REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Ovocné plátky Ovocňák nejen pro děti

19.09.2018 | Testování

Snad každá maminka se snaží zařadit na jídelníček svých dětí dostatek ovoce. Jenže ne vždy naši potomci spolupracují a někdy se stává, že není zrovna příležitost přibalit s sebou celé jablko nebo třeba pomeranč. V takové situaci (a v mnoha dalších) oceníte Ovocné plátky od Ovocňáku. Ostatně jsme se o tom mohli přesvědčit i my v redakci!


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 62 testerek


Testování zdravých svačinek od Ovocňáku se zhostily „redakční děti“ – čerství prvňáčkové Josífek s Tobíkem, čtyřletý Jaroušek se svou o dva roky mladší sestřičkou Johankou, malí raubíři Adámek (6 let) a Šimon (4 roky) a také další dvě princezny – dvouletá Valinka a 3,5letá Nikolka. Jak obstály Ovocné plátky u tak náročných kritiků?

Zdravá svačinka bez konzervantů i cukru

Ovocné plátky jsou vyrobené z ovocného pyré pasírovaného zastudena a poté pomalu sušeno při nízké teplotě, aby si uchovalo maximum důležitých živin. V plátcích nenajdete žádný přidaný cukr, konzervanty a další umělé přísady nebo škrob. Navíc jsou 100% veganské. K dostání jsou v sedmi skvělých příchutích: jablko, jablko – hruška, jablko – černý rybíz, jablko – jahoda, jablko – malina, jablko – meruňka, jablko – švestka.


Zdravá svačinka do školky, školy nebo třeba na výlety. To jsou Ovocné plátky Ovocňák.

„Testováním ovocných plátků od Ovocňáku jsem vyřešila dilema s vymýšlením zdravých svačinek pro svého prvňáčka. Přemýšlela jsem, čím v zimě nahradím sezonní ovoce, a kromě ovocného pyré (které mimochodem Ovocňák také nabízí) mě napadlo ovoce sušené. Bohužel v mnoha supermarketech je tato nabídka díky siřičitanům pro děti nevhodná,“ popisuje Josífkova maminka, obchodnice Petra. „Kromě obalu mě i mého syna zaujal také tvar plátků, které jsme hnedka podomácněli na ‚ovocné žížaly‘. Díky mnoha variacím do syna dostanu také švestky a černý rybíz, které mu nechutnají,“ pochvaluje si Petra.

Také druhý z našich letošních prvňáčků si na Ovocných plátcích pochutnal, musel si je ale hodně hlídat. „Tobíkovi plátky Ovocňák chutnaly, nejvíc asi ty s hruškovou příchutí. Ovšem to, jak mizely v jeho sestřičce Val, to jsem už dlouho nezažila,“ směje se ambasadorka našeho testování Denisa. „Museli jsme plátky uklidit tak, aby na ně nedosáhla, protože by je okamžitě snědla všechny najednou. A nejen ty svoje. Jsem ale moc ráda, protože občas si postaví hlavu a donutit ji sníst nějaké ovoce je docela výkon. Takhle vím, že díky Ovocným plátkům do sebe dostane důležité vitaminy. A co víc, bez všech možných chemikálií a cukru,“ vyzdvihuje Denisa.

Překvapení, které chutná

Mimochodem, Ovocné plátky nechutnají zdaleka jen dětem. „Ovocné plátky byly pro naše kluky překvapením. Měli možnost je vyzkoušet ještě ve školce, odkud jsem je vyzvedávala. Hned na mě křičeli, že mají hlad. Moc se jim v první řadě líbil obal. Mysleli si, že jim dávám dárečky. Plátky jim moc chutnaly, ty jablečné nám připomínaly domácí křížaly. A mezi námi, ochutnala i naše paní učitelka, která z nich také byla nadšená a překvapená, jak ji i jediné balení dokáže zasytit. A co si budeme namlouvat, ani já neodolala,“ přidává se spokojeně maminka Adámka a Šimonka, další z našich „Peter z obchodního oddělení“.


Na Ovocných plátcích Ovocňák si pochutnali nejen naši malí testeři a testerky, ale i my dospělí!

Dokonce i občas trochu vybíravá Nikolka neměla s Ovocnými plátky žádný problém, jak ostatně potvrzuje její maminka Tereza: „Už dříve jsem zkoušela podobný produkt od jiné firmy, ale ten takový úspěch neměl. Nejspíš i proto, že se Nikče špatně jedl. Plátky od Ovocňáku jsou ale krásně tenké a přesně tak akorát do malé dětské ručičky. Moc se mi líbí i praktické balení a široký výběr příchutí. Takže my už u Ovocňáku zůstaneme.

Největším testem prošly Ovocné plátky u Jarouška a jeho mladší setřičky Johanky. „V Járovi zmizely prakticky hned, ale s Johankou to byl trošku boj. Strávila léto u babičky, což v praxi mimo jiné znamená, že se naučila jíst sladkosti. Myslím, že čekala zase cukrovou chuť, a když se nedostavila, byla trochu zklamaná. Já byla naopak ráda, že má konečně nějakou zdravou dobrotu, a tak jsem zkoušela plátky od Ovocňáku Johance podstrčit ke svačině znovu. Tentokrát ani nemrkla a zmizely v ní okamitě. Takže za mě velká spokojenost, protože rozhodně nejsem příznivkyní sladkostí a nezdravých dobrot. Ovocné plátky od Ovocňáku jsou skvělou alternativou pro všechny děti,“ pochvaluje si maminka posledních malých testerů Jiřina.


Ovocné plátky Ovocňák jsou k dospozici v sedmi příchutích, které uspokojí i ty nejmlsnější jazýčky.

„Značka Ovocňák je pro mě symbolem kvality a zdraví a jeho produkty jsou vhodné i pro nejmenší, proto jsem věděla, že nové lisované ovocné plátky nebudou jistě šlápnutím vedle. Ovocňák prostě opět nezklamal,“ uzavírá Petra.

Více informací na www.ovocnak.czZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:47
39 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:40
113 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:07

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat