REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Zbavte se přebytečné vody díky H2Out

29.05.2018 | Testování

Léto a s ním i čas, kdy ještě narychlo přemýšlíme, jak podpořit naše sny o postavě do plavek, se blíží rychleji, než by někdy bylo milé. Testování přípravku na odvodnění organismu H2Out tak přišlo v pravý čas. Jak se nám osvědčil?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 41 testerek

Doporučeno: 128x


Zadržování vody v těle řeší spousta žen, ale i mužů. Za následek má totiž přebytek tuků v oblasti pasu, bříška a boků, ale také neustálý pocit únavy, přesycenosti či těžkých nohou. O celulitidě ani nemluvě. Šanci testovat přírodní preparát, který přispívá k detoxikaci a vyloučení přebytečné vody z organismu, jsme si nemohly nechat ujít. Nakonec byly testerky hned tři – editorka Alice, redaktorka Kristýna a kolegyně z obchodního oddělení Petra.

„Líbí se mi, že přípravek H2Out je na přírodní bázi, obsahuje kombinaci 5 přírodních rostlinných látek, takže do sebe nedostáváte chemii. Už dříve jsem zkoušela různé doplňky stravy na odvodnění, takže mám s čím srovnávat. Musím uznat, že H2Out mě velmi překvapil. Již po 20denní kúře jsem opravdu zaznamenala rozdíl, a to hlavně v oblasti zadečku a také břicha,“ popisuje s úsměvem Alice.

Ostatně i Kristýnka nám během testování nezapomínala „hlásit“, jak H2Out funguje. „U mě se ještě situace trochu zhoršila léky, které beru na alergii a které přispívají k zadržování vody v těle. Kdo mě zná, ví, že během pylové sezony nejsem zrovna dobře naladěná, protože si připadám opuchlá a těžko dopínám oblečení. A i když jsem se skoro bála doufat, že by mi H2Out mohl pomoci, byla jsem překvapená, že zafungoval!“

Petra pak chtěla přípravek H2Out otestovat hlavně proto, že se hned v polovině června chystá na dovolenou k moři. A tak měla ze všech z nás nejméně času proměnit tělo podle svých představ. „Kvůli přebytku vody v těle jsem měla několik kil navíc, což mi na sebevědomí moc nepřidávalo. Zkusila jsem několik produktů a navštívila jsem i léčitele, který mi doporučil nějaké přírodní přípravky. Nic nezabralo tak, jak bych si představovala. Ale H2Out mě opravdu mile překvapil!“ říká Petra.

Síla přírody


Unikátní kombinace 5 přírodních látek stojí za účinností přípravku H2Out při boji se zadržováním vody v těle.

Doplněk stravy H2Out obsahuje fit kombinaci pěti přírodních rostlinných látek obohacenou kofeinem. Extrakt kopřivy dvoudomé přispívá k normální činnosti ledvin, tedy k vylučování vody z organismu. Fenyklová silice podporuje vylučování moči – detoxikaci. Kromě toho přispívá extrakt kaštanu ke snížení pocitu těžkých nohou, kdy se špatnou cirkulací v žilách a cévních vlásečnicích zadržuje voda v tkáních. H2Out dále obsahuje extrakt zelené kávy, bambusovou vlákninu a extrakt ze semene kaštanu, který příznivě ovlivňuje trávení a metabolismus.

„Součástí přípravku je i předepsaný nízko sacharidový jídelníček na 14 dní. Musím uznat, že s jeho dodržováním jsem ze začátku dost zápasila a prvních pár dní jsem si přišla trošku hladová, ale potom jsem přišla na to, že stačí přidat do svého jídelníčku více bílkovin a zeleniny. Důležité je se vyhýbat pečivu, přílohám a tučnému masu. I s menším navýšením předepsaného jídelníčku jsem z výsledného efektu naprosto nadšená. Na váze jsem zhubla kolem 4 kilogramů, ale nejvíce je výsledek poznat na mém oblečení,“ říká Alice.

Také Kristýna se snažila dodržovat doporučený jídelníček dodržovat. „Velmi důležitou součástí je pitný režim. Aby se tělo mohlo detoxikovat je potřeba si stále hlídat příjem tekutin. U tohoto přípravku je doporučeno konzumovat během dne minimálně 2,5 litru tekutin. Což uznávám, že ze začátku jsem s tím měla trošku problém, ale teď jsem za tyto nové návyky vážně ráda. Ranní kávu jsem nahradila zeleným čajem a naučila jsem se neustále u sebe nosit láhev s vodou. I taková malá změna přinesla své ovoce,“ popisuje.

Takový malý zázrak

Přípravek se užívá dvakrát denně, ideálně ráno a odpoledne, vždy po jídle. Neměl by se užívat před spaním (nejméně 4 hodiny). Kúra se doporučuje opakovat po 3 měsících.


Všechny tři naše redakční testerky byly s výsledky užívání H2Out více než spokojené.

„Určitě doporučuji si během odvodňovací kúry naplánovat i nějakou fyzickou aktivitu. Já jsem přidala a prodloužila procházky a občas jsem místo MHD vyrazila na kole, takže výsledný efekt je u mě redukční a zároveň cítím zpevnění problémových partií. Co se týče posilování bříška, dost mi pomohlo video od Hanky Kynychové, které je přímo na stránkách H2Out, takže není třeba nic složitě hledat. Na videu vypadají cviky dost jednoduše, ale na začátku mi daly pěkně zabrat,“ směje se Alice.

I Kristýna si výsledky pochvaluje. „Možná je to klišé, ale H2Out opravdu při odvodnění zafungoval. Přípravek beru už několik měsíců a mé tělo konečně funguje tak, jak by mělo. Otoky zmizely a i váha se posunula směrem dolů. Cítím se konečně tak, jak bych měla – dobře ve své kůži!“

„H2Out je za mě takový malý zázrak, který mi pomohl hned se dvěma problémy. Pomohl mi dostat z těla přebytek vody a zbavil mě několika kil navíc, což je pro ženu vždy pozitivní. Taky nevzhledné dolíčky na stehnech se zredukovaly. Přípravek H2Out mohu opravdu doporučit. Je složen z přírodních produktů, které jsou správně nakombinované, takže spolu doopravdy fungují,“ uzavírá Petra.

Více informací na www.odvodneni-organismu.czZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

151 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:45
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:02
226 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:00

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat