TESTOVÁNÍ: 100% ovocné šťávy Ovocňák

07.05.2018 | Testování

S českou značkou Ovocňák, která je synonymem kvalitních 100% ovocných pyré a moštů, se v našem testování nesetkáváme poprvé. Tentokrát budou moci naše testerky a jejich děti ochutnat v rámci testování 100% ovocné šťávy Jablko, Jablko-Jahoda a Jablko-Višeň. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 127 testerek

Doporučeno: 124x


Ovocné šťávy jsou vyrobeny z toho nejkvalitnějšího ovoce a neobsahují přidaný cukr ani chemické konzervanty či aromata. Přesvědčte se o tom společně se svými dětmi!

Tři chutě plné vitaminů

A které výrobky budou naše testerky a jejich ratolesti testovat?

100% ovocná šťáva Jablko

100% šťáva z ovoce, která je vyrobena z pečlivě vybraných plodů. Mošt je lisovaný za studena, aby se zachovalo co nejvíce z přírody. Je použita šetrná pasterace a nejsou přidány žádné další látky.

Látky, které najdete v jablku, jsou velmi různorodé a především cenné. Jablka obsahují vodu, vitaminy, minerální látky, stopové prvky a bioaktivní substance, které jsou nepostradatelnou součástí zdravé výživy.

Jablka obsahují 3 až 16 % cukrů na 100 g čerstvé hmoty. Z tohoto důvodu lze hovořit o jablku jako o ideálním zdroji energie.

Cena: 22 Kč

Více informací na www.ovocnak.cz

100% ovocná šťáva Jablko-Jahoda

Mošt se skládá z 80 % jablečné a 20 % jahodové šťávy. Jahody jsou zdrojem řady důležitých vitaminů. V největší koncentraci v nich nalezneme vitamin C, který je mocným antioxidantem. Obsah vitaminu C je v jahodách srovnatelný s citrusovými plody.

Dále obsahují kyselinu listovou a betakaroten, základní kámen pro syntézu vitaminu A, dalšího antioxidantu. V menší míře se v jahodách nacházejí i některé vitaminy skupiny B a vitamin E.

Jahody jsou také bohaté na kyselinu listovou a draslík, navíc žádné tuzemské ovoce není tak bohaté na mangan.

Cena: 22 Kč

Více informací na www.ovocnak.cz

100% ovocná šťáva Jablko-Višeň

Do jednoho 200ml balení tohoto moštu je zastudena vylisováno 320g čerstvého ovoce. Je použita šetrná pasterace a jako v předchozích dvou případech nejsou přidány žádné další látky.

Višně obsahují velké množství jódu, dále mají 80 % vody, vitamin C, E a B, karoten, železo, hořčík, zinek, třísloviny.

Čím je plod višně tmavší, tím vyšší obsah cenných minerálů má. Jde hlavně o draslík, vápník, hořčík a fosfor a o stopové prvky jako železo, zinek a měď. Cenné jsou i ovocné kyseliny, které jsou obsaženy více ve višních než v třešních.

Cena: 22 Kč

Více informací na www.ovocnak.cz

S ohledem na přírodu i potřeby dětí

Ovocné šťávy od Ovocňáku jsou unikátní také svým balením. Konečně náhražka neekologických a neskladných PET lahví: praktické 200ml balení Ovocňáku nazývané doypack má jednoduchý uzávěr a tělo z kombinované, plně recyklovatelné fólie, která až 3x zmenšuje množství použitého plastu oproti běžné PET lahvi. Obal po použití jednoduše srolujete do ruličky, aby zabral co nejméně místa, a pak vyhodíte do kontejneru na plast. Tak odpadá starost, kam s s prázdnou PET lahví v přírodě nebo v autě.

Obal je navíc doplněný o velké bezpečnostní víčko, které je vhodné i pro nejmenší děti, protože nehrozí jeho spolknutí, a pokud přece, díky otvorům nefunguje jako zátka ale dítě může skrz otvory stále dýchat.

vybraná testerka | 01.07.2018

Šťávy jsou opravdu velmi chutné - je cítit ovoce a ne žádné umělé příchutě, dochucovadla a ani to není nijak přeslazené. Určitě oceňuji, že na obalu nejsou žádné dětské postavičky, takže ani dospělý se za takovou svačinku nemusí stydět :)

Klidně by mohly být i větší balení pro dospěláky :)

vybraná testerka | 12.06.2018

Tyto ovocné šťávy jsou velice chutné. Všechny tři příchutě nám chutnali. Líbí se nám, že se vejdou svou velikostí do každé školní tašky, kabelky či batohu. Takže si je můžete vzít sebou do školy, na procházku, na výlet. Kladně také hodnotíme uzávěr, přeci jen některé děti nevypijí celé pitíčko najednou a pak nastává problém, co s pitíčkem které se vám může vylít. Určitě tento výrobek doporučujeme.

vybraná testerka | 11.06.2018

Testovala jsem Ovocnák se svým 5letým synkem. A výsledek byl super. Pitíčka jsou velmi dobrá, mají krásný obal a super zavírání. A hlavně jsou bez konervantů a 100% přírodní. Určitě nám nebude chybět při jakýmkoli výletu.

vybraná testerka | 09.06.2018

Testovala jsem se dvema dcerama. U starsi (4 roky), mely uspech vsechny varianty, moc ji piticka chutnala. Mladsi (1 rok) kupodivu uprednostnila k piti vodu. Skvele piti oproti jinym, bezne dostupnejsim v obchodech. Toto by mi nevadilo, kdyby si ho deti vybiraly samy v obchode

Skoda, ze neni dostupne v rade supermarketu nebo na mistech, kam jezdi na vylety rodiny s detmi. Piti by bylo asi praktictejsi v krabickovem obalu s brckem kvuli moznemu vyliti.

vybraná testerka | 09.06.2018

DĚKUJEME ZA MOŽNOST TESTOVÁNÍ PITÍČEK.VÝROBKY OD OVOCŇÁKA KUPUJEME PRAVIDELNĚ A JSME S NIMI SPOKOJENI.I KDYZ V NICH NENÍ CUKR JSOU SLADKÉ OD PŘÍRODY.dĚTEM MOC VHUTNAJÍ A JÁ JSEM RÁDA,ŽE MÁME RYCHLOU ZDRAVOU SVAČINKU A PITÍ.OVOCŇÁKA OPRAVDU DOPORUČUJEME.

ŠPATNĚ SE SCHÁNÍ,MUSÍM MÍT VYTIPOVANÁ MÍSTA KDE SE DÁ KOUPIT.

vybraná testerka | 08.06.2018

Výborně chutná a super balení. Chuná nejen dětem ale řekla bych všem ;o) Balení je vhodné na procházky,výlety,jako svačinka super. V tom teplém počasí šup do chladu a příjemné zchlazení do ruky máme hned ;o)

Brala bych více variant a také bych uvítala membránu proti vylití

vybraná testerka | 08.06.2018

Všechny tři příchutě byly výborné, nejvíce mi chutnala Jablko-jahoda. Jablko chutnalo jako mošt, plná svěží chuť, jablko-višeň bylo nakyslejší, velmi osvěžující. Fantastické je balení, skladné, lehké, dobře se otevírá a dobře se z něj pije. Výborné je, že se obal dá srolovat a zabere minimum místa, než najdete koš na plasty. Výborný výrobek nejen pro děti.

Za sebe bych přidala 50 ml, mohlo by být o trošku větší balení, i když pro malé děti je asi 2 dcl dostačující.

vybraná testerka | 08.06.2018

Ovocňák nás mile překvapil. Testovala jsem ho společně s tříletou dcerkou. Největší úspěch měla příchuť jahoda-jablko, dcerka si s ním velmi rychle poradila :-) Líbí se mi praktické balení, nemusím tahat PET láhev, je to velmi skladné, pohodlné. Ostatní příchutě nám také moc chutnaly. Největší plusy v tomto nápoji vidím v nepřidaném cukru, složení bez chemických konzervantů, aromat. Určitě budeme ovocňáky kupovat i dále, jsou super!

Mohl by být klidně i větší, v létě je potřeba dostatečně pít, musíme tedy sebou nosit více balení- kusů.

vybraná testerka | 07.06.2018

Testovala jsem společně s dcerou ovocnou šťávu v příchuti Jablko, Jablko-Višeň a Jablko-Jahoda. Nejvíce mě osobně chutnala příchuť Jablko-Jahoda. Kombinace s višní byla také zajímavá. Dceři chutnaly zřejmě všechny :-) Ovocné šťávy hodnotím jako občasné příjemné zpestření pitného režimu. Určitě to nenahradí svačinu. Balení je vhodné i do menší tašky a nehrozí rozlití.

Pro mě by bylo příjemnější balení s brčkem, ale to na kvalitu produktu vliv nemá.

vybraná testerka | 07.06.2018

Testovala jsem společně s 13 měsíční dcerkou.Ovocňák je výborný a slaďoučký.Příchuť jablko-jahoda je jasná topka.Velké plus je recyklovatelný obal a složení-100 % ovoce a žádné konzervanty apod..Rozhodně budu kupovat.

Žádný

vybraná testerka | 06.06.2018

100 % ovocné šťávy bez přídavku cukrů dětem chutnaly, nejvíce příchutě jablko a jablko s jahodou, jablko a višeň trochu méně. Mám dvě děti, tak jsem jim to rozdělila a naředila vodou. Dokážu si představit, nechat zmrazit na kostky a přidávat do vody na osvěžení. Oceňuji, že ovoce je od místních dodavatelů a sadů výrobce. Super je i balení na cestu.

Balení na cesty je super, ale vím, že vyrábí i nějaké druhy v balení s membránou proti vylití. Z toho důvodu by bylo vhodnější vyrábět pro děti všechny tyto pitíčka.

vybraná testerka | 06.06.2018

Ovocné šťávy v praktickém balení mému rok a půl starému synovi chutnaly; každý den ochutnal jinou příchuť - z ochutnávkového balíčku u nás zvítězilo jablko-jahoda, protože tato kombinace byla o něco sladší než samotné jablko. Naopak jablko-višeň malého nenadchlo.

Vyšší cena a také bych uvítala pojistku proti nechtěnému vylití :)

vybraná testerka | 06.06.2018

praktické balení na cesty,100% šťáva (občas jsme zředily i vodou),bez čehokoliv navíc,co víc si přát,velikost balení i uzávěr na jedničku,na kratší procházky tak nemusíme tahat lahvičku,která je neskladná.

žádné jsem nenašla

vybraná testerka | 05.06.2018

Tento výrobek bych doporučila. Dcerce měla poprvé a moc ji chutnal ale šťávička se mi zdála více sladká, tak jsem ji lehce naředila vodou. Jelikož je dceři teprve málo přes rok, tak jsem ji pitíčko musela přelit do její flašky. Obal je měkký a vše by se rozlilo. Ale jinak jako cestovní balení až bude větší bude super.

Negativní vlastnost jsem žádnou nenašla. Byla jsem velice mile překvapena chutí, nápoj krásně voní, samotné mi chutnal.

vybraná testerka | 05.06.2018

Zaujal nas svou vybornou chuťi, hlavne po vychlazeni. Velke plus davam prirodnimu slazeni a praktickemu baleni na cesty. Take chvalim velikost uzaveru, ktery prcek jen tak nespolkne. Z hlediska estetiky ma krasny obal.

Chybi mi pojistka proti vyteceni - membrana.. Pro nas ma pomerne malý obsah, uvitala bych větší baleni. Vice prichuti, klidne i exotictejsi a lepsi dostupnost.

vybraná testerka | 05.06.2018

Ovocňák jsme měli možnost vyzkoušet poprvé. Synovi chutnaly všechny tři příchutě a také jsem musela ochutnávat i já, tak musím přiznat, že jsou skvělé. Nejsou přeslazené, mají praktický uzávěr, takže jsou skvělé na výlety. Velmi mile mě překvapila tato značka, určitě budeme kupovat.

asi jen ta cena

vybraná testerka | 04.06.2018

Jako vždy ovocňák nezklamal. Musím hlavně pochválit jablko+višeň . To se jim opravdu povedlo - Nevím zda má cenu vyzdvihat i složení které je na jedničku. Výhody: - praktičnost - složení - velikost

Jedniné mínus u 200ml balení je , že nemá ochranou membránu jako balení 250 ml :)

vybraná testerka | 04.06.2018

Našemu Pavlíkovi Ovocňák moc chutnal, všechny druhy jsou dobré,. Ovocňák jsme dali zchladit do ledničky a venku pak více vydržel. Líbí se mi na něm, že je přírodní, má hezký uzávěr a obal po vypití se dobře ruluje a likviduje. Pavlíkovi tak chutnal, že jsme šli koupit další. Všem rád doporučuji, je opravdu dobrý a svěží.

- mohlo by být více druhů - uvítáme i větší balení

vybraná testerka | 04.06.2018

Ovocňák jsme měli poprvé a musím uznat, že všechny 3 druhy naší Elince chutnaly, nejvíc Jablko/višeň a Jablko/jahoda, samotné Jablko jsem dopila já. Na cesty je to opravdu výborné v létě lahodné pitíčko. Moc se mi líbí praktický obal, po vypití se sroluje a vyhodí. Už jsme nakoupili v kauflandě další várku a chladí se. Komu obal nevyhovuje není problém šťávu přelít do dětské láhve. Celkově Ovocňák vřele doporučuji!!!

- klidně i větší množství 250ml - může být více příchutí (borůvka, ananas, mango, hrozen, meloun...) - rozšířit prodej do dalších obchodních řetězcích

vybraná testerka | 04.06.2018

Na cesty kupuju malýmu obdobně balené svačinky. Ale musím říct, že určitě nejsou takto chutné. Hlavně oceňuji 200 ml balení, protože máme žroutíka a ty 100 ml pitíčka mu sou málo. Nejvíce ho nadchla příchuť jablko-višeň a nejméně pouze jablko. Já jsem také ochutnala a musím říct, že opravdu super! Po ochutnání jsem zabrousila na internet a poohlédla se, kde v blízkosti bydliště je možné Ovocňáka koupit a v týdnu až pojedeme do města, tak máme jasný cíl! Ochutnat další příchutě a určitě udělat Ovocňákovi místo v naší spižírně a brát ho s námi na cesty. Nadchlo mě také velké balení (10l), které by bylo určitě vhodné jako dárek či na v letních dnech jako občerstvení, které je po ruce.

Menší dostupnost. Vyšší cena.

vybraná testerka | 04.06.2018

Musim uznat ze za me a za maleho super! vynikajicí chut i mnozství je tak akorad. Vypitou lahev vyhodite a mate zase misto v batuzku. Musim rici ze ani po uzavreni nevytekl. všechny tri prichute byly super. A hned jsme bezely koupit dalsi.. :) Maly si je moc oblibyl.

Jedine co bych vytkla je to ze tam neni membrana ze po otoceni muze lahvicka vyteci. Po pridání membrany do hrdla by to bylo super.

vybraná testerka | 04.06.2018

Nejvíc u nás šlo na dračku višeň-jablko, ostatnmí příchuťě bohužel malou nezaujaly. Ochutnala jsem i já a musím říct, že mě chutnal více jablkový. Oceňuji, že je zde přírodní curk, není přeslazený, má praktický uzávěr, vzali jsme je sebou na výlet.

bohužel cena, malou nezaujaly příchuťě, pouze jablko-višeň.

vybraná testerka | 03.06.2018

Synovi chutnalo čisté jablko a jablko-jahoda, synovi budou 3 roky, tak dokáže celkem bez zábran říci, která příchuť je ta nej. A bylo to opravdu jablko, asi že je nejznámější pro něj. Myslím, že ovocňáka, ale začneme zařazovat mezi pitný režim. Děkujeme paráda

Jediné malé minus příchuť jablko-višeň byla trochu trpká.

vybraná testerka | 03.06.2018

Praktické balení, vynikající chuť, osvěžující na léto. Vhodné i pro malé děti. Pro nás byla nejlepší příchuť jahoda-jablko. Super je, že tyto ovocné šťávy nejsou tak přeslazené jako jiné značky. Doporučuji.

Příchuť jablko-višeň mohla být výraznější - přišlo nám jakoby hodně zředěné s vodou. Čekali jsme více višňové.

vybraná testerka | 01.06.2018

Ovocňák nám zachutnal. Oceňuji, že výrobce uměle nedoslazuje a nadchlo mě balení v sáčku, který je recyklovatelný. Musím ale přiznat, že na mě je až příliš sladký, což mě i překvapilo, když výrobce nedoslazuje a byla to opravdu šťávička s výraznou sladkostí.

vybraná testerka | 01.06.2018

Ovocňák je u nás hodně oblíbený. Když jsem doma rozdělala balíček a ukazovala synovi co přišlo, tak hned prosil, že by si dal. Nejdříve jsem je dala do lednice vychladit. V takovém teple byli vychlazený nejlepší. Syn se skvěle osvěžil a hrozně mu chutnali. Nejvíce oceňují, že jsem nemusela brát lahev sebou a stačil ovocňák. Opravdu velmi skladné a velmi chutné. Žádné přidané cukry atd. Takže za mě opravdu ano.

vybraná testerka | 01.06.2018

praktické balení, je skvělé do kabelky, odpadá nošení lahví a jejich čištění, je tak akorát množství na napití a chuť je opravdu dobrá, osvěžující, my jsme ohromně spokojení. Mě nejvíc chutná příchuť s višní, Vojta si pochvaluje jablko,ale všechny jsou opravdu vynikající. Mohu jen doporučit

vybraná testerka | 01.06.2018

U nás testovala celá rodina i tatínek. Všechny příchutě byly dobré, ale největší úspěch mělo jablíčko s jahodou. Velice praktické balení na cesty. Určitě doporučuji jak pro větší děti, tak pro menší. U nás zkoušela i 9 měsíční dcera. Určitě budeme kupovat.

nic

vybraná testerka | 01.06.2018

Tak za mě a za dceru můžu vřele doporučit.Jsou velice praktické.Muzu si je vzít do kočárku a nepotřebuju tahat velké lahve.Nejvic mě chutnalo jablko a jablko-jahoda.Nejde cítit žádná umělá chuť.Je to jak když si děláme doma mošt z jablek.

Nenajdu je u nás v obchodě a trošku jsou dražší

vybraná testerka | 31.05.2018

Se synem jsme ochutnali výborné šťávy. Myslím si, že nejlepší ohodnocení od syna je to, že dnes běžel do obchodu pro pití a hned sáhl po Ovocňákovi :) má příjemnou chuť, osvěží v těchto perných dnech a navíc nemám strach, že se syn polije.

vybraná testerka | 31.05.2018

Ovocné šťávy od Ovocňáku jsme hned vyzkoušeli. Je to vynikající dětské občerstvení. Skvělé balení, které je akorát do dětských ručiček. I nám dospělákům se dobře drží. Chuť je přírodní a moc dobrá. Měla jsem dobrý pocit, když jsem dala dětem. Vychutnaly si ho.

vybraná testerka | 31.05.2018

Skvělý výrobek pro děti i dospělé na výlety s krásným a lákavým obalem, který v regálech zaujme na první pohled. Skvělá chuť ovoce a různé příchutě ze kterých lze vybírat. Při cestování nezabere v batohu skoro žádné místo a vnoučátkám moc chutnal. Hned chtěli další a další, takže se nám v horkých dnech moc pěkně dodržoval pitný režim. Rozhodně doporučuji.

Nemají bohužel ve všech obchodech.

vybraná testerka | 30.05.2018

Určitě doporučuji - výborná chuť, určitě si Ovocňáka ještě koupím a skvělé je taky malé balení, které se vleze do tašky a nezabere moc místa, takže ideál :) Na výběr je více chutí, takže si určitě každý příjde na své

vybraná testerka | 30.05.2018

Šťávy Ovocňák mne nadchly hned z několika důvodů. V první řadě jejich obal, který je velice skladný, takže se hodí na cesty, dobře se vejde i do kabelky. Díky tomu je jednodušší dodržovat pitný režim, aniž byste se vláčeli s těžkými PET lahvemi. Dále je toto balení opravdu velmi praktické pro děti. V druhé řadě je pro mne veliké plus, že jsou šťávy bez přidaného cukru a umělých přísad. A naposledy to nejlepší...všechny mají výbornou, osvěžující chuť. Vřele tedy doporučuji.

Neshledala jsem žádné zápory

vybraná testerka | 30.05.2018

Moc děkujeme za možnost ochutnat ovocné šťávy Ovocňák - chutnaly všem. Nejlepší ohlas měla příchuť jablko. Emičce se velmi dobře pily a moc oceňuji skladný obal a minimum odpadu. Také je výborné, že jsou šťávy vyrobené jen z ovoce bez přídavku cukru, vzhledem k tomu, že velmi dbám na zdravou výživu, toto je obrovská přednost. Díky šťávám tak dostaneme jen čisté vitamíny. Ovocňák 100% ovocné šťávy budu dále kupovat a budou nám praktickou zdravou svačinkou nejen na výlety.

vybraná testerka | 30.05.2018

Praktické balení na výlety a procházky.V tašce nebo batohu nezabere skoro žádné místo.Zatím jsme zkusili "jablko+višeň" a chuť není kyselá jak psal někdo výše,ba naopak.Chuť je vyvážená a je cítit po jablkách i višních.Bohužel u nás v Coopu jsem ji nenašla a tak se musím porozhlídnout v některém supermarketu.Ocenila bych větší balení.Děkuji za možnost testování.

vybraná testerka | 29.05.2018

praktické balení hodně cucevy pro děti, ale co víc chuť je skvělá složení taky báječný dětem nejvíc chutnalo jablíčko s jahudkou. Určitě se mrknu v obchodech, kde by se dalo sehnat, jinak velké balení určitě cenově vyjde líp

Možná cena je vyšší

vybraná testerka | 29.05.2018

Snadno oteviterné a praktická pet láhev štáva s100% ovoce zvěší chuť napoje přijetelná cena oprvdu je cítit že je to štava as 100% ovoce společně dělo budou nadšené.dopre nepřiklad do školy na víly do přišly nano necestu do auta

22.11.2022

Chutné bez přidaných cukrů.

Ocenila bych více variant

20.11.2022

Šťávy velice chutnají dětem i mně strasně výborné.

28.10.2022

Výborné šťávy, kupuji pro mladšího brášku a sama si dám taky.

27.10.2022

Báječná ovocná svačinka pro děti, v praktickém balení na cesty

27.08.2022

Dávají nám to jako svačinu ve škole :) nevadí mi to

23.08.2022

skvělý pochoutka pro děti zdravé a osvěžující nápoj pro celou rodinu

22.08.2022

Moc mi to chutnalo. Skvělé jako svačinka. Hodí se na cesty.

25.02.2021

Šťávy jsou chuťově velice dobré, osvěžující a lahodné, hlavně mají 100% obsah ovocné složky. Kvalita je v chuti opravdu znát.

25.02.2021

vypadá i chutná skvěle , bezva balení do kabelky

uvítala bych i ve větším balení

13.12.2020

Za mne super ještě ho ředim vodou. Malej ho dostáva jednou za čas

Chybí membrána aby se nevylevalo

12.08.2020

Výborná chuť, skvělé jsou i vychlazené, děti mají rádi také ovocné pyré a tyčinky.

08.08.2020

Výborná šťáva, plná ovocné chuti. Není preslazená.

04.09.2019

Od teto znacky kupujeme nejvice ovocne tycinky. Holky je miluji a tahaji sebou vsude na vylety. Kapsicky jsme mely take nekolikrat a chutove byly fajn. Ocenuji, ze je to opravdu ovoce a ne hromada dalsich nepotrebnych prisad

17.04.2019

Tyto ovocné štávy jsou velmi chutově vyvážené, neobsahují žádné konzervanty a dochucovadla a nejsou dále ještě doslazovány.Určitě je ocení rodiče s dětmi na výletě .Navíc když není po ruce koš, tak se dá obal srolovat a zabere minimum místa.

nic

11.02.2019

Ovocňák,mě zaujal hlavně jako český výrobek,málo takových výrobků-čistých,bez zbytečně přidaných látek,cukrů.Mám dvě ještě malé dcery.U starší 3 roky,je problém ráno před školkou snídaně,proto ráda šáhnu po kapsičkách,tyto jsou praktické, jen je vycucne a není problém,že něco musí sníst ,kapičky si dá ráda.Druhá dcera má rok a kapsičky si také sama ráda sní,u ní je totiž zase problém s krmením,sama ještě nejí a lžičkou mi toho moc nesní,takhle mi sní celé balení a je po problému,takže super :)

žádné

27.01.2019

100% ovocné šťávy Ovocňák zachutnali nejen dětem. Bereme je s sebou na výlety. V létě je balíme mražené k vodě. Dobrý způsob jak do sebe dostat přírodní cukry a netahat s sebou hromady ovoce, které se v létě při vysokých teplotách rychleji kazí. Příchuť jablko - jahoda nám zachutnala nejvíce. Veliké plus je, že jsou šťávy bez přidaných cukrů.

19.01.2019

Pitíčko, které udělalo radost mamince i malé cácorce. Naše dcerka tohle pití přímo miluje. Moc jí chutná skoro všechno, co Ovocňák vyrábí. A já jsem ráda, že má vitamíny a ještě je to v praktickém balení.

12.01.2019

Milujeme ovocnaky! U nás nosí mikuláš, Ježíšek i k narozeninám a k svátkům vždy. Něco přihodím. Malá se po nich kůže utlouct. A vlastně i já🙈 super na cesty nebo procházky. Vždy hodím jen to. Batuzku/kabelky a můžeme jít. Obal pak zrecyklujeme 🤩

11.01.2019

Super! Vřele doporučuji všem, kteří mají podobné ovocné kapsičky rádi. Super svačinka pro děti i dospělé a také oceňuji, že je 100%. Za mě Jablko a Jahoda. Jsou výborné. Ani moc kyselé, ani moc sladké.

10.01.2019

Vynikající :-) přírodní výborne produkty. To co prodávají jiné značky v obchodě je katastrofa, hlavně že to je v akci za pár korun. Přitom Ovocnak vychází cenově velmi dobře a kvalita nejlepší. Kupujeme po krabicích už skoro čtyři roky.

27.11.2018

Nejlepší kapsičky, výborné složení kde nejsou žádné nesmysly typu barviva a podobně ale opravdu ovoce a vitamíny. Skvělá rychlá svačina nejen pro dítě ale i pro dospělého. Nejvíce mně těší materiál Ovocňáku, kdy je obal vyroben z recyklovatelné folie.

31.10.2018

Koupeno na zkoušku - pila jsem já i můj syn. Osobně musím vyzvednout chuť, která je opravdu hodně intenzivní. Opravdu 100%ní ovoce. Dále se mi zamlouvá balení - vhodné na cesty. Můžete si vybrat z několika variant - ať po menších velikostí či úplně velké na doma. Je to mošt, který opravdu stojí za to to ochutnat.

Za negativní vlastnost (ikdyž vzhledem k tomu, že nemá v sobě žádné konzervanty je to normální), je spotřeba - po otevření to musíte spotřebovat do 24 hodin.

08.10.2018

Ovocňáka doporučuji. Synovi chutná a neni se čemu divit, je opravdu dobrý. Krásně padne do ruky, nemá problém s tím, vytáhnout všechno aby ani kapka nepřišla nazmar. Nosím do nemocnice své těhotné kamarádce pro doplnění vitamínů

26.09.2018

Ač jsem zastáncem převážně čisté vody, občas svému 2,5 roku starému synovi nějakou dobrotu dopřeji. U nás vyhrává Ovocňák na plné čáře. 100% ovocná šťáva bez konzervantů se hodí do batůžku na delší výlet pro doplnění tekutin i energie. Balení je praktické i design se mi moc líbí. Velice jsme si oblíbili i jejich ovocné pyré :-)

22.09.2018

100% ovocné šťávy Ovocňák milujeme celá rodina. Jak malí tak dospělí. Líbí se mi, že množství je tak akorát na napití a chuť je opravdu dobrá a osvěžující. Skvělé balení, které je akorát do dětských ručiček. Určitě doporučuji ochutnat.

15.09.2018

Z těchto ovocných šťáv máme doma vyzkoušené Jablko-Jahoda a Jablko-Višeň a mohu konstatovat, že jsou velmi dobré a nejsou jen pro děti, ale jsou chutné i pro dospělé, jelikož z nich je skutečně cítit ovoce a ne nějaká uměla příchuť, jak to je u produktů jiných značek. Co je pro mě velké plus je, že tyto ovocné šťávy neobsahují přidaný cukr ani chemické konzervanty či aromata.

04.08.2018

Ovocňáka jsem testovala spolu s mojí malou sestřičkou, konkrétně příchutě jablko a jablko & jahoda. Už v obchodě mě zaujal ten nápad dát do "kapsiček" i něco jiného než pyré. A když jsme ochutnaly... Je to naprosto báječné! Plná chuť ovoce, žádné konzervanty ani barviva a hlavně velké množství vitamínů. S džusy se nedá vůbec srovnávat. Balení je navíc velké tak akorát. Jednoznačně doporučujeme, a to obě zmíněné příchutě.

04.08.2018

Ovocnou šťávu jsme zakoupila pro dcerku a je to paráda. Moc dobrá chuť, balení akorát do ruky, nechá se opětovně uzavřít. Výhoda, když se nevypije ihned. Také je skladné a vejde se do každé tašky. Neobsahuje žádné náhražky a konzervanty. Za naši rodinu mohu doporučit.

03.08.2018

Skvělé produkty, pravidelně je kupuji a konzumuji já i můj 4-letý syn. Oceňuji složení bez přídavků cukrů a skvělou chuť. Ideální svačinka, nejen na výlety, ale i na doma, vejde se i do dětského batůžku, takže dávám i na výlety do školky.

27.07.2018

Ovocnaky velice casto kupuji svym detem. Mam u nich jistotu, ze jsou 100% ovocna stava a deti se tak zbytecne nenalevaji chemikaliemi. Detem moc chutnaji, protoze jsou prijemne sladke a maji chut opravdoveho ovoce. Baleni je jako delane pro vylety a cestovani.

24.07.2018

S Ovocňákem jsme maximálně spokojeni, nejen roční dcera, ale i já s partnerem. jsou totiž výborné a to všechny. Vyzkoušeli jsme jich spousty a každý chutná skvěle. Provedení je pěkně barevné a zároveň dobře použitelné i na výletech.

14.07.2018

Jako někdo kdo pravidelně cvičí a řeší zdravou stravu, tak jsem Ovocnák ráda vyzkoušela. Chuť mě mile překvapila, stejně jako konzistence. Výrobek je spíše vhodný pro maminky s dětmi, věřím že ty ocení že je výroběk 100% šťáva, nicméně pokud potřebuji rychlou energii, je tohle skvělá varianta

Je škoda, že především létě není výrobek k zakoupení v lednicích a má pro mě nepříjemnou teplotu, ale to je spíše velice subjektivní.

12.07.2018

Kapsicky Ovocňák mame radi. Jsou plné ovoce, na výběr v mnoha prichutích a je to rychlá a praktická svačinka pro děti na cesty i doma. Děcka je maji rádi. Ocenila bych větší dostupnost i v supermarketech a menších obchodech.

11.07.2018

Výborná, chutná svačinka a to nejen pro děti. Super na výlety nebo když prostě člověk mezi hlavními jídly nestíhá si udělat čas na svačinu. Balení mi vyhovuje a 100 % ovocné složení má za mě palec nahoru!

10.07.2018

kupuji pro děti 100% ovocnou šťávu Jablko-Višeň, protože ji považujeme za nejchutnější. kapsička je lehce skladná a nejvíc ji užijeme na výletech. složení výrobku je přírodní, ovoce šetrně pasterované. doporučuji

09.07.2018

Ovocné štávy Ovocňák jsou velice kvalitní pitíčka. Máme vyzkoušeno jablko- jahoda a jablko - višen. Chut je osvěžující a hlavní výhoda je , že se dá uzávěr zašroubovat a uschovat na později. Jsou bez cukru a konzarvantů. Kupujeme často.

08.07.2018

Tato kapsicka je vyjimecna v tom,ze je 100 procentne prirodni,ceska a jedno baleni diteti vystaci a nedozaduje se dalsi,coz je pro me dulezite. Je to velkem 200 gramu,takze vetsinou jeste zbyde. Tato prichut moc chutnala,jako ostatne vsechny varianty teto znacky. Urcite ho budu kupovat! Cena je ok.

Jen snad,ze vyrobek s neda koupit uplne vsude. V klasickem supermarketu jsem ho nevidela. Mame ho jen v pekarne a zdrave vyzive.

04.07.2018

Mám dvě děti a kdo než právě MY rodiče by jsme měli koukat právě na kvalitu potravin, které baští naše dětičky. Zkusili jsme snad všechny možné druhy i výrobce přesnídávek. A buď chyběla kvalita nebo chuť daného výrobku. Ovšem právě takhle nás a hlavně děti uspokojila nejvíc. Vřele doporučuji a dětem i dospělým DOBROU CHUŤ.

01.07.2018

Ovocňák - kvalitní 100% ovocné pyré a mošty, vyráběné pouze z ovoce bez konzervantů a dalších látek, plné vitamínů, si děti velmi oblíbily. Praktické je také baleni, můžeme ho vzít sebou na pískoviště nebo na výlet. doporučuji.

21.06.2018

100% ovocné šťávy Ovocňák kupujeme velmi často, máme je celá rodina moc rádi, obzvláště dětičky :) kupujeme od Ovocnaka i presnidavky, pyre, stavy a mosty jsou top, nemaji kal, jsou prirozene nasladle

19.06.2018
Doporučení: 100

Ovocné šťávy Ovocňák je ideální svačinka na cesty, protože je skladný, lehký, odolný, má velké množství kombinací chutí, neobsahuje sladidla, konzervanty, barviva a hlavně zasytí a zažene žízeň. Za mě určitě doporučuji

19.06.2018

Ovocnou šťávu Ovocňák přivezla má kamarádka dětem, když jsme jely na výlet a všem nám to chutnalo, dokonce i kombinace s višní. Nejmladšímu členovi výpravy jsem to naředila trochu vodou do lahvičky a díky skvělému uzávěru jsem to dala do batohu a pohoda.

Špatně sehnatelné :-( chodíme nejčastěji nakupovat do Lidlu nebo Penny a tam jsem to neobjevila. Snad ve větších supermarketech je to dostupnější.

17.06.2018

Ovocňák je podle mě opravdu kotel ovoce. A ovoce je zdravé a tak jsme ráda, že je tohle na našem trhu. \je hodně věcí podobných,a le tohle zatím u mě vyhrává. Má skvělou chut,ale není přeslazené, což taky mám ráda.

17.06.2018

Nejsem zastánce takových výrobků,ale nedávno jsme jeli do zoo,tak jsem koupila náhodně 3lete dcerce dvě balení a byla jsem mile překvapena, pití není preslazene,dcerce moc chutnalo. Cena by mohla být malinko nižší. Chuť výborná po.ovoci jak bylo zobrazeno na obalu. Pravidelně kupovat nebudu,ale příležitostně na výlety ráda.

10.06.2018

ovocnák velice chutný ,dobře voní, zkoušela jsem se synem kterému také velice chutnalo ,dobré osvěžení

10.06.2018

Děkuji všem testerkám za jejich hodnocení. Se synem mám problém už odmala s tím, že nechce moc pít. Zkoušela jsem mu dávat jak dětské čaje, čistou vodu, naředěný džus, ale bez většího úspěchu. Na doporučení zdejších maminek jsem mu zkusila koupit 100% šťávu ovocnák a světe div se, syn pije :-). Oceňuji praktické balení na cesty, 100% složení a také výběr chutí

09.06.2018

Ovocnák mě nadchnul mooooc ...koupil m ho muž když mi chyrurgicky odstrańovali dvě osmičky nemohla jsem skoro otevřít pusu ,ale díky ovocňákovi jsem se v pohodě napila...navíc je fakt výborný.....určitě doporučuji

Možná pro někoho cena ,ale je to 100% ovoce a to za to stojí ,prostě se platí za kvalitu...

08.06.2018

Uzasne ovocne a zdrave kapsicky.Jsou rychle a skvele nejen na prochazky.😊Malemu moc chutnaji a nosime je s sebou snad vsude.Slozeni vyhovuje a je to male nenarocne a vyborne baleni nejen pro male.😊😊😊

07.06.2018

Ovocnaky kupujeme nasim neterim a nemuzou se jich nabazit pokazde kdyz nakupujeme hned si vyzadaji do auta minimane dva kusy.Miluji nejvice jablecnou a jahodovou prizna se ze i ja si ji obsas koupym do prace jako svacinku

05.06.2018

Tyhle stavy od Ovocnaka nás příjemně překvapily. Synovi moc chutnaly a konečně přes den pořádně pil. Sli sme tedy ihned koupit další, aby doma malej měl zásoby. Opravdu doporučuji. Složení je kvalitní.

05.06.2018

Naše oblíbené kapsičky. Na výlety, do školy i na odpolední svačinku. Moc dobře chutnají, jsou praktické. Lehké a znovu uzavíratelné. Mají je ve všech obchodech za velmi slušnou cenu. Oceňujeme, že jsou na přírodní bázi.

04.06.2018

Největší klad jako maminka přidávám velkému balení, není to jako ty minikapsičky, které běžně kupujeme.Také chuť není tak sladká jako většina nápojů, i když naše děti pijí nejraději čistou vodu. Pokud dávám něco slazeného, tak hodně ředím. Pocitově je Ovocňák méně sladší než jsem zvyklá z jiných produktů, dětem chutnaly všechny příchutě. Také oceňuje ekologičtější balení

Žádné jsem nenašla

04.06.2018
Doporučení: 12

Moje holčička ovocnak miluje ,měla jsem to štěstí vyhrát rozstřel už poprvé a testovací produkt z.iznul skoro za dva dny😁 jsem ráda za to že e to že 100% ovoce a ochutnala jsem a můžu jen doporučit na svačinku

04.06.2018

100% ovocné šťávy Ovocňák...super nápad. Velmi chutná přírodní ovocná šťáva, vyrobená bez chemických "sajrajtů".Hodně se mi líbí perfektní balení ovocňáku...je dětem akorát do ruky a konečně se nemusíme tahat s plastovými lahvemi.

04.06.2018

Naše dcera je má velmi ráda. Nejvíce si oblíbila jablko - jahoda. Pro mne je velkou výhodou, že je mohu bez problémů vzít do kabelky a ani v autě nehrozí kalamita v podobě rozlitého přeslazeného pití. Určitě jsou mnohem lepší než velice přeslazené limonády...

03.06.2018

tento sladký výrobek ovocnák je opravdu skvělý a je plný ovoce. Ovoce mám hodně ráda, snažím se ho jíst denně. Jsem ráda, že je tento výrobek na trhu a tak si ho mohu dopřát častěji. Moc mi chutná jak samotný, tak i ředěný vodou

03.06.2018

Ovocnák velice zachutnal mému synovi.Bereme si ho na výlety nebo na hřiště. Je to takové pití i svačinka v jednom.Ocenuji,že neobsahuje žádné přidané cukry,které jsou dle mého názoru úplně zbytečné. Štávičky jsou i tak velmi sladké. Je to určitě kvalitní výrobek.

03.06.2018

Ovocňák je nejlepší šťáva - džusík který jsem ochutnala - mají i 100 % pyré a to je taky bezvadné. Příchutě mají taky pořád nové takže je neustále co ochutnávat. Děti je milují a tak vřele každému doporučuji.

Stále málo příchutí - nejde koupit všude.

03.06.2018

Čím déle domu kupuji tím více jsem s produktem spokojena.vyborna chuť,žádné zbytečne doslazovani,velké balení.v případě objednavky mam rychle dodání.jsem spokojená i s ostatními produkty od ovocnaku,ale kapsičky jsou za nás nej!

02.06.2018

ovocnak ma velice hezke baleni a jen obal laka potencionalni zakazniky ke koupi, avsak na chut mi prijde celkem kysela a nezajimava spise bych volila zajimavejsi prichute nez klasiku jablko jablko a jablko

02.06.2018

Naše oblíbená svačinka. V lednici máme vždy nějaké to balení v zásobě. Výběr z několika příchutí, praktické, znovuuzavíratelné balení, přírodní, zdravé složení bez zbytečného cukru a chemie, to vše z něj dělá pochoutku nejen pro děti, ale také dospělé.

01.06.2018

Vyborna, kvalitni chut ovoce. Kdyz si chci cucnout tak musim hned po rozdelani protoze dcerka to vypije na jeden zatah. Kdyz je studeny tak krasne osvezi. Zajimave prichute. Daji se sehnat bud s brckem nebo s vickem. Brcko je schovany uvnitr takze se neztrati a s vrskem ma membranu takze se nevylije. Obe varianty jsou dobre:-)

Trochu drazsi ale jednou za cas nevadi Malo mist kde jde koupit

31.05.2018

Mam dve deticky a tyto kapsicky jakekoli znacky jsou uzasne predevsim na necekany hlad a skvely pomocnikem.Malemu strasne chutnaji a jejich slozeni neji skodlive.😊Mihu jen a jen doporucit.Deticky je miluji nadevse.

Nic

31.05.2018

100% ovocné šťávy Ovocňák jsou u nás v rodině jasnou volbou! Chutnají malým i dospělým. Je to ideální svačinka do práce nebo na cesty. Její chuť je vyníkající a já je mám velmi ráda chlazené :) Opravdu osvěžující záležitost :)

30.05.2018

Ovocňáky jsou prostě skvělé. Super balení, takže jsou vhodné na cesty a při potřebě cukru, či v parných letních dnech jsou skvělé na osvěžení. Já používala při maturitě, kdy jsem nebyla schopna nic pozřít, ale potřebovala jsem do sebe dostat nějakou tu energii. Takže určitě super. :)

30.05.2018

100% ovocná šťáva Jablko-Višeň od Ovocnaku ej nase topka, milujeme jej cela rodina a hlavne 2 lety synek, mame radi i jine stavy od Ovocnaka, ciste ajblko je take skvele a nebo rakytnik nam to ej dobrota

27.05.2018

Za nás 100% doporučuji. Mam děti 2 a 6 roků, oba to milují. na cesty je to super skladná svačinka i pitíčko :) v zásobě mame doma ovocňaky neustále. Děti si je oblíbily a mě občas přijdou také k chuti

25.05.2018

vyrobky od firmy ovocnak jsem mel moznost ochutnat nekolikrat tyto ovocne stavy me vsak vubec nezaujaly, kysela chut a prichute taky nic moc radeji si koupim poradny dzus a cenove to taky vyjde lepe ..

24.05.2018

Ovocňák je super. Praktické uzavíratelné balení a velikost nejen na cestování. Nemá žádné konzervanty, je bez přídavku vody, sladidel, ochucovadel a jiné chemie. Zdravý ovocný nápoj má skvělou chuť. Cena je pro mě přijatelná :-)

24.05.2018

Ovocňáka máme u nás moc rádi. Praktické, sympatické balení umožňuje opětovné uzavření. Chuť je skvělá, máme rádi všechny druhy. Bez umělých barviv a konzervantů se hodí dětem na svačinku ven nebo do školy. Cena rozumná.

ENA

24.05.2018

Prakticke jako svacinka ci na vylety, nabizi se to jako vyuziti hlavne pro deti, nebo i do skoly, ale je to fajn i na cestovani, a prichute jsou taky chutove vyvazene, ruzne druhy ovoce. Baleni je sympaticke.

23.05.2018

Jedny z nejlepších džusů. Praktické balení a výborné příchutě, které mají konečně bezchemickou chuť. Synovec je naprosto miluje a já vím, že mu tuhle dobrotu můžu dopřát aniž bych jeho organismus zatěžovala chemii

23.05.2018

Ovocné šťávy Ovocňák jsou skvělé. Často je kupuji vnoučátkům mají je moc rády. Předností štávy je výborná chuť -, žádná chemie a přidaný cukr. Také je spousta příchutí u nás se kupuje hlavně jahůdka :-) Výborné na svačinku.

22.05.2018

Ovocné pyré i nápoj od Ovocňáku jsem začala nakupovat pro děti, když byly malé, jako zdravou svačinku. Nakupovat jsem nepřestala, i když mám doma předškoláka. Ovocňák mu dávám do školy jako svačinu a doma máme od stejné značky 5l box s čerstvým moštem k načepování pro celou rodinu.

žádné

22.05.2018

Ovocňák je úžasný výrobek ze 100%ovoce.Kupujeme ho stále,jako zdravou svačinku.Má velmi praktické balení.Jsou vyrobené bez chemické konzervace,a bez přidání cukru.Mají také různé příchutě.Unás vede jablko,jahoda.Tu máme nejraději.Tento výrobek doporučuji všem.

Žádné.

21.05.2018

Ovocnák je super svačinka vozíme sebou na cesty,syn má nejraději jablkovou příchut a já můžu jabko-jahoda,praktické balení,které zaujme malé děti barevným obrázkem,kupujeme už dlouho příchutě se rozrůstají,cenově dostupný výrobek,doporučuji.

21.05.2018

perfektní balení přímo na cesty, v kabelce se mu nic nestane a nezabírá moc místa a není těžký jako ve skleničce, skvělá a rychlá a chutná svačinka vždy po ruce, u nás vede příchuť s višněmi, je bezkonkurenční

21.05.2018

U nás už zdomácnělá dobrota. Nejen pro děti, ale i pro nás, dospělé. Propracované balení. Praktické a hygienické a hlavně skvělý obsah. Vynikající ovoce a žádné zbytečné umělé přísady. Cena přijatelná.

21.05.2018

Děti byly spokojené, moc jim chutnal jahodový Ovocňák, mně višňový. Oceňuji praktické balení vhodné na cestování nebo s prckem na písek. Určitě jsem Ovocňák nekoupila naposledy, obzvláště v létě bude super u vody nebo na výletě.

21.05.2018

Já velice oceňuji tyto ovocné výrobky, které jsou plné zdravých vitamínů, jsou ve velmi vhodném balení, tudíž skvělé i při cestování. V testování jsem štěstí neměla, ale půjdu si je koupit, protože je používám na dopolední ovocnou svačinku. Jsou velmi kvalitní, neobsahují žádné škodliviny.

21.05.2018

Ovocňák často kupuji, je to ideální způsob, jak dát dětem zdravou svačinu, hlavně synovi, který chodí do první třídy a svačiny se staly mojí každodenní noční můrou :-). Skvělé příchutě a kvalitní složení, doporučuji !!!

21.05.2018

Přehmátla jsem se v obchodě a omylem koupila šťávu místo rozmixovaného ovoce (dřeně). No nevadí:) Malé to chutnalo i tak a mě osobně taky. Opravdová chuť ovoce jinak nedoslazovaná. Vyhovuje mi i velikost.

Kyselejší, někomu to může vadit. Nevyhovuje mi balení. Malé to nemůžu dát do ručky, zlila by se. Ocenila bych spíš v krabičce s brčkem (jako fruko)

21.05.2018

S ovocňákem jsme byli spokojení, dcera má ráda jablka takže 100% jablko u ní vyhrálo. Cena i velikost super, praktické balení na cesty, jednoduchá a rychlá svačinka. Různé druhy příchutí. Doporučuji a vyzkoušíme další příchutě.

Dostupnost...penny a lidl je nemají a jen velké obchody a to je škoda.

21.05.2018

S ovocnackem jsne plne spokojeni. Velice chutny a primerene sladke tastucke. Se skvelym uzaverem, vhodny ba cesty, ale i do skoly ci do parku. Ocenuji ruzne druhy prichuti. Nejvice malemu chutna jahoda.

20.05.2018
Doporučení: 12

100% ovocné šťávy Ovocňák dětičkám chutnají. Je to takový pamlsek, kdy nemusíte mít výčitky svědomí. Obsahují jen vitamíny a minerály, ty děti potřebují a šetrnou pasterizací se neničí. Jsou výborným zdrojem energie.

19.05.2018

TESTOVÁNÍ: 100% ovocné šťávy Ovocňák.Mám ráda džusy i ovoné štávy tohoto typu,kdy jde o mošt.Ocenuji že je zachována přírodní chut štáv,což je pro mě důležité,že štávy chutnají přirozeně a ne chemicky..

19.05.2018

Skvělá chutná svačinka . Velké plus jsou fajn příchutě a ještě vitamíny. Má skvělé balení. Chutná jak nejmenším tak i starším. A je úžasný že se nemusí sníst naráz díky dobrému uzávěru . Určitě bych doporučila.

19.05.2018

Kapsicky jsou velmi praktickym balenim svacinky,ktera se hodi predevsim ted v zacinajicim vyletovem obdobi. Oceni je maminky prcku,ale i starsich raubiru. Nam nejvic smakuji visnove,ake ani ostatni prichute nejsou spatne.

19.05.2018

Chuťové jsou vynikající už jsem našla unas obchod kde prodávají tak určité budu kupovat synovi kterému to strašně chutná tak aj me a ne léto to bude super vychlazené :-) hned v pondělí jdu koupit další :-)

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro Berany přináší příležitosti, které vás mohou posunout v pracovní i osobní oblasti. Váš entuziasmus a aktivní přístup vám pomohou překonat překážky, které se mohou objevit.Týden začíná romanticky a m... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:41
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:40

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat