REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje devět pomocníků

19.02.2018 | Testování

Ne že bychom se v redakci už připravovaly na velký jarní úklid, ale možnost otestovat Úklidový set 9v1 od společnosti Vileda jsme rozhodně přivítaly. A nejen proto, že příbytky některých z nás dostávají v zimě pořádně zabrat. Co vlastně tento velký set úklidových pomocníků obsahuje a jak v náročném testování obstál?


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 69 testerek

Doporučeno: 57x


V Úklidovém setu 9v1 od Viledy najdete mop s kbelíkem Ultramax, mikrohadřík Actifibre, mikrohadřík na okna Actifibre, houbový hadřík, hadřík MicroFibre colors, houbičky střední PUR Active, drátěnku Inox, houbičky Style 9+1. A právě tyhle pomocníky při velkém (ale i tom běžném) úklidu ocení každý!

Od podlahy po okna

Pro velký úklidový set jsme se rozhodly vybrat domácnost, která je každý den opravdu zátěžovým prostředím. Testovalo se tedy hlavně v domácnosti naší redaktorky Kristýny, kterou kromě jejího muže obývá i malá Lucinka. A když dorazí Kristýnčini rodiče, tak se přidá i středně velký voříšek Samík, který podle naší kolegyně neustále líná a zanechává za sebou kromě blátivých stop i chuchvalce chlupů. Houbičky či hadříky, kterých je v setu od Viledy víc, se pak rozdělily spravedlivě mezi další členky naší redakce. A jak se Úklidový set 9v1 osvědčil?Mop Ultramax je vhodný na všechny tvrdé podlahy a poradí si prakticky s každou nečistotou.

„Konečně jsem mohla pořádně testovat pomocníky na úklid. Sice nemáme velký byt, ale každý kdo má malé děti, ví, že na ploše najednou ani nezáleží. Velký nepořádek se dá totiž vytvořit i na malém prostoru. Možná o to větší, směje se Kristýnka. „Naše Lucka je expert na rozlité šťávy nebo experimenty s omáčkami, které občas končí na podlaze. Mop Ultramax se u nás tedy rozhodně nenudil. A upřímně řečeno, je to velký pomocník! Dokonale saje a vytře prakticky cokoli. Má praktický kbelík s šikovným ždímacím systémem, takže jsem se nemusela máchat ve špinavé vodě ani se bát, že by podlaha zůstala dlouho mokrá, takže se na ní to naše třeštidlo přerazí, až se zas rozhodne poletovat po bytě.“

V rámci testování naše redaktorka dokonce donutila svého manžela, aby umyl okna. „Dokonce mi zrovna nahrálo i počasí, takže předem selhaly i případné výmluvy na mráz, při kterém se okna přece nemyjí. Není lepší argument, než že máte úklid vlastně nařízený z práce. Ale musím říct, že i když zrovna netestujete, mikrohadřík Actifibre určený právě na mytí oken oceníte. A hodit se bude i na další povrchy, jako jsou zrcadla, skleněné vitrýny nebo sprchové kouty. Dokonale saje a mytí s ním je prakticky bez námahy. Vlastně stačí jednou přejet a nečistoty jsou pryč,“ pochvaluje si Kristýnka.

Nádobí jako nové bez zbytečné námahy

Úklidový set 9v1 od společnosti Vileda obsahuje i pomocníky, kteří vám usnadní mytí nádobí a úklid v kuchyni. Houbičku Vileda PUR Active kromě Kristýny testovala i Zorka. „Máme sklokeramickou desku a bohužel ne moc kvalitní, takže kdykoli se k ní někdo přiblíží s něčím, co v podstatě nepřipomíná hedvábí, dostávám záchvat. Nicméně jsem se rozhodla houbičce PUR Active věřit a desku s ní umýt, protože je určena na citlivé povrchy včetně těch sklokeramických. A jsem nadšená! Špína je pryč, ale deska je bez škrábnutí. Zkusila jsem pak s houbičkou umýt i teflonovou pánev, na kterou si s klasickou hubkou také netroufnu, a výsledek je stejný. Však už jsem si koupila další balení,“ usmívá se Zorka, která navíc ocenila i tvar PUR Active, který při úklidu ochránil její pečlivě pěstěné nalakované nehty.


Při mytí nádobí a úklidu kuchyně jsou výrobky Vileda neocenitelnými pomocníky.

Také houbičky Style měly úspěch. Ty jsme testovaly prakticky všechny, protože v balení jich je rovných deset. „Líbilo se mi, že se hned nedrolí a vydrží i mytí nádobí po pořádném rodinném obědě. Navíc mají velikost tak akorát do ruky,“ chválí naše redaktorka Lea.

„Jen s testováním drátěnky jsme měli trochu problém. Nějak jsem se nedokázala přesvědčit, že bych měla schválně něco připéct nebo připálit, abych mohla drátěnku Inox podrobit opravdu důkladnému testu. Nakonec jsem to vyřešila a našla takový starý pekáč, který snad používala ještě moje babička a se kterým už se nesnažím ani nic moc podnikat. A, světě, div se, drátěnka ho zase uvedla do používatelného stavu,“ popisuje Kristýna.

V kuchyni jistě oceníte i houbový hadřík Vileda. Ten vyniká především nepřekonatelnou savostí. „Na obale se píše, že si poradí až se 100 mililitry vody. Tak jsme to hned zkusili. A vážně je to pravda. Na rozlité věci je k nezaplacení,“ vyzdvihuje šéfredaktorka Petra, které se podařilo být také jednou z testerek.

Když prach nemá šanci

Úklidový set 9v1 Vileda obsahuje rovněž mikrohadříky, jež použijete při otírání či leštění nejrůznější povrchů. „Mikrohadříky Colors sice nejprve v redakci vzbudily trochu rozruch, když jsme se nemohly dohodnout, která z nás si vezme kterou barvu, ale při úklidu jsou k nezaplacení,“ vypráví Kristýnka, která ukořistila svou oblíbenou růžovou. „Nejvíc se mi na nich líbí, že se mohou používat mokré i suché, že se strašně lehce ždímají a že vysají každou tekutinu. Otírala jsem s nimi prach a stačil jediný tah, aby všechen zmizel.“


Velký Úklidový set od Viledy obsahuje i spoustu houbiček a hadříků, které vám úklid usnadní.

To Zorka (která vybojovala zelený mikrohadřík) ocenila, že se hadřík hodil do její ekologické domácnosti: „Nepotřebujete při úklidu s ním žádné chemické čisticí prostředky. A to se mi vážně líbí.“

Mikrohadřík Actifibre zase vyniká speciálním materiálme, který mu zaručuje nejen vysokou savost, ale také účinnost při úklidu. Jedním tahem Zmizí jakákoli nečistota. „Trochu jsem se obávala, jak dlouho testovací zátěž vydrží, ale je úžasně odolný. Navíc se dá vyprat v pračce a je zas jako nový. A jak by vyzdvihla Zorka, ani s ním nepotřebujete žádnou chemii,“ chválí Kristýnka.

„Musím říct, že díky tomuhle testování jsem si uklízení docela užila, což se mi stalo asi poprvé, směje se naše hlavní testerka. A i kdybych se do něj už nikdy takhle nehrnula, vím, že díky pomocníkům od Viledy bude úklid snadný a rychlý. A to se s malým dítětem rozhodně hodí!“

Úklidový set 9v1 Vileda

Sada obsahuje:

  • Ultramax Set Box (mop + kbelík)
  • Actifibre mikrohadřík 1ks
  • Actifibre mikrohadřík na okna 1ks
  • Houbový hadřík 3ks
  • MicroFibre colors hadřík 4 ks
  • PUR Active houbičky střední 2ks
  • Inox drátěnka 2 ks
  • Style 9+1 houbičky

Cena: 849 Kč

Více informací na www.vileda.cz

 

19.02.2023

Se znackou Vileda jsem velice spokojena. Hlavne s hadrama to jsou moji pomocnici v domacnosti.

20.11.2022

Velice kvalitní produkty od viledy, vřele doporučuji

27.10.2022

Ideální pomocníci na generální úklid , ale i na běžný

30.08.2022

Skvěle sestavena sada na úklid, s těmito pomocníky je úklid hračka

30.08.2022

Tyhle výrobky se opravdu hodí, všechny najdou své užití. Jsou kvalitní a opravdu fungují.

13.03.2021

úklid se stává zábavou když máte takové šikovné pomocníky!

30.09.2020

další řada z parádních domácích pomocníků od Viledy - bez jejich výrobků si práci doma ani neumím představit

-

31.10.2019

Pomocníky od Viledy velice oceňuji. Práce je s nimi jednoduchá a rychle jde od ruky. Oblíbila jsem si hadřík Acti fibre, který používám na skleněné povrchy a těší mne, že nezanechává nevhodné šmouhy. Dále houbičky Pur Active, které nepoškrábou povrch a kvalitně umyjí nádobí.

20.08.2019

Výrobky na úklid od Viledy jsou super! :) Postupně jsem si domů pořídila téměř všechny uvedené - mikrohadříky, které lze použít opravdu na ledacos (přítel si jich několik zabavil na mytí a péči o auto), houbové hadříky, houbičky na nádobí i drátěnku.

05.07.2019

Všechny tyto výrobky jsou super. Především bych chtěla vyzdvihnout růžový hadřík Actifibre, se kterým utřu a vyleštím všechny povrchy bez šmouh a chlupů. PUR active houbičky jsou nejlepší houbičky na trhu, které odstraní špínu bez poškrábání a mají perfektní výdrž.

nic

01.05.2019

Výrobky od Viledy jsou naproto bombastické!Jsou dražší, ale vydrží a i ten uklid mě dost baví, když použím tyto pomocníky.Mop je bitelný, houbičky a hadříky velice kvalitní, nedrolí se a se zaschlou špínou si skvěle poradí!

Nic

05.12.2018

Vileda je snad nejlepsi znacka veci na uklid kterou znam.Hadriky,dratenky i mop nedam z ruky a nedam na ne dopustit.Nedavno mi pritel koupil hadriky-podobne vilede ale znacka to byla jina-byl to hrozny smejd.Za me jenom VILEDA

02.09.2018

Mám doma pár produktu od Viledy . Nejlepší a nejdelší životnost u mě právě má velký úklidový set na podlahu. Je velmi skladný a i lehce rozebiratelný ,kvůli vyprání samotného mopu, čistí krásně podlahy a i líno.

Žádné nemám.

29.07.2018

Jak jsem již psala v hodnoceních i u jiných přípravků od Viledy, tato značka je v naší domácnosti TOP. Nejlepší pomocník je fialový hadřík Actifibre, to je opravdu revoluce v úklidu, nedávno jsem s ním myla a leštila okna, vůbec nemusím používat leštěnku. Stejně tak i houbičky PureActive, také vřele doporučuji.

18.07.2018

Od Viledy používám spoustu věci, mezi mé nejoblíbenější patří mop, vysavač na okna, ale také jejich mikrohadříky, které jsou opravu kvalitní a příjemné na dotek. Je to opravdu kvalitní značka s kvalitními přípravky, které usnadňují úklid každému :) Ceny jsou také velmi přijatelné.

12.07.2018

Vileda je sama o sobě skvělá. Používáme houbicky, hadříky na vše možné, máme mop, drátěnky atd. Houbicky, různé druhy na vše možné, zkoušeli jsme jich dost a pecka. Hadry, nejvíc mi vyhovují ty actifibre (fialový a žlutý). Mop je perfektní. Drátěnky super. Dokonce dcera má od Viledy uklízení vozík pro děti. Super, doporučuji.

05.07.2018

Nekoupila jsem si tento set ale každý výrobek zvlášť a musím řící, že výrobky pro úklid od této značky Vileda jsou kvalitní a i šetrné k různým povrchům. Snad každá domácnost by ocenila právě jejich kvalitu a dostupnost.

02.07.2018

Produkty od firmy Vileda jsou dobrý pomocníkem při úklidu domácnosti. Snad kromě drátěnek, které doma nepoužíváme, tak ostatní výrobky znám a mám je vyzkoušený. Tyto produkty všem doporučuji ke koupi :-) Houbičky i hadříky vydrží dlouho. Kvalita je hold kvalita :-)

01.05.2018

Kromě drátěnek mám tyto výrobky od Viledy doma všechny a nemůžu si je vynachválit. Poznala jsme je tady díky testování a už několik let nepoužívám doma jiné, jak jsem s těmito produkty od Viledy spokojena. Mohu je všem jen vřele doporučit.

16.04.2018

Výrobky na úklid od značky Viledy mám doma a jsem s nimi moc spokojená. Houbičky na nádobí jsou velice kvalitní a vydrží déle než obyčejné houbičky a také používám hadříky na všechny povrrchy . Po oprání jsou opět jako nové , takže vydrží také dlouho.

05.04.2018
Doporučení: 31

Od Viledy mám houbičky, které vyrobený ze 100% přírodního materiálu, celulózy a bavlny. Moc dobře absorbuje vodu. Nedrolí se a neodlupuje po několika málo použitích. Používám je v kuchyni. Jsou barevné a ladí k nábytku :-)

26.03.2018

Máme doma houbičky, hadříky a drátěnku. Jsme naprosto spokojení. Drátěnka se nedrolí, neškrábe do ruky tolik jako jiné a dá se snadno vypláchnout. Houbičky lehce odstraňují špínu a neškrabou hrnce. Hadříky používáme vlastně nejvíc a úplně na všechno. Doporučuji

22.03.2018

Úklidový set 9v1 od společnosti Vileda jsem zakoupil do domácnosti na doporučení kamarádky, líbí se mi že máte vše potřebné dohromady a navíc je postaráno o kvalitu značkou Vileda. Sám jsem dokonce vyzkoušel umýt okna a žena byla s výsledkem velice spokojená.

19.03.2018

Pomocníky od Viledy mám moc ráda,mám doma pár věcí.Nejlepší je asi hadřík Active Fibre na ten nedám dopusit,,výhoda je že je pratelný a po vyprání funkčnost neztrácí .Časem bych rada pořídila i mop až stávající doslouží..

14.03.2018

Vlastnim doma mop na vytirani a muzu rict,ze je to fakt bomba vec... Vytira se mi s nim bajecne a usetri spoustu casu, protoze nemusim kroutit hadru. I cenove je dostupny pro vsechny, zakze kupujte...

Nic

14.03.2018

Neozkouseno natolik ze bych mohla hodnotit tou nejlepsi znameckou,obcas sem tam si hadrik koupym na myti nadoby.Ale ze bych vyuzivala kazdy den to nemohu rici,Vileda je svetova znacka kterou zna snad kazdicky

14.03.2018

Mame tu opet a zase nasi Viledu,na ni nedam rozhodne dopustit maji super hadridy dratenky i mopy proste nemuzu rici nic zaporneho jelikoz mne nikdy v me domacnosti nezklamala.Takze vrele doporucuji vem hospodynkam

13.03.2018

Pomocníčky v domě od Viledy mám a velmi ráda s nimi uklízím. Uklízení je s nimi hodně rychlejší, pohodlnější a i mě více baví. S mikrohadrem na okna beze skvrn což musím říci,že jsem s nimi velice spokojená. Doporučuji všem a pápápá

12.03.2018

Vždy, když v obchodě vybírám přípravky a náčiní na úklid, po Viledě sáhnu. Je pro mě zárukou kvality a jsem ochotná si připlatit za tyto výrobky, než ušetřit za méně účinné. Jejich mop je dokonalý, skvěle se s ním pracuje a oblíbila jsem si hadřík Microfibre.

12.03.2018

Značka Vileda je na trhu už dlouho a tak jsem měla možno vyzkoušet už hodně jejich pomocníků. Nejraději mám hadříky, které mají širokoúhlé možnosti použití a opravdu dlouhou životnost. Používám i houbičky na nádob, které můžu vřele doporučit, protože mám hodně teflonových pánví a opravdu je nepoškrábou. Mop jsem si koupila na uklid k tchánom, a jsem s ním moc spokojena. až dostavíme domeček, určitě mi tam take bude dělat společnost

11.03.2018

Znacku Vileda mam moc rada. Jeji vyrobky splnuji Ma ocekavani a hlavne jsou to opravdu skvely Pomocnici pri uklidu, ktery setri spoustu casu i Namahy. Pouzivam hadriky, ale i mop mam doma A jsem opravdu spokojena. Houbicky Pur active Jsem si oblibila natolik, ze nepouzivam zadne jine. Skvele se snimi myje nadobi, padnou akorat do ruky a opravdu neposkrabou zadny povrch.

11.03.2018
Doporučení: 17

Výrobky o Viledy jsou úžasné. My kupujeme Style houbičky, Actifibre mikrohadřík, PUR houbičky a jsme s těmito pomocníky velice spokojení, protože nám usnadní nejen práci ale i čas. Za mě určitě doporučuji

09.03.2018

Tento mop máme doma a používá se každý den.Máme ho už přes 3 roky a pořád všechno funguje jak má. Hadříky používáme také.Jsou skvělé,vydrží snad opravdu všechno a krásně se s nimi manipuluje. Používáme je na koupelnu,záchod,na kuchynskou ,linku a opravdu super. Houbičky Pure active jsme také zkoušeli,líbí se mi jejich tvar,který padne dobře do ruky a ulehčují práci. Poradí si i s připáleným nádobím,což já jako chlap připaluju celkem pravidelně :) Značka Vileda je velice kvalitní a výrobky od ní doporučuji.

07.03.2018

Nedám dopustit na hadřík od viledy antifibre, je naprosto dokonalý a nahradí hned několik různých hadrů a houbiček, které jsem doposud používala. Dá se prát a používat na okna (beze šmouh, i bez přípravků), na sporák, vany, záchody, prostě na cokoli v domácnosti si vzpomenete. A má obrovskou výdrž, netrhá se.

06.03.2018
Doporučení: 4

vileda je skvela znacka a co se tyka uklidu je to ten nejlepsi pomocnik a to uz od obycejne houbycky po ruzne vedsi a sikobvnejsi pomocniky nezbyva nez jen vrele doporucit at si koupyte cokoliv budete spokojeni

05.03.2018

Značka Vileda má báječné pomocníky do každé domácnosti- je to kvalitní značka,která nemá konkurenci :-) je cenově dostupná. Mám doma vícero věcí od této značky a nemohu si je vynachválit.Rozhodně doporučuji

03.03.2018

Báječné výrobky od dobré značky. Drátěnky, které sou jemné a zároveň účinně čistí, houbičky, odolné a krásně barevné, hadříky, které jsou téměř nezničitelné a přitom je můžete prát stále dokola a mop s kbelíkem, které jsou u nás doma stále. Super výrobek.

02.03.2018

Pomocníky v domácnosti od Viledy mám velmi ráda. Uklízení s nimi je rychlejší, pohodlnější i mě více baví. S mikrohadříkem na okna beze skvrn což musím říci, že mě velice potěšilo. Doporučuji všem...

28.02.2018

Vileda je pro mě značkou číslo jedna v naší domácnosti. Máme od ní mop, ale také mikrohadříky a houbičky. Produkty Vileda jsou precizně zpracované, fungují zcela bezchybně a mají dlouho životnost! Takže vřele doporučuji!

27.02.2018

Báječné výrobky od dobré značky. Drátěnky, které nereznou, jsou jemné a zároveň účinně čistí, houbičky, odolné a krásně barevné, hadříky, které jsou téměř nezničitelné a přitom je můžete prát stále dokola a mop s kbelíkem, které jsou u nás doma v permanenci stále. Jeden výrobek lepší, než druhý.

26.02.2018

Výrobky značky vileda kupujeme již velmi dlouho. Myjeme nádobí stále ručně , takže houbičky jsou u nás stále po ruce. Vytírací kbelík s mopem jsou vynikající. Propracovaný výrobek s dokonalou, nastavitelnou násadou mopu a jedinečný ždímací systém. Hadříky také občas koupím.

25.02.2018

z vyrobku znacky Vileda mam jen jeden a to hadrik zn.Microfibre a jsem spokojena. mela jsem vsak zapujceny mop Vileda Turbo a ten byl skvely. k Vanocum jsem ho nedostala, tak snad se podari a bude k narozeninam. Vileda je kvalitni znacka a ja ji mohu doporucit.

24.02.2018

Nečastěji používám hadříky:) Mop je prima, nemusí se člověk sklánět a rychle je vytřeno. Občas je ale nutné umýt podlahy tradičně hadrem. Jinak ale velká spokojenost s takovými pomocníky v domácosti:)

24.02.2018

Vileda moc vřele doporučuji již ho mám 7 let a pouze dokupuji náhrady. Výhodou je, ze náhrada je sundatelná a po vytření ji normálně vyperu v pračce . Nedám na moc dopustit opravdu mohu jen doporučit !

24.02.2018

Z viledy užíváme nejvíce její actifeeber hadříky... S nimi je umývání oken naprostá pohoda. Nemusím leštit jak strhana, jde to skoro samo. Také hadřík na vsakování tekutiny je naprostý zázrak. Máme dvě děti, takže je pořád něco vylité...

23.02.2018

Úklidový set Vileda je bezvadný pomocník do každé domácnosti. Každý výrobek od Viledy si umí dobře poradit se špínou. Každý kdo vyzkouší nebude chtít jiný výrobek na úklid. Za mně dávám jedničku. Doporučuji

Žádný

23.02.2018

Vileda je značka kvality a spokojenosti zákazníku, já ze setu mám několik pomocníku a na ně nedám dopustit, vždy se k ním rádá vracím a neměním, žádná jíná drátěnka, houbička ani hadřík u mě nemá šanci DOPORUČUJÍ

23.02.2018

Výrobky od Viledy znám moc dobře a některé v domacnosti i používám a jsem s nimi maximálně spokojena.Je s nima uklízení mnohem rychlejší,šetrnější.Dnes jsem použila mikrohadřík na okna a byla jsem velice spokojena na okně nebyla ani jedna čmouha.Takže u mě tyto výrobky budou vždy k dispozici

22.02.2018

Tak tohodle pomocníka máme doma a mamka taky :) krásně vytírá, lehce se s ním pracuje a já si nemusím máčet ruce ve špinavé vodě, tak jako dřív. Moc se mi líbí a jsem ráda, že je na trhu. Mám ho delší dobu a jen si ho chválím

nic

22.02.2018

všichni tito pomocníci musí být bezva krom tech 4 hadříků a drátěnek jsem zkusila vše houbičky jsou super v kuchyni i na sporák. A mop, který jsem zkoušela u sestry, ten je bezva na jakoukoli pohromu i běžný uklid :-) vše mohu jen doporučit tento set je moc povedený!!! líbil by se mi také :-)

20.02.2018

značka úklidových prostředků Vileda zkrátka nikdy nezklame. Doma jsem zásobená houbičkami, drátěnkami a hadříky - ty jsou při uklízení a mytí nádobí nepostradatelnými pomocníky. Jsou to kvalitní výrobky za super cenu.

20.02.2018

Také bychom se bez viledy doma těžko obešli. Moc pěkně poskládaný balíček. Houbičky, utěrky, drátěnky, to vše kupuji dlouhodobě a pravidelně. Všechny ostatní značky jsou jen chabé náhražky, Vytírací mop také vlastním a moc mi vyhovuje. Zejména hygieničnost vytírání bez nutnosti kontaktu se špinavou vodou.

20.02.2018

Vileda je úžasný pomocník při úklidu, Mám vyzkoušené snad vše - houbičky, hadříky, drátěnky, stěrku na okna, mop třásňový, plochý i parní a na všechny pěju jen samou chválu. Je to super značka, které zůstanu věrná. Doporučuji

20.02.2018

Tak tohle muselo být opravdu parádní testování.To by se mi hodně líbilo už jen ta cena.Když vezmu že jen ten mop stojí zhruba(jak kde),700,-Kč a hadřík kolem padesátikoruny,tak není co dodat.Tohle suprové testování by se mohlo objevit i na bety pro ostatní testerky.I když při mé smůle ......

20.02.2018

Kvalitní značka která nikdy nezklame.houbicky se hned neopotřebovávají, a to je používám opravdu často.hadříky dlouho vydrží,a drátěnka dlouho drží tvar.zatim jsem nebyl zklamán,za sebe doporučuji....

19.02.2018

Zatím jsem ozkoušela jen houbičky,drátěnku a houbičkové hadříky od Viledy a mohu všem jen doporučit ;-) Drží skvěle tvar a hned se neopotřebují ( já teda dost často měním ) Dobře sají Houbičky skvěle myjí a dobře vydrbou i pánvičky nebo napečené pekáče Mám ráda i větší počet houbiček v balení i jejich velikost ;-) Drátěnky používám nereda a jen v krajních případech :D Ale pokud je potřeba mám v šuplíku tu od viledy,protože fakt dobře drhne :D ;-) Zatím se mi nepodařil vyzkoušet mikro hadřík ,tak to budu muset napravit ;-) Momentálne pokukuji po novém mopu a mám ve výběru i od Viledy , zatím na něj čtu jen samou chválu ;-)

o malinko vyšší cena oproti obyč. značkám ,ale je to opravdu kvalitka ;-)

19.02.2018

Všechny tyto výrobky od Viledy jsem měla možnost vyzkoušet a opravdu se s nima uklízí perfektně - skoro samo. Hadříky, houbičky, drátěnka - vše má svoje uplatnění v domácnosti. a na závěr setřít podlahy mopem a jsem hotová. super.

19.02.2018
Doporučení: 5

Devět pomocníků v jednom. Kdo na ten nápad přišel, zasloužil by si nějakou cenu. Dokonale čistá domácnost je potřebuje. Usnadní život. Uklízení s nimi se stane zábavou. Mě osobně nadchl mikrohadřík Actifibre určený na mytí oken. Až s nimi se stává domácnost kompletní.

19.02.2018

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje devět pomocníků.Houbičky na nádobí jsem zkoušela a byly dobré,stejně tak utěrky,určitě doporučuji..respektive mikrohadříky,které jsou vysoce účinné na řadu nečistot..

19.02.2018

Tento úklidový set mě nadchnul. Obsahuje vše, co při úklidu potřebujeme - od umytých podlah, přes nádobí, prach z nábytku, ale i jiné povrchy jako jsou dlaždice v koupelně, nebo varná deska v kuchyni. Také se mi líbí cena tohoto setu. Většinu houbiček a hadříků doma mám a jsou opravdu kvalitní a úklid si bez nich již nedovedu představit.

19.02.2018

Super nápad - oceňuji. Myslím, že tohle by mohl být pěkný dárek pro začínající hospodyňky do každé domácnosti. Tento set totiž obsahuje vše, co je pro udržení čistoty potřeba. Sama za sebe to hodnotím na 1 :-)

19.02.2018

Tento nápad 9 pomocníků v jednom je super. Sama mám značku Vilada moc ráda a používám téměř všechny její výrobky od mopu až po houbičky, drátěnky a hadříky. S touto značkou jsem velmi spokojená a úklid je s ní hračka :-)

19.02.2018

Tato úžasná značka každého zaujme.Já mám již 2 mop,s kterým jsem moc spokojena.Mám i různé hadříky i žiňku,které hodně vydrží.Jemné drátěnky krásně vyčistí připálený povrch.Ráda se vracím k této značce,protože mě nikdy nezklamala.Doporučuji všem.

Žádné.

19.02.2018

Set, který k úklidu domácnosti potřebuje a využije každý, houbičky, hadříky, drátěnky....na nádobí každý den, zvlášte, když nemáte myčku....hadříky na okna, jaro volá, aby bylo vidět ven....cokoli od Vileda v domácnosti používá snad každý.

19.02.2018

Dobry den. :-) Uklidovy set 9 in 1 jsem si poridila, aby porad nemusela premyslet co potrebneho jsem zase zapomnela koupit k uklidu domacnosti. tato sada je opravdu skvely pomocnik a vycistim a uklidim s ni v domacnosti temer vsechno. :-) Doporucuji.

19.02.2018

Úklidový set 9 v 1 od Vileda je skvělý nápad...skvělých 9 pomocníků za skvělou cenu.Ultramax Set Box (mop + kbelík) Actifibre mikrohadřík 1ks Actifibre mikrohadřík na okna 1ks Houbový hadřík 3ks MicroFibre colors hadřík 4 ks PUR Active houbičky střední 2ks Inox drátěnka 2 ks Style 9+1 houbičky Mop, to je pro mně pomocník č. 1, houbičky a hadříky od Viledy jsou taky bezvadné a drátěnka taky....takže všem tento set doporučuji.

19.02.2018

Určitě to bylo velmi příjemné uklízení s těmito devíti pomocníky, protože jsou jednak kvalitní a také funkční. Vileda je opravdu značka vysoké kvality a také velmi ráda používám jejich výrobky. Všechny nemám, ale i s těmi co vlastím jsem velice spokojena. Tuto značku moc doporučuji.

19.02.2018

To je ale krásný balíček! Myslím si, že znám všechny výrobky od této mé oblíbené značky. Drátěnka je super, dostatečné pevná, ale ne úplně destruktivně a hlavně nerezaví, což oceňuji. Actifibre hadříky jsou u nás už léta evergreenem a houbičky jakbysmet. Mopy se ždímacím kbelíkem také vlastním, hned několik. Opravdu účinný pomocník pro ty, které mají rády uklizeno a zároveň chtějí ušetřit čas a námahu.

19.02.2018

Samozřejmě úklid je mnohem rychlejší s výrobky od Viledy. Ať se jedná o různé hadříky či houbičky, práce bývá kvalitnější a rychlejší. Mop od Viledy je senzační, nemusíte ždímat "hadr", ručně, nemusíme se máchat ve špinavé vodě.

Další hodnocení


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:06
53 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:04

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat