REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje devět pomocníků

19.02.2018 | Testování

Ne že bychom se v redakci už připravovaly na velký jarní úklid, ale možnost otestovat Úklidový set 9v1 od společnosti Vileda jsme rozhodně přivítaly. A nejen proto, že příbytky některých z nás dostávají v zimě pořádně zabrat. Co vlastně tento velký set úklidových pomocníků obsahuje a jak v náročném testování obstál?


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 64 testerek

Doporučeno: 57x


V Úklidovém setu 9v1 od Viledy najdete mop s kbelíkem Ultramax, mikrohadřík Actifibre, mikrohadřík na okna Actifibre, houbový hadřík, hadřík MicroFibre colors, houbičky střední PUR Active, drátěnku Inox, houbičky Style 9+1. A právě tyhle pomocníky při velkém (ale i tom běžném) úklidu ocení každý!

Od podlahy po okna

Pro velký úklidový set jsme se rozhodly vybrat domácnost, která je každý den opravdu zátěžovým prostředím. Testovalo se tedy hlavně v domácnosti naší redaktorky Kristýny, kterou kromě jejího muže obývá i malá Lucinka. A když dorazí Kristýnčini rodiče, tak se přidá i středně velký voříšek Samík, který podle naší kolegyně neustále líná a zanechává za sebou kromě blátivých stop i chuchvalce chlupů. Houbičky či hadříky, kterých je v setu od Viledy víc, se pak rozdělily spravedlivě mezi další členky naší redakce. A jak se Úklidový set 9v1 osvědčil?Mop Ultramax je vhodný na všechny tvrdé podlahy a poradí si prakticky s každou nečistotou.

„Konečně jsem mohla pořádně testovat pomocníky na úklid. Sice nemáme velký byt, ale každý kdo má malé děti, ví, že na ploše najednou ani nezáleží. Velký nepořádek se dá totiž vytvořit i na malém prostoru. Možná o to větší, směje se Kristýnka. „Naše Lucka je expert na rozlité šťávy nebo experimenty s omáčkami, které občas končí na podlaze. Mop Ultramax se u nás tedy rozhodně nenudil. A upřímně řečeno, je to velký pomocník! Dokonale saje a vytře prakticky cokoli. Má praktický kbelík s šikovným ždímacím systémem, takže jsem se nemusela máchat ve špinavé vodě ani se bát, že by podlaha zůstala dlouho mokrá, takže se na ní to naše třeštidlo přerazí, až se zas rozhodne poletovat po bytě.“

V rámci testování naše redaktorka dokonce donutila svého manžela, aby umyl okna. „Dokonce mi zrovna nahrálo i počasí, takže předem selhaly i případné výmluvy na mráz, při kterém se okna přece nemyjí. Není lepší argument, než že máte úklid vlastně nařízený z práce. Ale musím říct, že i když zrovna netestujete, mikrohadřík Actifibre určený právě na mytí oken oceníte. A hodit se bude i na další povrchy, jako jsou zrcadla, skleněné vitrýny nebo sprchové kouty. Dokonale saje a mytí s ním je prakticky bez námahy. Vlastně stačí jednou přejet a nečistoty jsou pryč,“ pochvaluje si Kristýnka.

Nádobí jako nové bez zbytečné námahy

Úklidový set 9v1 od společnosti Vileda obsahuje i pomocníky, kteří vám usnadní mytí nádobí a úklid v kuchyni. Houbičku Vileda PUR Active kromě Kristýny testovala i Zorka. „Máme sklokeramickou desku a bohužel ne moc kvalitní, takže kdykoli se k ní někdo přiblíží s něčím, co v podstatě nepřipomíná hedvábí, dostávám záchvat. Nicméně jsem se rozhodla houbičce PUR Active věřit a desku s ní umýt, protože je určena na citlivé povrchy včetně těch sklokeramických. A jsem nadšená! Špína je pryč, ale deska je bez škrábnutí. Zkusila jsem pak s houbičkou umýt i teflonovou pánev, na kterou si s klasickou hubkou také netroufnu, a výsledek je stejný. Však už jsem si koupila další balení,“ usmívá se Zorka, která navíc ocenila i tvar PUR Active, který při úklidu ochránil její pečlivě pěstěné nalakované nehty.


Při mytí nádobí a úklidu kuchyně jsou výrobky Vileda neocenitelnými pomocníky.

Také houbičky Style měly úspěch. Ty jsme testovaly prakticky všechny, protože v balení jich je rovných deset. „Líbilo se mi, že se hned nedrolí a vydrží i mytí nádobí po pořádném rodinném obědě. Navíc mají velikost tak akorát do ruky,“ chválí naše redaktorka Lea.

„Jen s testováním drátěnky jsme měli trochu problém. Nějak jsem se nedokázala přesvědčit, že bych měla schválně něco připéct nebo připálit, abych mohla drátěnku Inox podrobit opravdu důkladnému testu. Nakonec jsem to vyřešila a našla takový starý pekáč, který snad používala ještě moje babička a se kterým už se nesnažím ani nic moc podnikat. A, světě, div se, drátěnka ho zase uvedla do používatelného stavu,“ popisuje Kristýna.

V kuchyni jistě oceníte i houbový hadřík Vileda. Ten vyniká především nepřekonatelnou savostí. „Na obale se píše, že si poradí až se 100 mililitry vody. Tak jsme to hned zkusili. A vážně je to pravda. Na rozlité věci je k nezaplacení,“ vyzdvihuje šéfredaktorka Petra, které se podařilo být také jednou z testerek.

Když prach nemá šanci

Úklidový set 9v1 Vileda obsahuje rovněž mikrohadříky, jež použijete při otírání či leštění nejrůznější povrchů. „Mikrohadříky Colors sice nejprve v redakci vzbudily trochu rozruch, když jsme se nemohly dohodnout, která z nás si vezme kterou barvu, ale při úklidu jsou k nezaplacení,“ vypráví Kristýnka, která ukořistila svou oblíbenou růžovou. „Nejvíc se mi na nich líbí, že se mohou používat mokré i suché, že se strašně lehce ždímají a že vysají každou tekutinu. Otírala jsem s nimi prach a stačil jediný tah, aby všechen zmizel.“


Velký Úklidový set od Viledy obsahuje i spoustu houbiček a hadříků, které vám úklid usnadní.

To Zorka (která vybojovala zelený mikrohadřík) ocenila, že se hadřík hodil do její ekologické domácnosti: „Nepotřebujete při úklidu s ním žádné chemické čisticí prostředky. A to se mi vážně líbí.“

Mikrohadřík Actifibre zase vyniká speciálním materiálme, který mu zaručuje nejen vysokou savost, ale také účinnost při úklidu. Jedním tahem Zmizí jakákoli nečistota. „Trochu jsem se obávala, jak dlouho testovací zátěž vydrží, ale je úžasně odolný. Navíc se dá vyprat v pračce a je zas jako nový. A jak by vyzdvihla Zorka, ani s ním nepotřebujete žádnou chemii,“ chválí Kristýnka.

„Musím říct, že díky tomuhle testování jsem si uklízení docela užila, což se mi stalo asi poprvé, směje se naše hlavní testerka. A i kdybych se do něj už nikdy takhle nehrnula, vím, že díky pomocníkům od Viledy bude úklid snadný a rychlý. A to se s malým dítětem rozhodně hodí!“

Úklidový set 9v1 Vileda

Sada obsahuje:

  • Ultramax Set Box (mop + kbelík)
  • Actifibre mikrohadřík 1ks
  • Actifibre mikrohadřík na okna 1ks
  • Houbový hadřík 3ks
  • MicroFibre colors hadřík 4 ks
  • PUR Active houbičky střední 2ks
  • Inox drátěnka 2 ks
  • Style 9+1 houbičky

Cena: 849 Kč

Více informací na www.vileda.cz

 Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vyslechnete si obavy svého partnera. A budete překvapeni! Pravděpodobně by vás totiž nenapadlo, co všechno přidělává vašemu protějšku vrásky na čele. Pravdou však je, že v poslední době nejste ve vztahu nejvšímavější, zabýváte se hlavn... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
5 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
13 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat