TESTOVÁNÍ: Exkluzivní sérum na růst řas a obočí FacEvolution hairPlus

19.05.2021 | Testování

Která z nás by nechtěla mít řasy jako mrkací panenka? Hledáme 5 testerek ve věku 30–50 let, které si zkusí, jaké to je, svádět muže atraktivním pohledem bez návštěvy kosmetického salonu. Exkluzivní sérum na růst řas a obočí, které se nanáší jen jednou denně, je oproti beauty centrům dokonce i levnější! Pro dokonalý účinek je toto testování prodlouženo na 10 týdnů.


Celkové hodnocení: 100%

Hodnocení: 17 testerek


Husté a dlouhé řasy jsou prostě sexy. Symbolizují ženskou smyslnost, krásně dotváří pohled a dávají očím ten správný šmrnc. Mužům se líbí, když na ně ženy svůdně mrkají – ideálně mají-li řasy své, tedy přirozené. Bohužel, ne každému je v tomhle shůry dáno.

Nezdravé návyky ničí krásu

Pokud jsou řasy často prodlužovány a přetěžovány nekvalitní kosmetikou, mají sklony k vypadávání. Nesvědčí jim ani drsné nebo nedostatečné odličování, natáčení, nevhodné kleštičky, ale i chronický stres, který oslabuje folikuly, ze kterých vyrůstají. Ačkoli se stavbou i složením podobají chlupům a vlasům, a stejně tak se po čase obnovují, lze jim co do krásy a kvality pomoci aplikací sér. Pokud je dané sérum navíc ještě multifunkční a lze ho použít i na obočí, o to je to lepší.

Jedním z takových je FacEvolution hairPLUS, což je moderní přípravek obsahující komplex vysoce účinných bio peptidů, které řasy dokážou prodloužit, zahustit a zlepšit jejich „jakost“. Vitaminy A, C, E, pantenol a výtažky z květů zajišťují přenos aktivních látek a výživu očního okolí a obočí. A to dřív, než řeknete švec.

Jak dlouho čekat?

Prokazatelný růstový efekt je znatelný již za 4 až 6 týdnů, na což poukázaly klinické studie. Jejich výsledky jasně hovoří o tom, že k maximálnímu nárůstu délky řas dochází právě během tohoto období, a to až o 40–45 % jejich původní délky. Sérum přitom stačí použít jednou denně – na odlíčenou oblast, ke kořínkům po celém horním víčku, nebo na již zmíněné obočí. Tyčinka o velikosti řasenky zároveň zvýrazňuje barevný pigment, snadno se nanáší, okamžitě se vstřebává, podporuje permanentní make-up a zároveň se může pochlubit zdravotní nezávadností.

Sen se mění v realitu

 „Sérum na řasy hairPLUS je unikátní přípravek na bázi růstových faktorů, se kterým docílíte přirozeně dlouhých a hustých řas. Doporučila bych ho všem ženám, které po něčem takovém touží a potřebují přírodní preparát bez vedlejších účinků,“ říká MUDr. Petra Trojanová, Ph.D. z brněnského Lékařského centra zdraví a estetické péče s. r. o.

Salony versus domácí použití

Cena produktu je 2 280 korun, což vyvolává otázku, jak moc se tahle investice vyplatí. Prodlužování řas 4D, 5D, 6D a 7D v kosmetických salonech obvykle vychází na 2 200 korun, přičemž po první aplikaci se doporučuje doplnění (po zhruba 2–5 týdnech). To přijde na dalších 600 až 900 korun. Sérum, které vaše vlastní řasy promění v klenot, z toho vychází o poznání lépe. Při pravidelném používání jedno balení o obsahu 4,5 ml vydrží 6 až 10 měsíců. A právě jeho sílu si vyzkouší 5 testerek ve věku 30–50 let, které po 10 týdnech podají zprávu o stavu svých řas a sebevědomí. Chcete být jednou z nich?

Podmínky pro vybrané testerky:

  • spolu s recenzí zašlou:
  • fotku stavu řas a obočí před a po používání testovaného produktu
  • video, jak testovaný produkt používaly
  • testuje se 10 týdnů

Další informace najdete na www.skinso.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 5 testerek, které splní podmínku věku a zároveň odpoví v Rozstřelu testerek, jaké tři vitamíny sérum obsahuje? Podmínky pro výběr do testování: spolu s recenzí testerky zašlou: fotku stavu řas a obočí před a po používání testovaného produktu a video, jak testovaný produkt používaly.
HLASTE SE DO 1. ČERVNA 2021.
Vybrané testerky získají 1ks FacEvolution hairPLUS.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Najdete si čas na své staré kamarády. Společně si tak užijete velice příjemný čas naplněný nejen nostalgickým vzpomínáním na doby dávno minulé, ale také spoustou legrace. Navíc si naprosto skvěle popovídáte a proberete spoustu nejnověj... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:24
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:00
38 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat