TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Objevte sílu vysavače Hyla Est

26.07.2017 | Testování

Hledáte opravdu výkonného pomocníka, který by vám pomohl s úklidem podlah? Pak jste jistě už slyšeli o značce Hyla, která je symbolem skutečně kvalitních vysavačů představujících špičku na trhu. A právě novinku od této značky mohlo vyzkoušet 10 našich testerek a 10 jejich kamarádek v rámci našeho Týmového testování!


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 48 testerek

Doporučeno: 62x


Jako jeden z nejlepších a nejznámějších čisticích systémů na světě je Hyla připravena sloužit vašemu zdraví a pohodě. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži!

Novinka, která nedá prachu šanci


Výrazně ušetříte za filtry a sáčky.

Nová HYLA EST, kterou si budou moci naše testerky společně se svými kamarádkami v rámci Týmového testování vyzkoušet, při běžném vysávání odstraňuje jemný prach, pyly, alergeny a roztoče. Současně čistí okolní vzduch propráním přes vodní filtr. Tímto způsobem zabraňuje vzniku nepříjemných pachů při vysávání a také každý den zajistí úžasně čerstvý vzduch ve vašem domově. Vysátý prach a nečistoty se již nehromadí v sáčcích nebo nádobách, ale jsou uzamčeny ve vodě a následně vylity. Během čištění jsou odstraněny i škodlivé látky ze vzduchu procházejícím Hylou s účinností 99,9 % (Zdroj: Dr. Drexler a Dr. Fecher  Institut für Analytik und Beratung  Certifikát č. 010853).

Používáním HYLY EST výrazně ušetříte za filtry a sáčky – žádné tu nejsou! Úklidem s Hylou získáte nejen ekonomické, ale i ekologické výhody. Vyhnete se produkci zbytečného odpadu, který ovlivňuje naše životní prostředí, a nákladům na výrobu a likvidaci tohoto spotřebního materiálu.


Rozdíl zaznamenáte už po několika týdnech.

Vzhledem k tomu, že v Hyle nejsou žádné sáčky nebo filtry, které by se mohly zanést prachem, uklízí HYLA EST vždy s plným sacím výkonem. To znamená, že přístroj HYLA EST s příkonem 730 W dosahuje takového sacího výkonu, který ostatní vysavače dosahují pouze s novými sáčky filtry a výkonem 2000 W. V režimu čištění vzduchu potřebuje HYLA EST pouze 200 W!

Příjemný rozdíl zaznamenáte už po několika týdnech. V domácnosti bude až o 80 % méně prachu a výrazně ušetříte za elektřinu. A co je nejdůležitější: V čistém domově se budete cítit vždy velmi pohodlně.

Více informací najdete na hyla.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat