Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Objevte sílu vysavače Hyla Est

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

26. 7. 2017 | Testování

Hledáte opravdu výkonného pomocníka, který by vám pomohl s úklidem podlah? Pak jste jistě už slyšeli o značce Hyla, která je symbolem skutečně kvalitních vysavačů představujících špičku na trhu. A právě novinku od této značky bude moci vyzkoušet 10 našich testerek a 10 jejich kamarádek v rámci našeho Týmového testování!

Jako jeden z nejlepších a nejznámějších čisticích systémů na světě je Hyla připravena sloužit vašemu zdraví a pohodě. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži!

Novinka, která nedá prachu šanci


Výrazně ušetříte za filtry a sáčky.

Nová HYLA EST, kterou si budou moci naše testerky společně se svými kamarádkami v rámci Týmového testování vyzkoušet, při běžném vysávání odstraňuje jemný prach, pyly, alergeny a roztoče. Současně čistí okolní vzduch propráním přes vodní filtr. Tímto způsobem zabraňuje vzniku nepříjemných pachů při vysávání a také každý den zajistí úžasně čerstvý vzduch ve vašem domově. Vysátý prach a nečistoty se již nehromadí v sáčcích nebo nádobách, ale jsou uzamčeny ve vodě a následně vylity. Během čištění jsou odstraněny i škodlivé látky ze vzduchu procházejícím Hylou s účinností 99,9 % (Zdroj: Dr. Drexler a Dr. Fecher  Institut für Analytik und Beratung  Certifikát č. 010853).

Používáním HYLY EST výrazně ušetříte za filtry a sáčky – žádné tu nejsou! Úklidem s Hylou získáte nejen ekonomické, ale i ekologické výhody. Vyhnete se produkci zbytečného odpadu, který ovlivňuje naše životní prostředí, a nákladům na výrobu a likvidaci tohoto spotřebního materiálu.


Rozdíl zaznamenáte už po několika týdnech.

Vzhledem k tomu, že v Hyle nejsou žádné sáčky nebo filtry, které by se mohly zanést prachem, uklízí HYLA EST vždy s plným sacím výkonem. To znamená, že přístroj HYLA EST s příkonem 730 W dosahuje takového sacího výkonu, který ostatní vysavače dosahují pouze s novými sáčky filtry a výkonem 2000 W. V režimu čištění vzduchu potřebuje HYLA EST pouze 200 W!

Příjemný rozdíl zaznamenáte už po několika týdnech. V domácnosti bude až o 80 % méně prachu a výrazně ušetříte za elektřinu. A co je nejdůležitější: V čistém domově se budete cítit vždy velmi pohodlně.

Více informací najdete na hyla.cz

Přiberte k testování kamarádku!

Novinku HYLA EST, která je na českém trhu teprve od července tohoto roku a patří k absolutní špičce mezi vysavači, tentokrát nebudou naše testerky zkoušet samy. Bude se testovat v týmu, což znamená, že každá z 10 vybraných testerek přibere svou kamarádku, maminku, sestru nebo třeba tchyni a společně vyrazí Hylu otestovat.

Jak bude Týmové testování probíhat?

Seznámení s HYLA EST proběhne v sídle společnosti v Poděbradech přibližně ve druhé polovině srpna (termín bude upřesněn). Je tedy důležité, aby měly testerky se svými spolutesterkami možnost se do Poděbrad v tomto čase dopravit. Po příslušném zaškolení si testerka odveze vysavač domů, kde jej bude po dobu jednoho týdne testovat, a poté jej na týden půjčí spolutesterce, která s ní absolvovala instruktáž.

Testerka (případně její kamarádka, v případě, že se testerka této výhody vzdá) si pak bude moci vysavač HYLA EST odkoupit za bezkonkurenční cenu, nebo ho vrátí.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 10 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jaký nepořádek doma je spolehlivě dokáže zvednout ze židle.
HLASTE SE DO 20. SRPNA 2017.
Vybrané testerky a jejich kamarádky získají k dvoutýdennímu otestování Vysavač HYLA EST.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Zatím nebylo hodnoceno

Další hodnocení

Rozstřel testerek

bodlakovazlata

včera 20:30

Mám dva syny 3 a 1 rok a už někdy odmítám uklizet, protoze vysavač vytáhnu asi tak 10x za den tisíckrát hadr atd atd u nás by se vysavač vyřadil a urcite by se nenudil

TerezaM

včera 19:20

Mě dokáže zvednout vždy téměř vše nádobí,drobky,oblečení co se valí snad všude

Lenoraj

16. 8. 2017

Nejhorší nepořádek je u nás o víkendech, kdy se u nás sejdou 3 děti 3, 5 a 12 let a k tomu manžel a pes, no to je pak katastrofa, ale i v týdnu, kdy jsme jen tři a pes, je u nas po manželovi, synovi a psovi co vysávat každý boží den. Není nic neobvyklého, že vysávám i několikrát denně ať už prach, vlasy, drobky, psí chlupy, nebo drobné rostříhané, či natrhane papírky a všemožné i nemožné, co jen děti dokáží vytvořit...

ninuska279

15. 8. 2017

Psí chlupy, vlasy a prach. Náš pes poslední dobou hrozně líná, chlupy jsou všude, i když luxujeme každý den. Bohužel náš vysavač už dosluhuje a netáhle tolik, jak by měl.

puncocha

14. 8. 2017

drobky, chlupy, vlasy, prach...v jakémkoliv množství

wercinka

12. 8. 2017

chlupy z mého milovaného mazlíčka který líná, pak dále drobky po mé milované sestře která ráda jí pečivo bez talířku .

zabakvakava

11. 8. 2017

¨Mě rozhodně naši tři psy a 5 koček.....povysavám, otočím se, a můžu začít znova

klokan81

11. 8. 2017

Nejvíce mě vytáčí nepořádek po mých dětech v pokojících a hlavně chuchvalce prachu, které se usazují na dlažbě pod radiátory. To když vidím, okamžitě musím uklízet.

naci

10. 8. 2017

Mě vytáčejí jednoznačně moji dva pejsci. Ač krátkosrstí, ztrácejí chlupy o stošest. Nacházím chlupy naprosto všude. Už radši ani nedýchám

Blanka.Geislerová

10. 8. 2017

Mně vytočí zásadně manžel - průměrně tak čtyřikrát týdně...kde mu co upadne, tam to zůstane ležet. Absolutně nechápe, že by věci měly mít své místo, že se pak lépe hledají a musí se méně uklízet. Úplně mě rozčiluje, když se zvedne od stolu a odchází přes kuchyň, přesto nádobí zůstává na stole..když ho upozorním, vysvětlí mi: "Nevíš, že pospíchám do práce, se asi nemůžu zdržovat...." vysvětlování zabere víc času než prosté přemístění nádobí cestou do dřezu...

osmacipce

10. 8. 2017

Nejvíce mne dokáže zvednout ze židle nepořádek od dcery a manžela, který po sobě neuklízí... úklid zbyde vždy na mě.

KateřinaF

10. 8. 2017

Tak nejvíc mě dokáží ze židle zvednout chuchvalce prachu a chlupů.. které se průvanem dostanou z pod sedačky Ty jooo, ráda bych vyzkoušela tento vysavač.. i jako alergička jsem o tomhle vysavači slyšela.

Jansababy

10. 8. 2017

Myslím si že kombinace 3 dětí od batolete po pubertáka a k tomu pes hovoří za vše.

Klasod

10. 8. 2017

Nepořádek, který způsobil můj pejsek, a že toho zvládne dost když je doma sám :D

veram

10. 8. 2017

Nejvíce mě asi dokážou zvednout ze židle smetené drobky z linky na podlahu od snídaně. :(

Ketta22

9. 8. 2017

Momentálně učíme dceru, aby chodila na nočník a vůbec se nám to nedaří. Celý den je bez plíny, takže jen čekám kde se zase počůrá a já budu muset vstát a uklidit to, než se v tom celá vyválí. :D

petrakluskova

9. 8. 2017

Když přítel nechá prázdnou ruličku od toaletního papíru (nový je uložený v kumbále) :D nebo vidím na zemi drobinku.

WeronikaD

8. 8. 2017

Mám doma vlkošedého ovčáka, takže se potýkám s tvrdými nepodajnými a dlouhými chlupy. Snažím se udržovat pravidelný pořádek, ale stačí, aby kolem mě prolítl a chlupy se znovu rozvíří a lítají vzduchem. To je mi potom vždycky chvilku líto, jakou práci jsem si s úklidem dala a vydržel pár minut, ale jsem psí milovnice a nic mi nezabrání v tom, dávat mému pejskovi ohromnou lásku a pohodlí. Samozřejmě máme dům a zahradu, takže ho netrýzním zavřeného doma, ale na noc máme rádi oba teplo domova a upřednostňujeme spaní nejlépe v posteli

KRKR

4. 8. 2017

Protože jsme před 14 dny pořídili kočičáka, který rán vymetá každý roh, kam nedosáhne smeták nebo moje lenost, zvedá mě ze židle každodenní příchod domů po spatření chuchvalců na podlaze:)))

zdenka1999

4. 8. 2017

Máme doma zvířecího mazlíčka takže chlupy jsou všude takže mám stále co dělat

akrimm4

3. 8. 2017

Ze židle mně vždy dostane vylítá tekutina na stů,podlahu,oblečení.To vždy vyskočím jak blesk A v neposlední řadě je to písek,který by se/dle výrobce/neměl rosypat po místnosti ....ani když ho děti vyhodí do vzduchu???Kde se stala chyba?!

sanula

3. 8. 2017

Me zvedne ze zidle jakykoliv bordel, jelikoz jsem po sve mamince puntickar. Neustale musim mit vse uklizene a nacancane.

greese

3. 8. 2017

Vlasy,Vlasy a ještě jednou vlasy.. Mám dlouhé vlasy a dost mi padají.Teď v těhotenství padají ještě více a černé vlasy jsou všude na bílých dlaždicích a jsou hned vidět. HRŮZA ! to bych mohla 100x denně vysávat. Já se jen nadechnu a vlasy padají =( To je pomalu horší než mít doma psa =D

eva-synkova

2. 8. 2017

Asi nejvíce mě dokáže vytočit do běla kusy oblečení po zemi v pokoji mé dcery. Ale to úplně nejhorší je chlupy od našeho zakrslého králíka všude po kuchyni. Má tam totiž domeček protože všude jinde mu to klouže. Plovoucí podlaha, dlažba, jen to lino nic tak je v kuchyni.

nakad

2. 8. 2017

Skoro každý den mě vytáčí, když můj syn hází na zem flašky s pitím, z nichž vyteče sladká sťáva a zalepí podlahu. Pak zjistím, že nestačí utřít jen zapatlaný flek, ale uvidím drobky a prach, tudíž mě napadne vyluxovat, jenže je tam ta louže, takže ještě pak i vytřít.

alus

1. 8. 2017

hlavně mě vadí stálé kousky oblečení našich dětí, které zanechají všude i nemožně a co jim kde odpadne od úst--drobky, papírky apod...snad by mi vysavač pomohl aspon část odstranit, ....a úklid mi zpříjemnit

Marciko

1. 8. 2017

Ve svojí domácnosti mám běžný nepořádek se kterým se nijak nezlobím. Asi by mne ze židle zvedel nepořádek po domácích mazlíčcích, jako jsou výkaly, zvratky apod. Jsem zastáncem názoru, že zvířata do domu nepatří, alespoň ne ty, kteří mohou žít venku. Další nepořádek, který nerada uklízím je nepořádek po dělnících obecně - nepořádek po bílení, štukování apod..

jirikpavlik

1. 8. 2017

Ačkoliv jsem dlouhovlasá, nesnáším spadané vlasy kdekoliv. Nejhorší zážitek však byl, když můj tehdy dvouletý syn ,,prasknul,, půlkilový sáček s kakaem, nepředstavitelné, kam až to kakao doletělo. Úklid jak po řemeslnících

tachomitrka

1. 8. 2017

nejvíc mi vadí smítka a všelijaké drobky na podlaze - nejvíce v létě, kdy chodím bosa a vše se hned nalepí na nohy a o to je to citelnější....všude máme plovoucí podlahy a přes leto aby člověk vysával pořád

EmilyQuelDorei

31. 7. 2017

Nejvíce mi vadí prach, chlupy a pavučiny. Ke všemu jsem alergická. Pak taky všude drobečky od dcerky a bordel z bot od přítele. Teď při sklízení polí to také bylo úžasné.. celý barák plný toho bordelu. .. A ke všemu Poděbrady mám "za rohem".

verrca

31. 7. 2017

drobky, drobky, a samé drobky.. jsou pořad i když vysaji, hned jsou!!! nechápu

MiliKry

29. 7. 2017

Nejvíc mě dokážou naštvat ponožky a jiné kousky oblečení mého manžela válející se všude možně po bytě

Helis62

29. 7. 2017

Mám ráda čistou domácnost. Protože nás je hodně a k tomu pejsek a kočička, je nutno dbát na čistotu o to více. Sousedka má Vorwerk, a mně by zajímalo, jestli je tento vysavač lepší.

Coletta

29. 7. 2017

Nerada koukám na prach na nábytku, kdyby se objevoval v menším množství vůbec by mi to nevadilo. Mám pocit, že na elektronice je okamžitě zpátky po utření. 😑

Mishi

28. 7. 2017

Ráda chodím doma naboso a přímo nesnáším, když šlápnu na nějaký drobek

ajinka89

27. 7. 2017

Mě nejvice asi vadi kdyz mam na podlaze smeti ale vysavac by se hodil mam doma tri holcicky tak by mely krasne cisto

kacenka88

27. 7. 2017

Ze židle mě jen tak něco z nepořádku nezvedne, jsem bordelářka :-( Ale vadí mi chlupy ze psa... takže vysavač tu hrčí téměř denně :D :D :D

velinka

27. 7. 2017

Mě rozlobí jakýkoliv nepořádek, nesrovnané ručníky v koupelně, neuklizené boty, drobky na podlaze, máme občas doma půjčenou kočičku Agnes a to se vysává a vytírá každý den, chloupky prostě vidím všude. Mám ráda čistotu a celý život jsem to učila i své děti, a jsem ráda, že to podědily po mě.

Len1988

26. 7. 2017

Mě teda vadí prach na nábytku a seno a žrádlo od zvířátek na podlkaze které vyhodí ze svých příbytků. Co už je extrém tak je drobky či kusy jídla po zemi,když se to opravdu náhodou stane.

Přihlaste se do
Klubu testerek Bety.cz

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Naleštěná okna bez námahy s čističem oken Sencor

TESTOVÁNÍ: Naleštěná okna bez námahy s čističem...

TESTOVÁNÍ: Dokonalé řasy bez kompromisů s The ONE No Compromise od Oriflame

TESTOVÁNÍ: Dokonalé řasy bez kompromisů s The O...

Dokonalé smoothie k snídani během pár sekund

Dokonalé smoothie k snídani během pár sekund

Zdravé fritování s horkovzdušnou fritézou Sencor

Zdravé fritování s horkovzdušnou fritézou Sencor

Gynimun: Rychlá úleva při nepříjemném pálení a svědění

Gynimun: Rychlá úleva při nepříjemném pálení a ...

Péče o dětské vlásky má svá pravidla. Znáte je?

Péče o dětské vlásky má svá pravidla. Znáte je?

Tip na večeři

Losos a zelené fazolky

16 hlasů
30min 901kJ 159 Kč

Velmi dietní a lahodný recept z lososa.

Zapečené žampióny

9 hlasů
55min 614kJ 85 Kč

Jednoduchý a chutný recept na přípravu hub.

Poradny

Kolik peněz na dávkách mi bude vyplaceno v srpnu?

Dobrý den, na Váš dotaz bohužel není možné odpovědět. Nenapsala jste jaké dávky máte na myslí, v... Více

Jak bude možné čerpat RP na dvojčata od roku 2018?

Dobrý den, vzhledem k tomu, že Vaše děti v době, kdy novela zákona vstoupí v platnost, ještě neb... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro své kamarády budete výhrou. Jste totiž plní pozitivní energie a také odhodlání pomoci druhým. Rádi vyslechnete jakékoliv trápení svých blízkých a navíc budete mít po ruce vždy skvělou radu, jak se z problémů ne...

Více