TESTOVÁNÍ: Bylinný doplněk stravy pro ženy na podporu sexuálního zdraví a menopauzální komfort

26.10.2021 | Testování

Častá únava, nechuť plnit manželské povinnosti, nesoustředěnost i prudké výkyvy nálad. Nejen s tímhle ženy před i po menopauze bojují! Bylinný doplněk stravy Proerecta WOMEN s macou peruánskou vás ale vrátí zpátky do sedla. Chcete ho vyzkoušet? Testování začíná!


Celkové hodnocení: 88%

Hodnocení: 40 testerek


Nositel Nobelovy ceny za literaturu William Golding kdysi řekl: „Cokoli ženě dáš, vždy udělá lepším. Dáš-li jí spermii, ona ti dá dítě. Dáš-li jí dům, ona ti dá domov. Dáš-li jí potraviny, ona ti udělá jídlo. Dáš-li jí úsměv, ona ti dá své srdce.“ Ano, tento muž měl pravdu, protože něžné pohlaví dokáže všechno znásobit a vylepšit. A to i přes to, že se oproti tomu silnějšímu leckdy necítí ve své kůži. Důvod? Tím jsou hormonální výkyvy, problematická menstruace, premenstruační syndrom nebo menopauza. Kdo nezažil, ten nepochopí…

Těžký úděl s následky

Tyto přirozené a nevyhnutelné procesy ženám ubírají energii a způsobují výkyvy nálad, kvůli kterým se samy nepoznávají. A co hůř – také oslabují libido, což se negativně odráží na milostném životě i vztahu mezi partnery. S vyčerpáním a méně častým sexem se dostavují nepříjemné stavy a pocity, pro něž má jen málokdo pochopení.

Nejčastější příznaky hormonální nerovnováhy

Tyto projevy jsou nepříjemné. Hormonální nerovnováha bohužel nezpůsobuje žádné příjemné stavy:

 • nepravidelná menstruace, vynechávání menstruace, problematická menstruace – zmatené hormony posouvají cyklus
 • růst nechtěného ochlupení
 • tloustnutí – hormony nutí organismus ukládat více tuku
 • tukový hrb na zádech za krkem – organismus zvyšuje zásoby tuku
 • náhlá ztráta váhy i bez přičinění – zmatené tělo naopak rychle spaluje tuky
 • únava – v nerovnováze jsou i energetické hladiny a jejich využití
 • slabé svaly, bolest a ztuhlost – tělo je kompletně vyčerpané
 • bušení srdce, nepravidelný tep
 • pocení během dne i noci
 • citlivost na změny teploty
 • migrény a bolesti hlavy
 • problémy se zažíváním – hormony ovlivňují proces trávení
 • častější hlad a žízeň, dehydratace
 • snížené sexuální libido – hormony do sexu ženu nenutí
 • vaginální suchost (atrofie)
 • psychické komplikace – úzkost, stres, deprese, sebelítost, pocit vyhoření, strach a úzkost
 • náhlé problémy se zrakem
 • problémy s plodností až neplodnost
 • řídnutí, vypadávání a ztráta kvality vlasů
 • předčasné stárnutí pokožky, vznik vrásek a akné
 • otékání obličeje a končetin, zadržování vody
 • změna barvy pokožky, zarudnutí

Pokud se u vás objevuje hned několik příznaků, je zodpovědné nechat si hormonální hladiny změřit a cíleně postupovat podle doporučení lékaře. Dá se tomu všemu ale nějak zabránit? Představte si, že ano. Naštěstí existuje možnost, jak se těmto negativním změnám cíleně vyhnout.

Pomoc z lůna přírody

Bylinný doplněk stravy Proerecta WOMEN s hormonálními bouřemi počítá a pomůže vám se na ně připravit. Díky němu je přečkáte bez ztráty úsměvu, sebevědomí, sexuálního libida, touhy i celkové výkonnosti! Právě startujeme jeho testování. Je vám nad 35 let? Zdá se vám, že přestáváte být sama sebou? Jste ideální adeptkou. Hledáme hned 40 testerek, které si tohoto spojence v ceně 599 Kč vyzkoušejí. Proč vám bude skvěle rozumět?

Složky v souladu s ženskostí

Tobolky Proerecta WOMEN obsahují macu peruánskou. Tato rostlina udržuje plodnost a sexualitu, přičemž podporuje hormonální systém, což je důležité při menopauze. Ovšem nejen tuto léčivku oceníte. Zmíněný doplněk stravy vás obohatí také o hořčík, tedy minerál snižující míru únavy, jež zároveň přispívá k elektrolytické rovnováze, činnosti nervové soustavy, syntéze bílkovin, aktivitě svalů, dělení buněk i zdraví kostí.

V tomto doplňku stravy naleznete i ženšen pravý, který příznivě ovlivňuje duševní výkon, koncentraci, bdělost, imunitní systém a krevní oběh. Zprostředkujte vám rovněž zinek. Ten zachová ostrý zrak, kvalitní pokožku, pevné nehty a lesklé vlasy, zatímco chrání před oxidačním stresem. Vaše tělo potěší i přítomnost extraktu získaného z drmku obecného, jež jako silný antioxidant podpoří nejen menstruační a premenstruační, ale i menopauzální komfort. Blahodárné účinky Proerecty WOMEN podle statistik potvrzuje 88 procent žen! Budete další? Nezapomeňte se přihlásit do našeho testování a ukažte hormonům, že na vás si nepřijdou!

Cena produktu: 599 Kč

Doporučení: Užívají se 2 tablety denně po dobu 15 dní.

Další informace nalezeznete na stránkách www.proerecta.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda jim příznaky menopauzy doslova otravují život?  
HLASTE SE DO 8. 11. 2021.
Vybrané testerky získají 1ks balení Proerecta WOMAN.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden nepůjde prakticky nic podle vašich představ a plánů. Ještě než začnete propadat panice a zoufalství, uvědomte si, že to nutně nemusí znamenat neúspěch či důvod k rozčarování! Někdy se zkrátka věci vyvíjejí vlastním směrem, nezávisle na v... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

72 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:59
149 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:51
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:56

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat