REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Plenky, co rozmazlují dětskou pokožku i přírodu

05.12.2017 | Testování

Papírové plenky jsou vynález, který mnoha maminkám a jejich nejmenším usnadnil život. Nemusíme díky nim trávit hodiny praním a žehlením a miminka jsou s nimi doslova „v suchu“. Ovšem jejich vliv na životní prostředí a v mnoha případech i citlivou dětskou pokožku přidělává vrásky na čele nejedné mamince. Naštěstí existují pleny MonPeri, které jsou šetrné nejen k pokožce, ale i přírodě!


Celkové hodnocení: 91%

Hodnocení: 48 testerek

Doporučeno: 103x


A právě tyto plenky měli možnost otestovat naši nejmenší testující – 2letá Valentinka, 20měsíční Johanka, 20měsíční Samík a 9měsíční Eliášek. Jak plenky MonPeri v takovém zátěžovém testu obstály?

Pro princezny i rošťačky


Plenky MonPeri měly úspěch u dětí i maminek.

„Naše Valentinka nosí plenky už jen na noc a musím říct, že MonPeri se nám osvědčily. Velmi mě překvapil materiál, je krásně jemný a hebký na dotek. Valince se zas líbily obrázky na plenkách, dokonce je musela ‚obléct‘ i své panence,“ popisuje maminka Denisa.

„Já zase oceňuji, že se u dcery neobjevila žádná alergická reakce nebo vyrážka, jako se to občas stalo u plen jiné značky. Navíc jí MonPeri pěkně seděly a nikde ji neškrábaly. U nás už se tahle značka zabydlela,“ potvrzuje Denisa.

Také Johančina maminka vychválila materiál, ze kterého jsou plenky vyrobeny. „Plenky MonPeri mě nadchly svým složením, díky kterému nezatěžují životní prostředí a současně chrání dětskou pokožku před účinky chemických látek, jež na rozdíl od MonPeri obsahuje většina konkurenčních plen. Snažíme se doma žít tak, abychom co nejméně poškozovali přírodu, takže pleny, které jsou z více než 70 procent ekologicky rozložitelné a navíc od českého výrobce, jsme opravdu přivítali,“ potvrzuje Jiřina.

„Naše Johanka je malá neposeda, takže se nám s plenkami občas stala malá nehoda, bočnice plenek jsou pro naši rošťačku trochu nepřizpůsobivé. Ale alespoň se u ní neobjevila nepříjemná dermatitida, kterou často řešíme, takže to za nějakou tu malou kalamitu rozhodně stojí,“ říká Johančina maminka.

Česká kvalita


Plenky MonPeri splňují ty nejvyšší nároky na kvalitu, neobsahují škodlivé chemikálie a jsou ze 70 procent ekologicky rozložitelné.

Také u „mužských“ zástupců našich malých testujících zaznamenaly plenky MonPeri úspěch.

„Jako maminka 20měsíčního chlapečka jsem s nadšením vyzkoušela značku plen MonPeri. S čistým svědomím mohu doporučit. Můj syn je alergik, a tak mu ne všechno vyhovuje. Plenky skvěle sedí, jsou velmi měkké a jemné. Navíc opravdu necítíte žádný chemický zápach. Suché zipy velmi dobře lepí, dokonce i opakovaně,“ pochvaluje si maminka malého Samíka.

„Jedinou věc, kterou bych upravila, je zavedení pružné části kolem bříška, nejen pro pohodlí dítěte, ale i vyšší zábranu pročůrání. Nikdy pleny nedotahuji, a jelikož mám chlapečka, stačí málo a nehoda je na světě. Ale stává se mi to se všemi typy plen. MonPeri nicméně nyní používáme přes den, jiné už ani nekupujeme,“ říká Dana.

Všechny maminky si pak u MonPeri pochvalovaly českého výrobce. „Myslím, že je správné podpořit českou značku takové kvality. My tyto plenky budeme kupovat dál,“ potvrzuje Samíkova maminka.


MonPeri jsou plenky české značky, které splňují i ty nejvyšší nároky na kvalitu.

Také náš vůbec nejmladší testující zástupce byl s plenkami MonPeri spokojený. A tím pádem měla důvod k úsměvu i jeho maminka Jana. „Ačkoli nepatřím mezi nějaké eko maminky, hodně si vybírám, co Eliáškovi kupuju a snažím se hlídat složení. MonPeri jsem měla v hledáčku už delší dobu a díky testování jsem je konečně mohla vyzkoušet. No a už u nich zůstáváme. Líbí se mi, že neobsahují parfémy, PVC, chlor nebo ftaláty nebo latex, a tak nedráždí pokožku miminka. A že jsou ekologické, tak to je další třešinka na dortu. I Eliášek byl s plenkami spokojený, a to je náročný zákazník,“ směje se Jana.

Více informací o plenkách MonPeri najdete na www.monperi.cz

Klady: 

  • Zcela nepropustné
  • Ekologické složení
  • 3D tvarující design
  • Bez příměsí PVC, chloru, antioxidantů, latexu, formaldehydu a ftalátů
  • Elastické manžety a pevné široké lepicí pásky se suchým zipem

Zápory: 

  • Vyšší pořizovací cena


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vyslechnete si obavy svého partnera. A budete překvapeni! Pravděpodobně by vás totiž nenapadlo, co všechno přidělává vašemu protějšku vrásky na čele. Pravdou však je, že v poslední době nejste ve vztahu nejvšímavější, zabýváte se hlavn... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
5 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
13 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat