11.2018

Tento vysavač mě naprosto fascinuje. Nikdy před tím jsem nevěděla, že něco takové za druh vysavače existuje, ale musím uznat, že byl perfektní nápad spojit vysávání s vodou. Je to krásný pomocník do každé domácnosti, od které hospodyně chce pořádek. Líbí se mi, že vysavač zároveň během zapojení čistí ovzduší. Dále oceňuji, že nejsou potřeba do vysavače pytlíky a je u něho jednoduchá údržba. Vhled je též velmi pěkný :-)

14.07.2018

Vysavač, který při uklidu nezanechá onen divný zápach ve vzduchu. Jelikož máme dům tak to velmi oceňuji, protože uklid je otázkou několika hodin. Baví mě i výměnné nástavce. Skvělý přístroj a jako bonus čistí vzduch. Super.

09.03.2018

O tomto vysavači sním už dlouhou dobu. Vysavač, který skvěle vysaje veškeré povrchy a při vysávání zároveň čistí vzduch, to je naprostá bomba. Ale především se mi líbí, že se do něj nekupují žádné sáčky a filtry. A v neposlední řadě záruka dvacet let, to hovoří za vše!

03.03.2018

Vysavač Hyla Est při vysávání odstraňuje i velmi jemný prach a také pyly, tím se stává naprosto nepostradetelným pomocníkem v domácnostech, kde žije nějaký alergik nebo pečlivá mamina. Úplně super je, že také dovede vyčistit okolní vzduch a funguje tak zároveň jako čistička vzduchu.

12.02.2018

Hyla Est je skvělý pomocník, který zajišťuje maximální bezpečnost, zajišťuje čistý vzduch, je jednoduchý a zvládne lehce i menší domácí katastrofy jako ucpané odpady, skvrny od dětí na nové sedačce atd.

07.02.2018

vysavač zn. Hyla Est je něco jako nejlepší chlap na světě v uklízení :D zvládne opravdu snad vše na co si vzpomenete. Vysaje od malého ,,bordýlku,, po veeeelký bordel. A alespoň doma nám ten vzduch neznečistí víc než ostatní vysavače

27.01.2018

Takového pomocníka jako je Vysavač Hyla Est si nadevšechno přeji.Moc se mi líbí že vysaje doslova vše - at už to jsou větší drobky nebo i ten nejjemější prach.Je to opravdu pomocník k nezaplacení- moc se mi líbí

26.01.2018

Uzasny multifunkcni pomocnik v domacnosti. Perfektne odstranuje prach,alergeny a pily. Dalsi pridanou hodnotou je cisteni tzv. mokrou cestou-super,od ted uz si cistim sedacky a koberce sama a maximalni spokojenost.

18.01.2018

Hyla Est je bezvadný, má ho známý na firmě a při přestavbě domů jsme ho měli půjčený pro jeho přednosti. vyčistí vzduch, provoní esencemi, hloubkově vysaje koberce, matrace i hladké plochy, umyje okna i dlažbu, vypere koberce a čalounění, dezinfikuje a uklízí a to se vše před nastěhováním hodilo, hlavně to bylo v jednom pomocníkovi...

02.01.2018

Hyla Est je skvělý pomocník, který zajišťuje maximální bezpečnost, zajišťuje čistý vzduch, je jednoduchý a zvládne lehce i menší domácí katastrofy jako ucpané odpady, skvrny od dětí na nové sedačce atd.

10.12.2017

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

Ic

02.12.2017

Tak tohoto krasavce bych chtěla mít rozhodně doma. Měla jsem to potěšení se sním seznámit a skamarádit a vyzkoušet tak jeho sílu a vlastnosti. No a musím uznat, že je to pašák všemi směry. Pěkný a hlavně výkonný

vysoká cena na mě

30.11.2017

Vysavač Hyla Est při vysávání odstraňuje i velmi jemný pracha také pyly, alergeny a roztoče...tím se stává naprosto nerpostradetelným pomocníkem v domácnostech, kde žije nějaký alergik. Úplně super je, že také dovede vyčistit okolní vzduch a funguje tak zároveň jako čistička vzduchu.

28.11.2017

Super vysavač používáme ho v práci na úklid koberců super vše výdaje ani chloupek žádné výměnné pytle je i báječný pomocník doma malé děti často doby a nebo zvířátka a jejich chlupy krásně vysaje za mě doporucuji

27.11.2017

Velice výkonný vysavač který sebere i to nejmenší smítko ,chloupek nebo drobeček, je velice praktický a určitě se hodí do každé domácnosti s malými dětmi nebo se zvířaty které zanechávají po sobě chlupy

27.11.2017

Výkonný pomocník pro úklid celého domu. Ideální zejména tam, kde se snoubí sklony k alergií s prašným prostředím, se kterým si hravě poradí svou velkou sací silou. Osvědčil se na různé typy podlah. Doporučuji.

25.11.2017

Kdo má doma alergika a zároveň několik domácích mazlíčků ocení přístroj, který díky zvlhčovací funkci prach, roztoče a jiné alergeny skutečně zlikviduje a nejen rozvíří po bytě. Snadné ovládání a multifunkčnost se snoubí v jediném, velmi šikovném přístroji.

25.11.2017

vysavač Hyla jsme koupili zhruba před rokem z důvodu alergie partnera. používáme ho velmi často, protože bydlíme v prašném prostředí, v přízemí a ještě od dva domy sousedíme s veterinární ordinací....

24.11.2017

tento vysavač je jistě výborným pomocníkem pro alergiky. moc se mi líbí že čistí vzduch a jsou vnem tak výkonné filtry. děti nosí spoustu nečistot a hlavně kočka ze které padají chlupy a buhví co jestě :-) praktický pomocník

23.11.2017

Tak tento vysavač vypadá naprosto dokolale už z toho důvodu že jsem docela silná alergička na prach,chlupy a roztoče,takže pro mě by byl naprosto dokonalý i kvůli tomu že máme psa takže chlupy se najdou skoro všude.

23.11.2017

Tento produkt se mi moc zamlouva, jelikož jsme rodina alergiků. Velouk výhodou pro mě je, že Hyla Est při běžném vysávání odstraňuje jemný prach, pyly, alergeny a roztoče. A tím usnadňuje život mnoha alergikům. Báječné je také čištění vduchu a tím vzniká čerstvý vzduch v každém bytě.

22.11.2017

Když se zamyslím, na tento vysavač nedám dopustit. Má neuvěřitelnou moc vsávat různé roztoče, prach, nečistotu. Vystřídali jsme za několik let několik vysavačů, ale žádný nebyl ani na 10% dobrý jako tento. Jsem s ním nadmíru spokojena.

20.11.2017

Vyzkousela jsem pred casem a nemohla si vysavac vynachvalit. Obrovska zmena proti klasickemu vysavaci, ani se mi nechtelo verit kolik necistot se skryva v nasem koberci a ktere normalni vysavac nevycisti. Ta technologie s vodnim filtrem je super.

Snad jen vyssi cena, ale nakonec se vyplati.

19.11.2017

Musím uznat, že ze začátku jsem moc nevěřila, ale jakmile jsem ho zkusila, nechtěla jsem ho pustit z rukou. Uklid je s ním hračka a navíc mi přijde, že díky němu jsem i něco shodila, protože práce s ním je fakt zábava

vysoká cena

19.11.2017

Syn je od narození silný alergik a atopik. Vzhledem k jeho onemocnění a akutní fázi ekzemu je takto výkonný pomocník nepostradatelný a dokonce nutností. Je skvělé, že existují takto účinné spotřebiče, které dokáží pomoci a ulevit

19.11.2017

Je perfektní! máme doma tři kočky a každý si dokáže představit ten bordel z nich. Navíc když máme doma malé dítě, tak podlahu čistíme denně, tak se pomocní určitě vždy hodí a u nás doma jsme s tímto spokojení.

žádné

18.11.2017

Kdo má doma alergika, rozhodně ocení schopnost tohoto zázraku zbavovat domácnost roztočů, pylů, prachu a jiných podobných alergenů. Úžasný sací výkon s použitím vody prach účinně vysaje a ne jen rozvíří po místnosti. Výkonný, moderní pomocník, multifunkční využití.

17.11.2017

Mám podobný vysavač s těmito účinky a zatím hodnotím jeho funkce pozitivně. Uvedený výrobek, jež jste testovaly odpovídá požadavkům dnešní doby, vyčistí vzduch, odstraní vodou nečistoty, je důležitý tam, kde jsou domácí mazlíčci. Velice kvituji, že tyto nové technické výrobky nám tolik pomáhají v domácnosti a ušetří nám čas i práci.

16.11.2017

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když uklízí pomocník k nezaplacení.Vysávání e neoblíbená činnost v domácnosti.Se starými vysavači to bylo úmorné,ty nové už jsou mnohem praktičtější a uklízení je s nimi snažší i zábavné..

16.11.2017

výrobek je efektivní pomocník v domácnosti dokonalý tichý vysaje vše i zvířecí chluopky je to supér pomocník za mě na jedničku

16.11.2017

Nejlepsi pomocník co se týče téměř čehokoli co potřebujete vysát....vyfoukate prach z tak těžko dostupných míst jako je topení apd. Také s nim vysajete odpady což je k nezaplacení a to uvádím jen minimum z jeho mnoha možnosti! Nemohla jsem jinak než si ho pořídit jen pro sebe!!! :- D

Nic

16.11.2017

Všestranný pomocník do domácnosti. Zejména teď, před vánoci je vítaný v každém domě či bytě. Čistí do sucha všechny druhy povrchů. Na to, kolik toho dovede, se překvapivě snadno ovládá. Chod je poměrně tichý a efektivita vysoká.

16.11.2017

Mám podobný vysavač a jsem s ním nadmíru spokojená.Vysavač vysává,čistí vzduch,vyčistí radiátory a co na něm nejvíce oceňuji,je že i pere koberce.Takže odpadá lezení po koberci s kartáčem v ruce.U nás je tento vysavač stále v provozu už jen proto že máme domácího mazlíčka a chlupy se musí vysávat stále.

15.11.2017

tento vysavač je opravdu velice užitečná a praktická věc.perfektně si poradí s prachem.nečistotami a dalšími co způsobují alergie,je tichý,učinný a rychlý.Hned se nám lépe dýchá.velice kvalitní výrobek.

15.11.2017

Vysavač Hyla musí být perfektní pomocník v každé domácnosti. Je neuvěřitelné jak si poradí s prachem, roztoci a nečistotou. Pochvala je opravdu na pravém místě. Kdyby bylo více takových pomocníků. Tleskám...

15.11.2017

Vysavač Hyla Est je kvalitním výrobkem. U nás v naší rodině trpíme na alergie a tento vysavač si s tím hravě poradí, vše je za chvilku uklizené, lépe se nám dýchá a vše je takové klidnější. Kvalitní a luxusní výrobek !

15.11.2017

Pomocník ze světa sci-fi. Absolutně multifunkční. Nadchlo mě, co vše se s ním dá uklidit za jedno odpoledne. Dokonale čisté podlahy všeho druhu. Úklid mokrou i suchou cestou. Obrovský sací výkon zajišťuje dokonalé vysátí nejen podlahy, ale také čalouněného nábytku. Vyklepané matrace a deky za krátkou chvíli a s minimem námahy!

15.11.2017

POMOCNÍK K NEZAPLACENÍ!!!! Hyla Est při běžném vysávání odstraňuje jemný prach, pyly, alergeny a roztoče - pro dětičky úplně ideální domov. Současně čistí okolní vzduch propráním přes vodní filtr. Vysavač s vodním filtrem jsem vždy chtěla!!!

15.11.2017

Tento vysavač znám z domácnosti svých rodičů, kde jsem měla tu čest si s ním často a ne vždy dobrovolně zauklízet :D Hyla je opravdu kvalitní lux, tichý, lehce ovladatelný. Bavilo mě i to, že vidím, co vše do vody vyluxuji. Mou mámu to zprvu trochu děsilo a propadala panice, jaký má doma nepořádek. Jako dospělá už umím ocenit i řadu dalších funkcí jako je čistění vzduchu, klepání matrací a likvidace roztočů v lůžkovinách. Hyla je opravdu kvalitní přístroj. Rodiče ji mají už více než 30 let a stále funguje na výbornou.

Vyšší cena ... i když za ty roky, co HYLA dobře slouží, se ty náklady vrátí!

Další hodnocení


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat