TESTOVÁNÍ: Celokovová stolní sešívačka a děrovačka Leitz

13.03.2018 | Testování

Také se v kanceláři nebo doma v pracovně neustále zlobíte se zaseknutou a nefungující sešívačkou? Pak je nejspíš na čase vyměnit ji za novější a především kvalitnější model. Taková je i celokovová stolní sešívačka Leitz New NeXXT WOW, kterou bude moci v rámci našeho testování vyzkoušet 30 našich testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 63 testerek

Doporučeno: 100x


Sešívačku a děrovačku mnohé z nás využívají nejen v práci, ale i doma. Produkty z řady Leitz New NeXXT WOW jsou nejen výkonnými pomocníky, ale díky modernímu designu a zářivým barvám se budou vyjímat na jakémkoli pracovním stole.

Kancelářský profesionál

A čím je sešívačka Leitz New NeXXT WOW tak výjimečná? Již žádný stres se zaseknutým drátkem uvnitř sešívačky díky patentované DIT technologii. Nejlepších výsledků dosáhnete v kombinaci s drátky Leitz Power Performance P3 (jedna krabička drátků součástí balení).

Patentovaná sešívací DIT technologie (Direct Impact Technology) zaručuje vždy perfektní, spolehlivé a snadné sešití. Sešívačka má tlačítko pro snadné otočení kovadlinky a změnu typu sešívání – otevřené a uzavřené sešívání, otevřením ramene o 180° je možné i sešívání nástěnkové (takrování). Sešít s ní můžete až 30 listů papíru najednou.

Drátky jsou vždy ostré a perfektně tvarované, navíc se vyrábějí se za výjimečně vysokých standardů kvality a za použití těch nejlepších materiálů.

Praktický integrovaný vyndavač drátků. Na sešívačku se vztahuje 10 let záruka (při použití drátků Leitz).

Více informací najdete na www.leitz.com

Děrovačka Leitz New NeXXT WOW nabízí patentovaný úchyt a ostřejší děrovací segmenty pro menší sílu při děrování, příložník s kontrastním potiskem jednotlivých formátů, rámeček pro jasné určení formátu a pevnou fixaci.

Pohodlné vyprazdňování odřezků, dno se pouze částečně odklopí.

10 let záruka a GS certifikace.

Více informací najdete na www.leitz.com

Testerky si budou moci vybrat, v jaké barvě by si sešívačku a děrovačku Leitz přály (růžová, modrá, zelená, oranžová, purpurová, ledově modrá).

Ostatně v těchto barvách si díky kancelářským pomocníkům Leitz můžete vybavit celou svou kancelář či pracovnu!Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vyslechnete si obavy svého partnera. A budete překvapeni! Pravděpodobně by vás totiž nenapadlo, co všechno přidělává vašemu protějšku vrásky na čele. Pravdou však je, že v poslední době nejste ve vztahu nejvšímavější, zabýváte se hlavn... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
5 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
13 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat