REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Krása díky síle meruněk

20.07.2018 | Testování

Která žena by nebyla ráda hýčkána. A ani my v redakci nejsme samozřejmě výjimky. Tentokrát jsme dostaly příležitost otestovat 100% BIO meruňkový olej od české značky Manufaktura. Jak jsme si testování užily a jak tento regenerační olej obstál?


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 50 testerek

Doporučeno: 31x


Stále více žen (ale i mužů) se při péči o své zdraví i krásu stále detailněji zabývá také složením používaných přípravků. A tento „trend“ už se zabydlel i u nás v redakci. I proto bylo zájemkyní o testování 100% meruňkového oleje, který je zastudena lisovaný a navíc v BIO kvalitě, opravdu dost. Nakonec „vyhrály“ naše editorka Alice, kolegyně z obchodního oddělení Petra a redaktorky Pavla a Nela. A jak byly s touto novinkou značky Manufaktura spokojené?

Pro krásu pleti i vlasů

„Oleje jsem v rámci péče o pleť začala používat asi před dvěma lety. A musím říct, že jsem při jejich výběru docela přísná. Člověk se za den setká s takovým množstvím chemikálií, které pronikají do jeho těla, že už není potřeba, aby přidával další. Mám proto ráda 100% přírodní oleje. Ty totiž obsahují řadu vitaminů, antioxidantů, minerálů, hydratačních a vyživující látek. A žádnou chemii,“ říká Alice, která do svého „kosmetického kufříku“ jen tak nějaký přípravek nepustí, ale po meruňkovém BIO oleji od Manufaktury sáhla podle svých slov víc než ráda.


Olej, který pečuje o pleť obličeje, pokožku těla i vlasy. To je 100% meruňkový olej od Manufaktury.

Také Nela se na testování těšila. „Manufaktura má v mé koupelně stálé místo, takže myslím, že jsem rozhodně povolanou testerkou,“ směje se. „Líbí se mi, že se meruňkový olej používá k péči o celé tělo, nejen obličej. A kromě toho je skvělý i na vlasy. Nebudu lhát – čím je kosmetika univerzálnější, tím je mi sympatičtější. Nepatřím k lidem, co si užívají, že mají na poličce milion krémů na každý kousíček těla. Už tím u mě olej od Manufaktury získal velké plus.“

A není divu. Za studena lisovaný zvláčňující a regenerační BIO meruňkový olej lisovaný z jader nabízí velmi široké spektrum použití. Je ideální k péči o jemnou, suchou a citlivou pleť i pokožku celého těla (včetně dětské) a prospívá také vlasům. Preventivně působí proti stárnutí pokožky, hydratuje, zjemňuje, napomáhá při léčbě různých kožních nemocí, například akné a ekzémů. Zklidňuje sluncem namáhanou pokožku po opalování. Výborně se hodí k masážím obličeje, které zvyšují pružnost pokožky a předchází prohlubování vrásek. Vlasům dodá meruňkový olej lesk a vláhu.

„Mám hodně vysušené konečky vlasů a teď v létě je to ještě horší. Takže u mě měl meruňkový olej jasný úkol,“ popisuje Pavla, proč se stala naší redakční testerkou. To Petra zase toužila po přípravku, po kterém bude moci sáhnout, když vyleze ze sprchy. „Mám hodně citlivou pleť a jen tak nějaké tělové mléko používat nemůžu. Olej jsem nikdy nezkoušela, a tak jsem byla hodně zvědavá,“ říká naše kolegyně z obchodního oddělení.

A jak splnil 100% meruňkový olej od Manufaktury očekávání?

Hýčkání od hlavy k patě

„Vyzkoušela jsem před mytím vlasů olej aplikovat na suché prameny a asi po 10 minutách jsem je umyla šamponem, který používám normálně. A překvapilo mě, že jsem pak ani nemusela používat kondicionér. Vlasy byly krásně hebké, lesklé a uhlazené. Konečky se samozřejmě nezacelily, to je v podstatě nemožné, ale vlasy vůbec nebyly zcuchané a rozčepýřené. Vím, že to zní jako klišé, ale takový rozdíl jsem po jediném použití vážně nečekala,“ chválila si Pavla.


Pokožka je po použití 100% meruňkového oleje Manufaktura krásně vláčná a hydratovaná.

Také Petra byla spokojená. „Mám vysušenou a hodně citlivou pokožku, takže najít krém nebo mléko, které by na kůži neštípaly a nepálily, je vážně složitý proces. Takže jsem byla docela skeptická. Ale úplně zbytečně! Pokožka byla krásně vláčná a vůbec se neobjevilo žádné podráždění. Skepticismus vystřídalo nadšení. Jediné, co mě na za začátku zarazilo, byla vůně oleje, která je hodně specifická. Jenže pak jsem si uvědomila, že je to jen důkaz, že v něm nejsou žádné chemikálie, které by potlačovaly přirozenou vůni meruňkových jader, takže i to je vlastně veskrze pozitivní vlastnost,“ říká Petra, která podle svých slov zůstane meruňkovému oleji od Manufaktury věrná.

Nela pojala testování opravdu od hlavy až k patě. „Vyzkoušela jsem olej na vlasy a byl to úspěch, na obličej, kde vůbec nepůsobí přehnaně mastně, i na tělo. Pokožka je krásně hladká, celý večer jsem se pořád dotýkala namazaných paží, protože takhle jemnou kůži už jsem dlouho neměla,“ říká Nela. „Prostě ideální kosmetika pro mě – jeden přípravek, co hýčká celé tělo.“

Dokonce i u naší nejnáročnější testerky (tedy co se kvality kosmetiky týče) meruňkový olej Manufaktura obstál. „Kvůli nepříjemným zkušenostem z minulosti už používám jen zcela přírodní kosmetiku. U tohoto meruňkového oleje jsem ocenila hlavně fakt, že je opravdu 100% přírodní, pleť nijak nezatěžuje a zbytečně ji nemastí, jak by člověk mohl u oleje očekávat. Vždycky jsem ho použila po odlíčení a byla jsem opravdu spokojená. Stačí ho jen malinko a pokožka je krásně vyživená a hydratovaná. Určitě se Manufaktura u mě doma zabydlí,“ potvrzuje Alice.Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Následující dny poznáte, že co si neuděláte sami, nebude odvedeno dobře. A i když vám tím rozhodně naroste sebevědomí (což už nějakou dobu potřebujete), neuzavírejte se před svým okolím! Neodmítejte rady kolegů a rodinných příslušníků, nepohrdejte pravidly. Pamatujte, že v roli „neúspěšných“ se můžete ocitnout až příliš snadno. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

42 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:26
138 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:18
72 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat