TESTOVÁNÍ: Doplňte na podzim porci vitamínů s Tefal On the go

31.10.2017 | Testování

Období nachlazení, viróz a chřipek se zase blíží. Přemýšlíte, jak posílit imunitu? Dodejte jí vitamíny, minerály a antioxidanty prostřednictvím lahodných nápojů smoothie. Aby byla vaše smoothie opravdu jemná a krémová, potřebujete opravdu výkonný mixér. Takovým je právě Tefal On the go!


Celkové hodnocení: 92%

Hodnocení: 63 testerek

Doporučeno: 142x


Kompaktní osobní mixér Tefal On the go BL1A0D38 vám se svým objemem 700 ml umožní připravit velmi snadno různé recepty – kromě krémových smoothie i další mixované nápoje, polévky, studené omáčky, ledovou kávu či koktejly. Kromě snadné obsluhy se také skvěle udržuje! Je to opravdový partner pro každodenní mixování.

Kdykoli po ruce

Poradí si ale i s tvrdšími ingrediencemi, jako jsou například oříšky, nebo s ledem, a to díky chytré funkci PULSE a odolnému tělu motoru, který je vyrobený z prémiové nerezové oceli.

Tefal On the go je tak malý a praktický, že se snadno stane součástí vašeho života. Mixér je navržen tak, že ovoce či zeleninu mixujete přímo v nádobě, ze které pak své smoothie můžete přímo konzumovat. Stačí dodržet jednoduché tři kroky:

  1. naplň nádobu
  2. tlakem mixuj
  3. vezmi s sebou

Díky bezpečně těsnicímu víčku, které je uzpůsobeno na pití, je konzumace pohodlná i během chůze, při sportu či jízdě autem.

Doporučená cena: 1299 Kč

Více informací najdete na www.tefal.cz

Na hodnocení testovaného mixéru se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:47
39 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:40
113 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:07

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat