TESTOVÁNÍ: 100% ovocné šťávy Ovocňák

07.05.2018 | Testování

S českou značkou Ovocňák, která je synonymem kvalitních 100% ovocných pyré a moštů, se v našem testování nesetkáváme poprvé. Tentokrát budou moci naše testerky a jejich děti ochutnat v rámci testování 100% ovocné šťávy Jablko, Jablko-Jahoda a Jablko-Višeň. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 120 testerek

Doporučeno: 124x


Ovocné šťávy jsou vyrobeny z toho nejkvalitnějšího ovoce a neobsahují přidaný cukr ani chemické konzervanty či aromata. Přesvědčte se o tom společně se svými dětmi!

Tři chutě plné vitaminů

A které výrobky budou naše testerky a jejich ratolesti testovat?

100% ovocná šťáva Jablko

100% šťáva z ovoce, která je vyrobena z pečlivě vybraných plodů. Mošt je lisovaný za studena, aby se zachovalo co nejvíce z přírody. Je použita šetrná pasterace a nejsou přidány žádné další látky.

Látky, které najdete v jablku, jsou velmi různorodé a především cenné. Jablka obsahují vodu, vitaminy, minerální látky, stopové prvky a bioaktivní substance, které jsou nepostradatelnou součástí zdravé výživy.

Jablka obsahují 3 až 16 % cukrů na 100 g čerstvé hmoty. Z tohoto důvodu lze hovořit o jablku jako o ideálním zdroji energie.

Cena: 22 Kč

Více informací na www.ovocnak.cz

100% ovocná šťáva Jablko-Jahoda

Mošt se skládá z 80 % jablečné a 20 % jahodové šťávy. Jahody jsou zdrojem řady důležitých vitaminů. V největší koncentraci v nich nalezneme vitamin C, který je mocným antioxidantem. Obsah vitaminu C je v jahodách srovnatelný s citrusovými plody.

Dále obsahují kyselinu listovou a betakaroten, základní kámen pro syntézu vitaminu A, dalšího antioxidantu. V menší míře se v jahodách nacházejí i některé vitaminy skupiny B a vitamin E.

Jahody jsou také bohaté na kyselinu listovou a draslík, navíc žádné tuzemské ovoce není tak bohaté na mangan.

Cena: 22 Kč

Více informací na www.ovocnak.cz

100% ovocná šťáva Jablko-Višeň

Do jednoho 200ml balení tohoto moštu je zastudena vylisováno 320g čerstvého ovoce. Je použita šetrná pasterace a jako v předchozích dvou případech nejsou přidány žádné další látky.

Višně obsahují velké množství jódu, dále mají 80 % vody, vitamin C, E a B, karoten, železo, hořčík, zinek, třísloviny.

Čím je plod višně tmavší, tím vyšší obsah cenných minerálů má. Jde hlavně o draslík, vápník, hořčík a fosfor a o stopové prvky jako železo, zinek a měď. Cenné jsou i ovocné kyseliny, které jsou obsaženy více ve višních než v třešních.

Cena: 22 Kč

Více informací na www.ovocnak.cz

S ohledem na přírodu i potřeby dětí

Ovocné šťávy od Ovocňáku jsou unikátní také svým balením. Konečně náhražka neekologických a neskladných PET lahví: praktické 200ml balení Ovocňáku nazývané doypack má jednoduchý uzávěr a tělo z kombinované, plně recyklovatelné fólie, která až 3x zmenšuje množství použitého plastu oproti běžné PET lahvi. Obal po použití jednoduše srolujete do ruličky, aby zabral co nejméně místa, a pak vyhodíte do kontejneru na plast. Tak odpadá starost, kam s s prázdnou PET lahví v přírodě nebo v autě.

Obal je navíc doplněný o velké bezpečnostní víčko, které je vhodné i pro nejmenší děti, protože nehrozí jeho spolknutí, a pokud přece, díky otvorům nefunguje jako zátka ale dítě může skrz otvory stále dýchat.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
15:24

Full body trénink

Full body trénink
13:40

Štíhlá a pevná stehna

Štíhlá a pevná stehna
14:03

Hardcore cvičení na bříško

Hardcore cvičení na bříško

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

94 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:25
41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat