Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: 100% ovocné šťávy Ovocňák

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

07.05.2018 | Testování

S českou značkou Ovocňák, která je synonymem kvalitních 100% ovocných pyré a moštů, se v našem testování nesetkáváme poprvé. Tentokrát budou moci naše testerky a jejich děti ochutnat v rámci testování 100% ovocné šťávy Jablko, Jablko-Jahoda a Jablko-Višeň. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?

Ovocné šťávy jsou vyrobeny z toho nejkvalitnějšího ovoce a neobsahují přidaný cukr ani chemické konzervanty či aromata. Přesvědčte se o tom společně se svými dětmi!

Tři chutě plné vitaminů

A které výrobky budou naše testerky a jejich ratolesti testovat?

100% ovocná šťáva Jablko

100% šťáva z ovoce, která je vyrobena z pečlivě vybraných plodů. Mošt je lisovaný za studena, aby se zachovalo co nejvíce z přírody. Je použita šetrná pasterace a nejsou přidány žádné další látky.

Látky, které najdete v jablku, jsou velmi různorodé a především cenné. Jablka obsahují vodu, vitaminy, minerální látky, stopové prvky a bioaktivní substance, které jsou nepostradatelnou součástí zdravé výživy.

Jablka obsahují 3 až 16 % cukrů na 100 g čerstvé hmoty. Z tohoto důvodu lze hovořit o jablku jako o ideálním zdroji energie.

Cena: 22 Kč

Více informací na www.ovocnak.cz

100% ovocná šťáva Jablko-Jahoda

Mošt se skládá z 80 % jablečné a 20 % jahodové šťávy. Jahody jsou zdrojem řady důležitých vitaminů. V největší koncentraci v nich nalezneme vitamin C, který je mocným antioxidantem. Obsah vitaminu C je v jahodách srovnatelný s citrusovými plody.

Dále obsahují kyselinu listovou a betakaroten, základní kámen pro syntézu vitaminu A, dalšího antioxidantu. V menší míře se v jahodách nacházejí i některé vitaminy skupiny B a vitamin E.

Jahody jsou také bohaté na kyselinu listovou a draslík, navíc žádné tuzemské ovoce není tak bohaté na mangan.

Cena: 22 Kč

Více informací na www.ovocnak.cz

100% ovocná šťáva Jablko-Višeň

Do jednoho 200ml balení tohoto moštu je zastudena vylisováno 320g čerstvého ovoce. Je použita šetrná pasterace a jako v předchozích dvou případech nejsou přidány žádné další látky.

Višně obsahují velké množství jódu, dále mají 80 % vody, vitamin C, E a B, karoten, železo, hořčík, zinek, třísloviny.

Čím je plod višně tmavší, tím vyšší obsah cenných minerálů má. Jde hlavně o draslík, vápník, hořčík a fosfor a o stopové prvky jako železo, zinek a měď. Cenné jsou i ovocné kyseliny, které jsou obsaženy více ve višních než v třešních.

Cena: 22 Kč

Více informací na www.ovocnak.cz

S ohledem na přírodu i potřeby dětí

Ovocné šťávy od Ovocňáku jsou unikátní také svým balením. Konečně náhražka neekologických a neskladných PET lahví: praktické 200ml balení Ovocňáku nazývané doypack má jednoduchý uzávěr a tělo z kombinované, plně recyklovatelné fólie, která až 3x zmenšuje množství použitého plastu oproti běžné PET lahvi. Obal po použití jednoduše srolujete do ruličky, aby zabral co nejméně místa, a pak vyhodíte do kontejneru na plast. Tak odpadá starost, kam s s prázdnou PET lahví v přírodě nebo v autě.

Obal je navíc doplněný o velké bezpečnostní víčko, které je vhodné i pro nejmenší děti, protože nehrozí jeho spolknutí, a pokud přece, díky otvorům nefunguje jako zátka ale dítě může skrz otvory stále dýchat.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, na jaké ovoce se s příchodem léta nejvíce těší a proč.
HLASTE SE DO 18. KVĚTNA 2018.
Vybrané testerky získají k otestování ovocné šťávy Ovocňák v příchutích Jablko, Jablko-Višeň a Jablko-Jahoda.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Celkové hodnocení: 98%
Hodnocení: 5 testerek
Doporučeno: 12x

Doporučení: 12

dnes 9:15

Klady:

100% ovocné šťávy Ovocňák dětičkám chutnají. Je to takový pamlsek, kdy nemusíte mít výčitky svědomí. Obsahují jen vitamíny a minerály, ty děti potřebují a šetrnou pasterizací se neničí. Jsou výborným zdrojem energie.

včera 22:22

Klady:

TESTOVÁNÍ: 100% ovocné šťávy Ovocňák.Mám ráda džusy i ovoné štávy tohoto typu,kdy jde o mošt.Ocenuji že je zachována přírodní chut štáv,což je pro mě důležité,že štávy chutnají přirozeně a ne chemicky..

včera 19:23

Klady:

Skvělá chutná svačinka . Velké plus jsou fajn příchutě a ještě vitamíny. Má skvělé balení. Chutná jak nejmenším tak i starším. A je úžasný že se nemusí sníst naráz díky dobrému uzávěru . Určitě bych doporučila.

včera 17:23

Klady:

Kapsicky jsou velmi praktickym balenim svacinky,ktera se hodi predevsim ted v zacinajicim vyletovem obdobi. Oceni je maminky prcku,ale i starsich raubiru. Nam nejvic smakuji visnove,ake ani ostatni prichute nejsou spatne.

včera 13:13

Klady:

Chuťové jsou vynikající už jsem našla unas obchod kde prodávají tak určité budu kupovat synovi kterému to strašně chutná tak aj me a ne léto to bude super vychlazené :-) hned v pondělí jdu koupit další :-)

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

Tip na oběd

Těstoviny se žampióny

8 hlasů
45min 588kJ 90 Kč

Rychlý recept na přípravu těstovin s omáčkou plnou hub.

Houby plněné rýží

16 hlasů
1h a 10min 360kJ 75 Kč

Plněné žampióny portobello.

Poradny

modřiny na dolních končetinách

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Určitě jste správně, vůbec se nebojte. Snadná tvorba modřin může ... Více

otoky

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz, který svědčí o tom, že máte o babičku starost. Otoky při vyšším k... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Skutečné city budete raději tajit. A to spíše před sebou než před osobou, ke které je pociťujete. Strach z budoucnosti vám nedovolí být upřímní sami k sobě. Přesto byste se měli postavit pravdě čelem. Srdce vám nelže a věřte, že vše šťastně skončí.

Více