TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Objevte sílu vysavače Hyla Est

26.07.2017 | Testování

Hledáte opravdu výkonného pomocníka, který by vám pomohl s úklidem podlah? Pak jste jistě už slyšeli o značce Hyla, která je symbolem skutečně kvalitních vysavačů představujících špičku na trhu. A právě novinku od této značky mohlo vyzkoušet 10 našich testerek a 10 jejich kamarádek v rámci našeho Týmového testování!


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 50 testerek

Doporučeno: 62x


Jako jeden z nejlepších a nejznámějších čisticích systémů na světě je Hyla připravena sloužit vašemu zdraví a pohodě. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži!

Novinka, která nedá prachu šanci


Výrazně ušetříte za filtry a sáčky.

Nová HYLA EST, kterou si budou moci naše testerky společně se svými kamarádkami v rámci Týmového testování vyzkoušet, při běžném vysávání odstraňuje jemný prach, pyly, alergeny a roztoče. Současně čistí okolní vzduch propráním přes vodní filtr. Tímto způsobem zabraňuje vzniku nepříjemných pachů při vysávání a také každý den zajistí úžasně čerstvý vzduch ve vašem domově. Vysátý prach a nečistoty se již nehromadí v sáčcích nebo nádobách, ale jsou uzamčeny ve vodě a následně vylity. Během čištění jsou odstraněny i škodlivé látky ze vzduchu procházejícím Hylou s účinností 99,9 % (Zdroj: Dr. Drexler a Dr. Fecher  Institut für Analytik und Beratung  Certifikát č. 010853).

Používáním HYLY EST výrazně ušetříte za filtry a sáčky – žádné tu nejsou! Úklidem s Hylou získáte nejen ekonomické, ale i ekologické výhody. Vyhnete se produkci zbytečného odpadu, který ovlivňuje naše životní prostředí, a nákladům na výrobu a likvidaci tohoto spotřebního materiálu.


Rozdíl zaznamenáte už po několika týdnech.

Vzhledem k tomu, že v Hyle nejsou žádné sáčky nebo filtry, které by se mohly zanést prachem, uklízí HYLA EST vždy s plným sacím výkonem. To znamená, že přístroj HYLA EST s příkonem 730 W dosahuje takového sacího výkonu, který ostatní vysavače dosahují pouze s novými sáčky filtry a výkonem 2000 W. V režimu čištění vzduchu potřebuje HYLA EST pouze 200 W!

Příjemný rozdíl zaznamenáte už po několika týdnech. V domácnosti bude až o 80 % méně prachu a výrazně ušetříte za elektřinu. A co je nejdůležitější: V čistém domově se budete cítit vždy velmi pohodlně.

Více informací najdete na hyla.cz

vybraná testerka | 06.11.2017

Jsem velmi ráda,že jsem mohla tenhle vysavač vyzkoušet ve vlastní domácnosti. Vzhledem k tomu,že máme 3 psy,je pro mě vysávání každodenní záležitostí. Můžu ho s klidem doporučit na koberce i jiné podlahy....zkoušeli jsme s ním vyčistit i starý gauč a bylo neuvěřitelné jak prokouknul. Čistička vzduchu nám krásně provoněla byt a musím uznat,že se i lépe dýchalo. Obzvláště teď v zimě, kdy se tolik nevětrá je to super pomocník pro ty,co koupili starý dům a potřebují ,,vypudit" nějakou tu nepříjemnou vůni :-)

vybraná testerka | 04.11.2017

Vysávání s Hylou znamená kvalitně vysát a zároveň vyčistit vzduch.Když Hyla nevysává může klidně stát v rohu místnosti, kde pro svůj design určitě vynikne a bude stále připravena na čištění vzduchu v bytě.Vysávání velice usnadňuje nádstavec s elektrickým kartáčem, který se sám posouvá ku předu, navíc je opatřen dvěma světýlky, která dostatečně osvětlují prostor před kartáčem ( to se mi velice líbilo ) vysávání usnadňuje i flexibilní elektrická hadice EST s dálkovým ovládáním, které je odnimatelné. Velkou výhodou je vysávání přes vodu, do které se dají přidávat různé esence, takže se nám během vysávání krásně byt provoní. Hyla disponuje velkým množstvím nádstavců, vyzkoušela jsem vysávání záclon, vysála jsem synův černý flaušový kabát, šikovný je i nádstavec na vytírání jednorázovými vlhčenými ubrousky, vysála jsem matrace. Použití je opravdu široké, vysává dobře koberec, plovoucí podlahu i dlažbu. Tenhle vysavač mohu opravdu doporučit každému. Do rodiny s dětmi, alergiky nebo zvířátky je to ideální pomocník na udržení čistoty. Jeho cena je vyšší, ale dá se pořídit i na splátky.

Jeho pořízení je nákladnější.

vybraná testerka | 10.10.2017

Děkuji za možnost testování vysavače Hyla 🐸 Už na první pohled vypadá vysavač luxusně👌 ( kam se hrabou staré sáčkové vysavače 😂) Veliké plus je ,že vysavač vůbec nesmrdí ! Takže po vysátí místnosti není poznat podle čichu ,že je právě vyluxováno.Veliký úspěch a hlavně u syna 👦 bylo vysávání se světlem 😂 ( musel luxovat každý den a hlavně večer) Bylo super po x letech používání starého vysavače pořádně vyluxovat koberce a pohovky.Neuvěřitelné kolik špíny bylo ve vodě. Prostě tohle si musí ozkoušet každý aby pochopil jak úžasný je vysavač Hyla 🐸 Má spoustu nástavců a spoustu možností což se o ostatních vysavačích říct nedá. Kdo přemýšlí nad koupí tak bych určitě neváhala. 🐸👌

vybraná testerka | 09.10.2017

Testování jsem se chtěla zúčastnit hlavně kvůli porovnání s "vysavačem" Rainbow. Jsou si dost podobný, ale i tak mají místy velké rozdíly. A to asi především v ceně, tam je rozdíl opravdu velký, ale mezi vysavačy zas tolik ne. Obs stlačují nečistoty pod hladinu vody a mají separátor (u Rainbow se čístí u Hyly se nesmí sundavat). Oba mají klepač. Od Hyly se snáze ovládá i čistí, ale účinnější je Rainbow. Tak je to v podstatě se vším. Lepší výsledky mám s Rainbow, ale Hyla je mnohem snazší na obsluhu, je modernější a má dobré vychytávky (dálkové ovládání, podsvícení klepače, ukládání kabelu,..).

Slabší klepač, nezdá se mi tak odolný, kolečka se zanáší a špatně čistí.

vybraná testerka | 09.10.2017

Lze použít téměř na vše. Po testování jsme si Hylu prostě museli koupit. Hylu si oblíbil přítel, kterého teď bez Hyly ani nevidím :D Hodně se nám zalíbila čistička vzduchu a že všechny nečistoty jdou přes vodu a ne do pytlů.

Žádné jsme neobjevily.

vybraná testerka | 01.10.2017

Testování tohoto vysavače bylo pro mě i mou spolutesterku moc zajímavé. Zpočátku jsem s vysavačem bojovala :-) Ale pak jsme si na sebe rychle zvykly. -nemá žádné sáčky,všechen nepořádek jde do vody se kterou se vylije -po vysání postele a podlahy v pokoji,jsem měla pocit čistšího vzduchu(asi to nebyl jen pocit :-) ) -když jsem vzala po týdnu náš starý vysavač,cítila jsem při vysávání pěkný zápach,který jsem nikdy před tím necítila. -vyzkoušela jsem i spousty příslušenství co hyla má

Pro spousty lidí cena.Ale poměr cena -výkon je pochopitelný.

vybraná testerka | 25.09.2017

Je to suprový vysavač. Velice tichý, bezsáčkový, umí spoustu věcí např. vysávání žaluzií, radiátorů. I koberce pomocí klepače krásně vyluxuje od prachu. Doporučuji ho, neexistuje snad žádný lepší. V naší rodině jsme se pomalu prali, kdo bude luxusovat.

vybraná testerka | 24.09.2017

Hyla je kvalitni vysavač je dobrý na uklid celeho bytu a jsem moc rada zejsem ho mohla vyzkoušet a hlavne vyluxuje i nečistoty na gauci po psich milačcích :-) a i lechka manipulace s vysavačem hodnotim dobře

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

Velice šikovný a výkonný vysavač vřele doporučuji.

20.06.2020

Skvělý vysavač a čistička vzduchu v jednom , líbí se mi dálkové ovládání a uložení kabelu

Vysoká cena

16.01.2020

Tento vysavač je velice dobrý pomocník. Vyzkoušela jsem si ho u kamarádky a překvapil. Je velice tichý, bezsáčkový, umí spoustu věcí např. vysávání žaluzií, radiátorů. Doporučuji ho, neexistuje snad žádný lepší. Vysávání s ním je jednoduché a hračka. Zamilujte si úklid i vy.

05.03.2019

Velmi výkonný pomocník do domácnosti, který ocení hlavně maminky malých dětí a majitelé čtyřnohých chlupatých miláčků. Prostě super sací výkon si poradí jak s drobečky všude, tak i s chlupy, které dokáží leckdy otrávit život všem členům domácnosti.

01.12.2018

Můžu ho s klidem doporučit na koberce i jiné podlahy....zkoušeli jsme s ním vyčistit i starý gauč a bylo neuvěřitelné jak prokouknul. Čistička vzduchu nám krásně provoněla byt a musím uznat,že se i lépe dýchalo.

01.12.2018

Můžu ho s klidem doporučit na koberce i jiné podlahy....zkoušeli jsme s ním vyčistit i starý gauč a bylo neuvěřitelné jak prokouknul. Čistička vzduchu nám krásně provoněla byt a musím uznat,že se i lépe dýchalo.

05.11.2018

Tento vysavač mě velmi zaujal a to z důvodu vysávání pomocí vodního filtru. Líbí se mi, že vysavač nepouští částečky prachu zpět do ovzduší, což ocení nejen alergici. Tak se mu daří i během vysávání čistit okolní ovzduší. Oceňuji, že do tohoto vysavače nejsou potřebné zbytečné sáčky, které jen zvyšují množství odpadu na naší planetě. Design tohoto vysavače taky není špatný. Černou se nikdy nic nemůže pokazit. :-)

11.07.2018

Vysavače Hyla vřele doporučuji,jeho design a výkonnost je určitě především.na první místě .doporučuji do každé domácnosti kde jsou zvířata,psi kočička nebo králík , svůj účel a výkon určitě splní na přání každého

28.03.2018

Mamželka mne nutí vysávat téměř každý den, i když dobře ví, že tuto činnost nenávidím. S našim novým vysavačem Hyla Est je tato činnost aspoň trochu snazší. Vyasavač se dostane do všech koutů a já proto nemusím ohýbat svůj hřbet.

14.03.2018

Mame doma podobny od stejne znacky,sice ten nas je mnohem mensi ale zvlada svou praci primo bravurne doporucuji vsem kdo maji zzvireci milacky nam se hodi dot mame tri psy a jednu kocku takze hodne chlupu

03.03.2018

Hyla je kvalitni vysavač je dobrý na uklid celeho bytu a jsem moc rada ze jsem ho mohla vyzkoušet.Je velmi rychlí a tichý vyluxuje všechno.Je to velmi spolehlivý spotřebič.Tenhle výrobek jsem si oblíbila. Doporučuji.

02.03.2018

Vysavač Hyla vypadá velmi krásně. Vysavač po vysátí vůbec nesmrdí. Je tichý, beze sáčků. Manipulace je snádná, zvládne to s ním každý si myslím. Takže za mě doporučuji, stojí za vyzkoušení............

06.02.2018
Doporučení: 28

Vysavač Hyla Est jsem vyzkoušela jednou u své kamarádky a velice se mi na něm líbilo, že má dlouhou životnost, je mobilní, lehce přenosný, má velký výkon a umožňuje nejen vyprat vzduch, ale i dobře a rychle uklidit

10.12.2017

Lze použít téměř na vše. Po testování jsme si Hylu prostě museli koupit. Hylu si oblíbil přítel, kterého teď bez Hyly ani nevidím :D Hodně se nám zalíbila čistička vzduchu a že všechny nečistoty jdou přes vodu a ne do pytlů.jsem velice spokojena

Nic

05.12.2017

Tak vysavač hyla est mě moc mile překvapil. Ze začátku jsem k tomu byla skeptická,ale postupem času jsem si na něj zvykla a přijde mi jako už nepostradatelný pomocník do naší domácnosti. Určitě doporučuji

nic

30.11.2017

Tak tento vysavač mě dostal nejen svým elegantním vzhledem, ale hlaně jeho sílou, kterou má větší, než ostatní vysavače. Navíc mi přijde, že není tak těžký jako ostatní a to s emi na něm líbí. Pěkně se s ním pracuje

nic

29.11.2017

Vyborne, vysavac Hyla je 2v1 :D nejen vysava i ty nejmensi necistoty, zbavuje nas prachu na nejruznejsich mistech, ale zaroven funguje jako cisticka vzduchu. Neuveritelny produkt, ktery vam uklidi domov a provoni.

25.11.2017

vysavač Hyla jsme koupili zhruba před rokem z důvodu alergie partnera. používáme ho velmi často, protože bydlíme v prašném prostředí, v přízemí a ještě od dva domy sousedíme s veterinární ordinací....

16.11.2017

HYLA EST odstraňuje jemný prach, pyly, alergeny a roztoče, což je pro mne jako pro alergika to nejlepší. Super že se nemusí dokupovat žádné sáčky a filtry. Líbí se mi i vzhledově že je tmavé barvy, za mě ano

15.11.2017

Tyto typy vysavačů moc uznávám, sama jsem si na jiném portálu jeden podobný vytestovala a musím souhlasit s ostatními testerkami s jejich pozitivním hodnocením. Je to vynikající pomocník pro domácnost, který má variabilní použití, což ocení každá hospodyňka.

09.11.2017

Měla jsem tento vysavač půjčený od kamarádky, sama bych na něj asi neušetřila, ale byla jsem nedšená. Vyčistila jsem si gauč a matrace a byla překvapená, kolik prachu jsme v nich měli. Nechápu negativní reakci paní "kacenky88", zřejmě s vysavačem neuměla zacházet.

Celkem vysoká pořizovací cena a neskladnost.

03.11.2017

vysavač Hyla Est je opravdovym pomocnikem pro alergiky, kdy se nečistoty ze vzduchu vysají skoro ve 100%, myslím, že takovou rodina alergiků tento vysavač opravdu ocení! Skvělá novinka, krásné zážitkové testování! :)

19.10.2017
Doporučení: 5

Doporučuji byla jsem mile překvapená co tento vysavač zvládne obzvláště při vysávání matrací má funkci rotující vyklepávání prachu.Lehká manipulace.Vysavač funguje i jako čistička vzduchu což je vhodné pro alergiky.Skvělí pomocník na úklid.

19.10.2017

Nová HYLA EST je multifunkční vysavač. Čistá síla a výjimečný design jsou neodolatelnou kombinací tohoto modulu. Voda namáčí nečistoty a zadržuje je - mokrý prach nelétá. Hyla v sobě nemá žádné filtry, takže nic nebrání v proudění vzduchu Hylou

14.10.2017

Hyla Est vysavač má nově moje sousedka, dostala ho ke kulatinám od dětí, dnes jsem ho okoukla, je super jak vysává nečistoty do vody, funguje i jako čistička vzduchu - což pro ni jako alergika je asi nejlepší. Za mně super stroj.

06.10.2017

Velmi příjmený sací efekt, vhodné pro domácí mazlíčky. Po vysávání příjemný dejchatelný vzduch ve kterém není poznat, že by se vysávalo. Výhodná je i aromaterapie a čistička vzduchu. Velmi příjemná manipulace. Ráda bych poukázala na to, že mi byl zaslán nový potah za ten zničený, tak jak jsme se domluvili, takže moc děkuji!

Bohužel mi Hyla udělala díru v madraci klepačem a kamarádce vytahala oka v koberci. Paní mi tvrdila, že když se na rotační kartáč něco namotá zastaví se, což se nestalo. Pán při převzetí mi tvrdil něco jiného než paní při zaškolení...Vlastně mi naznačil, že je to moje chyba i když jsem vše používala dle návodu. Povlak mi slíbil nový, tak se nechám překvapit zda dojde a koberec kamarádky, je moc starý, řešit nebudou... Takže k vysavači abych nakoupila nové koberce... Samozřejmě přikládám i fotografie co mi vysavač způsobil.

06.10.2017

Tak testování jsem se neúčastnila, ale vysavač znám řadu let v domácnosti svých rodičů, kde jsem měla tu čest si s ním často a ne vždy dobrovolně zauklízet :D Hyla je opravdu kvalitní lux, tichý, lehce ovladatelný. Bavilo mě i to, že vidím, co vše do vody vyluxuji. Mou mámu to zprvu trochu děsilo a propadala panice, jaký má doma nepořádek. Tahle Hyla už jim dosluhuje a uvažují o nové.

Snad jen vyšší cena.

04.10.2017
Doporučení: 16

Vyzkoušela jsem si Hylu od kamarádky a musím říct, že to je nejlepší "stroj", který se mi dostal do ruky: čistička vzduchu bezkonkurenční, ten vzduch opravdu voněl... vysávání do vody a likvidace roztočů (peřiny i polštáře můžete dát do pytle a vysát vše živé - tedy zabít díky tomu, že není vzduch) a i mytí oken je velice jednoduché a důkladné. Za mě 10 bodů za multifunkční využití. A cena mě určitě v tomto případě neodradila.

03.10.2017

Já osobně tento vysavač neznám ale sousedka si ho pořídila a co říka tak je to naprosto skvělý vysavač.Je tichý,vyluxuje skoro všechny povrchy,jak koberce tak plovoucí podlahu,manipulace s ním je snadná,ovládání jednoduché.I když cena je trochu dražší ale za kvalitu se určitě připlatí.

30.09.2017

Nový vysavač Hyla Est je výborným pomocníkem v domácnosti. Je lehký, dobře se s ním manipuluje a má poměrně vysoký výkon, což je důležité. Ale úplně nejlepší je, že nemá žádné filtry ani sáčky a tak šetří spoustu peněz z rodinného rozpočtu.

29.09.2017

Vysavač HYLA EST je prostě pecka na trhu momentálně dle mě nejlepší, prostě jednička, je tichý, silný a čištění je opravdu znát, trošičku mi vadi vyšší hmotnost, takže manipulaceje lehký problém to začátku,ale časem se s ním dá naučit manipulovat, vyšší cena,ale vyplatí se, doporučuji

25.09.2017

Inovativní vysavač HYLY EST je trefou do černého. Perfektně čistí a výrazně usnadňuje život také alergikům. Jelikož odstraňuje i škodlivé látky ze vzduchu. Myslím, že je to investice, která se určitě vyplatí.

20.09.2017
Doporučení: 12

Tenhle vysavač si nedávno koupila kamarádka,tak jsem se šla ne ten zázrak podívat.A musím říct,že se mi moc líbí.Je s ním lehká manipulace a protože máme kočičku,která si hoví na sedačce,tak i chlupy jdou krásně vysát což každý vysavač nedokáže.Navíc má tichý chod a dokáže vyčistit i vzduch.Za mě,až si budu pořizovat nový vysavač,zaměřím se na tuhle značku

13.09.2017

Hyla je vysavač, který rozhodně mohu doporučit, bez problémů si poradí s nepořádkem po dětech, což jsou zašlapané drobky od rohlíků a křupek, ale i s chloupky od zvířecího mazlíčka. Hlučnost, manipulace, vše OK.

07.09.2017

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí.

06.09.2017

Učiněný zázrak pro alergiky v rodině a také pro ty, kteří máme doma nějakého toho chlupáče. Snadné ovládání a vysoká efektivita výrobku vyvažují jeho vyšší pořizovací cenu. Oceňuji zejména multifunkčnost přístroje. Podlahy a vzduch v domácnosti jsou čisté.

05.09.2017
Doporučení: 1

Na pořádný úklid jsem rapl, u nás se dá z podlahy i jíst. S ohledem na kocoura je kvalitní vysavač základ, navíc vnoučata stále drobí rohlíky nebo sušenky. VYsavač Hyle EST 94 je naprosto skvělý pomocník, vysaje VŠE!

28.08.2017

TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Objevte sílu vysavače Hyla Est tento vysavač je skutečně skvělý a účinný na široké spektrum nečistot,které mohou vadit hlavně alergikům a malým dětem,které ještě nemají vytvořenou iminutu.

27.08.2017

Pro nás, alergiky učiněné požehnání. Přístroj zbaví prahu a nečistot nejen povrchy podlah ale také ovzduší. Výkon vysoký, spotřeba elektřiny nižší a žádné dokupování sáčků, což oceňuji. Snadné ovládání a elegantní design.

27.08.2017

Velice se ni líbí, že přístroj čistí podlahu a zároveň ovzduší. Že nevíří prach sebraný ze země do okolního prostředí. Výkon přístroje je vynikající, zejména v porovnání s tím, jak malou má spotřebu energie. Vypadá velmi elegantně a velmi sympatické je také to, že není třeba kupovat a měnit sáčky.

26.08.2017

Vypadá to, jako jedinečný pomocník do domácnosti. Mít vyčištěné podlahy v domě a zároveň čistý, nezávadný vzduch, to je velmi lákavé. Úspora energie s také vždy hodí a efektivita úklidu je jedinečná. Také to, že není potřeba hlídat,, aby bylo doma dostatek sáčků do vysavače je výborné. Skvělý pomocník.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete naladěni spíše pragmaticky a jen tak něco vás nerozhodí. Na vše budete koukat se specifickým nadhledem. Okolí vás možná bude obviňovat ze lhostejnosti, vy však víte, že s jistými věcmi se nemá cenu stresovat, neboť je neovlivn&iac... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:20
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat