REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Nová éra grilování - žhavé grily Severin

26.04.2021 | Testování

Grilovací sezona je konečně tady! Taky milujete vůni zlatavých kůrčiček masa a křupavé zeleniny? Tak to vás první sluneční paprsky nesmírně potěšily, což se ovšem o starém grilu, který už dosluhuje, říct nedá. Možná, že to chce nový! Třeba ten od Severinu patří ke špičce. A nyní ho vyzkouší i naše dvě redaktorky, které se díky němu nažhaví na léto!


Celkové hodnocení: 98%

Hodnocení: 7 testerek


Gril je prodlouženou rukou každého kuchaře. Z průzkumu společnosti Tesco vyplývá, že pravidelně griluje 81 % Čechů, kteří nejčastěji rozpálí gril jednou za 14 dní. Několikrát týdně pak griluje 5 % Čechů. Je to vlastně něco jako národní sport, zábava i společenská událost. Během grilování se dá dělat spoustu báječných věcí, třeba jako klábosit s přáteli a rodinou, nebo popíjet chutné nápoje. Severin se postará o zbytek.

Už žádné tahání plynových lahví a pytlů dřevěného uhlí!

Aby grilování bylo opravdovou zábavou, musí být bez starostí. U elektrických grilů Severin stačí jen stisknout tlačítko a začít okamžitě grilovat. Revoluční technologie elektrických grilů řady SEVO nejenže tradiční plynové a uhelné grily plně nahradí, ale nabízí mnoho jedinečných předností. Krom jiného, rychlost, vysoký výkon až 500 °C, přesné nastavitelná teplota, snadné čištění a provoz téměř bez dýmu. To umožňuje grilování i na balkonech, terasách a malých zahradách bez obtěžování sousedů, a dokonce i v interiéru.

Co našinci milují ze všeho nejvíc?

Dle různých anket ke šťavnatým steakům a dalším laskominám neodmyslitelně patří hlavně pivo. Když k tomu navíc nechybí ten správný pomocník, který ulehčuje spoustu práce, stává se příprava jídla o to zábavnější, což vědí hlavně hrdí majitelé grilu Severin SEVO PG 8107 GTS.

Super vlastnosti, které neomrzí

Za pomoci přesně nastavitelného termostatu se zobrazením teploty na displeji je ovládání grilu hračka a i vy si díky němu připravíte všemožné dobroty dle svých představ. Navíc díky připojitelným termosondám, která jsou součástí balení, ihned víte, kdy a jak je maso hotové i uvnitř, nejen na povrchu. Stojanový gril se dodává spolu s robustním podstavcem s kolečky pro snadnou manipulaci. Pro menší prostory je ideální stolní varianta Severin SEVO PG 8106 GT, jenž uvítají i ti, kdo doma mají místa podstatně méně. Další dobrou zprávou je, že funkčně jsou oba modely stejné. 

Žhavější než plyn a rychlejší než uhlí!

Máte-li rádi šťavnaté steaky, pak oceníte výjimečnou funkci BoostZone pro přípravu steaku na profesionální úrovni při 500°C. Krom toho je ale gril díky poklopu vhodný i pro pomalé pečení při přesně nastavených nízkých teplotách od 80 °C - například u vepřových nebo grilovaných žeber. Při zavřeném poklopu pak lze nastavit teplotu do 320 °C, takže v něm pohodlně upečete také tolik oblíbenou pizzu, a to i tehdy, když vás překvapí neohlášená návštěva. Rozpálení grilu je extra rychlé díky startu z 0 °C na 500 °C  za 10 minut. Dvojité topné těleso pro maximální výkon zkrátka potěší každého, stejně jako izolovaný povrch přístroje, který snižuje riziko popálení a v neposlední řadě vodní nádrž, která pojme přebytečný tuk a zabrání jeho spálení a tvorbě obtěžujícího kouře.

Tip na účinné čistění roštu

Samozřejmostí je dělený nerezový grilovací rošt, speciálně vyvinutá reflektorová vana pro optimální distribuci tepla a snadná údržba. Jelikož gril lze snadno a téměř celý rozebrat, ušetříte spoustu času i námahy. Ostatně, víte, jak co nejrychleji odstranit připečené zbytky jídla? Rošt, tedy nejčastěji namáhanou část grilu, položte na noviny a nastříkejte na něj čisticí prostředek, ideálně ten na trouby. Rošt do novin zabalte a takto nechte působit přes noc. Ráno jen stačí opláchnout vodou a případné tvrdohlavé nečistoty odloupnout drátěným kartáčkem (není součástí výrobku). Gril je tak ihned připravený pro další použití. Dobrou chuť!

Maloobchodní cena:

stolní gril Severin SEVO PG 8106 GT 12999,-

stojanový gril Severin SEVO PG 8107 GTS 15999,-

Více info na www.severin.comZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Platonické lásky mohou přerůst v obrovské zamilování! Nebojte se proto jednat a dát svému idolu najevo, že o něj máte zájem. Možná budete vývojem situace příjemně překvapeni! Faktem je, že bez iniciativy se změny nejspíše nedočkáte. Důvěřujte... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:08
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:08
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:08

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat