Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Objevte sílu vysavače Hyla Est

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

26. 7. 2017 | Testování

Hledáte opravdu výkonného pomocníka, který by vám pomohl s úklidem podlah? Pak jste jistě už slyšeli o značce Hyla, která je symbolem skutečně kvalitních vysavačů představujících špičku na trhu. A právě novinku od této značky mohlo vyzkoušet 10 našich testerek a 10 jejich kamarádek v rámci našeho Týmového testování!

Jako jeden z nejlepších a nejznámějších čisticích systémů na světě je Hyla připravena sloužit vašemu zdraví a pohodě. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži!

Novinka, která nedá prachu šanci


Výrazně ušetříte za filtry a sáčky.

Nová HYLA EST, kterou si budou moci naše testerky společně se svými kamarádkami v rámci Týmového testování vyzkoušet, při běžném vysávání odstraňuje jemný prach, pyly, alergeny a roztoče. Současně čistí okolní vzduch propráním přes vodní filtr. Tímto způsobem zabraňuje vzniku nepříjemných pachů při vysávání a také každý den zajistí úžasně čerstvý vzduch ve vašem domově. Vysátý prach a nečistoty se již nehromadí v sáčcích nebo nádobách, ale jsou uzamčeny ve vodě a následně vylity. Během čištění jsou odstraněny i škodlivé látky ze vzduchu procházejícím Hylou s účinností 99,9 % (Zdroj: Dr. Drexler a Dr. Fecher  Institut für Analytik und Beratung  Certifikát č. 010853).

Používáním HYLY EST výrazně ušetříte za filtry a sáčky – žádné tu nejsou! Úklidem s Hylou získáte nejen ekonomické, ale i ekologické výhody. Vyhnete se produkci zbytečného odpadu, který ovlivňuje naše životní prostředí, a nákladům na výrobu a likvidaci tohoto spotřebního materiálu.


Rozdíl zaznamenáte už po několika týdnech.

Vzhledem k tomu, že v Hyle nejsou žádné sáčky nebo filtry, které by se mohly zanést prachem, uklízí HYLA EST vždy s plným sacím výkonem. To znamená, že přístroj HYLA EST s příkonem 730 W dosahuje takového sacího výkonu, který ostatní vysavače dosahují pouze s novými sáčky filtry a výkonem 2000 W. V režimu čištění vzduchu potřebuje HYLA EST pouze 200 W!

Příjemný rozdíl zaznamenáte už po několika týdnech. V domácnosti bude až o 80 % méně prachu a výrazně ušetříte za elektřinu. A co je nejdůležitější: V čistém domově se budete cítit vždy velmi pohodlně.

Více informací najdete na hyla.cz

Celkové hodnocení: 94%
Hodnocení: 32 testerek
Doporučeno: 23x

vybraná testerka | 6. 11. 2017

Klady:

Jsem velmi ráda,že jsem mohla tenhle vysavač vyzkoušet ve vlastní domácnosti. Vzhledem k tomu,že máme 3 psy,je pro mě vysávání každodenní záležitostí. Můžu ho s klidem doporučit na koberce i jiné podlahy....zkoušeli jsme s ním vyčistit i starý gauč a bylo neuvěřitelné jak prokouknul. Čistička vzduchu nám krásně provoněla byt a musím uznat,že se i lépe dýchalo. Obzvláště teď v zimě, kdy se tolik nevětrá je to super pomocník pro ty,co koupili starý dům a potřebují ,,vypudit" nějakou tu nepříjemnou vůni :-)

vybraná testerka | 4. 11. 2017

Klady:

Vysávání s Hylou znamená kvalitně vysát a zároveň vyčistit vzduch.Když Hyla nevysává může klidně stát v rohu místnosti, kde pro svůj design určitě vynikne a bude stále připravena na čištění vzduchu v bytě.Vysávání velice usnadňuje nádstavec s elektrickým kartáčem, který se sám posouvá ku předu, navíc je opatřen dvěma světýlky, která dostatečně osvětlují prostor před kartáčem ( to se mi velice líbilo ) vysávání usnadňuje i flexibilní elektrická hadice EST s dálkovým ovládáním, které je odnimatelné. Velkou výhodou je vysávání přes vodu, do které se dají přidávat různé esence, takže se nám během vysávání krásně byt provoní. Hyla disponuje velkým množstvím nádstavců, vyzkoušela jsem vysávání záclon, vysála jsem synův černý flaušový kabát, šikovný je i nádstavec na vytírání jednorázovými vlhčenými ubrousky, vysála jsem matrace. Použití je opravdu široké, vysává dobře koberec, plovoucí podlahu i dlažbu. Tenhle vysavač mohu opravdu doporučit každému. Do rodiny s dětmi, alergiky nebo zvířátky je to ideální pomocník na udržení čistoty. Jeho cena je vyšší, ale dá se pořídit i na splátky.

Zápory:

Jeho pořízení je nákladnější.

vybraná testerka | 10. 10. 2017

Klady:

Děkuji za možnost testování vysavače Hyla 🐸 Už na první pohled vypadá vysavač luxusně👌 ( kam se hrabou staré sáčkové vysavače 😂) Veliké plus je ,že vysavač vůbec nesmrdí ! Takže po vysátí místnosti není poznat podle čichu ,že je právě vyluxováno.Veliký úspěch a hlavně u syna 👦 bylo vysávání se světlem 😂 ( musel luxovat každý den a hlavně večer) Bylo super po x letech používání starého vysavače pořádně vyluxovat koberce a pohovky.Neuvěřitelné kolik špíny bylo ve vodě. Prostě tohle si musí ozkoušet každý aby pochopil jak úžasný je vysavač Hyla 🐸 Má spoustu nástavců a spoustu možností což se o ostatních vysavačích říct nedá. Kdo přemýšlí nad koupí tak bych určitě neváhala. 🐸👌

vybraná testerka | 9. 10. 2017

Klady:

Testování jsem se chtěla zúčastnit hlavně kvůli porovnání s "vysavačem" Rainbow. Jsou si dost podobný, ale i tak mají místy velké rozdíly. A to asi především v ceně, tam je rozdíl opravdu velký, ale mezi vysavačy zas tolik ne. Obs stlačují nečistoty pod hladinu vody a mají separátor (u Rainbow se čístí u Hyly se nesmí sundavat). Oba mají klepač. Od Hyly se snáze ovládá i čistí, ale účinnější je Rainbow. Tak je to v podstatě se vším. Lepší výsledky mám s Rainbow, ale Hyla je mnohem snazší na obsluhu, je modernější a má dobré vychytávky (dálkové ovládání, podsvícení klepače, ukládání kabelu,..).

Zápory:

Slabší klepač, nezdá se mi tak odolný, kolečka se zanáší a špatně čistí.

vybraná testerka | 9. 10. 2017

Klady:

Lze použít téměř na vše. Po testování jsme si Hylu prostě museli koupit. Hylu si oblíbil přítel, kterého teď bez Hyly ani nevidím :D Hodně se nám zalíbila čistička vzduchu a že všechny nečistoty jdou přes vodu a ne do pytlů.

Zápory:

Žádné jsme neobjevily.

vybraná testerka | 1. 10. 2017

Klady:

Testování tohoto vysavače bylo pro mě i mou spolutesterku moc zajímavé. Zpočátku jsem s vysavačem bojovala :-) Ale pak jsme si na sebe rychle zvykly. -nemá žádné sáčky,všechen nepořádek jde do vody se kterou se vylije -po vysání postele a podlahy v pokoji,jsem měla pocit čistšího vzduchu(asi to nebyl jen pocit :-) ) -když jsem vzala po týdnu náš starý vysavač,cítila jsem při vysávání pěkný zápach,který jsem nikdy před tím necítila. -vyzkoušela jsem i spousty příslušenství co hyla má

Zápory:

Pro spousty lidí cena.Ale poměr cena -výkon je pochopitelný.

vybraná testerka | 25. 9. 2017

Klady:

Je to suprový vysavač. Velice tichý, bezsáčkový, umí spoustu věcí např. vysávání žaluzií, radiátorů. I koberce pomocí klepače krásně vyluxuje od prachu. Doporučuji ho, neexistuje snad žádný lepší. V naší rodině jsme se pomalu prali, kdo bude luxusovat.

vybraná testerka | 24. 9. 2017

Klady:

Hyla je kvalitni vysavač je dobrý na uklid celeho bytu a jsem moc rada zejsem ho mohla vyzkoušet a hlavne vyluxuje i nečistoty na gauci po psich milačcích :-) a i lechka manipulace s vysavačem hodnotim dobře

16. 11. 2017

Klady:

HYLA EST odstraňuje jemný prach, pyly, alergeny a roztoče, což je pro mne jako pro alergika to nejlepší. Super že se nemusí dokupovat žádné sáčky a filtry. Líbí se mi i vzhledově že je tmavé barvy, za mě ano

15. 11. 2017

Klady:

Tyto typy vysavačů moc uznávám, sama jsem si na jiném portálu jeden podobný vytestovala a musím souhlasit s ostatními testerkami s jejich pozitivním hodnocením. Je to vynikající pomocník pro domácnost, který má variabilní použití, což ocení každá hospodyňka.

9. 11. 2017

Klady:

Měla jsem tento vysavač půjčený od kamarádky, sama bych na něj asi neušetřila, ale byla jsem nedšená. Vyčistila jsem si gauč a matrace a byla překvapená, kolik prachu jsme v nich měli. Nechápu negativní reakci paní "kacenky88", zřejmě s vysavačem neuměla zacházet.

Zápory:

Celkem vysoká pořizovací cena a neskladnost.

3. 11. 2017

Klady:

vysavač Hyla Est je opravdovym pomocnikem pro alergiky, kdy se nečistoty ze vzduchu vysají skoro ve 100%, myslím, že takovou rodina alergiků tento vysavač opravdu ocení! Skvělá novinka, krásné zážitkové testování! :)

Doporučení: 5

19. 10. 2017

Klady:

Doporučuji byla jsem mile překvapená co tento vysavač zvládne obzvláště při vysávání matrací má funkci rotující vyklepávání prachu.Lehká manipulace.Vysavač funguje i jako čistička vzduchu což je vhodné pro alergiky.Skvělí pomocník na úklid.

19. 10. 2017

Klady:

Nová HYLA EST je multifunkční vysavač. Čistá síla a výjimečný design jsou neodolatelnou kombinací tohoto modulu. Voda namáčí nečistoty a zadržuje je - mokrý prach nelétá. Hyla v sobě nemá žádné filtry, takže nic nebrání v proudění vzduchu Hylou

14. 10. 2017

Klady:

Hyla Est vysavač má nově moje sousedka, dostala ho ke kulatinám od dětí, dnes jsem ho okoukla, je super jak vysává nečistoty do vody, funguje i jako čistička vzduchu - což pro ni jako alergika je asi nejlepší. Za mně super stroj.

6. 10. 2017

Klady:

Velmi příjmený sací efekt, vhodné pro domácí mazlíčky. Po vysávání příjemný dejchatelný vzduch ve kterém není poznat, že by se vysávalo. Výhodná je i aromaterapie a čistička vzduchu. Velmi příjemná manipulace. Ráda bych poukázala na to, že mi byl zaslán nový potah za ten zničený, tak jak jsme se domluvili, takže moc děkuji!

Zápory:

Bohužel mi Hyla udělala díru v madraci klepačem a kamarádce vytahala oka v koberci. Paní mi tvrdila, že když se na rotační kartáč něco namotá zastaví se, což se nestalo. Pán při převzetí mi tvrdil něco jiného než paní při zaškolení...Vlastně mi naznačil, že je to moje chyba i když jsem vše používala dle návodu. Povlak mi slíbil nový, tak se nechám překvapit zda dojde a koberec kamarádky, je moc starý, řešit nebudou... Takže k vysavači abych nakoupila nové koberce... Samozřejmě přikládám i fotografie co mi vysavač způsobil.

6. 10. 2017

Klady:

Tak testování jsem se neúčastnila, ale vysavač znám řadu let v domácnosti svých rodičů, kde jsem měla tu čest si s ním často a ne vždy dobrovolně zauklízet :D Hyla je opravdu kvalitní lux, tichý, lehce ovladatelný. Bavilo mě i to, že vidím, co vše do vody vyluxuji. Mou mámu to zprvu trochu děsilo a propadala panice, jaký má doma nepořádek. Tahle Hyla už jim dosluhuje a uvažují o nové.

Zápory:

Snad jen vyšší cena.

Doporučení: 16

4. 10. 2017

Klady:

Vyzkoušela jsem si Hylu od kamarádky a musím říct, že to je nejlepší "stroj", který se mi dostal do ruky: čistička vzduchu bezkonkurenční, ten vzduch opravdu voněl... vysávání do vody a likvidace roztočů (peřiny i polštáře můžete dát do pytle a vysát vše živé - tedy zabít díky tomu, že není vzduch) a i mytí oken je velice jednoduché a důkladné. Za mě 10 bodů za multifunkční využití. A cena mě určitě v tomto případě neodradila.

3. 10. 2017

Klady:

Já osobně tento vysavač neznám ale sousedka si ho pořídila a co říka tak je to naprosto skvělý vysavač.Je tichý,vyluxuje skoro všechny povrchy,jak koberce tak plovoucí podlahu,manipulace s ním je snadná,ovládání jednoduché.I když cena je trochu dražší ale za kvalitu se určitě připlatí.

30. 9. 2017

Klady:

Nový vysavač Hyla Est je výborným pomocníkem v domácnosti. Je lehký, dobře se s ním manipuluje a má poměrně vysoký výkon, což je důležité. Ale úplně nejlepší je, že nemá žádné filtry ani sáčky a tak šetří spoustu peněz z rodinného rozpočtu.

29. 9. 2017

Klady:

Vysavač HYLA EST je prostě pecka na trhu momentálně dle mě nejlepší, prostě jednička, je tichý, silný a čištění je opravdu znát, trošičku mi vadi vyšší hmotnost, takže manipulaceje lehký problém to začátku,ale časem se s ním dá naučit manipulovat, vyšší cena,ale vyplatí se, doporučuji

25. 9. 2017

Klady:

Inovativní vysavač HYLY EST je trefou do černého. Perfektně čistí a výrazně usnadňuje život také alergikům. Jelikož odstraňuje i škodlivé látky ze vzduchu. Myslím, že je to investice, která se určitě vyplatí.

20. 9. 2017

Klady:

Tenhle vysavač si nedávno koupila kamarádka,tak jsem se šla ne ten zázrak podívat.A musím říct,že se mi moc líbí.Je s ním lehká manipulace a protože máme kočičku,která si hoví na sedačce,tak i chlupy jdou krásně vysát což každý vysavač nedokáže.Navíc má tichý chod a dokáže vyčistit i vzduch.Za mě,až si budu pořizovat nový vysavač,zaměřím se na tuhle značku

13. 9. 2017

Klady:

Hyla je vysavač, který rozhodně mohu doporučit, bez problémů si poradí s nepořádkem po dětech, což jsou zašlapané drobky od rohlíků a křupek, ale i s chloupky od zvířecího mazlíčka. Hlučnost, manipulace, vše OK.

7. 9. 2017

Klady:

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí.

6. 9. 2017

Klady:

Učiněný zázrak pro alergiky v rodině a také pro ty, kteří máme doma nějakého toho chlupáče. Snadné ovládání a vysoká efektivita výrobku vyvažují jeho vyšší pořizovací cenu. Oceňuji zejména multifunkčnost přístroje. Podlahy a vzduch v domácnosti jsou čisté.

Doporučení: 1

5. 9. 2017

Klady:

Na pořádný úklid jsem rapl, u nás se dá z podlahy i jíst. S ohledem na kocoura je kvalitní vysavač základ, navíc vnoučata stále drobí rohlíky nebo sušenky. VYsavač Hyle EST 94 je naprosto skvělý pomocník, vysaje VŠE!

Doporučení: 1

2. 9. 2017

Klady:

Vysavač Hyla Est jsem vyzkoušela jednou u své kamarádky a velice se mi na něm líbilo, že má dlouhou životnost, je mobilní, lehce přenosný, má velký výkon a umožňuje nejen vyprat vzduch, ale i dobře a rychle uklidit

28. 8. 2017

Klady:

TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Objevte sílu vysavače Hyla Est tento vysavač je skutečně skvělý a účinný na široké spektrum nečistot,které mohou vadit hlavně alergikům a malým dětem,které ještě nemají vytvořenou iminutu.

27. 8. 2017

Klady:

Pro nás, alergiky učiněné požehnání. Přístroj zbaví prahu a nečistot nejen povrchy podlah ale také ovzduší. Výkon vysoký, spotřeba elektřiny nižší a žádné dokupování sáčků, což oceňuji. Snadné ovládání a elegantní design.

27. 8. 2017

Klady:

Velice se ni líbí, že přístroj čistí podlahu a zároveň ovzduší. Že nevíří prach sebraný ze země do okolního prostředí. Výkon přístroje je vynikající, zejména v porovnání s tím, jak malou má spotřebu energie. Vypadá velmi elegantně a velmi sympatické je také to, že není třeba kupovat a měnit sáčky.

26. 8. 2017

Klady:

Vypadá to, jako jedinečný pomocník do domácnosti. Mít vyčištěné podlahy v domě a zároveň čistý, nezávadný vzduch, to je velmi lákavé. Úspora energie s také vždy hodí a efektivita úklidu je jedinečná. Také to, že není potřeba hlídat,, aby bylo doma dostatek sáčků do vysavače je výborné. Skvělý pomocník.

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Tipy pro skutečně efektivní úklid. Základem je výkonný vy...

Kterých 10 testerek vyzkouší vysavač Hyla Est

Nejčtenější články

Ekologická kosmetika. Získejte za své odpovědi 2000 bonusových bodů!

Ekologická kosmetika. Získejte za své odpovědi ...

Něco přes měsíc a jsou tu Vánoce, už máte nápady?

Něco přes měsíc a jsou tu Vánoce, už máte nápady?

Hydratace a relax, slova, která frčí po celý rok

Hydratace a relax, slova, která frčí po celý rok

Chcete zhubnout a dostat se do kondice? Vyzkoušejte Get Fit Online

Chcete zhubnout a dostat se do kondice? Vyzkouš...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když uklízí pomocník k nezaplacení

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když uklízí pomocník k neza...

První zoubky. Jak o ně pečovat?

První zoubky. Jak o ně pečovat?

Tip na oběd

Ryba na kaparech

10 hlasů
55min 550kJ 112 Kč

Zdravá ryba s chutí kaparů.

Treska s estragonem

9 hlasů
35min 831kJ 99 Kč

Velmi dietní příprava ryby s voňavými bylinkami.

Poradny

Z čeho se mi vypočítá výše invalidního důchodu?

Dobrý den, pro nárok na invalidní je zapotřebí splnit zejména dva podmínky: stát se invalidní a ... Více

Jak dokládat náklady na palivo od ledna 2018?

Dobrý den, podle § 25, odst. 2 novely zákona o státní sociální podpoře, která bude platit od 1.1... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Někoho spontánně oslovíte, což není zrovna váš styl. K onomu člověku vás však bude táhnout nepřekonatelná síla, která vás donutí jít nad rámec svého obvyklého chování. A stoprocentně toho nebudete litovat, neboť, j...

Více