TESTOVÁNÍ: Dětský sirup BABY IMUN na podporu imunity

10.01.2019 | Testování

Zimní období a s ním spojené zimní radovánky jsou krásné, ale zároveň představují pro imunitní systém dětí pořádnou zkoušku. Pomozte mu sirupem BABY IMUN s hruškovou příchutí! Hledáme 50 testerek a především jejich děti, které budou sirup testovat po dobu 2 měsíců. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 93 testerek

Doporučeno: 10x


Imunitní systém je křehký a reaguje více nebo méně bouřlivě na infekce, se kterými se tu setkává. Je tedy nutné přemýšlet nad tím, co by pomohlo dětský organismus celkově posílit, zejména však zmiňovanou imunitu.

Sirup BABY IMUN si maminky zamilují

Speciálně pro posílení imunity vašich nejmenších členů rodiny TEREZIA COMPANY vyvinula ovocný sirup BABY IMUN s hruškovou příchutí, doplněk stravy, který kombinuje účinky jedné z nejvýznamnějších zdraví prospěšných hub – hlívy ústřičné se širokou škálou biologicky aktivních látek, a rostliny budoucnosti neboli rakytníku řešetlákového.

Rakytník byl známý pro své příznivé účinky již dávno. V lidovém léčitelství ho využívali obyvatelé Sibiře, Mongolska a některých oblastí Číny. Celá rostlina rakytníku je výjimečná obsahem široké škály biologicky aktivních látek, které jsou mimořádně prospěšné pro dětský organizmus. Obsahuje vysoký podíl vitaminu C, a to až 25krát více než citrusové plody. Dále obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek, jako je provitamin A, vitamin B1, B2, B6, C, E, K1 a F.

Sirup BABY IMUN se může chlubit svým 100% přírodním složením bez chemických příměsí a konzervačních látek s deklarovaným obsahem betaglukanů – 118,2 mg v 1 lžičce (5 ml). Význam betaglukanů pro náš organizmus je mezi lidmi všeobecně známý. Základem sirupu je 100% přírodní ovocný koncentrát (100% hruškový a 100% jablečný) z více než 1 kg ovoce. Obsahuje pomletou 100% hlívu ústřičnou se všemi aktivními látkami.

A pro koho je vhodný?

Sirup je vhodný pro děti již od 1 roku – posouzeno Českou pediatrickou společností – a rovněž pro všechny děti, které neradi užívají kapsle.

Je osvědčeným pomocníkem na podporu imunity pro děti, které nastupují do školek a škol, kde jsou stále v kolektivu jiných dětí.

Cena: od 161 Kč

Více informací na www.terezia.eu

vybraná testerka | 13.03.2019

Klady asi moc u nás nejsou. Dcerka to vůbec nechtěla, ani zamíchané ve vodě či v čaji. Já osobně jsem to nechutnala. Zaujalo mě balení a příchuť, ale u nás to moc nešlo. Možná kdyby to mělo jinou příchuť. Zřejmě to bylo na dcerku moc sladké.

I přes snahu jí to dávat byla víc nemocná než jindy. Takže bohužel za nás nedoporučuji.

vybraná testerka | 07.03.2019

U nás byl největší problém pozřít sirup, ale syn má se vším problém. Pije jen vodu, takže zamíchaný v pití to pozná. Nakonec jsem ho do něj dostávala zamíchaný v kaši. Ale byl to opravdu boj něco vymyslet. Chutnala jsem sirup a moc mi také nechutnal. Možná jiná příchuť např. jahoda by byla lepší.

Bohužel i přes tento sirup na posílení imunity byl syn nemocný. Dokonce byl nejmocnější než pred začátkem brani. Ale to dávám za vinu zimnímu počasí. Takže nám nepomohl.

vybraná testerka | 06.03.2019

Prakticky od srpna byl můj tenkrát roční chlapec stále nemocný (tři týdny rýma, kašel, horečky... dva týdny zdráv a stále dokola), v listopadu jsme koupili sirup na posílení imunity (ne Terezii) a nijak zvlášť to nepomohlo, o Vánocích vše vyvrcholilo oboustranným zánětem středního ucha. S příchodem nového roku jsem začala synkovi dávat sirup Baby Imun od Terezie a od té doby měl jednou rýmu (trvala jen 5 dní) a i když kolem nás bylo hodně nemocných dětí i s antibiotiky, syn nic nechytil a je již dva měsíce v kuse zdráv.

Jediným záporem je chuť sirupu, na rozdíl od ostatních ho syn samotný nepozře, jedině v dávkovači např. od Paralenu nebo zamíchaný v čaji, v teplé vodě.

vybraná testerka | 06.03.2019

Syn bývá bohužel často nemocný, od té doby co užíváme tento sirup, musím uznat, že kromě slabší rýmy je syn opravdu zdravý, což je u nás pokrok. Myslím tedy, že sirup opravdu pozitivní účinek na imunitu má! Vyzdvihla bych také dobrou chuť sirupu, syn se vždy těší, nebo dokonce sám přípomíná, že chce medicínku :)

vybraná testerka | 06.03.2019

Abych řekla pravdu , byla jsem k sirupu velmi skeptická. Byli jsme s dcerou zvyklí na Kalabu, která opravdu funguje. Ale když byla ta možnost vyzkoušet. Mile mne sirup překvapil že opravdu funguje. Chuť se také nedá srovnat s kalobou. Co mne velice potěšilo bylo složení výrobku :)

vybraná testerka | 04.03.2019

Dcerka se s nástupem do školky nemohla zbavit rýmy a kašle, bylo to pořád dokola. Pak jsme začali dávat sirup a ani ne do týdne měla klid. Sirup je pěkně hustý a má výbornou chuť, vždy se těší až budeme dávat ten hruskovy sirup, že je výborný :-) za nás určitě super a doporučuji všem

vybraná testerka | 01.03.2019

Se sirupem jsem velice spokojena. Mam dceru ve skolkovem veku, musim podotknout, ze od rijna do prosince byla temer porad nachlazena ci nemocna. Na konci roku jsme zacaly sirup uzivat a uzivame stale a musim opravdu zaklepat, dcerka je zdrava jako rybicka.

Dceri nevyhovuje chut sirupu, ale ma vzdy pripravenou vodu a se zapitim je to ok :-)

vybraná testerka | 28.02.2019

Sirup jsem začala užívat já i syn hned jak dorazil. Ze začátku nám oběma vadila chuť, ale smíchané s čajem či jogurtem to šlo a časem jsme si na to zvykli a nakonec nebyl problém ho používat "jen tak". Za celou zimu a tedy po dobu používání jsme nebyli ani jeden nachlazený, žádná rýma ani kašel. Za sebe mohu jen doporučit.

vybraná testerka | 25.02.2019

Syn prvním rokem ve školce takže imunita dostává pěkně zabrat , ale od té doby co jsme začali dávat tento sirup tak nemoci jsou ale už ne jako předtím teď jen spíše ryma a kašel takže za nás super a doporučujeme

Chuť

vybraná testerka | 25.02.2019

Tento výrobek doporučujeme. Má dobrou chuť, která chutná dětem (i mně) ... Kája nebyl celou zimu nemocný, na to, jak to kolem nás řádilo, v rodině i ve školce. Takže za nás palec nahoru a v příštím roce ho nasadíme zas.

žádné

vybraná testerka | 22.02.2019

Byla jsem příjemně překvapena, ale syn nedostal ani rýmu, teda zatím ... Nejprve jsem tomu moc nevěřila, ale nakonec jsem tento produkt doporučila i kolegyním v práci, které mají také děti, doufám, že budou nakonec stejně spokojené jako já.

Synovi přišel sirup moc sladký

vybraná testerka | 21.02.2019

Nám sirup chuťově chutnal. Protože přišel zrovna v době, kdy na dceru cosi lezlo, velice jsem ho uvítala. A právem, protože jí pomohl to něco odpudit. Jsem ráda, že jsem se mohla (dcera) testování zúčastnit

Asi žádný

vybraná testerka | 20.02.2019

BABY IMUN Sirup jsem začala Elince dávat hned jak přišel před Vánocemi a byla jsem překvapená, že jí chutnal, protože hrušku a hlívu moc nemusí, ale byl sladký a neříkala jsem co v něm je, tak jí moc chutnal. Ještě ho pořád dáváme a musím podotknout, že kromě rýmy a kašle nebyla nemocná, ale to se stává, když chodí do školky. Říkala, že se jí i lépe dýchalo a v krku jí tento rok tolik nebolelo. Tak jsem ráda a ke konci roku jí ho budu opět dávat kvůli imunitě, jsem s ním spokojená. Děkuji za umožnění testování! Kamarádkám jsem ho také poradila. :)

0

vybraná testerka | 17.02.2019

Sirup mě nadchl svým jednoduchým a přírodním složením! Dceři chutnal, protože má sladkou chuť (ale neobsahuje cukr, jen ovocnou šťávu). Dávala jsem vždy na ochucení vody :-) Těžko se odhaduje, jak moc ovlivnil imunitu, nemocná nebyla, jen jednou trošku rýma, což je v dětském kolektivu běžné. Hlívu bych do ní normálně asi nedostala, takže je to pro mě velké plus :-)

nenašla jsem žádné

vybraná testerka | 16.02.2019

Sirup ma prijemnou chut, kterou dcera zvladne, aniz by se ji natahovalo, coz musim vyzdvihnout, jelikoz jine pripravky na imunitu ve forme sirupu natahuji i me. Zacaly jsme testovat ihned pote, co sirupy dorazily. Byla jsem zrovna v sestinedeli po porodu a triletou dceru radeji stahla ze skolky, aby nedonesla zadny moribundus novorozenemu sourozenci. Myslim, ze ucinky sirupu se projevily uz behem ledna, kdyz uz do skolky po serinedeli opet zacala chodit a ve skolce radily nestovice, laryngitida a infekce hornich cest dychacich. Prinesla si “pouze” slabsi rymu, zvysila jsem davky sirupu po dobu nemoci a nedoslo na zadne teploty, zadnou zlutou ci zelenou rymu. Budeme pokracovat v brani dal. Verim, ze sirup pomaha posilovat obranyschopnost organismu. Cena sirupu je take fajn.

vybraná testerka | 16.02.2019

Tento sirup jsem měla možnost otestovat a je super, i když ze začátku měly problém s chutí,byla dost silná,ale zvykly si. V období zimnéch dnů se tento výrobek hodil,děti holky nebyly tolik nemocné. Sem tam nějaké nachlazení,ale nic vážného,takže to mělo účinek.Jindy to bývalo horší.

vybraná testerka | 16.02.2019

Moc děkujeme za možnost otestovat tento produkt.Vyzkoušeli jsme toho už dost ,ale výsledky nic moc.Baby -Imun nás mile překvapil.Za celou dobu co ho děti braly,se nám všechny nemoci vyhýbaly.Měli jen lehkou rýmu.Chuť dětem chutná .Mně se zase moc líbí přírodní složení.Jako alergici se opravdu natrápíme až dost,ale díky Baby imun jsme zjistili,že existují přípravky,které dokáží naší imunitě pomoci.Určitě doporučím všem!!!

vybraná testerka | 14.02.2019

Syn začal užívat v prosinci se zbytkovou rýmou a kašlem a týden na to rýma skoro žádná a kašel výrazně ustoupil. Konzistence a hustota dobrá, není vodový, takže se dobře dávkuje. Držíme se doporučeného dávkování, tj. 2x denně jednu lžičku před jídlem. Dávkujeme neředěný, ale se zapitím tekutinou. Narozdíl od konkurečního výrobku s betaglukany přípravek s Medvídkem je sirup prý chutnější pro syna díky přírodní ovocné příchuti. Dobíráme poslední balení a za celé období, min. nachlazení, když všichni ve škole odpadávali. Což si myslím, že je u alergika velký úspěch a je tím vidět výsledek účinku, že sirup funguje. Určitě budeme doporučovat a užívat i nadále.

Nejsou

vybraná testerka | 13.02.2019

Sirup má dobrou konzistenci a poutavé balení. Dobře se dávkuje a má skvělé přírodní složení. Příchuť hrušky mi je trochu vzdálená. Za celé 2 měsíce užívání nebyl syn nemocný. Takže určitě doporučuji a na příští zimu budeme opět užívat.

Na příchuť hrušky si kluk dlouho zvykal.

vybraná testerka | 12.02.2019

Předem chci poděkovat za možnost testování.Hned jak sirup dorazil začala dcerka testovat.Chuť hrušky dcerce chutnala což jsem byla ráda.Přírodní složení také potěšilo.Byla jsem zvědavá na výsledek protože co dcerka začala chodit do školky pořád trpěla nějakými virozíámi.No a musím říct že po pravidelném užívání nás zkolilo minimum nachlazení takže výsledek super.Cena také přijatelná určitě budeme v užívání pokračovat

vybraná testerka | 11.02.2019

testovací sirup Baby Imun testovaly dvě děti. skoro 2 měsíce. Ocenuji přírodní složení a příchut hrušky. Sirup je hustý, až možná moc. Chut pro děti nic moc,musely jej zapíjet. Ale funguje. Nemoci se nám vyhli i když tu chřipka okolo řádila.

vybraná testerka | 08.02.2019

Balíček jsem si kvůli "nedoručení z důvodu vyšší moci" vyzvedla až po Vánocích. Hned jsem začala synovi podávat, nejdříve jsem zkoušela ze lžičky, ale moc mu sirup nejel, tak jsem zvolila ředění v čaji nebo džusu, což už malý vypije. Bohužel, hned v lednu malý onemocněl a měl na 14 antibiotika, asi to bylo větším kolektivem dětí, věřím, že sirupy úplně hned účinkovat nemůžou a většinou, i když si dospělý vezme třeba C nebo se nechá proti chřipce očkovat, většinou je pak nachlazený... Ale už je zdravý, po rýmě, kterou měl prakticky od listopadu ani památka! Věřím, že se imunita zlepší, vydrží a určitě budeme podávat sirup dál :)

chuť nic moc hodně hustý

vybraná testerka | 08.02.2019

Sirup jsme začali podávat před Vánocema, dcera měla zrovna rýmu. Rýma přešla a od té doby je zdravá.Opravdu ani nezakašlala,prostě nic. Sirup jí teda moc nechutná, ale zvykla si. Tak věřím, že sirup opravdu funguje a doporučujeme vyzkoušet.

chuť nic moc

vybraná testerka | 05.02.2019

Měli jsme osvědčený javorový sirup, samozřejmě tělo si časem zvykne na vše. A kouzelný javorový sirup přestal působit. Když jsem dostala do rukou dětský sirup BABY IMUM, velice mě potěšilo čistě přírodní složení. Chuť je myslím si velmi individuální. Někomu chutná, najde si určitě i odpůrce. Ale co je opravdu důležité je to, že funguje. Po pravidelném užívání nás přestal trápit věčný kašel. A i když byl malý v kontaktu s nemocnými dětmi, nenakazil se. Jen doufám, že se účinky dětského sirupu BABY IMUM nevytratí, tak jako u javorového.

žádné

vybraná testerka | 04.02.2019

Přiznám se, že jsem z možnosti otestovat tento výrobek měla obrovskou radost, tiše jsem doufala, že trochu pomůže. Syn totiž celý podzim bojoval s neustále se vracející rýmou a nachlazením. Musím říci, že výsledný efekt předčil mé očekávání - začala jsem dávat doporučenou dávku pravidelně každé ráno do kaše a postupně se nejenže ztratila rýma, ale syn po ty dva měsíce dokonce nebyl ani jednou nemocný!

vybraná testerka | 02.02.2019

Oceňuji složení s betaglukany, které jsou velice prospěšné pro rozvoj imunitního systému. Chuť je příjemná, synovi chutná. Nemocem nezabrání, ale to žádný přípravek, rozhodně je ale vhodné imunitu nějak podpořit.

konzistence sirupu je příliš hustá, musí se spotřebovat do 10ti dnů od otevření

vybraná testerka | 31.01.2019

Synovi jsem začala dávat pravidelně. Chodí do školky, kde dávají rodiče i nemocné děti s rýmou, kašlem a pak se bacily šíří. Normálně syn bývá nachlazený a po používá sirupu delší dobu to bylo lepší.. Měl jen rýmu a lehčí průběh kašle. Je dobré, že je pro malé děti a jeho složení je přírodní. Chuť je taková netypická-jiné sirupy bývají sladší a tento, jak má rozdrcená jádra té hlívy-jeho chuť není typická

vybraná testerka | 31.01.2019

ovocný sirup BABY IMUN s hruškovou příchutí jsem ráda testovala. nemoci se nám sice nevyhnuly, ale průběh byl rychlejší a méně intenzivní. s chutí sirupu jsme neměli žádný problém, lákavější by ale byla spíš jahoda nebo banán.

nejsou žádné zápory

vybraná testerka | 28.01.2019

Doplněk stravy Baby Imun syn poctivě užíval 2x denně lžičku po dobu téměř téměř šesti týdnů a výsledek? I přes zimní výkyvy počasí jen mírná rýma, ale nemusel ulehnout s horečkou, což je u nás poměrně výkon. Takže za nás určitě doporučuji. Z chuti nebyl nadšen, ale prý se dala.

Synovi se nelíbila tmavá barva. Z chuti nebyl nadšen, ale prý se dala.

vybraná testerka | 25.01.2019

Chuť i vůně jsou příjemné. Syn, kterému jsou dva roky, se 2x-3x týdně vídá s bratrancem a sestřenicí, kteří navštěvují školku a jsou věčně nemocní. Kromě lehčích nachlazení chytil syn i horečku, ovšem průběh byl rychlý - do dne a půl zvýšená teplota zmizela.

vybraná testerka | 25.01.2019

Doplněk stravy Baby Imun hodnotím velice kladně. Malému moc chutná a zatím jsme velmi spokojeni. Žádná nemoc co ho používáme nás nepostihla. Příchuť skvělá. Takže není co řešit. Za nás super😊. Určitě doporučuji vyzkoušet dalším maminkám.

Žádné

vybraná testerka | 23.01.2019

Tento sirup na imunitu hodnotíme velice kladně. Sirup jsme měli pro naší malou vnučku,která je často nemocná. Tento sirup ji velice chutná,takže hodnotíme i velice kladně hruškovou příchuť. Hodně trpí na nemoci a i když užívá tento sirup poměrně chvíli,tak se zatím žádná nemoc nerozjela,jako to bylo do nedávna. Za nás vřele doporučujeme

vybraná testerka | 22.01.2019

přípravek dáváme dceři, která je velmi často nemocná. po sirupu je sice nemocná i nadále, ale nemoc má kratší průběh a nemá tak silné projevy a přinese něco ze školky méně často. chuť hrušky jí tedy ale moc nejede :-)

chuť, možná bychom volili jinou příchuť a méně intenzivní

vybraná testerka | 22.01.2019

Synovi dávam pravidelně. Zatím u nás doma zkolila chřipka jen mne. Normálně bývá často nemocny či nachlazený a teď se to celkem závratně změnilo. Měl snad jednou jeden den rýmu. Samotný na lžičce mu teda moc nechtna, tak dostava do caje. Je skvělé že je už pro tak malé děti. U nás spokojenost

Jediné co bych asi trošku vytkla je jeho velmi ostrá chuť. Při ochutnávání to i na mne bylo trošku moc.

vybraná testerka | 19.01.2019

Dobrý den, sirupu BABY IMUN na podporu imunity dávám jen to nejlepší hodnocení. Užíváme ho a úspěšně se nám vyhýbají nemoci, zatímco děti v okolí uléhají a není se čemu divit v tomto proměnlivém počasí. Proto jsem moc ráda, že jsme dostaly možnost tento úžasný přípravek, který je čistě přírodní vyzkoušet a budeme ho užívat a doporučovat. Dětem chutná a přiznávám se, že chutná i mě - protože často jsem si nějaký ten bacil ze školky přinesla i já. Nemusíme polykat tablety, což pro nás bylo utrpení a hlavně jsme zdraví, bez kašle, rýmy, které dříve patřily k našim zimám :-) Moc děkuji.

vybraná testerka | 18.01.2019

Tak ze zacatku prckovi vubec nechutnal (jako vetsina sirupu), ale postupem casu mu prisel na chut. Velice ocenuji slozeni vyrobku a musim pochvalit hruskovou prichut. Vsude je to sama jahoda, tak je to prijemna zmena. Zacali jsme s testovanim v dobe, kdy ve skolce radily nestovice. Chytli jsme je sice taky, ale prubeh mely velice mirny. V dobe uzivani nas zadna viroza neskolila. Opravdu jsem s vyrobkem velmi spokojena. Dekuji za moznost testovani.

Nic.

vybraná testerka | 17.01.2019

I já se přidávám ke kladnému hodnocení. Sirup dávám synovi pravidelně každé ráno. Už je to takový náš rituál, i když mu teda sirup vůbec nechutná :D Od začátku užívání je zatím zdravý jako rybička, tak uvidíme co nás ještě čeká :) A celkově mám pocit, že se syn po delším užívání trochu zklidnil a upravil se mu spánek. Jinak velké plus za přírodní složení.

Vím, že to není moc podstatné, ale barva a chuť jsou nic moc :)

vybraná testerka | 17.01.2019

Sirup dcerce davam pravidelne kazdy den, ze zacatku se ji moc nezamlouvala malicko kyselejsi prichut hrusky, ale rychle si zvykla. Libi se mi husta konzistence sirupu, hezky drzi na lzicce. Od zacatku testovani sirupu dcerka zatim neonemocnela, i kdyz bacily radi vsude. Zatim velka spokojenost, sirup budu podavat i nadale.

vybraná testerka | 16.01.2019

Se sirupem jsme moc spokojeni, co jsme ho začali používat, jsou obě děti zdravé. Starší syn každou chvíli přišel ze školky s kašlem, teď najednou nic :-) Navíc mu sirup chutná. Mně zase vyhovuje, že má přírodní složení a je hustý, takže se dobře dávkuje. Určitě můžeme doporučit.

vybraná testerka | 15.01.2019

Zatím je moje hodnocení velmi pozitivní - od té doby co jsme začaly Dětský sirup BABY IMUN na podporu imunity dcerka nezamarodila a to jsou všude samé nemoci - rýma, kašel i střevní onemocnění a my zdárně odoláváme. Chuť si malá také moc oblíbila a na sirup se denně těší, navíc se jí moc líbí miminko na krabičce a to je také důležité, aby dítě vitamínový doplněk užívalo ráda. Takže skutečně super a moc děkuji, že můžeme testovat a jak nám dojdou zásoby od Bety, nakoupíme další.

vybraná testerka | 15.01.2019

Davam vnuckam a musim ,,zaklepat,, ale zatim se nam vse vyhyba. Zatim ani naznak jakeho kolik onemocneni. Chutove si to holky zamilovaly a kazdy den ocekavaji ten spravny cas na svoji ,,davku,, :-D Takze za nas urcite ten nejlepsi co jsme kdy vyzkousely :-)

vybraná testerka | 11.01.2019

Sirup IMUN má velmi dobrou chuť. Vnučce moc chutná. Hodnotím, že je bez konzervantů, bez přidaného cukru. Vnučka měla po narození infekci a potýká se sníženou imunitou, proto jsme velmi uvítali vyzkoušet IMUN. Nyní má sirup už druhý měsíc a i když začala chodit do školky odolává virózám. Sirup má skvělou konzistenci, dobře se dávkuje, nestéká. Je velmi dobrý i v jogurtu. Cena sirupu je také přijatelná. Určitě sirup doporučím dalším maminkám. :-)

Nenašla jsem nic negativního.

vybraná testerka | 10.01.2019

Sirup baby imun je u nás asi top ze všech co jsme již zkusili. Dcerka trpí hodně na laryngitidy a to opravdu hodně. Jedna se nám teď začala rozjíždět a co dcerka užívá tento sirup,tak se ji to zastavilo. Na posouzení celkové imunity je brzy,ale zatím jen kladné vlastnosti. Příchuť ji také moc chutná narozdíl od ostatních! Doporučuji

vybraná testerka | 07.01.2019

Sirup BABY IMUN mě zaujal z důvodu, že má přírodní složení a ovocnou příchuť hrušky. Dobře se se dávkuje a dceři chutná. V rodině jsme si na přelomu roku prožili kýchací a smrkací období a dcera je stále fit. Doporučujeme :-)

vybraná testerka | 07.01.2019
Doporučení: 5

Sirup má skvělou konzistenci, takže se dobře dávkuje na lžičku a nestéká nikde. Navíc je chutove naprosto skvelej, takže malej s ním nemá absolutně žádný problém , spíše naopak každe rano a vecer se hlasi ze jeste nemel sirupek :-) Nyní nastoupil do školky a imunita zatím drží, tak to snad tak bude i nadále :)

ne

vybraná testerka | 03.01.2019

Tento ovocný sirup s hruškovou příchutí jsem dávala svým dvěma dětem v zimním období, protože trpí často na virózy a nachlazení. Moc se nám líbilo, že je přírodního složení a dětem velice chutnal. Sami si o něj vždy říkali a těšili se až ho dostanou. Určitě byl poznat rozdíl, děti byli méně nemocné a také únava se snížila. Takže budeme užívat i nadále a doporučujeme i ostatním maminkám často nemocných dětiček.

nejsou

vybraná testerka | 03.01.2019

Pozitivně hodnotím přírodní složení bez přídavku cukrů, obsahuje pouze ovocné cukry z koncentrátu. Pidavam své 16 měsíců staré dceři na lžičce a díky dobré chuti s tím není sebemenší problém. Chutná jí. Od začátku podávání nemocná zatím nebyla a to tedy ke konci roku v okolí řadilo hodně.

Nic

vybraná testerka | 03.01.2019

Rozhodla jsem se v tomto zimním období a po ukončení kojení podpořit dceři imunitu, navíc starší syn nosí ze školky samozřejmě neustále různé viry.... Vyzkoušela jsem nejdříve bohužel jiný sirup na podporu imunity dětí, ale 13ti měsíční dceři nechutnala příchuť. Tento sirup od Terezia company s hruškovou příchuťí dceři chutná, takže nemusím řešit, jak sirup do dítěte dostat 😀. Jelikož je to již třetí produkt, který od značky Terezia company svým dětem podávám, stala se tato značka mou oblíbenou, Je super, že vychází z přírody a jejích produktů. Na hodnocení účinků na zlepšení imunity je zatím krátká doba užívání.

Zatím nic.

vybraná testerka | 25.12.2018

Sirup BABY IMUN mě zaujal již dle popisu výrobce díky své ovocné příchutí. Smějící se miminko na obalu pak nalákalo dceru na ochutnání a díky hruškové příchuti si dává každý den na lžičku v pohodě a dokonce nevyžaduje ani zapití. Za klad považuji i to, že se dá užívat i v jogurtu nebo čaji. Zatím naprostá spokojenost, na hodnocení účinnosti je třeba užívat alespoň měsíc, takže teprve uvidíme.

Nic jsem neobjevila, i cena odpovídá ceně obdobných produktů

06.02.2023

Sirup BABY IMUN JE BEZVADNÝ PRO PODPORU IMUNITY což je v dnešní době moc důležité

20.11.2022

doporučuji, kašel přesel po týdnu užívání, doporučuji

27.10.2022

Skvělý na podporu imunity hlavně pro děti chodící do školky

15.08.2021

Sirup má dobrou konzistenci, dobře se dětem dávkuje

15.08.2020

U nás doma je učitě potřeba. POužívám já svůj i syn. Chuť je skvělá a synovi chutná. Mohu doporučit

nic

16.05.2020

tento sirup paradoxně testoval náš zeťák , nesnáší tablety a proto s emu vše kupuje v sirupech , pokud je to v šetrném provedení nebo určeno dětem , tak je přímo nadšený - sirup mu chutnal a při jeho užívání dokonce neměl tu jeho smrtelnou rýmečku

24.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

09.05.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

08.04.2019

Sirup Baby imun jsem pořídila na podzim / v zimě pro dcerku jako prevenci rýmiček a kašlíků. Jednoduše se dávkuje a dobře chutná. Ale nevím zda tak moc pomáhá. Samozřejmě že dcera nemocná byla, ale vinu za to nenese sirup ale dětská vyvíjející se imunita

22.03.2019

Sirup BABY IMUN od Terezie nas nepresvedcil, synovi nechutnal, a to je zvykly i na Hylak forte :) musle zapijet velkym mnozstvim dzusu, rikal ze je to hnusny a smrdi to,bohužel se nekonalo ani žádné zepšení, imunita to nedavala a probhely klasicke rymy a kasliky

10.03.2019

Tento sirup je na podpoření imunity poměrně ucházející, co se týče cena - výkon. Opravdu je pouze na podpoření imunity, před ničím stoprocentně nechrání, jen povzbudí imunitní systém vašeho dítěte....

Co musím vytknout je chuť sirupu.

17.02.2019

Vnuk když nastoupil do školky,byl každou chvíli nachlazený. Snacha podávala různé sirupy,ale až sirup "BABY IMUN" se osvědčil.Sirup má příjemnou chuť(sama jsem ochutnala) a vnuk ani neprotestuje při podání.Jiné sirupy odmítal.I cena je příznivá

15.02.2019

Naše Eliška hlavně v zimě sirup Baby Imun užívá.Má oslabenou imunitu,tak se ji snažíme posílit takovými sirupy.Má příjemnou chuť,Obsahuje hodně vitamínů,látky s hlívy ústřičné a rakytníku,o kterém je známo ,že je velmi zdraví.Doporučuji.

Žádné.

09.02.2019

sirup s příchutí hrušky nám vůbec nechutnal. pro děti bych zvolila raději pomerančovou nebo vanilkovou příchuť. nakonec se mi podařilo syna přesvědčit, ale další balení už nekoupím, protože to byl boj.

chut je ostrá a agresivní

05.02.2019

Tento sirup známe,dcerám ho kupuje babička,aby byly zdravější.No a musím zaťukat ( ťuk,ťuk,ťuk) -jsou.Nemocné bývají snad jednou do roka a spíš jen viróza a ještě rychlý průběh.Navíc mi vyhovuje i chuť,není jako klasické sirupy sladký.

28.01.2019

Začali jsme uzivat preventivne v podzimním case kdy spousta deti ve skole onemocněla a byla nachlazena.nasi dcerce se to vyhlo obloukem.rakytník je u nas oblibeny, hliva ani ne ale vyborna chut hrusky vse zamaskuje a sirupky deti proste miluji.

Nic.

26.01.2019

sirup BABY IMUN s hruškovou příchutí dětem moc chutná, chuť i vůně super, doufám, že má i ty účinky, jak jsou popsány, věřím, že ano, protože za dobu, co ho braly, nemocné nebyly. a snad imunita taky je posílena.

18.01.2019

Minulý rok byla dcera celou zimu nemocná a měla 6x antibiotika, letos jsem chtěla trochu pomoct imunitě. Na podzim mi lékárnice doporučila tento sirup. Tak jsem ho vyzkoušela. Vzhledem i k ceně ho kupuji doteď. Dcera je letos zdravá, měla jen jednu rýmu. Nevím jestli je to náhoda nebo je to díky sirupu. Ale rozhodně dětem neuškodil.

Chuť - dětem to nechutná.

17.01.2019

v zime jsou vnucky porad nemocne a dlouho jsem hledali jaky pomocnik na podporu imunity by jeste mohl pomoci a i diky bety jsme ho nasli tento sirup je top uz behem 14 dni uzivani se mi zdaji vnucky lepsi

11.01.2019

Dětský sirup BABY IMUN na podporu imunity je kvalitní bez škodlivých surovin. Obdivuji na něm jeho příjmenou chuť, které chutná všem a je tak díky tomu lepší sirup dostat do dětí. Není drahý a máme h doma

11.01.2019

Dcera ho "baští" už druhý měsíc a zatím tedy se držíme bez viróz a jiných muribundusů. Nicméně pokud tak přečkáme zimu, začnu věřit, že to bylo díky tomuto doplňku stravy. Jinak samo frčíme na čerstvých vitamínech.

11.01.2019

Sirup Baby Imun dávám synovi pravidelně již delší dobu a musím říct, že je opravdu dobrý. Myslím si, že pozitivní vliv na imunitu určitě má. Velice mě těší přírodní složení a celková chuť. Určitě doporučuji.

10.01.2019

Nyní je období nachlazení a viroz. Sirup Baby Imun jsme zakoupili před několika týdny, a opravdu funguje dobře. Malému synovi velmi chutná, nevyplývne ho a v klidu ho spolkne, neboť sirup má příchuť hrušky. Jsem ráda, že celé rychle zabírá.

10.01.2019

ZA mě je ejdno velké a úžasné plus: synovi chutná a to je zázrak :) Zda se mu zvýšila imunita těžo soudit, prootže nikdy nebyl nemocný. ale rozhodně používáme a věříme, že nám to zdravé období vydrží , co nejdéle.

10.01.2019

Musím říct, že když jsem poprvé vyzkoušela na sobě, moc mi to chutnalo. A jsme ráda, že i mé děti jsou toho názoru. Je nenávykový, skvěle chuutná a hlavně pomáhá a je dle mých očekávání. Doporučuji ho mít doma

10.01.2019

Dětský sirup BABY IMUN na podporu imunity máme rádi, je to naše oblibená značka Terezie od které bereme i vitamin D, chutově je výborný dětem vyhovuje ovocná chut, libi se mi jednoducha konzistence, deti jej maji moc radi,ale efekt zatim nevidim

10.01.2019

Sirup je kvalitní, dětem chutná, dobře se polyká.sirup není příliš hustý což velice oceňuji protože usnadňuje dávkování. Není příliš sladký což dětem vyhovuje. Za mě velká spokojenost, doporučuji.cena neni vysoká

07.01.2019

Syrup na posílení imunity této značky užíváme již několikátou sezonu. Děti ho jsou ochotné užívat. Chuť je pro ně přijatelná. Konzistence výrobku také. Díky tomu se snadno polyká, užívá. Jeho složení je pečlivě propracované a výsledky zřejmé. Zatím nemocem odoláváme úspěšně. Vitamíny a jiné potřebné látky se dostanou do organizmu a pomohou přestát kritická období také dospělým.

03.01.2019

100% přírodní sirup BABY IMUN od české společnosti TEREZIA COMPANY, který obsahuje hlívu ústřičnou a rakytník řešetlákový na podporu imunity dítěte jsem pořídila sestře k Vánocům a ta je s ním velmi spokojená.

02.01.2019

Davam dceram (6let a 18m) cca mesic. A zatim nemocne nebyly. Nevim jestlj je to diky sirupu nebo jen nahoda. Kazdopadne ocenuji vybornou chut, kterou si hned na poprve zamilovaly obe dve. Urcite budeme kupovat i nadale

01.01.2019

Terezia company je naše oblíbení značka a produkty této firmy dobře známe. Také tento sirup na posílení imunity našich prcků jsme zkusili. Hruškova příchuť je dobrý, zajímavý nápad a ještě lepší je jeho prospěšné složení. Zejména přítomnost rakytníku je velmi žádoucí. Příjemná chuť i vůně napomáhají k tomu, že si děti vezmou lžičku bez velkého přemlouvání a účinky jsou zřejmé, zatím se nám nachlazení a jiné choroby vyhýbají.

01.01.2019

vyzkoušela jsem pro synka už kde co, tento přípravek mě a hlavně syna nadchnul hruškovou příchutí, většinou jsou tyto sirupy sladké a jen sladké, tu je příchut a ta mu chutná, nachlazený je stále,ale příznaky jsou menší

30.12.2018

Dětský sirup BABY IMUN na podporu imunity mě nejvíce zaujal svým stoprocentně přírodním složením bez chemických příměsí a konzervačních látek a zajímavou a originální hruškovou příchutí, která dětem moc chutná. Vřele doporučuji.

29.12.2018

To nejlepší z přírody na podporu dětské imunity. Dobře chutná, snadno se polyká díky tekuté konzistenci, příjemně voní. Přírodní složení ze samých prospěšných ingrediencí. Dobře snesitelný pro citlivý dětský organizmus. Našim dětem celkem chutná. Pořídí se za rozumnou cenu.

28.12.2018

Moc si cením toho, že Baby Imunn má hruškovou příchuť, protože narozdíl od ostatních výrobků ho děti neprskají kolem sebe. Má i super snadné užívání, takže pokud dítě již z principu přípravek na lžičce odmítá, v jogurtu ho ani nezaznamená.

27.12.2018

Zdraví naše nejmenší je pro nás vždy nejdůležitějí a udělali bychom pro to cokoliv. Na trhu je mnoho obdobných syrupů pro děti, které mají posílit imunitu v době chřipek. Hlíva ústřičná i rakytník jsou všeobecně známé účinné látky. Co je u preparátů pro děti nejdůležitější je vždy chuť, která u většiny zklame a dítě se jen okleme a veškerou látku vyplivne. Ale tento sirup je skutečně chuťově dobrý a pro děti tak nepředstavuje jeho užití nepřekonatelnou překážku. I balení mají velmi pěkné. Rozhodně doporučuji :-)

26.12.2018

Budu hodnotit chut, ktera je u ruznych detskych preparatu zaklad. Tento produkt se spolehlive osvedcil a vzhledem ke slozeni budu verit, ze je to vyborny preventivni prostredek v dobe chripek a nachlazeni.

24.12.2018

Skvělý způsob, jak dostat do dětí potřebné vitamíny a jiné důležité látky, když nechtějí sníst ovoce či zeleninu a nebo když toto nestačí. Přírodní a přitom propracované složení dodá šetrnou a snesitelnou formou vše důležité pro posílení dětského organizmu. Příjemná chuť a jemná konzistence a vlně. Snadné užívání a přijatelná cena.

19.12.2018

Sirup BABY IMUN od fy Terezia company je 100% přírodní, bez chemických látek a konzervantů a toto já oceňuji nejvíce. Začala jsem ho pravidelně podávat svému synkovi, doufám, že mu posílí imunitu a nebudeme tak často nemocní. Já mu prostě věřím.

15.12.2018

Dětský sirup BABY IMUN mě velice zaujal svým složením, hlavně velice kvituji, že obsahuje hlívu ústřičnou a rakytník řešetlákový, které jsou výborné na imunitní systém. Děti také ocení v sirupu hruškovou příchuť.. Rovněž oceňuje velké množství vitamínů A, vitamin B1, B2, B6, C, E, K1 a F, které jsou nejen pro dětský organizmus velmi důležité. Tento sirupu doporučuji.

14.12.2018
Doporučení: 5

Chránit zdraví našich dětiček je důležité, ještě nemohou kousat ovoce a zeleninu - rozmixovaná jim tolik nechutná. Dětský sirup BABY IMUN na podporu imunity je pro akorát ušitý - má 100% přírodní složení, bez zbytečné chemie. Není se čeho obávat.

13.12.2018

TESTOVÁNÍ: Dětský sirup BABY IMUN na podporu imunity.Líbí se mi kolik obsahuje vitaminu a že má přírodní složení a dobrou chuť.Což je obzvláště u dětí důležitou věcí,aby byl sirup i dobrý a neodmítali ho..

13.12.2018

Sirup BABY IMUN s hruškovou příchutí používá má neteř pro svou dvouletou holčičku. Musím říci, že obě jsou s ním více než spokojeny. Maminka je spokojena s tím že se sirup může pochlubit 100% přírodním složením bez chemických příměsí a konzervačních látek . Holčičce vyloženě chutná na rozdíl od jiných léků protivné´ých chutí.

11.12.2018

Zrovna letos když jsem hlídala nemocná děcka tak jsem pak sama na týden lehla s virozou. S imunitou je to někdy těžký.. každý radí spoustu různých věcí a ne každá funguje. Líbí se mi nápad s příchutí hrušky. Přípravek kombinuje účinky – hlívy a rakytníku s těmi mám jen dobré zkušenosti. Obsahuje spoustu vitamínů což je prospěšné pro dětský organizmus.Navíc se sirup může chlubit svým 100% přírodním složením bez chemických příměsí -to hodně oceňuji.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat