REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Spalujte tuky efektivněji s Fat Killer od Ladylab

13.04.2021 | Testování

Nemůžete se zbavit nechtěných špíčků, i když ve svém domácím fitku neskutečně dřete? Netrapte se a využijte sílu extrémně silného vícesložkového spalovače, který účinně redukuje tělesný tuk. Našich 5 redaktorek tohoto pomocníka otestuje a recenze budou určitě zajímavé! Nemusíte ale smutnit, pro vás tu máme právě probíhající soutěž :) Zkuste štěstí!


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 29 testerek


Skoro nejíst a k tomu hodně cvičit? Týrání těla! Jíst pravidelně a střídmě, ale bez pohybu? Týrání těla na druhou. Pokud jen sedíte na gauči a modlíte se tam nahoru v naději, že konečně zhubnete, musíte prvotně snížit svůj denní energetický příjem – ovšem dost brutálně, neboť výdej je vinou nicnedělání už tak nízký. A to se neobchází bez následků.

Tělo nedostatek potravy vyhodnocuje jako hladomor, zahajuje obranu a vydává příkaz zachovat si energii ve formě tukových zásob. Na popud hlavního šéfa (mozku) se také zpomaluje metabolismus. Výsledek? Únava, nechuť cokoli podnikat, demotivace, nedostatek živin, zlámané nehty, vypadané vlasy, zašedlá pleť a kila na svém místě. Svatá čtveřice hubnutí tedy zní: Nebrat tělu jídlo, sportovat, vydržet a mít správného parťáka.

Viditelné výsledky a podpora komunity jako balzám

Ve dvou se to vždycky lépe táhne. Znáte firmu Ladylab? Právě ona může být vaším ideálním parťákem na cestě za vysněnou postavou. Je totiž výrobcem a velmi oblíbenou značkou fitness doplňků stravy, sportovního oblečení, pomůcek, ale také zdravých variant dobrot, stimulantů, nakopávačů, odvodňovačů a proteinů pro ženy. Jejím cílem se stala snaha vytvořit a maximálně podporovat komunitu žen, které mají stejné vize a přání a usilují o to, aby se ve svém těle cítily dobře.

Pod značkou Ladylab nenajdete ale jen doplňky stravy a módní kousky sportovního oblečení. Firma poskytuje i tréninková videa, dostupná na YT kanále Ladylab.cz nebo ve VIP programu, jež nabízí komplexní tréninkový plán. Díky němu se dá cvičit z pohodlí domova. Vraťme se ale k tomu, co uvítá každá žena, která si přeje obléknout si své staré džíny.

Efektivní spalování tuků není jen mýtus

Uvedená společnost má v nabídce Fat Killer, produkt s vysokým obsahem kofeinu, který zvyšuje výkon po tréninku, a umožňuje tak dosáhnout maximální efektivity a rychlejší redukce nadbytečných kil. Fat Killer byl vyvinut odborníky na bázi vědecky ověřených látek pomerančovníku hořkého, L-karnitinu a guarany a byl doplněn o uznávané přírodní polyfenoly. 

Doběhnete dál, uzvednete víc

Smysluplná kombinace těchto látek účinně zmobilizuje tukové zásoby, zrychluje jejich přeměnu na energii a podporuje spalování. Jedná se o velkou stimulační schopnost, která v praxi vypadá tak, že když si obujete tenisky, zvednete činky, nasadíte odporovou gumu, nebo se vydáte jen tak na kolo, podáte vyšší výkon. Samotná redukce váhy se urychlí a jakékoli cvičení se tak stává daleko účinnější.

Jen však třeba počítat s tím, že Fat Killer není pro všechny. Vyhnout by se mu měli kardiaci, děti, těhotné a kojící ženy a zároveň i osoby s vysokým krevním tlakem. Pokud ani do jedné skupiny nepatříte, může vám poskytnout podporu, kterou potřebujete!

 Více informací najdete na: www.ladylab.cz.Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Najdete si čas na své staré kamarády. Společně si tak užijete velice příjemný čas naplněný nejen nostalgickým vzpomínáním na doby dávno minulé, ale také spoustou legrace. Navíc si naprosto skvěle popovídáte a proberete spoustu nejnověj... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

29 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:56
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:34
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat