REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Nová éra grilování - žhavé grily Severin

26.04.2021 | Testování

Grilovací sezona je konečně tady! Taky milujete vůni zlatavých kůrčiček masa a křupavé zeleniny? Tak to vás první sluneční paprsky nesmírně potěšily, což se ovšem o starém grilu, který už dosluhuje, říct nedá. Možná, že to chce nový! Třeba ten od Severinu patří ke špičce. A nyní ho vyzkouší i naše dvě redaktorky, které se díky němu nažhaví na léto!


Celkové hodnocení: 98%

Hodnocení: 26 testerek


Gril je prodlouženou rukou každého kuchaře. Z průzkumu společnosti Tesco vyplývá, že pravidelně griluje 81 % Čechů, kteří nejčastěji rozpálí gril jednou za 14 dní. Několikrát týdně pak griluje 5 % Čechů. Je to vlastně něco jako národní sport, zábava i společenská událost. Během grilování se dá dělat spoustu báječných věcí, třeba jako klábosit s přáteli a rodinou, nebo popíjet chutné nápoje. Severin se postará o zbytek.

Už žádné tahání plynových lahví a pytlů dřevěného uhlí!

Aby grilování bylo opravdovou zábavou, musí být bez starostí. U elektrických grilů Severin stačí jen stisknout tlačítko a začít okamžitě grilovat. Revoluční technologie elektrických grilů řady SEVO nejenže tradiční plynové a uhelné grily plně nahradí, ale nabízí mnoho jedinečných předností. Krom jiného, rychlost, vysoký výkon až 500 °C, přesné nastavitelná teplota, snadné čištění a provoz téměř bez dýmu. To umožňuje grilování i na balkonech, terasách a malých zahradách bez obtěžování sousedů, a dokonce i v interiéru.

Co našinci milují ze všeho nejvíc?

Dle různých anket ke šťavnatým steakům a dalším laskominám neodmyslitelně patří hlavně pivo. Když k tomu navíc nechybí ten správný pomocník, který ulehčuje spoustu práce, stává se příprava jídla o to zábavnější, což vědí hlavně hrdí majitelé grilu Severin SEVO PG 8107 GTS.

Super vlastnosti, které neomrzí

Za pomoci přesně nastavitelného termostatu se zobrazením teploty na displeji je ovládání grilu hračka a i vy si díky němu připravíte všemožné dobroty dle svých představ. Navíc díky připojitelným termosondám, která jsou součástí balení, ihned víte, kdy a jak je maso hotové i uvnitř, nejen na povrchu. Stojanový gril se dodává spolu s robustním podstavcem s kolečky pro snadnou manipulaci. Pro menší prostory je ideální stolní varianta Severin SEVO PG 8106 GT, jenž uvítají i ti, kdo doma mají místa podstatně méně. Další dobrou zprávou je, že funkčně jsou oba modely stejné. 

Žhavější než plyn a rychlejší než uhlí!

Máte-li rádi šťavnaté steaky, pak oceníte výjimečnou funkci BoostZone pro přípravu steaku na profesionální úrovni při 500°C. Krom toho je ale gril díky poklopu vhodný i pro pomalé pečení při přesně nastavených nízkých teplotách od 80 °C - například u vepřových nebo grilovaných žeber. Při zavřeném poklopu pak lze nastavit teplotu do 320 °C, takže v něm pohodlně upečete také tolik oblíbenou pizzu, a to i tehdy, když vás překvapí neohlášená návštěva. Rozpálení grilu je extra rychlé díky startu z 0 °C na 500 °C  za 10 minut. Dvojité topné těleso pro maximální výkon zkrátka potěší každého, stejně jako izolovaný povrch přístroje, který snižuje riziko popálení a v neposlední řadě vodní nádrž, která pojme přebytečný tuk a zabrání jeho spálení a tvorbě obtěžujícího kouře.

Tip na účinné čistění roštu

Samozřejmostí je dělený nerezový grilovací rošt, speciálně vyvinutá reflektorová vana pro optimální distribuci tepla a snadná údržba. Jelikož gril lze snadno a téměř celý rozebrat, ušetříte spoustu času i námahy. Ostatně, víte, jak co nejrychleji odstranit připečené zbytky jídla? Rošt, tedy nejčastěji namáhanou část grilu, položte na noviny a nastříkejte na něj čisticí prostředek, ideálně ten na trouby. Rošt do novin zabalte a takto nechte působit přes noc. Ráno jen stačí opláchnout vodou a případné tvrdohlavé nečistoty odloupnout drátěným kartáčkem (není součástí výrobku). Gril je tak ihned připravený pro další použití. Dobrou chuť!

Maloobchodní cena:

stolní gril Severin SEVO PG 8106 GT 12999,-

stojanový gril Severin SEVO PG 8107 GTS 15999,-

Více info na www.severin.com

29.05.2023

Super, gril mě mile překvapil. Zároveň velmi dobře vypadá.

nic

29.05.2023

Sofistikovaný přístroj pro zdravou, rychlou a bezpečnou přípravu grilovaných pochoutek. Intuitivní, snadné ovládání, snadná údržby. Pokrmy jsou připraveny chutně a zdravě, s minimální potřebou tuku.

11.04.2023

Super gril, pěkný design a cenově dostupný. Doporučuji.

19.01.2023

Gril je perfektní a jednoduchý na manipulaci - doporučuji

25.12.2022

Gril je naprosto skvělý, prakticky a moc ho doporučuji

19.12.2022

Tyto grily jsou skvělě, fungují jak mám, doporučuji

20.11.2022

Koupila jsem švagrovi minulý rok k Vánocům a v létě ho využil na 100% Je opravdu i pro začátečníky

15.11.2022

Tento gril používám skoro každý víkend a je naprosto dokonalý

28.10.2022

Skvělý pomocník pro každé grilování

Žádné jsem neshledala

27.10.2022

Super gril rychle zahřívání a maso z toho je výborné

23.10.2022

Tenhle gril od této značky jsou super masa a zelenina jsou pak vynikající.

23.10.2022

super věc, maso je šťavnaté krásné se griluje top

21.10.2022

Skvělý gril. Funguje jak má. Připravené jídlo je velice chutné.

Super gril na doma když to zrovna venku nejde. Dá se dobře uskladnit a maso chutná skvěle.

07.10.2022

Úžasný gril na menší rodinou grilovačku. Nenáročný.

28.09.2022

výborné výrobky které se na tom dobře upečou zvládnou to i začátečníci

28.09.2022

miluju grilovane jidlo a vypada ze se s ním lehce pracuje

12.09.2022

doporucuji. jeden mame doma. nenarocny. pouzivame casto.

19.12.2021

Lehké používání a chutný výsledek, vřele doporučuji

Žádné

16.10.2021

dokonalý gril, který je idealni pro domaci vaření, kvalitní

30.08.2021

prakticky, kdykoliv po ruce, dokonalý pomocnik v domácnosti

10.05.2021

Grilování na grilu Sevo bylo naprosto úžasné. Gril je opravdu jednoduchý na ovládání. Díky tomu, že se jedná o elektrický gril, nemusely jsme se zatěžovat kupováním briket a rozděláváním ohně (a to že nám rozdělat oheň opravdu trvá 😅). Také jsme s kolegyní (a zároveň mou sestrou) uvítaly termosondu, která opravdu zajistí, že je maso hotové tak, jak má být. Přes víkend jsme si ugrilovaly maso, zeleninu a brambory. Z grilu Sevo bylo jídlo naprosto výtečné a nebylo vůbec cítit po kouři, jak jsme byly do teď zvyklé. 🥩🫑🥔Jednoduše rychlé a zdravé. Tento gril mohu doporučit a u nás si myslím, že přesedlání na elektrický gril zvýší naši pohodlnost a také celkovou frekvenci grilování.

10.05.2021

Před testováním grilu od Severin jsem měla mírné obavy, jelikož jsem nikdy elektrický gril nepoužívala. Ale nakonec seznámení s tímto grilem nebylo vůbec složité. Ke grilu vybalíte všechny potřebné komponenty (potěšila mě i teplotní sonda na maso), zapojíte ho do elektřiny a můžete žačít grilovat. 🥩🌽 Vše regulujete pomocí jednoho ovládacího kolečka, díky kterému si můžete jednoduše vybrat požadovanou teplotu a výkon grilu. Také mě překvapilo, že nahřátí bylo opravdu rychlé. Co ale hodnotím nejpozitivněji, je skutečnost, že gril vůbec nečmoudí a neotravujete tak sousedy smradlavým kouřem. Díky této vychytávce je gril vhodný i na balkón v městském bytě. Jídlo z grilu bylo naprosto výborné a určitě ho v těchto teplých dnech připravíme opakovaně. Grilovačka se zkrátka vydařila na jedničku.

Bohužel se nám nepovedlo dosáhnout nahřátí na 500°C, ale pouze 320°C.

06.05.2021

Velice se mi líbí, že je malý. Léto s ním bude parádní.

29.04.2021

Gril dokáže profesionálně připravit i steaky! Pro použití venku i doma, pro začátečníky i profesionály!

26.04.2021

Gril je skvělý a dá se použít i na grilování pro hodně lidí, doporučuji..

Další hodnocení


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat