REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Zbavte se přebytečné vody díky H2Out

29.05.2018 | Testování

Léto a s ním i čas, kdy ještě narychlo přemýšlíme, jak podpořit naše sny o postavě do plavek, se blíží rychleji, než by někdy bylo milé. Testování přípravku na odvodnění organismu H2Out tak přišlo v pravý čas. Jak se nám osvědčil?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 42 testerek

Doporučeno: 128x


Zadržování vody v těle řeší spousta žen, ale i mužů. Za následek má totiž přebytek tuků v oblasti pasu, bříška a boků, ale také neustálý pocit únavy, přesycenosti či těžkých nohou. O celulitidě ani nemluvě. Šanci testovat přírodní preparát, který přispívá k detoxikaci a vyloučení přebytečné vody z organismu, jsme si nemohly nechat ujít. Nakonec byly testerky hned tři – editorka Alice, redaktorka Kristýna a kolegyně z obchodního oddělení Petra.

„Líbí se mi, že přípravek H2Out je na přírodní bázi, obsahuje kombinaci 5 přírodních rostlinných látek, takže do sebe nedostáváte chemii. Už dříve jsem zkoušela různé doplňky stravy na odvodnění, takže mám s čím srovnávat. Musím uznat, že H2Out mě velmi překvapil. Již po 20denní kúře jsem opravdu zaznamenala rozdíl, a to hlavně v oblasti zadečku a také břicha,“ popisuje s úsměvem Alice.

Ostatně i Kristýnka nám během testování nezapomínala „hlásit“, jak H2Out funguje. „U mě se ještě situace trochu zhoršila léky, které beru na alergii a které přispívají k zadržování vody v těle. Kdo mě zná, ví, že během pylové sezony nejsem zrovna dobře naladěná, protože si připadám opuchlá a těžko dopínám oblečení. A i když jsem se skoro bála doufat, že by mi H2Out mohl pomoci, byla jsem překvapená, že zafungoval!“

Petra pak chtěla přípravek H2Out otestovat hlavně proto, že se hned v polovině června chystá na dovolenou k moři. A tak měla ze všech z nás nejméně času proměnit tělo podle svých představ. „Kvůli přebytku vody v těle jsem měla několik kil navíc, což mi na sebevědomí moc nepřidávalo. Zkusila jsem několik produktů a navštívila jsem i léčitele, který mi doporučil nějaké přírodní přípravky. Nic nezabralo tak, jak bych si představovala. Ale H2Out mě opravdu mile překvapil!“ říká Petra.

Síla přírody


Unikátní kombinace 5 přírodních látek stojí za účinností přípravku H2Out při boji se zadržováním vody v těle.

Doplněk stravy H2Out obsahuje fit kombinaci pěti přírodních rostlinných látek obohacenou kofeinem. Extrakt kopřivy dvoudomé přispívá k normální činnosti ledvin, tedy k vylučování vody z organismu. Fenyklová silice podporuje vylučování moči – detoxikaci. Kromě toho přispívá extrakt kaštanu ke snížení pocitu těžkých nohou, kdy se špatnou cirkulací v žilách a cévních vlásečnicích zadržuje voda v tkáních. H2Out dále obsahuje extrakt zelené kávy, bambusovou vlákninu a extrakt ze semene kaštanu, který příznivě ovlivňuje trávení a metabolismus.

„Součástí přípravku je i předepsaný nízko sacharidový jídelníček na 14 dní. Musím uznat, že s jeho dodržováním jsem ze začátku dost zápasila a prvních pár dní jsem si přišla trošku hladová, ale potom jsem přišla na to, že stačí přidat do svého jídelníčku více bílkovin a zeleniny. Důležité je se vyhýbat pečivu, přílohám a tučnému masu. I s menším navýšením předepsaného jídelníčku jsem z výsledného efektu naprosto nadšená. Na váze jsem zhubla kolem 4 kilogramů, ale nejvíce je výsledek poznat na mém oblečení,“ říká Alice.

Také Kristýna se snažila dodržovat doporučený jídelníček dodržovat. „Velmi důležitou součástí je pitný režim. Aby se tělo mohlo detoxikovat je potřeba si stále hlídat příjem tekutin. U tohoto přípravku je doporučeno konzumovat během dne minimálně 2,5 litru tekutin. Což uznávám, že ze začátku jsem s tím měla trošku problém, ale teď jsem za tyto nové návyky vážně ráda. Ranní kávu jsem nahradila zeleným čajem a naučila jsem se neustále u sebe nosit láhev s vodou. I taková malá změna přinesla své ovoce,“ popisuje.

Takový malý zázrak

Přípravek se užívá dvakrát denně, ideálně ráno a odpoledne, vždy po jídle. Neměl by se užívat před spaním (nejméně 4 hodiny). Kúra se doporučuje opakovat po 3 měsících.


Všechny tři naše redakční testerky byly s výsledky užívání H2Out více než spokojené.

„Určitě doporučuji si během odvodňovací kúry naplánovat i nějakou fyzickou aktivitu. Já jsem přidala a prodloužila procházky a občas jsem místo MHD vyrazila na kole, takže výsledný efekt je u mě redukční a zároveň cítím zpevnění problémových partií. Co se týče posilování bříška, dost mi pomohlo video od Hanky Kynychové, které je přímo na stránkách H2Out, takže není třeba nic složitě hledat. Na videu vypadají cviky dost jednoduše, ale na začátku mi daly pěkně zabrat,“ směje se Alice.

I Kristýna si výsledky pochvaluje. „Možná je to klišé, ale H2Out opravdu při odvodnění zafungoval. Přípravek beru už několik měsíců a mé tělo konečně funguje tak, jak by mělo. Otoky zmizely a i váha se posunula směrem dolů. Cítím se konečně tak, jak bych měla – dobře ve své kůži!“

„H2Out je za mě takový malý zázrak, který mi pomohl hned se dvěma problémy. Pomohl mi dostat z těla přebytek vody a zbavil mě několika kil navíc, což je pro ženu vždy pozitivní. Taky nevzhledné dolíčky na stehnech se zredukovaly. Přípravek H2Out mohu opravdu doporučit. Je složen z přírodních produktů, které jsou správně nakombinované, takže spolu doopravdy fungují,“ uzavírá Petra.

Více informací na www.odvodneni-organismu.cz

21.11.2022

Doporučuji opravdu funguje a za měsíc jsem přišla o přebytečnou vodu

25.02.2021

preparát mi byl doporučen dietologem , tak jsem vyzkoušela - myslím , že se po něm cítím tak nějak "lehčí" , takže asi funguje

-

12.07.2019

Za mě teda super. Často jsem trpěla na natékání nohou a nic na to nezabíralo. Hlavně mě to trápilo na jaře a v létě. Letos jsem H2Out začala užívat na doporučení kamarádky a výsledky mě mile překvapily. Už během prvního týdne jsem na sobě pozorovala změnu a po 14 dnech jsem "splaskla" a měla jsem pryč asi 3 kila. Na mě teda opravdu fungoval.

12.07.2019

Přípravek jsem vyzkoušel sám.na sobě, jelikož trpím značnou nadváhou, ale hlavně jsem dost otekly, což prisuzuji právě zadržováne vodě v těle. Po týdnu užívání tohoto. Přípravku jsem se cítil lépe, na váze jsem měl o kilo.mene.

Je to. Drahé

02.07.2019

Na mě pilulky fungovaly, hlavně v oblasti nohou, kde jsem více oteklá. Není to ale trvalý efekt a po čase se stejně musí opakovat, což je docela drahé. Fajn je i složení, které nedráždí a člověk není nafouklý. Před dovolenou je to určitě fajn prostředek, jak si vylepšit křivky do plavek, i když nadbytečných kil a tuků se nezbavíte.

Mohly by být levnější

19.06.2019

Dobrý den, já jsem https://www.odvodneni-organismu.cz/ konečně nastartovala svoje hubnutí. Díky němu nemám problém se zadržováním vody v těle (dřív jsem tím hodně trpěla a dost se kvůli tomu trápila), který mě omezovalo a znemožňovalo hubnutí. Díky tomuto přípravku už mi tělo vodu nezadržuje a já krásně se mi nastartovalo hubnutí. Takže za mě jedině doporučuji.

18.04.2019

Po veškerých dietách a zkoušení zhubnout to je velmi milý společník . První dva dny jsem ni moc nepociťovala ale pak to začalo účinkovat. Kdo chce zhubnout nebo se jen zbavit přebytečné vody , tak mohu jen a jen doporučit.

11.01.2019

Tento výrobek jsem díky tomu, že se mi po porodu zadržuje voda a otékají mi nohy,a břicha nedaří se mi shodit vodu ven z těla. Brala jsem tablety dle dávkování,a cítila jsem se opravdu lépe.Tablety si nadále budu kupovat.

01.12.2018

Za následek má totiž přebytek tuků v oblasti pasu, bříška a boků, ale také neustálý pocit únavy, přesycenosti či těžkých nohou. O celulitidě ani nemluvě. Šanci testovat přírodní preparát, který přispívá k detoxikaci a vyloučení

23.10.2018

Vyzkoušela jsem tyto tablety na odvodnění a musím říct, že rozhodně účinkují. Jen jsem tedy lítala na záchod mnohem častěji, ale cítila jsem se při používání mnohem lépe. Na kila jsem teda žádný účinek nezpozorovala.

10.10.2018

Zadržování vody v těle řeší spousta žen, ale i mužů. Za následek má totiž přebytek tuků v oblasti pasu, bříška a boků, ale také neustálý pocit únavy, přesycenosti či těžkých nohou. O celulitidě ani nemluvě. Šanci testovat přírodní preparát, který přispívá k detoxikaci a vyloučení přebytečné vody z organismu, jsme si nemohly nechat ujít.

22.09.2018

Přípravek na odvodnění organismu H2Out mě mile překvapil. Líbí se mi, že přípravek H2Out je na přírodní bázi, obsahuje kombinaci 5 přírodních rostlinných látek, takže žádná chemie. Již po dvou týdnech jsem zaznamenala úbytek v pase 2cm. Určitě doporučuji vyzkoušet.

14.07.2018

Sám o sobě výrobek funguje. Netrpím tedy na extrémní zavodnění, nicméně z nějakého důvodu se u mě voda drží především v oblasti nohou. Celkově mi výrobek pomohl, nějaký cm jsem sice ztratila, ale je třeba si uvědomit, že je to voda.

Vysoká cena. Myslím, že stejný účinek mají i nějaké urologické čaje, jejichž složení je podobné a tělo reaguje téměř stejně.

01.07.2018

Přípravek jsem nedávno dobrala a perfektní výsledky, krásně jsem se odvodnila a už mi tak neotékají končetiny. Sice píšou, že je dobré cyklus opakovat, ale cena oproti jiným odvodňovacím kúrám je dost vysoká.

Jsou drahé

24.06.2018
Doporučení: 83

H2Out výborně funguje, je přírodní a nemá vedlejší účinky. Nastartuje správnou životosprávu a cestu k vysněné postavě. Za mě určitě doporučuji, protože přispívá k normální činnosti ledvin a podporuje vylučování moči

20.06.2018

Na odvodnění je tento výrobek skvělý vyzkoušela jsem a otoky z nohou jsou pryč a ještě nějké to kilčo také. S tímto výrobkem jsem spokojená i přes jeho vyšší pořizovací cenu se určitě vyplatí. Doporučuji.

11.06.2018

Musím uznat že je to opravdu kvalitní výrobek.byl jsem hodně zavodněný a tento,jako jeden z mála mi opravdu pomohl.shodil jsem přes pět kilo,už nejsem tak nateklý a cítím se mnohem lehčí,za sebe mohu jen doporučit

11.06.2018

Přebytečné vody se ráda zbavím, neboť mám období, kdy se snažím zhubnout a také zbavit se celulitidy. Velmi se mi líbí recenze na H2Out. četla jsem, že přípravek je vytvořen na přírodní bázi. Určitě to musím mít.

10.06.2018

Tento přípravek jsem vyzkoušela a usím uznat že opravdu splnit co nabízel... Během pár dní jsem se zbavila několik přebytečné vody a celkem jsem shodila přes osm kilo...určitě..Vřele doporučuji všem..co chtějí shodit pát kilo..

Zápory jsou,že je přípravek drahší...stojí přes 300Kč v lékárně.

09.06.2018

NA ODVODNĚNÍ JSEM TOHO ZKUSILA HODNĚ,ALE NIC MOC NEZABÍRALO.VŮBEC JSEM SI UŽ NEVĚDĚLA RADY,BYLA JSEM JAK VODNÍ MELOUN.H20ut MĚ ZBAVIL TOLIKA VODY,ŽE JSEM MYSLELA,ŽE SE CELÁ VYPUSTÍM.OPRAVDU FUNGUJE,ALE VODA SE STÁLE VRACÍ.

CENA

07.06.2018

Zavodneni organismu je casto utrpenim pro Nas vsechny.Jak pro.muze tak zeny.Jsou tu pekne recenze a rad doporucim zene ktera timto problemem trpi zejmema ted v tomto horku.😇Jsem rad ze existuji tyto produkty ke.zmirneni

07.06.2018

Oteklé nohy mne trápí velice, hlavně v létě. K večeru mám často problém obout se do bot. Zavodnění dolních končetin mě skutečně trápí a vítám každou pomoc, která by mi pomohla problém vyřešit. Tabletky mají samé pozitivní ohlasy. Užívání jednoduché a složení se zdá nezávadné.

07.06.2018

jiz radu let me trapily problemy s nadbytkem vody v tele drzela jsem milion diet a stale se mi nedarilo porad tam voda byla..... jednou mi kamaradka rikala o produktu h2o a ja si rikala ze to zkusim a zabral

07.06.2018

Na odvodneni jsou idealni,jelikoz mne trapyla vodnatost uz nekolik let poouzila jsem snad vsechno ale h2out pomohlo famozne.Doporucuji vsem co se chteji zbavyt vody ze sveho tela a nic jim nepomaha...

05.06.2018

Ideální ukázka toho, že příroda si dokáže s lecčím poradit lépe, než sebesilnější chemie. Tablety účinkují po několika denním používání. Nejvíce je to znát v oblasti kotníků. Snadné užívání a rozumná pořizovací cena.

04.06.2018
Doporučení: 37

Dobrý den. H2ou mám vyzkoušeno a hodně pomohlo ,jen člověku musí brát v době když zrovna nikam nejde nebo nejede ,chodila jsem na WC co chvilku a opravdu bylo vidět teď v horkých dnech že jsem byla zavodněná,mám štítnou žlázu a vody v těle se mi drží dost.

04.06.2018

H2Out je velmi dobrým pomocníke, pro každého. kdo zadržuje v organismu příliš mnoho vody..čili trpí zavodněním. Vyzkoušela jsem tento přípravek a juásím říci , že s pozitivnímu výsledky. Moje nohy, které vždy v horku otékaly jsou najednou bez otoků a ubyla i nějaké to kilo.

03.06.2018

Tento doplněk stravy mi opravdu moc pomohl a tak ho mohu doporučit dál. Je skvělý, pokud se snažíte zhubnout, nejlépe ted před létem do plavek :) já díky němu shodila přebytečnou vodu a jsem o šest kilo lehčí :)

02.06.2018

Tento preparát by měla vyzkoušet každá žena, která od odpoledních hodin pociťuje těžké nohy, což je vlivem zavodnění organismu. Vždy jsem k těkovým potravinovým doplňkům nedůvěřivá, ale tento mě přesvědčil na 100%.

01.06.2018

Tak tento přípravek určitě doporučuji. Nenenže se po použitéí cítím o několik dní později skvěle, ale centimetry na mém těle mizí. Mám ho na doporučení kamarádky a je skvělý a určitě nelituji peněz :)

01.06.2018

Tohle určitě doporučuji. nejenže jsme se cítila skvěle, ale taky jsem se odvodnila a tím pádem jsem o pár kilo lehčí. Nejlepší je to ted před létem, kdy se kila dolů shazují, a tak tohle mi opravdu pomohlo, doporučuji :)

31.05.2018

Na otekle kotniky trpim.neustale a nemohu tak nosit bity,ktere bych si prala.Vyzkousela jsem snad uz vse.Po tomto doporuceni zakoupim a budu vdecna,kdyz pomuze memu trapeni.Trpi tim i maminka a babicka.

31.05.2018

Oteklé kotníky a zadržování vody v těle je problém celého holčičího osazenstva naší rodiny. Zkoušela jsem již jiný přípravek na podobné bázi, ale na doporučení užívám nyní tento. Kapsle se snadno užívají, složení je nezávadné. Účinek se projevil zatím pouze mírně, ale beru teprve 6 dní.

31.05.2018

Přípravek H2Out je pro mě ideální pomocník, nevím jak to dělám, ale některé dny otékám hlavně odpoledne a ráno. A nevypadá to opravdu dobře. Přípravek H2Out mi s tímto problémem pomohl a opravdu funguje.

31.05.2018

Přípravek jsem osobně vyzkoušela s úspěchem. Také mě, zejména v létě, trápí oteklé nohy a zadržování vody v těle. Přípravek na přírodní bázi se mi osvědčil. Účinek byl patrný po prvním týdnu užívání. Tablety se snadno užívají, klidně je hodíte do kabelky na cesty. Cena přijatelná.

30.05.2018

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Zbavte se přebytečné vody díky H2OutJde o jistě užitečný přípravek..já mám věčně zavodněné břicho :-) ! Jelikož tuk to určitě nebude :-) No ale vážně to by se mi hodilo..i na stehna...

30.05.2018

Zavodňování mě trápilo na dovolené v USA a to po celou dobu pobytu. Nohy oteklé, i obličej oteklý. Tento preparát problém řeší přírodní cestou a to je moc fajn právě pro takové případy. Příště ho vezmu s sebou.

29.05.2018

Tento výrobek H2Out jsem dostala od dcery.Běru ho skoro čtvrtý týden,a jsem s ním moc spokojena.Již jsem zhubla čtyři kila.Měla jsem velmi oteklé kotníky,a celkem jsem se cítila unavená.Tyto problémy,co to užívám jsou minimální.Proto tento výrobek doporučuji všem.

Žádné.

29.05.2018
Doporučení: 8

O preparátu slyším poprvé. Se zadržováním vody se chce poprat každá žena. Každá proto podstoupí cokoliv. Já jsem vždy zkoušela jen vlákninu, ale když je sním několik žen spokojeno, tak H2Out ráda vyzkouším :).

29.05.2018

Měla jsem možnost tento preparát vyzkoušet. Vyhrála jsem ho. Protože mi tělo zadržuje vodu a tím se cítím nepříjemně, tak jsem tyto tabletky vyzkoušela a musím přiznat, že zřejmě kvůli tomu, že jsem je neužívala delší dobu, nedošlo k úbytku tuku v pase jak jsem si představovala. Díky recenzím testerek si je pořídím a budu užívat delší dobu, abych dosáhla kýženého výsledku, který výrobek deklaruje.

29.05.2018

Je skvělý že je to zaměřený na bříško a na celulitidu. Protože to je nejčastěji to nejtěžší..zbavit se nafouklého přetékajícího břicha. A kdo by nechtěl mít v létě krásnou postavu do plavek. Celulitida není zrovna pěkná. Nenapadlo by mě že může pomoct k pohybu a zdravé stravě zapojit i braní tablet na odvodnění.

29.05.2018

Dobry den. Tento vyrobek mohu jen doporucit. Uz jsem si ho poridila nekolikrat. Nemuzu si ho vynanachvalit zvlaste v lete. Casto trpim na zadrzovani vody a s H2Out je tento problem hned mene zavazny. Citim se mnohem lehci a moje nohy jsou krasne vyhlazene bez celulitidy. :-)

Další hodnocení


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat