TESTOVÁNÍ: Bezlepkové stravování jako zábava

30.11.2021 | Testování

Kvalitní suroviny, skvělá chuť a žádný lepek. Že něco takového není možné? Z těchto dobrot bez glutenu nebo i laktózy si vybere každý, kdo se stravuje „jinak“. Kterých 35 testerek na vlastní chuťové buňky pozná, že bezlepková dieta nemusí být nudná?


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 63 testerek


Lepek má dobrou i špatnou pověst. Jedná se o protein přirozeně se vyskytující v některých obilovinách včetně pšenice, ječmene a žita. Funguje jako pojivo, drží jídlo pohromadě a dodává mu flexibilní, „natahovací“ kvalitu. Bez něj by se kupříkladu těsto na pizzu nedalo házet do vzduchu a různě natahovat.

Lepek také může působit jako prebiotikum, které vyživuje „dobré“ bakterie v našem těle. (Arabinoxylan oligosacharid je prebiotický sacharid získaný z pšeničných otrub, u kterého bylo prokázáno, že stimuluje aktivitu bifidobakterií v tlustém střevě.) Na lepku ale není skvělé to, že u určitých jedinců způsobuje vážné vedlejší účinky.

Gluten není pro každého

Někteří lidé jej vnímají jako toxin, který spouští přehnanou reakci imunitních buněk. Pokud nevědomky citlivá osoba v konzumaci lepku pokračuje, vytváří to jakési bitevní pole vedoucí k zánětu. Nežádoucí projevy se pak pohybují na škále od únavy, nadýmání, zácpy a průjmu až po podvýživu nebo poškození střev, jak je patrné u autoimunitní poruchy zvané celiakie.

Dobrou zprávou je, že odstranění lepku ze stravy negativní účinky konzumace uvedeného proteinu zmírňuje a odstraňuje. Kde kdo si však láme hlavu nad tím, z čeho vlastně vařit a co jíst. Naštěstí to v dnešní době plné možností není vůbec žádný problém. Stačí, když víte, po čem sáhnout. Co si takhle upéct něco skvělého k odpolední kávě nebo pojmout letošní vánoční pečení trochu jinak? S online kuchařkou a produkty od Freee Doves Farm to půjde velice snadno.

Kynuté koláče bez lepku

Budete potřebovat 100 g teplé vody, 7 g psylia (na chvíli dejte do teplé vody, ať nabobtná), 330 g acidofilního mléka, 2 vejce, 90 g tuku Hery (rozpuštěné, ne horké), špetku soli, 40 g cukru, citronovou kůru, 450 g Freee Doves Farm samokypřicí směsi, půl sáčku sušených kvasnic a kompotované ovoce.

Výrobky od britské společnosti Freee Doves Farm jsou vyrobené bez lepku, bez pšeničného deproteinovaného škrobu, sójové mouky, lupinové mouky, ztužených tuků, ořechů, mléka, kaseinu, vajec, lepku a sóji. Neobsahují chemické přísady a jsou vhodné pro vegetariány a vegany.

Těsto dobře vypracujte a nechte asi 40 minut kynout. Po vykynutí jej rozprostřete na vymazaný plech (je řidší) a nechte opět asi čtvrt hodiny kynout. Následně povrch poklaďte ovocem a posypte posypkou. Pečte na 170°C, až jsou okraje i spodek koláče růžové. Z dávky se dají upéct dva plechy koláčů nebo 4 frgály. Bezlepková dieta skutečně nemusí být fádní a stereotypní. Výsledky pečení se správnými surovinami naopak bývají velmi chutné a i zdánlivě nedostupná dobrůtka v bezlepkové variantě, jako třeba rybízové donutky, nemusí být vůbec složitá, když víte jak na to. Vybírat je opravdu z čeho a třeba takový biskupský chlebíček paní Halatové patří ke klasikám.

Jíte a pečete ve velkém? Pak vám jistě přijde vhod balíček v hodnotě 695 korun, který obsahuje:

1x Nairns Ovesné sušenky s čokoládou bez lepku,

1x Nairns Ovesné sušenky s čokoládou a kokosem bez lepku,

 

 

 

 

1x Freee Doves Farm Samokypřící směs bílou bez lepku 1kg,

1x Freee Doves Farm Směs bílou 1 kg,

1x Coppenrath Kakaové Coooky bez lepku a bez laktózy,

1x Coppenrath King Cooky bez lepku a bez laktózy,

 

1 x Freee Doves Farm chlebová směs bílá bez lepku 1kg

1 x Freee Doves Farm chlebová směs tmavá bez lepku 1kg

 

 

 

 

Produkty Freee Doves Farm směsi a mouky jsou bez obsahu deproteinovaného škrobu, sóji a lupiny, a proto jej ocení i přísní alergici.

Další informace nalezte na internetových stránkách www. dovesfarm.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 35 testerek, které mají bezlepkovou dietu, popř. vaří bezlepkově a které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda by jim produkty Freee Doves Farm ulehčily každodenní stravování?  
HLASTE SE DO 13.12.2021
Vybrané testerky získají balíček s produkty Freee Doves Farm, Nairns a Coppenrath.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 06.01.2022

díky za testovací balíček - opravdu byl obrovský. snad největší radost mi udělaly mouky na chleba . ten peču nejčastěji přidala jsem semínka a ořechy - moc chutnaly. taktéž jsem upekla vánočku. I na sušenkách jsme si pochutnali, jen na slepovaných byla cítit nějaká příchuť (nedokáži popsat). při tak rozsáhlém testování bych uvítala větší časový prostor na vyzkoušení výrobků. 10 dnů a do toho ještě vánoční svátky - nevhodně zvolená doba - teda aspoň pro mně.

slepované sušenky moc nechutnaly

vybraná testerka | 03.01.2022

Ze sušenek nám nejvíce zachutnaly Nairns ovesné sušenky s čokoládou - krásně křupavé, přesto nejsou suché (s kokosem také nejsou špatné, ale na můj vkus jsou moc navoněné). Rovněž jsem vyzkoušela samokypřící mouku na sváteční mramorovanou buchtu a pak i na vánočku - obojí se super výsledkem. S těstem se krásně pracovalo. No a když už byly ty Vánoce tak jsem rovnou zkusila s bílou moukou i linecké cukroví a vanilkové rohlíčky (ty s přidáním mandlové moučky). Chuťově dobré. Vše chutnalo i lepkovým jedlíkům :-)

Coppenrath sušenky nás nenadchly chuťově bohužel ani jedny. Moc jakoby vrženy mezi zuby, jsou suché. Náplně nám připomínaly chuť Hery s kakaem.

vybraná testerka | 03.01.2022

Sušenky byly všechny výborné a pochutnali jsme si na nich celá rodina. Balení je pro nás ideální na výlet, velké tak akorát. Radost jsem měla z mouky na chleba, do těsta jsem přidala různá semínka a chleba z ní nám také moc chutnal. S ostatními spíše zkouším, co s nimi a jak fungují a učím se nové recepty. Těším se, co dobrého s nimi ještě upeču nebo uvařím.

vybraná testerka | 03.01.2022

Sušenky s kokosem a čokoládou naprosto super! Ani manžel nepoznal, že jsou bez lepku 😂 Mouka na domácí chleba taky super, zdravy nadychany paradni chleba! Opravdu si zakladam na zdravych potravinach a tento balicek me opravdu prijemne prekvlapil! Musim jeste vyzvednout susenky s horkou cokoladou! Moc dekuji 🙏👌

vybraná testerka | 02.01.2022

Balíček mě moc milé překvapil, opravdu jsem nečekala takové množství výrobků a navíc ještě celé velké balení, čekala jsem malé testovací balíčky takže jsem byla opravdu spokojená. Jsem velice ráda že zrovna já jsem mohla být testerkou. Nejlépe hodnotím bezlepkovou variantou oreo sušenek, dala jsem ochutnat i přítelovi a prý není poznat rozdíl. Také oboje sušenky v krabičce mě zaujaly, je opravdu skvělé jak jsou zabalené po 4 a tudíž vhodné například na výlety do kabelky. Mouky jsem nestihla otestovat všechny, ale nejvíc mě zaujala samokypřící směs, kterou jsem použila do muffinů a byli opravdu moc dobré a nadýchané. Ostatní druhy například chlebovou směs budu teprve testovat.

žádné

vybraná testerka | 02.01.2022

Vynikající chuť bezlaktozovych susenek nás ohromila. Nejvíce nám chutnaly Double Cooky. Jsou křehké a chutné. Rozhodne se stanou součástí naši domácnosti a konečně mužu mlsat i já. S moukou se pracuje skvěle, jako s každou jinou. Na výsledné chuti nepoznáte, ze se jednalo o mouku bez lepku. Oceňuji velký rozsah typu mouk.

vybraná testerka | 01.01.2022

Byla jsem překvapená, jak velký přišel balíček. Obří radost jsem měla z mouk, protože jsme se zrovna chystali péct a to ne jen cukroví. Dcerky měli velkou radost ze sušenek. Vše bylo vynikající, těsta z mouk hezky držely tvar a těsta byly vláčná. Nejchutnější byly kokosové sušenky, tam vůbec nebylo poznat, že šlo o bezlepkové. Osobně mi nechutnaly světlé sušenky s náplní , ale dětem chutnaly.

světlé sušenky s náplní nebyly úplně dobré.

vybraná testerka | 01.01.2022

Domů mi přišel poměrný velký a hodnotný balíček. Výběr z mnoha možností a druhů mouky až po sladké tečky na závěr v podobě sušenek. Nejvíce nám chutnaly tzv. kakaové cooky sušenky ty neměli chybu, naopak king cooky nás příliš neoslovili. Ovesné sušenky byli také chutné. Moučníky z mouky byli také bez chyby.

Sušenky king cooky nebyli dobré.

vybraná testerka | 01.01.2022

Musím uznat, že tohle bylo jedno z nejnáročnějších testování, co jsem tu kdy měla, vůbec nevím jak pojmout testování tolika rozdílných výrobků. Sladké dobrůtky chutnaly úplně dokonale. Vůbec nebylo poznat ze se jedna o bezlepkové jako to u nějakých jiných výrobků bývá. Mouka je také výborná a chlebík z ní byl měkký a výborný

vybraná testerka | 31.12.2021

Mouky Freee Doves Farm mají skvělou kvalitu. Samokypřící mouka se ideálně hodí na pečení moučníků a dortů (z této mouky jsme též měli svatební dort 👌🏻). Těsto je nadýchané a lahodné. U chlebových muk je potřeba vychytat savost. Směs bílá je univerzální moukou hodící k zahušťování, či jinému pečení. Ovesné sušenky Nairns jsou lahodné a křupavé.

Lepené sušenky Coopenrath jsou velmi sladké a dle mého názoru působí uměle.

vybraná testerka | 31.12.2021

S bezlepkovou moukou se velmi příjemně pracuje a nemám co vytknout a výsledek rozhodně potěšil. Není tak lepivá, jak klasická, ale lepek se v tomto hůře nahrazuje, aby se chovala stejně. Sušenky bez náplně (s kousky čokolády) byly skvělé v obou příchutích. Nebyl poznat rozdíl oproti variantě s lepkem, zdáli se být i lepší. Plněné kulaté sušenky měly jako jedny z mála opravdu slušné množství náplně.

U sušenek s náplní měla náplň mírně hořkou pachuť a sušenky samotné byly drobivější. Klasická varianta s lepkem ("Oreo,Disco") se chuťově zdá být lepší. Cena je celkově vyšší, ale dá se to pochopit.

vybraná testerka | 29.12.2021

Bohužel nemám momentálně chuť, ani čich, budu tedy prezentovat postřehy syna a jeho přítelkyně. Každopádně jsem zkusila směs bílou místo hladké mouky do omáčky - směs má strukturu moučkového cukru - zajímavé a omáčka se zahustila suprově, prý má nevýraznou chuť, je údajně mdlejší, než s moukou. Sušenky prý vynikající.

Zatím jsem nezjistila. Je velice krátká doba na hodnocení.

vybraná testerka | 29.12.2021

Mouky jsem vyzkoušela na cukroví - hlavně bílou chlebovou a směs bílou. Samokypřicí jsem pak přidala do vánočky. Se všemi jsem byla maximálně spokojená - nemají pachuť, cukroví se nedrobilo. Příjemně se s nimi pracovalo. Ovesné sušenky jsou super, chutnají jako lepkové. A sušenky Cooky jsou taky super, hlavně kakaové, které jsou podobné Oreu. Za mě maximální spokojenost se všemi výrobky.

vybraná testerka | 27.12.2021

Z výrobků můžeme všechny hodnotit pouze kladně, vyzkoušela jsem z mouk recepty přímo ze stránky Dove a vše bylo úžasné ❤️ Upekla jsem chléb, Vánočku a Štólu a vše se snědlo bez mrknutí oka 🙂 určitě koupíme další mouky a budeme péct dál 🙂 Co nás ale ještě více mile překvapilo než mouky, bylo sladké. Všechny sušenky dcerám i mně ohromně chutnaly a rozhodně také budeme kupovat, starší dcera mne už prosila ať koupím znovu ty sušenky které byly jako Oreo, dle ní jsou dokonce ještě lepší 🥰 Pokud máte tedy bezlepkovou, případně i bezmléčnou dietu, tak s nákupem neváhejte, rozhodně nebudete litovat ❤️

vybraná testerka | 27.12.2021

Moc děkuji za testování. Balíček mi udělal velkou radost. Sušenky jsme ochutnali všechny a všechny byly moc dobré. Nejvíce nám chutnaly sušenky ala Oreo. Ke kávě byly super. S moukami se moc dobře pracuje, nelepí se. Vyzkoušela jsem na vánočku a na dalamanky se seminky. Chuťově byly moc dobré. Plánuji objednat sušenky do zásoby, aby jsme měli doma po čem sáhnout když je chuť

vybraná testerka | 26.12.2021

Balíček mně i příteli udělal velkou radost, moc za něj děkujeme :-) Sušenky jsou dobré všechny, nepoznáte, že jsou bezlepkové. Nej byly asi ty à la Oreo. Plněných byl pořádný balík. Na častější pojídání by mi ale chutnaly víc ty ovesné (obě příchutě), které mají o něco zdravější složení. Z mouky na tmavý chleba upečete peckózní chleba, který se při krájení nerozsype a chutná skvěle, mohu jen doporučit a určitě mouku ráda koupím znova. Z mouky na bílý chléb můžete péct spoustu věcí, nejen chleba - mně z ní vyšly super cupcaky. A taky jsem s bílou nechlebovou moukou úspěšně zahustila kyselicu a udělala palačinky. Takže super, mouky si chválím a nepoužívám naposled :-)

Sušenky s náplní na mě byly hoooodně sladké, jeden kousek mi bohatě stačil, když mě honila mlsná. Bohužel složení žádná hitparáda, znovu bych je proto nekoupila. Ale komu to nevadí, pochutná si. U mouky na tmavý chleba může někomu vadit, že se peče s psylliem - pro mě je to naopak výhoda, protože ho mám doma balík a nevím, co s ním. Bílý chleba jsem zatím nezkoušela, ale dle receptu jsou na něj potřeba dvě vejce, což se mi zdá moc. Jednou ho asi vyzkouším, ale pravidelně bych ho kvůli finanční náročnosti nepekla.

vybraná testerka | 26.12.2021

Od doby, kdy balíček dorazil jsem stihla ze samokyprici mouky upéct výborný ořechový dort, z bílé chlebové knedlíky ke kačeně a kokosové sušenky mě zachránily ráno od hladu. S moukami se pracuje velmi dobré a výsledky jsou chutné a sušenky byly moc dobré. Už se těším až časem vyzkouším i zbytek balíčku. Bohužel jsem nestihla ani fotit, ale samokyprici znám již déle a používám na sladké pečení viz. fotky. Takže jakožto alergik na lepek DF určitě doporučuji. A ještě jednou moc dekuji za možnost testování.

Vyšší cena, ale to je u bezlepkových potravin běžné.

vybraná testerka | 26.12.2021

Děkuji za výběr do testování. Mouky se nelepí jako levnější alternativy. A co se týče sladkých dobrůtek, tak ty jsou dokonalé. Určitě si budu kupovat sladké, které bylo obsaženo v balíčku. Pokud máte také bezlepkovku, tak DOPORUČUJI!!!!! Hlavně sušenky jsou Boží. Už mám objednáno více příchutí sušenek od značky Nairns. Vánočka z mouky v balíčku se povedla!!!

Cena je vysoká.

vybraná testerka | 26.12.2021

Děkujeme za možnost otestovat další výrobky na bezlepkovém trhu. Sušenky King Cooky jsou opravdu vynikající a spolu s kakaovými Cooky, které známe rozšíří řadu bzl výrobků, které budeme kupovat i nadále. Jediná škoda, že k nám tyto sušenky dorazily v drobenkovém provedení, takže snad jen doporučení pro nákup v prodejně. Ovesné sušenky nám chutnaly méně. Bezlepkovou bílou mouku kupujeme stále, používáme do moučníků, také na obalování a podsýpání. Bezlepkovou bílou mouku s kypřícím prostředkem jsem použila na litou bábovku, která se povedla. Chlebové směsi na vyzkoušení zatím čekají, vyzkouším je v nové pekárně.

vybraná testerka | 26.12.2021

Mouky od Doves farm jsou skvělé. Velmi dobře se s nimi pracuje, hlavně modrá směs je úžasná. Na bábovku, palačinky…Mouky jsem nakombinovala a upekla jsem výbornou vánočku. Není ani druhý den tvrdá a to se mi ještě nikdy bez lepku nepovedlo. Modrou směs pořizuju pravidelně, ostatní jsou pro mě příjemné překvapení a budu je pořizovat znova, velmi mi usnadní bezlepkové vaření a pečení pro syna.

vybraná testerka | 26.12.2021

Balíček jsme testovali celá rodina.Každý trochu ochutnal.Ale hlavní degustátor byl syn,který je na bzl. dietě. Slepované sušenky si strašně pochvaloval. Z ovesných mu šly více jen ty čokoládové. Z mouky jsem použila samokypřící na ovocnou bublaninu.Dobře se s ní pracovalo,neni poznat od lepkové bublaniny. Z bílé směsi jsem vyzkoušela udělat vanilkové rohlíčky. Povedli se a chutnali. Tyto věci jsem v obchodě už viděla,ale nekoupila. Po testování a kladné reakci syna je zařadím do jeho jídelníčku. Děkuji za možnost otestovat nové věci.

vybraná testerka | 26.12.2021

Testovací balíček mě mile překvapil všemi dobrotami. Sušenky jsou opravdu velmi dobre a chuť překvapila dokonce i mé blízké. Po sušenkach se jen zaprasilo. Mouky jsem použila na cukroví a bezlepkové vánoční dobrot, které byly opravdu víc než jen dobre. Ke všem produktům se velmi rada vrátím a budu si je domu kupovat nadále.

vybraná testerka | 25.12.2021

Balíček nám udělal radost, všechny sušenky nám chutnaly, dokonce i našemu mlsnému vnoučkovi. Pochutnaly si na nich všichni. S moukou jsem trochu bojovala, je to něco jiného než z mouky, která obsahuje lepe, ale nakonec jsem z té samokypřící upekla bublaninu a byla opravdu moc dobrá. I když u nás v rodině nikdo nemá celiakii, tak to byla moc zajímavá zkušenost vyzkoušet něco nového,

žádné

vybraná testerka | 23.12.2021

Balíček mě příjemně překvapil. Většinou se bezlepkové věci nevyrovnají těm klasickým lepkovým, ale tyto produkty jsou výjimka a myslím, že jsou adekvátní náhradou za podobné produkty s lepkem. Sušenky už mám otestované všechny. Coppenrath King Cooky jsou podobné sušenkám Disco. Mají jinou strukturu sušenky, ale chuťově opravdu podobné. Coppenrath Kakaové Coooky jsou dobrou náhradou za sušenky Oreo. A Nairns Ovesné sušenky chutnají jako Bebe. Jsou teda méně sladké, ale zato strukturou se velmi podobají. A ty s čokoládou a kokosem budu kupovat pravidelně. Mouku mám ozkoušenou jednu - Freee Doves Farm Samokypřící směs bílou - ze které jsem pekla bábovku a byla stejně dobrá, jako její lepková varianta. :)

Zápory mě nenapadají. Pro celiaky výborné produkty.

vybraná testerka | 23.12.2021

Byla jsem opravdu velmi překvapena, když jsem obdržela testovací krabici. Sušenky jsou velmi chutné a také zdravé - neobsahují žádný lepek a laktózu. Navíc sušenky mají velmi atraktivní obaly, které úplně vybízejí k ochutnání. Z dodané mouky jsem upekla ovocný koláč , který všem velmi zachutnal . Vůbec nebylo poznat , že je z bezlepkové mouky. Tyto výrobky mohu pouze doporučit všem , komu není lhostejné jak se stravuje a chce pro své zdraví také udělat něco dobrého. Už se těším na vyzkoušení dalších produktů z řady Free Doves Farm.

Obaly mouky by mohli být barevnější a uvedeny také i konkrétní recepty.

vybraná testerka | 22.12.2021

Sada mě moc příjemně překvapila. Sušenky jsme zkusili hned a už všechny máme snědené. Byli moc dobré, jen na mě jsou sladší ty plněné - synovi chutnají moc. Zatím jsem vyzkoušeli z Dovesfarm bílé směsi palačinky - přikládám fotečku :-) Chleba budu péct až zítra tak jsem zvědavá, zatím jsem moc spokojena a mouky jsem znala i z dřívější doby. Určitě je můžu doporučit a ještě se mi moc líbí, že mají přímo na svých stránkách kuchařku s přesnými recepty, což je u bezlepkové diety hrozně důležité.

žádný

vybraná testerka | 22.12.2021

Testovací balíček mě velmi mile překvapil. S přítelem jsme si ho rozdělili na půl, já testovala mouky a směsi na pečení, on sušenky a cookies. :) Všechny druhy sušenek jsou chuťově výborné, určitě je začneme kupovat, dříve jsme od této značky brali pouze mouky a směsi na pečení. Biscuit breaks jsou ideální na svačinu, či na zobání do práce, cookies zase ke kávě. Oba druhy nejsou vůbec přes slazené, což bereme jako velké plus. V rámci pečení jsem vyzkoušela plain white flour na francouzský quiche a byl výborný, jsem zvyklá, že většinou těsto rychle navlhne náplní a tady se to nestalo. Zároveň jsem ještě na poslední chvíli pekla linecké a z této mouky je též výborné. Pak jsem zkusila self raising while flour na langoše, zde to musím ještě vychytat, protože nebyly tolik nadýchané, ale chuťově výborné. Směsi na chléb velmi dobře znám, ale do teď jsme kupovali jen tu světlou, takže jsem vyzkoušela druhou brown bread flour a narovinu mám nového favorita. S tvarohovým sýrem ten chléb nemá chybu.

Nenacházím. Jsme s výrobky velmi spokojeni.

vybraná testerka | 22.12.2021

Naprosto skvělý balíček. Opravdu mile mě překvapila chuť všech produktů. Ani bych nepoznala, že jsou bezlepkové. S malinkou nám sušenky moc chutnali. Z mouky jsem upekla zatím jen bábovku a chutnala skvěle. Nepoznala bych rozdíl. Ještě se chystám upéct chleba a vánočku. Rozhodně doporučuji, tyto produkty jsou zdraví prospěšné a přitom chutné.

Sušenky by mohli být méně sladké.

vybraná testerka | 20.12.2021

S balíčkem jsme s přítelem velice spokojeni. Na sušenkách jsme si i s dcerou pochutnali. Ty, které nám zbyly, si necháme místo cukroví na Štědrý den😁. Z mouky už jsem stihla dvakrát upéct bábovku - krásně drží pohromadě, vůbec se nerozpadá. Myslím, že by člověk ani nepoznal, že je upečená z bezlepkové mouky 👍 Takže tuto značku mohu jen doporučit.

Jediná uspořená věc, která mě napadá je, že sušenky byly zbytečně až moc sladké.

vybraná testerka | 20.12.2021

Děkuji za možnost vyzkoušet tyto pro mě novinky. Snažím se mít přehled o tomto druhu potravin a moc ráda jsem vyzkoušela tuto značku. Sušenky bez lepku a laktózy byly opravdu dobré. Všechny. Světlá i čokoládová verze. Křehké, jemné pečivo, bohatě naplněné dobrou náplní. Vše mělo příjemnou, přirozenou chuť bez nějakých nepříjemných umělých podtónů. Vynikající k čaji, či kávě. Krásně zabaleno a hlavně bez zažívacích obtíží či dalších alergických reakcí. Mouky mě příjemně překvapily. Světlá mouka s kypřícím přídavkem použita dle přiloženého receptu se postarala o výborný ovocný koláč. Jak je uvedeno, je třeba přidat více vody či další tekutiny, ale s těstem se celkem dobře pracovalo a výsledek byl dobrý. Také světlý i tmavý chléb se povedl. Pekla jsem s kamarádkou a oběma nám výsledný produkt chutnal. Trochu tužší konzistence, ale nic co by se vymykalo běžnému normálu. Pěkná barva, přirozená chuť. Namazaný dobrou pomazánkou je skvělý. Bílou pečící směs jsem použila na palačinky. Trochu se trhaly při obracení, ale myslím si, že je to jen nedostatkem zkušeností s tímto produktem, že by jen stačilo se s ním sžít, vyzkoušet, vyladit konzistenci a podobně. Konzumace se obešla bez nevolností či alergických projevů a krom toho jsme si i pochutnali. učinila jsem dobrou zkušenost. Děkuji. Testerka Renata.

Nic

vybraná testerka | 17.12.2021

Krásný balíček , velice mě překvapily i sladkosti z těch má samozřejmě náš malý tu největší radost 😃 tak už se v nejbližší době vrhneme na upečení pečiva a vánočky na vánoce 🥰🥰.. sušenky jsou naprosto skvěle mlsání. Pro mě samozřejmě největší + tmavá mouka hned ji vyzkouším na upečení bagetek a pro syna chleba .

vybraná testerka | 17.12.2021

Tak tohle mě ale opravdu překvapilo! Úplná nádhera, čekala jsem nějaké mouky, či věci na vaření přírodní koření a takové věci, ale že mi přivezou i něco dobrého na chuť? To opravdu ne. Balíček vypadá úplně nádherně, byl velice hezky zabaleny plus nádherný dopis od TryIn, který mi dodal úplně vánoční náladu.

vybraná testerka | 17.12.2021

Když jsem se hlásila do rozstřelu, asi jsem testování nedočetla do konce a v balíčku jsem očekávala vánočku, o to větší překvapení pro mě byl balíček plný dobrot, včetně ingrediencí, ze kterých lze i tu vánočku upéct doma. U čeho jsem ihned neodolala byly kokosové sušenky, přičemž jsem se nestihla rozdělit, tak snad u těch čokoládových 😉.

No nestihla jsem se rozdělit!😅

21.01.2024

Opravdu je to zábava super že už je tolik výběru bezlepkové ho pečiva

11.10.2023

Pro mou babičku která má bezlepkovou dietu je to skvělé

28.02.2023

Vyzkoušeno nedávno o vánocích. Dobrá varianta klasické vánočky. Možná je trochu hutnější, tužší, ale i tak moc dobrá.

18.01.2023

Bezlepkové pečivo je moc dobré rozhodně doporučuji ochutnat

25.11.2022

ano také se stravujeme někdy bezlepkové je to super

20.11.2022

Jelikož nemůžu lepek tak je toto pro mě skvělá volba

14.11.2022

Stravuji se bezlepkově a toto je pro mě nejlepší volba

28.10.2022

Ideální pro někoho kdo má alergii na lepek .

žádné.

27.10.2022

Za mě super, hlavně když je člověk alergický na lepek

Žádné

26.10.2022

mám ráda zdravější stravování nejvíc si dávám na snídani

Je to super,člověk si pak nepřijde tak těžký a celkově unavený.

19.10.2022

Bezlepkové stravováni je zdravé pro náš organismus. Některé výrobky bez lepku jsou srovnatelné či ještě lepší než klasické.

10.10.2022

Sušenky s kokosem jsou asi úplně nejlepší a s moukama se Dobre pracuje

07.10.2022

Výborný. Nemám alergii na lepek, ale musela jsem vyzkoušet a chybu jsem určitě neudělala.

Vyšší cena

05.10.2022

Výborné bezlepkové pečivo. Nenadchne ale ani neurazí

27.09.2022

zdravá verze výborná chuť

v naší rodině moc nepochodilo

16.09.2022

Jsem velmi spokojena takhle Vanocka je úžasná jinou už nechci

12.09.2022

obcas se tak stravuji, citim se pak lepe...🖤🖤🖤🖤

30.08.2022

mám bezlepkáře tátu a bráchu! Jako zábavu to neberou, aˇe co mají dělat

Cena

28.08.2022

Výborná chuť i vůně . Nepoznáte rozdíl oproti normálnímu pecivu .

10.04.2022

Doves farm mouka má všestranné využití. Nejvíce jsem využila samokyprici mouku, kterou používám na buchty, palačinky, dorty. Výsledky jsou skvělé a chuťově nerozeznatelné od lepkovych výrobků. Mouka nemá žádnou pachuť.

Nevýhodou je snad jen vyšší cena.

08.04.2022

Použila jsem na upečení bezlepkového chleba a velikonočního beránka pro syna. Dále ještě domácí výcvikové pamlsky s tuňákem pro našeho psího mazlíčka. Beránek krásně držel, byl vláčný a šel i pěkně vyklopit z formy ( silikonová). Pamlsky také chutnají 🙂. S moukou se pracovalo velmi dobře.

Chléb mi moc nenakynul a byl bohužel brzy po vychladnutí tuhý. Mouka je velmi jemná a hodně "práší".

04.04.2022

Jako bezlepkář jsem přešla hodně na domácí pečení, a musím říct, že jsem to dotáhla k dokonalosti ♥️

27.02.2022

Samokyprici směs je úžasná! Zkusila jsem muffiny a byly mnohem lepší než normálně.

Vyšší cena.

04.02.2022

Člověk se cítí lépe, když požívá jen bezlepkové pečivo a to nemusí mít diagnózu celiakie. Je již velký výběr.

Vyšší ceny

19.01.2022

Výrobky mají strašně krásné obaly a to se mi moc líbí, a takové chutné věci jsem dlouho hledala za mě super doporučuji vyzkoušet

02.01.2022

Vzhledem k tomu, že je vánočka bezlepková, na chuti to není poznat.

26.12.2021

Skvělý recept a jednoduchý a hlavně ideální pro lidi co nemohou lepek.

21.12.2021

Ze sortimentu znacky jsem mela moznost vyzkouset testoviny z ryzove mouky, ktere byly moc dobre. Ze me urcite vhodne i k asijske kuchyni. Ze sladkeho jsem chutnala kokosovy keksik, ktery chutnal perfektne. Je prijemne, ze po sjedeni vite, ze vas nebudou trapit zaludecni obtize. Krasny design baleni produktu.

14.12.2021

Bezlepkové pečivo je velmi chutné a navíc zdraví prospěšné..

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro Berany přináší příležitosti, které vás mohou posunout v pracovní i osobní oblasti. Váš entuziasmus a aktivní přístup vám pomohou překonat překážky, které se mohou objevit.Týden začíná romanticky a m... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:00
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat