TESTOVÁNÍ: Dokonalé lokny díky Rowenta Fashion Stylist 3v1

09.10.2017 | Testování

Značka Rowenta sleduje aktuální trendy ve světě módy – a tím nejvýraznějším trendem posledních dnů jsou vlny jako z rozpletených copánků! Abyste však nemuseli pokaždé s novým trendem shánět nový produkt, nabízíme otestovat multifunkční produkt Rowenta Fashion Stylist 3v1.


Celkové hodnocení: 89%

Hodnocení: 58 testerek

Doporučeno: 171x


S ním jednoduše zvládnete variaci dokonalých šik účesů na každý den v týdnu, přesně takových, jaké se nosí na světových přehlídkových molech.

Hravé vlnky, lokny i vyžehlené vlasy

S Rowenta Fashion Stylist 3v1 CF4512F0 nemusíte měnit nástavce, ani pro ně vyhledávat volné místo ve skříňce, protože žehličku, kulmu a vlnovačku držíte v ruce naráz.

Rowenta Fashion Stylist 3v1 má žehlicí desky se dvěma integrovanými hřebeny pro dokonalé vyžehlení vlasů jedním tahem a nebo jdou použít jako vlnkovačka, po spojení žehlicích desek k sobě se z žehličky/vlnkovačky rázem stane kulma se šik širokým průměrem pro svůdné lokny – vytvoříte přesně ten správný styling podle své nálady: romanticky velké a vzdušné vlny, elegantní hladce vyžehlené vlasy, případně rebelský look s vlasy jako po rozpletení copánků (poslední trend na módních přehlídkách).

Novinka v nabídce značky Rowenta chrání a pečuje o všechny typy vlasů – Fashion Stylist 3v1 je opatřen keramickým povrchem a intenzivním generátorem iontů. Vaše vlasy zůstanou lesklé a díky ionizačnímu efektu hydratace nebudou vysušené. Šetrný přístup k úpravě vlasů podporuje také nastavitelná teplota 170 nebo 200 stupňů.

Doporučená cena: 1 499 Kč

Více informací získáte na stylemeup.rowenta.cz

Na hodnocení testované kulmy se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz

 Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat