TESTOVÁNÍ: Dokonalé lokny díky Rowenta Fashion Stylist 3v1

09.10.2017 | Testování

Značka Rowenta sleduje aktuální trendy ve světě módy – a tím nejvýraznějším trendem posledních dnů jsou vlny jako z rozpletených copánků! Abyste však nemuseli pokaždé s novým trendem shánět nový produkt, nabízíme otestovat multifunkční produkt Rowenta Fashion Stylist 3v1.


Celkové hodnocení: 89%

Hodnocení: 63 testerek

Doporučeno: 171x


S ním jednoduše zvládnete variaci dokonalých šik účesů na každý den v týdnu, přesně takových, jaké se nosí na světových přehlídkových molech.

Hravé vlnky, lokny i vyžehlené vlasy

S Rowenta Fashion Stylist 3v1 CF4512F0 nemusíte měnit nástavce, ani pro ně vyhledávat volné místo ve skříňce, protože žehličku, kulmu a vlnovačku držíte v ruce naráz.

Rowenta Fashion Stylist 3v1 má žehlicí desky se dvěma integrovanými hřebeny pro dokonalé vyžehlení vlasů jedním tahem a nebo jdou použít jako vlnkovačka, po spojení žehlicích desek k sobě se z žehličky/vlnkovačky rázem stane kulma se šik širokým průměrem pro svůdné lokny – vytvoříte přesně ten správný styling podle své nálady: romanticky velké a vzdušné vlny, elegantní hladce vyžehlené vlasy, případně rebelský look s vlasy jako po rozpletení copánků (poslední trend na módních přehlídkách).

Novinka v nabídce značky Rowenta chrání a pečuje o všechny typy vlasů – Fashion Stylist 3v1 je opatřen keramickým povrchem a intenzivním generátorem iontů. Vaše vlasy zůstanou lesklé a díky ionizačnímu efektu hydratace nebudou vysušené. Šetrný přístup k úpravě vlasů podporuje také nastavitelná teplota 170 nebo 200 stupňů.

Doporučená cena: 1 499 Kč

Více informací získáte na stylemeup.rowenta.cz

Na hodnocení testované kulmy se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz

 

vybraná testerka | 22.11.2017

Tento výrobek mě na první pohled nadchl svým vzhledem. Po zapnutí je velmi rychle náhrata na správnou teplotu. Žehlička si dokáže hravě poradit í s velmi hustymy vlasy. Kulma mi udělala krásný lokny, ale bohužel o chvíli zplihly.

Pro mě je velká nevýhoda, že kulma není více chráněn a před popalenim. Stačila by alespoň do balení přidat ochranou rukavici.

vybraná testerka | 22.11.2017

Kulma se mi zalíbila s jejím krásným vzhledem v růžové barvě :) nadchlo mě, že budu moct využívat všechny možnosti a konečně budu mít nádherné lokny. Kulma se opravdu blesku rychle nahřívá, což jsem byla dost překvapená. Lokny byly sice krásné, musím říct, že opravdu se povedly, i celkem držely, ale vadilo mi, že mé dlouhé vlasy nebylo za co chytnout a tak jsem si je u kulmy musela přidržovat, což nebylo úplně fajn... kulma opravdu hodně pálí... krepovačka sice vlasy krepovatí, ale z mého hlediska krepování je out, takže já nevyužiji... žehlička vlasy sice vyžehlí super, ale integrovaný hřebínek se do mých dlouhých vlasů příliš cuchal :(

vybraná testerka | 21.11.2017
Doporučení: 42

Rowenta Fashion Stylist 3v1 CF4512F0 - mohu jen doporučit. Tento multifunkční pomocník opravdu zvládá s lehkostí vytvořit hravé, jemné vlnky, krásné a přirozené lokny i dokonalé vyžehlené vlasy. Má elegantní design, pohodlně se drží, je lehká do ruky. Velice oceňuji že, nepotřebuji 3 přístroje když, chci vytvořit hravý či elegantní účes na každý den či pro vyjímečné chvíle. Již nepotřebuji : kulmu- loknovačku, žehličku na vlasy a krepovací kleště které, zabírají místo ani složitě měnit nástavce. Díky dvěma integrovaným hřebenům nepotřebujete ani kartáč na vlasy, vlasy jsou dokonale učesané. ROWENTA je vždy po ruce, neztrácíte ani čas s dlouhým nahříváním. Rowenta je za okamžik připravená k použití, má praktický napájecí kabel otočný v úhlu 360 °, který, umožňuje pohodlné a praktické používání, bezpečnou manipulaci a snadné odkládání. Líbí se mi že, Rowenta chrání a pečuje o všechny typy vlasů. Vlasy jsou po použití viditelně krásně lesklé.

mínus : pořizovací cena, chybí očko na zavěšení, obal na cesty a zvuková signalizace která, by vás upozornila že, vlnka či vlna je hotová.

vybraná testerka | 20.11.2017

S tímto výrobkem jsem naprosto spokojená.Syn ma dlouhé vlasy,tak jsem hned vyzkoušela na něm a výrobek opravdu funguje jak má.Zkusili jsme všechny možnosti a já i syn jsme nadšeni.Žehličku budeme určtě používat často :)

nic

vybraná testerka | 20.11.2017

Stylist 3v1 opravdu funguje jako žehlička, krepovač i kulma najednou. Nejlíp hodnotím asi žehlení, i když člověk, který není zvyklý na to, že "žehlička" hřeje po celém svém povrchu, riskuje popálené prety i hlavu. Ale je to zvyk. Krepovač také celkem funguje, ale na moje vlasy to teda není:-) což samozřejmě není chyba výrobku - pokud se nkomu tenhle styl líbí, určitě bude spokojený. Já byla celkem spokojená s kulmou, i když i ta chce trochu zručnosti. Kdo je zvyklý si vlasy pravidelně natáčet, určitě nemůže být zklamaný. Já rozhodně oceňuji velikost loken, nemám ráda takové ty malé z klasických tenkých kulem:-) Nahřátí je opravdu rychlé, kladně hodnotím i otáčivý kabel.

Trochu mi chyběla kontrolka nahřátí, používání chce trochu cviku, ale tak je to nejspíš u všeho:-)

vybraná testerka | 19.11.2017

Vše potřebné v jednom. Kulma na klasické vetší vlny a kulma na malé vlnky + žehlička. Kdo tyto způsoby používá často, určitě je to velice vhodná věc, kterou by měla mít žena při sobě. Super manipulace, vlnky krásně drží, určitě bych doporučila. Mám od Rowenty více elektroniky a opět nezklamala.

vybraná testerka | 19.11.2017

Kdyz jsem tento vyrobek poprvé uviděla,hned se mi zalíbil jeho design. Poprvé jsem si vyzkoušela vyžehlit vlasy,šlo to dobře.Trvalo mi to o hodně méně času než s klasickou žehličkou. S klasickou žehličkou jsem si žehlila vlasy i dvě hodiny,než jsem dosáhla požadovaného efektu. Líbí se mi,že v tomto výrobku jsou hned 3 funkce a není potřeba žádných nástavců.Všechno je v jednom a to se mi opravdu líbí. Když jsem si vlasy vyžehlila,s výsledkem jsem byla velmi spokojená,ale po pár hodinách se mi vlasy začaly zase kroutit,takže jsme musela použít lak na vlasy. Co se týká krepovačky a loknovačky,tak byl pro mě výsledek celkem dostačující. Výdrž ale nebyla nic moc,je opravdu potřeba nanést na vlasy lak,jinak to moc dlouho nedrží. Co ale musím opravdu vyzdvihnout je otočná šnůra. Je to opravdu praktická věc. Nikde se vám nic nezamotává a můžete hladce s vlasy pracovat.

Při použití loknovačky jsem se několikrát lehce spálila,ale věřím tomu,že se to časem naučím a vychytám to :) Průměr loknovačky je dostačující,ale nic extra.

vybraná testerka | 19.11.2017

Rowenta mne na první pohled upoutala designovým vzhledem. Nahřívání žehličky bylo také velice rychlé. Jako první jsem vyzkoušela Braid Waves, krepování vlasů trvalo trošku déle, než bych očekávala, ale výsledkem jsem byla mile překvapena..vypadalo to nakonec moc hezky, až na to, že mi to nevydrželo ani do poledne a to přes to, že jsem použila silný lak na vlasy. S žehličkou na vlasy jsem byla hodně spokojená, jelikož vyžehlení nezabralo moc dlouho. A jako poslední Curls, které nemůžu tak úplně hodnotit, jelikož v točení vlasů jsem měla premiéru.

Ocenila bych kadeřnickou rukavici. Nakrepované vlasy moc dlouho nevydrží.

vybraná testerka | 18.11.2017

Jako žehlička je to velmi dobré Super teplota - 2 úrovně Rychlost nahřívání - opravdu během chvilky Otočná šňůra proti zamotání- bezva Keramický povrch a generátor iontů - dobrý ale už to má většina podobných produktů

Vlnění vlasů? S tímhle ne Kulmování vlasů? No to už vůbec.. Z těchhle dvou hledisek mě výrobek zklamal, zůstanu u své Z produktu se při tvorbě účesu kouří a ničí tak vlasy při dlouhodobém používání..

vybraná testerka | 18.11.2017

Přístroj splnil očekávání, byl rychle nahřátý a připraven k akci. Samozřejmě to chce trochu šikovnosti, napoprvé jsem se spálila. Studený konec za který se dá chytit i na druhé straně je super, doporučuji.

Na šňůře chybí očko na zavěšení.

vybraná testerka | 18.11.2017

Měla jsem možnost otestovat multifunkční žehličku 3v1, ráda jsem testovala. žehlička je lehká, snadno s ní se manipuluje. Je výhoda, že se dá žehlit, vlnit a natáčet v jednom. Docela praktická. Vytvoří se účes rychle a i vydrží. Rowentu bych doporučila.

Při dělání loken, jsem měla problém vlasy před natáčením a otáčením přidržet, nebylo čím přichytnout. Při delších vlasech asi problém není. Taky jsem se spalila, což je trochu nevýhoda, i při nižší teplotě. šňůra se mi patřičně neotáčela, aby se nenamotávala.

vybraná testerka | 18.11.2017

Byla jsem nadšená že mohu otestovat kulmu od Rowenty 3 v 1. Kulma je lehoucka a její špička opravdu nepálí. Vlny dělá krásné a přirozené. Vyžehlení vlasů je super. Díky hřebínku jsou vlasy krásně jemné a lesklé. Zehlicka je rychlé zahřátá. Otočná šňůra pomáhá pracovat rychle.

Zatím jsem nic nenašla :)

vybraná testerka | 17.11.2017

Na testování jsem se moc těšila.Ale v reálu mě to spíše zklamalo :-( Na to na co jsem Rowentu Fashion Stylist 3v1 nejvíce chtěla,na naše vlasy vůbec nefungovalo. -je fajn otočná šňůra proti zamotavání -vlnovačka na krepatý vzhled úžasný.Jednoduché a krásně drží.Na dceři se mi to líbilo,ale na mě ne. -žehlička také fungovala krásně,ale pro mě zbytečné.Vlasy si nerovnám. - nejvíce jsem chtěla tento výrobek kvůli kulmě.A ta mě zklamala.Vlasy se mi nikdy nezakroutili do požadovaného tvaru.A když už ,tak to bylo divné.Ani dceři se lokny nevytvořily.

Zakončení kulmy mi vůbec nesedlo, hned poprvé jsem si spálila prst.Ale příště jsem si dala,už pozor. :-)

vybraná testerka | 16.11.2017

Snadná manipulace - otočná šňůra se nikde neplete Není potřeba měnit nástavce, vše je v jednom Top - vnkovačka (jsem z ní nadšená) - vlnky nejsou tak malé jak jsem zvyklá u jiných Žehlička - rychlost narovnaných vlasů Po 14 dnech nemám pocit zničených vlasů - super

Chybí mi dioda, zda je přístroj nahřátý na požadovanou teplotu Vlny (kulmou) nemám tak pěkné jako v reklamě :(

vybraná testerka | 16.11.2017

Jsem se stylerem velice spokojená. Když to vezmeme popořadě. Začnu se žehličkou, je to asi nejlepší žehlička, co jsem kdy měla v ruce, opravdu nepotřebujete v druhé ruce držet hřeben, má zabudovaný vlastní a je to skvělé, narovná vlasy rychle a naprosto, ani nemusíte přejíždět 2x, opravdu skvělé. Dále je to "vlnkovačka", s tou jsem také nad míru spojená, udělá takový ten "beachy look", jako kdybych celou noc spala s copánky na hlavě a ty vlky drží, prostě jako přibité, celý den. Poslední je na řadě kulma, opravdu dlouho jsem na českém trhu hledala kulmu, která by měla tak velký obvod nástavce, opravdu s ní lze docílit krásných velkých vln, sice mi docela vadí ten malý clipper, používám kulmu bez něj, prostě jen omotám vlasy na nástavec. Přidávám foto, kde mám udělané lokny velkým nástavcem kolem obličeje a zbytek vyžehlený. Za praktické také považuji otočný kabel. A zprvu mě vyděsilo praskání, ale je to ionizační systém, který má chránit vlasy.

Relativně vysoká cena.

vybraná testerka | 15.11.2017

Na testování této kulmy jsem se opravdu těšila. Mám delší husté vlasy, které je po ránu někdy boj upravit do přijatelného tvaru. Díky této věcičce se mi účes krotí sám a ještě můžu mít každý den jiný - rovný, vlnitý nebo krepovaný :-) U vlnek je trochu problém, aby byly až nahoru, možná je to tím, že mám husté vlasy a tak jich točím moc najednou, nicméně mi kulma pomáhá k tomu, aby nebyli vepředu splihlé, ale krásně načechrané. Určitě skvělý pomocník.

Při používání žehličky je trochu problém s tím, že se nahřívá i vnější strana a tak musím být opatrná, abych se nepopálila.

vybraná testerka | 14.11.2017

Mít žehličku, kulmu i krepovačku v jednom je splněný sen každé ženy, která ráda experimentuje se svými vlasy a nerada se přehrabuje ve skříni, aby vyhrabala starou kulmu či žehličku na vlasy. Prostě po ní ráno sáhnu a podle nálady vykouzlím účes (a fantazii se meze nekladou). S touto kulmou se jednoduše manipuluje (i když z počátku to chce trochu cvik), nabízí možnost volby ze 2 nastavitelných teplot a už žádné zdlouhavé čekání na to, až se nahřeje. Velmi pozitivně hodnotím její šetrnost vůči vlasům... vlasy jsou po úpravě krásně hladké a lesklé.

Při manipulaci musí být člověk opatrný, aby se nepopálil! - To je však otázkou cviku jako u každé nové kulmy.

vybraná testerka | 13.11.2017

Jako žehlička slouží naprosto perfektně! Mám velmi jemné vlasy dlouhé po zadek a narovnané byli během chvilky! Krepování také super! :-) Vlasy vypadají hezky rošťácky! Také oceňuji opravdu rychlé nahřátí, takže nemusíte dlouho čekat!

Úplně mi do ruky nesedlo zakončení kulmy, kdy jsem si špatně přehmátla a spálila si prsty. A hlavně se mi na mých vlasech moc nedařili vlny...na úplných konečkách nebyl problém, ale když jsem chtěla navlnit delší kus vlasů výsledkem byly zvláštně pokroucené vlasy.

vybraná testerka | 12.11.2017

Ideální společník každé ženy. Díky několika možnostem využití, lze použít pro všechny délky vlasů. Pro mé krátké vlasy je nejžádanější možnost malých vlnek, díky kterému se několikanásobně zvětší objem vlasů. To že pak účes vypadá rebelsky už je zbytečné zmiňovat. Již se těším, na další použití.

Díky celo keramického povrchu je třeba dávat pozor, aby nedošlo k popálení, ale chce to jen praxi :-)

vybraná testerka | 06.11.2017

Vyzkoušela jsem testovací kulmu a musím říct že bezvadná..rychle a pěkně se s ní vytvoří požadovaný ůčes a taky nepoškozuje vlasy a jsou hezky lesklé a pružné.Doporučuji všem co chcou pro své vlasy to nejlepší.

Zatím jsem žádné neobjevila.

19.12.2022

Je výborný, mám po něm krásné vlasy, můžu jen doporučit

19.12.2022

Je to skvělý. Mám díky tomu krásně vlasy. Můžu doporučit

20.11.2022

Krásné lokny, vydrží celý den i přes silný vítr

Žádné

11.11.2022

Spokojenost mam doma a dělá co má vlasy vypadají hezky upravene

27.10.2022

Dělá opravdu krásné lokny, které dlouho vydrží

žádné

25.06.2020

Vyzkoušela mladší dcerka u kamarádky a byla moc spokojená - má po mně hodně řídké , jemné vlasy a tato kulma jí je krásně načechrala a nezelektrizovala jako jiné

10.12.2018

Myslím, že na této kulmě je nejlepší její funkce pro tvoření loken, v tomto ohledu je skutečně vynikající. Lokny vypadají krásně a pěkně drží. Navíc má funkci žehlení a krepování, takže opravdu 3v1...

02.10.2018

Tuto kulku s žehličko v jednou od značky Rowenta jsem měla jednou možnost vyzkoušet a co oceňuji, tak je, že není třeba mít jednotlivé produkty zvlášť a na rovné či vlnité vlasy stačí jeden výrobek. Vlasy jsou po použití krásně upravené a jsou připravené na každou událost. Bohužel s čím jsem já nebyla moc spokojená, bylo s přidaným hřebínkem. Celkem mi zacuchával vlasy, ale je možné, že to je jen o zvyku s používáním. I když se mi produkt velmi líbil, tak raději zůstanu u klasické žehličky a kulmy :-)

03.03.2018

Jako žehlička je to velmi dobré Super teplota - 2 úrovně Rychlost nahřívání - opravdu během chvilky .Bezva Keramický povrch a generátor iontů - dobrý ale už to má většina podobných produktů.Určitě super

02.03.2018

Rowenta Fashion Stylist 3v1 CF4512F0 je multifunkční pomocník. Výrobek má krásný design. Kulma udělá krásné a bohaté lokny. V ruce je velmi lehká. Čas na udělání je velmi krátký, což velmi ocenuji....

06.02.2018
Doporučení: 80

Rowenta Fashion Stylist 3v1 CF4512F0 je praktický pomocník, který zajistí snadnou a rychlou úpravu vlasů. Nejvíc se mi líbí, že je vybaven generátorem iontů díky kterým vytvořím během chviličky trendy účesy, které nezklamou

27.01.2018

Rowenta Fashion Stylist 3v1 CF4512F0 mě zaujala svím krásným,moderním vzhledem.Líbí se mi že má hned tři funkce a to i bez dalších zbytečných nástavců.Já si vlasy žehlím a dcerce čas od času dělám lokny.Jsem s ním moc spokojená

07.12.2017

Skvely vyrobek usetri hned nekolik spotrebicu najednou, ktere mi tak nezabiraji doma misto. Rowenta je skvela znacka a tak tento vyrobek splnil moje ocekavani. Nejvic sice vyuziju zehlicku, ale clovek obcas taky potrebuje nejaky svatecnejsi uces s loknami.

05.12.2017

Jsem žena, co se ráda líbí a tak moc ráda zkouším nové věci včetně kreativních a různých účesů. Díky rowentě jsme si mohla na hlavě vykouzlit téměř cokoli a já jsem z ní nadšená. Doporučuji ji všem náročným ženám.

nic

30.11.2017
Doporučení: 10

Rowenta Fashion Stylist 3v1 CF4512F0 upoutá každou ženu či dívku svím vzhledem.Rowenta jako značka taková je má oblíbená :-) s tímto pomocníkem nemusím ke kadeřnici a zvládnu si lokny na večírek udělat sama.Doporučuji

24.11.2017

Na Rowenta Fashion Stylist 3v1 CF4512F0 je super to, že máte žehličku, kulmu a vlnovačku v jednom. Líbí se mi, že má keramický povrch a intenzivní generátor iontů, takže po použití vlasy zůstávají hezky lesklé a nejsou vysušené. Za mě palec nahoru. Určitě doporučuji vyzkoušet.

22.11.2017

Za prvé vzhled je parádní. Nahřívá se během sekundy. Vytváří krásné lokny, které vydrží celkem dlouho a drží svůj tvar. Což jsem obdivovala. Žádné negativní strany jsem nepostřehla. Celkem jsem byla spokojená.

21.11.2017
Doporučení: 39

Tento produkt mě zaujal krásným designem, barvou a funkcí 3 v 1. Nemusíte měnit žádné nástavce. Ideální na cesty. První jsem vyzkoušela funkci žehlení jelikož mám přírodně kudrnaté vlasy , které se mi vlní do prstýnků. Žehlení bylo velice rychlé a dokonalé díky žehlicím deskám se dvěma integrovanými hřebeny. Vlasy byly navíc krásně lesklé i díky ionizátoru. Druhý styling jsem vytvořila rozpustilý cik cak rebelský look . Účes plný vlnkovaček. Bohužel i při silné fixaci lakem vlasy po několika minutách splhly a narovnaly se :( Nejvíce jsem se těšila na jiné lokty něž mi příroda naděluje. I přesto, že jsem postupovala dle návodu přirozené lokny se mi vytvořit nepovedly:( Byl zde jen náznak:((. Je zde praktický otočný kabel. Co jistě oceňuji je nejen keramický povrch ale hlavně intenzivní generátor iontů. Dále šetrný přístup k úpravě vlasů. Nastavitelná teplota 170 nebo 200 stupňů. Rychlost nahřátí. Bohužel tento produkt nesplnil mé očekávání:((( Bohužel nemohu dát lepší hodnocení :(((( tento produkt nesplnil mé očekávaní pro vytvoření dokonalého looku. Pro mé vlasy bych ocenila jen funkci žehličky což při této pořizovací ceně je zcela nevýhodné.

19.11.2017

I v mém pokročilém věku si udržuji delší vlasy a mám je stále rovně, ale chtěla jsem změnu. Mám výhodu, že s námi bydlí dcera, takže si všechno pořizujeme napůl. Tato kulma je naprosto skvělá a co slibuje, splní

nic

19.11.2017

Ze začátku jsem moc nevěřila, protože podobných věcí je na trhu dost. Nedalo mi to a paní prodavačka mi v klidu řekla že pokud chci, můžu si vyzkoušet. Zkusila a jsem a byla jsem nadšená! Povedlo se hned napoprvé a já ji už mám doma .)

vyšší cena

18.11.2017

Rowenta Fashion Stylist 3v1 je naprosto super vec, mam velmi ridke jemne vlasy jako pochcanou slamu a co ona s nima dokaze vykouzlit je opravdu zazrak, behemc hvilky mam krasny uces, dokonalou ksici no super

16.11.2017

Sestra jí dostala od přítele a už nemusíme ke kadeřnici, aby nám udělala luxusní účesy. Nepotřebujeme natáčky, fén, žehličku. Stačí jeden produkt - Tento. Nezabírá moc místa, skvěle se drží a úprava vlasů netrvá dlouho.

Ohřátí vnější strany je problém když si účes chci vytvořit sama, hrozí že se spálím.

13.11.2017

Měla jsem tu možnost vyzkoušet u kamarádky co tuhle kulmicku vlastní a musím říct,ač mám vlasy jemné a jak hřebíky 😁tak mi lokynky držely,což mě mile překvapilo a zároveň nahlodalo 😄😁že bych si ji koupila taky 😁

09.11.2017

S Rowenta Fashion Stylist 3v1 CF4512F0 se mi líbí, že nemusím měnit nástavce, ani pro ně hledat volné místo ve skříňce, protože žehličku, kulmu a vlnovačku mám vše v jednom.I cena je pro mne přijatelná, mám vlastně tři věci v jednom.

09.11.2017

Tuto úžasnou věc sem měla možnost vyzkoušet u kamarádky a byla sem nadšená. Super je, ze se jedná o 3v1 a tak člověk nemusí kupovat další spotřebiče. Rowenta funguje na jedničku, navlni, vyrovná, kulma je taky báječná.

02.11.2017

Rowenta Fashion Stylist 3v1 CF4512F0 je super pomocník při pomoci vykouzlit dokonalý uces jak na bezne denni noseni ,ale zejmena na specialni prilezitosti, dobre se s nim pracuje a vlasy nici velmi malo

02.11.2017

S Rowenta Fashion Stylist 3v1 CF4512F0 vykouzlíte účes během chviličky. Oceňuji šetrný přístup k úpravě vlasů - nastavitelná teplota 170 nebo 200 stupňů a keramický povrch. Výhodou je, že se nemusí měnit nástavce. Prostě za mně super, super, super.

02.11.2017

Tento výrobek používá i moje kadeřnice.Určitě bych doporučila všem.Líbí se mi že má různé nástavce,které se dají měnit podle potřeby a účes je hotový raz dva.Když někam pospíchám mám po ruce vždy svoji kadeřnici vyzbrojenou tímto výrobkem.Doporučuji

31.10.2017

tento váš produkt je dobrým pomocníkem hlavně po ránu je lehký má dostatečný počet nástavců za mě supér již jsem doporučila všem svým známým

30.10.2017

Rowenta Fashion Stylist 3v1 je skvělým pomocníkem pro vytvoření perfektního účesu za velmi krátký čas. Líbí se mi, že není potřeba skladovat různé nástavce a tyto složitě měnit! Což opravdu nemusím. Vítám také pečující vlastnosti!

29.10.2017

Rowenta zajistí snadno a rychle, bez námahy nádherné lokničky, vlasy nejsou jako hřebíky, ale mají krásný tvar. Je lehká, dobře sedí do ruky, uživatelsky snadná, design je moderní. Cena příznivá, kvalita vysoká

28.10.2017

Bojujeme doma s nedostatkem úložných prostor, takže podobné multifunkční výrobky mám celkem ráda. Tento je velmi šikovný a praktický. Účes můžete snadno a rychle změnit klidně několikrát denně. Rozumné rozmezí teplot zaručí, že se vám vlasy nepoškodí, nepřepálí. Ovládá se snadno a vytvořené vlny a vlnky krásně drží.

26.10.2017

Mám velmi jemné vlasy takže tuto kulmu jsem považovala za výzvu.Po natočení se mi vytvořily nádherné a pevné vlny které vydržely celý den.Používání i manipulace je veloce jednoduchá,Vlasy se nepálí,netřepí konečky .Já jsem maximálně spokojena

26.10.2017

Rowenta Fashion Stylist 3v1 je precizní výrobek, který dokáže vytvořit parádní účes za chviličku. Vítám, že nejsou další nástavce, které akorát zabírají místo. Keramický povrch s ionty je tolerantní k vlasům.

23.10.2017

Perfektní výrobek s kterým se dobře upravují vlasy.Líbí se mi,že se nemusí měnit nástavce a vlasy se díky ionizačnímu efektu tolik neničí. Velice výborný nejen doma,ale i třeba na dovolenou.Určitě doporučuji

23.10.2017

Je to určitě výrobek, který potěší většinu žen, protože dokáže vytvořit pěkný účes, má dobré vlastnosti a dobře se s ním pracuje. Určitě bych ho využila na moje velmi jemné vlasy, protože by mi to moc pomohlo k vytvoření slušivého účesu, což mi dá hodně zabrat.

21.10.2017

Báječný výrobek pro nás všechny, které jsou každý den jiné. Nikdy nebylo tak snadné střídat účesy, jako s tímto pomocníkem. Zejména větší, velké kudrny a vlny se daří krásně vytvořit. Šetrný k vlasům, elegantní tvar a šikovné padnutí do ruky, to vše tvoří báječnou kombinaci vlastností tohoto produktu.

20.10.2017

Upřednostňuji výrobky, které v sobě kombinují schopnosti a možnosti několika různých přístrojů. Šetří nám čas, peníze a hlavně místo v domácnosti, kterého máme stále málo. Rowenta je osvědčená značka a tento výrobek už také. Rychle dokáže vytvořit požadovaný účes s minimální námahou a jako od profesionála.

19.10.2017

Nádhera. Moje maminka znala jen kulmu a dnes si výrobce vyrobí kde co. Ideální na cestování. Když chcete vypadat pokaždé jinak a pokaždé upraveně. Vlasy můžete žehlit, tak točit. Nástavce jsou stále součástí přístroje.

19.10.2017

Ideální na cestování. Když chcete vypadat pokaždé jinak a pokaždé upraveně. Oceňuji, že můžete vlasy jak žehlit, tak točit a nehledat nikde po šuplících ztracené nástavce. ty jsou stále součástí přístroje a vždy připravení zasáhnout. :-)))

18.10.2017

Sousedka - kadeřnice podobný zázrak vlastní a je to paráda. Ušetřit čas, místo v šuplících a ještě mít prima účes a třeba každý den jiný. Rychlé nahřátí na potřebnou teplotu a zároveň šetrný k vlasům. Báječně vypadá, je lehký, šikovně padne do ruky a úpravu účesu s tímto pomocníkem zvládneme opravdu každá.

18.10.2017

Možnost vyzkoušet zde jsem neměla,ale díky úžasné svagrove ,která je expert na vlastnění všech moznCh kulem zehlicek apod.jsem mela možnost si vyzkoušet lokny,které byly vždy mým snem-jedním slovem paráda ;)

17.10.2017

Dokonalé lokny díky Rowenta Fashion Stylist 3v1 tento přístroj na vlasy vypadá skvěle.Občas chci mít vlnité vlasy,občas úplně rovné a tento přístroj zvládá obojí což mi vyhovuje,vypadá k tomu velice dobře..

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat