REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vánoční úklid pěkně od podlahy s Vileda Easy Wring Ultramat

13.12.2017 | Testování

Ačkoli v redakci všechny s vážnou tváří přesvědčujeme, že před vánočními svátky nijak zvlášť neuklízíme (přece máme pořádek po celý rok), ve skutečnosti na nás už také padla ona mánie vypulírovaných domácností. Testování mopu Easy Wring Ultramat od Viledy tak nemohlo přijít v lepší čas.


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 48 testerek

Doporučeno: 97xÚklid ve všech koutech i pod nábytkem? Pro mop Vileda Easy Wring Ultramat žádný problém!

Vždycky jsem před Vánocemi pozorovala svou mamku a babičku, jak byly schopné vypulírovat dům odshora dolů jen proto, že se blížily svátky. A už jako poměrně malá jsem si přísahala, že nikdy takhle 'vyšilovat' nebudu. Ale stejně jsem už donutila kluky utřít si prach v pokojíčku a přebrat knihy a hračky, které už nechtějí. Záclony už jsou taky vyprané, no a o vyleštěném obsahu skleníku snad raději pomlčím. Takže je jasné, že testovat tenhle skvělý mop od Viledy jsem si prostě zasloužila. Samozřejmě nejen proto, že té naší redakci 'velím', ale především proto, že máme doma hlavně tvrdé podlahy, takže se u nás Easy Wring Ultramat vážně nenudil,“ usmívá se naše šéfredaktorka Petra.

K ní se jako testerka přidala redaktorka Pavla. I když má na plochu podlah doma o něco méně, malé děti a domácí mazlíčci mop Easy Wring Ultramat zaměstnaly dostatečně. „V podstatě byste pro mop nenašli lepší zátěžový test,“ ujišťuje Pavla.

Ždímej! Neždímej!

Mop Easy Wring Ultramat je vybavený speciálním kýblem s unikátním ždímacím mechanismem, který pouhým sešlápnutím pedálu zajistí optimálně suchý mop.

Unikátní ždímací mechanismus nejen uchrání vaše ruce před namáčením ve špinavé vodě, ale ještě mop optimálně vysuší.

Myslím, že ždímací kbelík ocení snad každá máma, která vždycky trne, jestli se jí děti nepřizabijí při hře na honěnou na mokré podlaze. Mop je zkrátka vyždímaný tak akorát, aby smyl veškeré nečistoty, ale zároveň aby podlaha během okamžiku uschla a nezůstávala na ní mokrá místa“ pochvaluje si Petra.

Kluky ždímací systém nadchl. Hned ho chtěli zkoumat a samozřejmě zkoušet. Chvílemi to vypadalo, jako bych domů na vyzkoušení přinesla nějaký výdobytek moderního výzkumu z NASA. Mop do mechanismu zastrčili asi stokrát a neustále zaměstnávali pedál. Nakonec jsem pokusy zatrhla, ale střídali se, když jsem při vytírání potřebovala mop vyždímat. Mimochodem, ke cti mopu Easy Wring Ultramat rozhodně slouží, že tohle zacházení bez potíží vydržel. A že dostal do těla,“ vypráví naše šéfredaktorka.

Ovšem i Pavla si systém ždímání mopu pochvalovala. „Nejvíc mě asi potěšilo, že jsem si nemusela máčet ruce ve špinavé vodě. Dřív jsem se tomu snažila vyhnout používáním rukavic, ale jsem s nimi úplně levá a jsou mi vážně nepříjemné. Takže za mě dostává mechanismus na ždímání mopu Easy Wring Ultramat jedničku z hvězdičkou!“

Špindírové bez šance

A jak mop Easy Wring Ultramat obstál v rušných domácnostech našich redakčních testerek?


Mop Vileda Easy Wring Ultramat obstál na jedničku v domácnostech obou našich testerek. A rozhodně v nich nezahálel!

Jako první dostala příležitost podrobit ho testu Pavla. „Vytírání je s ním až překvapivě snadné. Easy Wring Ultramat je totiž vybaven unikátní XXL Power zónou, která zvyšuje sama o sobě tlak na znečištěnou podlahu. V praxi to znamená, že stačí jen malinko přitlačit a veškerá špína kapituluje. Vůbec nemusíte mít svaly jako kulturista, abyste dosáhli dokonale čisté podlahy,“ popisuje Pavla.

U nás měla úspěch i teleskopická tyč. Chvíli jsem myslela, že by třeba mohla motivovat manžela, aby vytíral sám od sebe, nejen když mu o to řeknu, ale zatím na tom pracujeme,“ usmívá se Petra.

Mimochodem, musím pochválit možnost prát návlek mopu v pračce. I když byl skoro týden v plné práci u Pavly, dostala jsem ho prakticky jako nový. Stačilo ho jen vyprat na šedesátku, popisuje naše šéfredaktorka.

Ke konci testování ovšem naše testerky řešily velmi závažný problém – ve které domácnosti mop Easy Wring Ultramat od Viledy vlastně nakonec zůstane.

Chvíli jsem byla v pokušení využít své šéfredaktorské pravomoci, ale to bych Pavle nemohla udělat. Nakonec jsme se rozhodly spravedlivě losovat. A samozřejmě vyhrála Pavla. Příště nejspíš už tak velkorysá nebudu. Ale aspoň jsem manželovi vymyslela pro sebe dárek k Vánocům,“ směje se Petra.

Více informací získáte na www.vileda.cz

Klady:

  • 100% mikrovlákna perfektně vyčistí vaši podlahu.
  • Díky pedálu není potřeba námahy při ždímání.
  • Dokonale vyždímaný mop zanechá vaši podlahu rychle suchou.
  • XXL power zóna pro hloubkové čištění podlah a tedy jednodušší odstranění odolné špíny.
  • Vhodný na všechny typy podlah.
  • Tvar ždímače brání vystříknutí vody při ždímání.
  • Mycí návlek lze prát na 60 °C, nepoužívejte aviváž ani sušičku.
  • Vyroben z recyklovaných materiálů.
  • Kvalitní trojdílná teleskopická tyč s volitelnou délkou (max. délka tyče 125 cm).

Zápory: 

  • Žádné :) 


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:55
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:32

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat