Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Dětský sirup BABY IMUN na podporu imunity

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

26.11.2018 | Testování

Zimní období a s ním spojené zimní radovánky jsou krásné, ale zároveň představují pro imunitní systém dětí pořádnou zkoušku. Pomozte mu sirupem BABY IMUN s hruškovou příchutí! Hledáme 50 testerek a především jejich děti, které budou sirup testovat po dobu 2 měsíců. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?

Imunitní systém je křehký a reaguje více nebo méně bouřlivě na infekce, se kterými se tu setkává. Je tedy nutné přemýšlet nad tím, co by pomohlo dětský organismus celkově posílit, zejména však zmiňovanou imunitu.

Sirup BABY IMUN si maminky zamilují

Speciálně pro posílení imunity vašich nejmenších členů rodiny TEREZIA COMPANY vyvinula ovocný sirup BABY IMUN s hruškovou příchutí, doplněk stravy, který kombinuje účinky jedné z nejvýznamnějších zdraví prospěšných hub – hlívy ústřičné se širokou škálou biologicky aktivních látek, a rostliny budoucnosti neboli rakytníku řešetlákového.

Rakytník byl známý pro své příznivé účinky již dávno. V lidovém léčitelství ho využívali obyvatelé Sibiře, Mongolska a některých oblastí Číny. Celá rostlina rakytníku je výjimečná obsahem široké škály biologicky aktivních látek, které jsou mimořádně prospěšné pro dětský organizmus. Obsahuje vysoký podíl vitaminu C, a to až 25krát více než citrusové plody. Dále obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek, jako je provitamin A, vitamin B1, B2, B6, C, E, K1 a F.

Sirup BABY IMUN se může chlubit svým 100% přírodním složením bez chemických příměsí a konzervačních látek s deklarovaným obsahem betaglukanů – 118,2 mg v 1 lžičce (5 ml). Význam betaglukanů pro náš organizmus je mezi lidmi všeobecně známý. Základem sirupu je 100% přírodní ovocný koncentrát (100% hruškový a 100% jablečný) z více než 1 kg ovoce. Obsahuje pomletou 100% hlívu ústřičnou se všemi aktivními látkami.

A pro koho je vhodný?

Sirup je vhodný pro děti již od 1 roku – posouzeno Českou pediatrickou společností – a rovněž pro všechny děti, které neradi užívají kapsle.

Je osvědčeným pomocníkem na podporu imunity pro děti, které nastupují do školek a škol, kde jsou stále v kolektivu jiných dětí.

Cena: od 161 Kč

Více informací na www.terezia.eu

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 50 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jak staré je jejich dítě, jak často bývá během zimy nemocné a s čím imunita jejich potomka bojuje nejvíce.
HLASTE SE DO 9. PROSINCE 2018.
Vybrané testerky získají sirup s hruškovou příchutí BABY IMUN k dvouměsíčnímu testování.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Celkové hodnocení: 100%
Hodnocení: 5 testerek
Doporučeno: 5x

15.12.2018

Klady:

Dětský sirup BABY IMUN mě velice zaujal svým složením, hlavně velice kvituji, že obsahuje hlívu ústřičnou a rakytník řešetlákový, které jsou výborné na imunitní systém. Děti také ocení v sirupu hruškovou příchuť.. Rovněž oceňuje velké množství vitamínů A, vitamin B1, B2, B6, C, E, K1 a F, které jsou nejen pro dětský organizmus velmi důležité. Tento sirupu doporučuji.

Doporučení: 5

14.12.2018

Klady:

Chránit zdraví našich dětiček je důležité, ještě nemohou kousat ovoce a zeleninu - rozmixovaná jim tolik nechutná. Dětský sirup BABY IMUN na podporu imunity je pro akorát ušitý - má 100% přírodní složení, bez zbytečné chemie. Není se čeho obávat.

13.12.2018

Klady:

TESTOVÁNÍ: Dětský sirup BABY IMUN na podporu imunity.Líbí se mi kolik obsahuje vitaminu a že má přírodní složení a dobrou chuť.Což je obzvláště u dětí důležitou věcí,aby byl sirup i dobrý a neodmítali ho..

13.12.2018

Klady:

Sirup BABY IMUN s hruškovou příchutí používá má neteř pro svou dvouletou holčičku. Musím říci, že obě jsou s ním více než spokojeny. Maminka je spokojena s tím že se sirup může pochlubit 100% přírodním složením bez chemických příměsí a konzervačních látek . Holčičce vyloženě chutná na rozdíl od jiných léků protivné´ých chutí.

11.12.2018

Klady:

Zrovna letos když jsem hlídala nemocná děcka tak jsem pak sama na týden lehla s virozou. S imunitou je to někdy těžký.. každý radí spoustu různých věcí a ne každá funguje. Líbí se mi nápad s příchutí hrušky. Přípravek kombinuje účinky – hlívy a rakytníku s těmi mám jen dobré zkušenosti. Obsahuje spoustu vitamínů což je prospěšné pro dětský organizmus.Navíc se sirup může chlubit svým 100% přírodním složením bez chemických příměsí -to hodně oceňuji.

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Kterých 50 testerek vyzkouší dětský sirup BABY IMUN

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kapustová polévka se slaninou

8 hlasů
45min 343kJ 85 Kč

Jednoduchá a vydatná polévka.

Platýs na másle

4 hlasy
30min 1039kJ 240 Kč

Pokrm připravíte během 30 minut.

Poradny

Můžu mít kvůli OČR krácenou dovolenou?

Pěkný den i Vám, Jano,ošetřování člena rodiny je podle § 191 zákoníku práce důležitou osobní přek... Více

Kdy skončit v práci, abych měla nárok na PPM?

Dobrý den,pokud to umožňuje Váš zdravotní stav, mohla byste místo ukončení pracovního poměru nast... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Právě začínající předvánoční týden konečně trochu uberete z tempa (a týká se to především vašeho pracovního nasazení), s nímž jste se vrhli do několika posledních dnů. A věřte, že bylo na čase – sami jste již nějakou dobu tu&scar...

Více