TESTOVÁNÍ: Kartáč na vyčesávání chlupů a speciální hubice FooLee

13.12.2018 | Testování

Máte domácího mazlíčka a všude, kam se podíváte, na vás čeká vrstva chlupů? Vyčesávání klasickým kartáčem nepomáhá? Pak zkuste speciální kartáč FooLee Easee, který nasadíte na hubici FooLee Air a připojíte k vysavači. Po chlupech už nebude ani památky! Že se vám to zdá jako sen? Pak se přihlaste do našeho testování. Hledáme totiž 21 testerek, které budou moci produkty FooLee otestovat! Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 87%

Hodnocení: 45 testerek


Už žádné psí nebo kočičí chlupy v polévce. Žádné nekonečné zametání a uklízení hromad srsti a chlupů z podlahy, koberce a sedaček. Prostě jen nasadíte univerzální nástavec na hadici vysavače a vysáváte přímo kočku, psa nebo jiného chlupatéh mazlíčka.

Pomocník na vysavač

Je to snadné. Do hubice k vysavači FooLee Air zacvaknete kartáč na vyčesávání psů a koček Foolee Easee. Získáte tak sen všech majitelů a chovatelů chlupatých zvířat – nástavec, kterým vysáváte volné chlupy a nečistoty přímo ze psa, kočky či jiného mazlíčka.

Hubici FooLee Air připojíte prakticky ke všem v Evropě vyráběným modelům, které používají trubice o průměru 35 mm. Vysavač musí splňovat několik parametrů:

  • Musí mít dostatečně velkou nádobu na chlupy (podle velikosti vysávaného zvířete).
  • Počítejte s nutností ho občas vymýt. Zvláště psí chlupy mají na sobě vrstvu mazu, který zůstává v hadicích, nádobě a filtrech a vysavač pak smrdí jako starý pes.
  • Jeho motor musí snést biologické znečištění. Většina vysavačů chladí motor vzduchem, který před tím prošel nádobou nebo sáčkem s chlupy.

Cena: od 590 Kč

Více informací na obchod.cistapohoda.cz

Skvěle se pro hubice FooLee osvědčily vysavače značky Hyla. Jedná se o vodní vysavač se separátorem, takže nehrozí ucpání filtrů. Mytí a údržba velmi jednoduchá a bez problémů. Kapacita nádoby je max. 10 litrů, ve vodě se rozpustí biologické zbytky ze srsti, po vysávání stačí vylít.

Kartáčování nové generace

Každé balení kartáče FooLee Easee obsahuje dva dvojité hřebeny o různé tvrdosti. Složení materiálu je patentováno a spolu se tvarem zubů vylučuje poškrábání nebo zranění jemné kůže vašeho chlupatého mazlíčka během vyčesávání.

Proto je můžete, na rozdíl od kovových hřebenů, použít ke každodenní péči o srst.

Bílý, měkčí hřeben je vyrobený z patentované plastové slitiny BIONNER® pro vyčesávání jemnější srsti.Vyzkoušejte obě strany hřebenu:

  • Strana označená THIN je pro měkčí, jemnější partie mazlíčka
  • Strana THICK je pro rozčesání delší srsti a jemné vyčesání smotků. Podle reakce zvířete lehce odhadnete, co se mu líbí víc.

Černý hřeben je z patentované plastové slitiny HEETEC® pro intenzivní vyčesávání. Proto je výrazně tužší. Oceníte ho při vyčesávání husté zimní srsti a rozčesávání smotků. Lopuchy ani svízel vás už po procházce nebudou trápit. A opět – využít zkuste obě strany. Důležitá je oboustranná spokojenost.

Cena: od 990 Kč

Více informací na obchod.cistapohoda.cz

Jaké testerky hledáme?

Hledáme testerky, které mají doma pejska či kočičku (nebo jiného osrstěného mazlíčka) a neustále bojují s chlupy.

Podmínkou testování je mít zvíře, které se nebojí vysavače a má rádo vyčesávání!

Vybrané testerky budou moci produkty FooLee testovat po dobu 2 týdnů a poté je vrátit, nebo odkoupit za třetinu ceny!

vybraná testerka | 17.06.2019

Dobry napad, myslenka rekla bych az revolucni... vetsina chlupu opravdu skonci ve vysavaci, neni problem ani se sestavenim, ani manipulaci a to vcetne pripojeni k samotnemu vysavaci. Dobry pomocnik, ktery urcite usnadni peci o nase milacky, ale vyzaduje trochu cviku pri pouzivani ...

... Jak jsem psala vetsina chlupu skonci ve vysavaci, bohuzel dost velka cast zustava "viset" v kartaci. Sice jsem se naucila jak je z nej dostat tez do vysavace, ale chtelo to cvik. Zprvu jsem musela nasi fenku pustit coz oproti klasickemu "tichemu" zpusobu vyzadovalo jeji opetovny "ochyt" a pokracovani, jelikoz nema rada zvuk vysavace. Jen pro upresneni dostala jsem kartac jiny nez je vyobrazeny a to bez dvojitych hrebenu, takze pouze s jednou tvrdosti ... je mozne, ze se zatahovacimi zuby by se lepe manipulovalo. Ten co jsem dostala k testovani si nakonec necham nebot se da pouzit dobre i bez vysavace nekde venku kde nevadi ani me ani nikomu jinemu, ze je kolem mne spousta a spousta chlupu :-)

vybraná testerka | 12.06.2019

Nenadchne a neurazí. Dobře se mrzí a manipuluje s kartáčem bez nástavce. A za super uživatelskou vychytávku považuju tlačítko k zasunutí zubů kartáče, pro snadné ochlupení. Dá se použít i na kočku...

... Bohužel nekompatibilní hadice s vysavačem mi dost zhoršila manipulaci...blbě se zacvakava samotný kartáč do odsávacího nástavce. Problém nastává, když se narazí na cucek v chlupech. Ale bohužel je méně efektivní než běžný kartac ze zverimexu. Zbytečně zdlouhavý proces a do toho otravovani se s vysavačem, když se kolikrát prehlti a nenasaje vše jak by měl.vycesavat tak psa doma, tak by byla tak 1/4 chlupů okolo po zemi. Kočku jsem zkusila vzít bez nástavce a kočičí chlupy se zachytily a krátkou srst bylo snadné rozcesat, ale bylo by třeba lepší, kdyby byla hlavice na česání kompatibilnejsi, ale to bude tím, že je to kartáč na psa

vybraná testerka | 10.06.2019

Jediný klad je v relativně snadné manipulaci,hadice jde krásně nasadit a rukojeť zacvaknout.Samotné vyčesávání je už asi o nějakém zvyku a grifu,na který si každý musí přijít.Bohužel za mě za moc peněz málo muziky.

Klasickým kartáčem vyčešu víc chlupů a celé je to takové......zbytečné.Jak řekl manžel:" Zbytečný krám a ještě drahý." A musím souhlasit.Zlatý klasický kartáč. Před testováním jsem v podstatě počítala s tím,že si ho odkoupím a těšila se na něj.Teď ho s radostí pošlu zpět.

vybraná testerka | 10.06.2019

Samotný kartáč celkem dobrý (známkování ve škole - dvojka), i když pokud by do něj náš mazlíček nekousl a neudělal tam dírku ( :-) ), tak bych si ho neodkoupila a vrátila. Dobrý je, to ano, ale zase žádný zázrak za tu cenu. Náš německý ovčák má hustou srst, dobře se mi s kartáčem povedlo vyčesat, ale kde je hustější srst, zdají se mi zuby na kartáči velmi krátké na vyčesání. Ale ano, kartáč se snad bude hodit. Hadice a držák na vysavač je mi k ničemu - viz. zápory.

Naprostý propadák je ale uchycení na vysavač. 1) Hadice je k ničemu, na vysavač ji sice připojím, ale druhý konec hadice na tu bílou "násadu" prostě nelze připojit (na žádnou část nesedí - videí s nasazováním už jsem viděla spoustu -prostě nesedí nikam). 2) Mohla bych sice vysávat bez přiložené hadice (stačí držák nasadit na originální hadici od vysavače), ale když kartáč na "držák" nacvaknu, v tu chvíli drží dobře, jakmile jen lehce přitlačím na psa, ihned kartáč z držáku padá. Musela bych ho hodně silně tisknout nebo oblepit izolepou (jak mi někdo poradil :-) ). Takže kartáč si nechám, i když mi bude hadice k ničemu.

vybraná testerka | 09.06.2019

Bohužel žádné - ne vinou výrobku, ale naše kočky při kontaktu s vysavačem hrozně vyváděly. Kdyby se nebály, tak v období línání bychom to opravdu ocenili. Pro hodně chlupaté psy ( co se nebojí vysavače) to musí být super!

Myslím, že to zápory nemá, nasazení na hubici vysavače je snadné. Mrzí mě, že pro nás tohle udělátko není.

vybraná testerka | 09.06.2019

Kartáč byl pro našeho německého ovčáka velkým přínosem. Skvělá manipulace s kartáčem a snadné sestavení příslšenství. Výrobek je šetrný ke zvířecí srsti, takže rozhodně netahá a skvěle domácího mazlíčka vyčeše.

vybraná testerka | 06.06.2019

Jakožto majitelka velkého a hodně chlupatého pejska jsem ocenila, že kartáč opravdu dovedl zajet až do hloubky a vytáhnout tedy chlupy z podsady, nástavec na vysavač jde snadno aplikovat hřeben se do něj snadno zacvakne, v česání hanice nikterak neprekazi

Jak je skvělý, tak pro mě má opravdu velkou vadu a to nevyvazenost rukojeti. Hřeben se zda být těžký a máte pocit že vám musí z ruky vyskočit. Co se týká huboce na vysavač, vhodné pro menší plemena a k rekreačnímu česání, nikoli pro hodne linajici zvire. Huboce nestíhá a zahlcuje se chlupy.

vybraná testerka | 09.05.2019

Nevím kde se stal problém. Jsem označena jako testerka tohoto výrobku, ale výrobek jsem neobdržela. Jen mi bylo mailem oznámeno, že testování se posouvá na pozdější dobu. Je mi to moc líto, lze to ještě nějak napravit? Máme doma 2 chlupáče, kterým by pročesání rozhodně prospělo.

-

09.02.2023

Je fajn , pejsek byl spokojený jen je třeba i tak vyčesávat klasickým kartáčem

20.11.2022

skvělý produkt na chlupy, vyčesává krásně všechny chlupy

27.10.2022

Skvělá manipulace. Kartáč je šetrný k srsti a pokožce zvířete

13.03.2021

kartáč je velice účinný a vážně chlupy vyčese a je krásný

24.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

10.07.2019

Jednoznačně pro. Naše holka se kovových furminátorů vyloženě bála, ale tenhle plastový konečně pročeše celou vrstvu chlupů. Kožich se jí provzdušnil, jak jsem si slibovala a zbavila se i ekzému na zádi, který jsme neúspěšně léčili. Kombinaci s vysavačem jsme nezkoušeli, protože chlupů hlavně na začátku bylo neskutečně moc a tak ji vždycky vyčesávám venku. Jak se česání bála, tak teď si ho vyloženě užívá a ta vychytávka s vyhazováním chlupů ze hřebene nemá chybu

Žádné jsme nenašla

16.05.2019

Máme čtyři pejsky takže kartáč na vyčesávání chlupů a speciální hubice FooLee je pro nás super výrobek. Kartáč na vyčesávání chlupů a speciální hubice FooLee je pro naši smečku trefa do černého! Doporučuji

17.04.2019

Mrzí mě, že jsem toto testování popásla máme ě psy a ě kočky a musím říct, že i když postivě vyčesáváme několikrát v rýdnu tak hlsvně u psů se tvoří dredy, které nakonec přes veškerou snahu musíme odstřihnout. vzhledem k vesměs pozitivním hodnocením máme v plánu si tyto kartáče koupit.

-

11.04.2019

Tak tento produkty se opravdu ale opravdu povedl. Já nemám slov. Měla jsem možnost si vyzkoušet manipulaci s ním a nestačila jsem se divit. Mnohokrát jsem čistila srst psovi, ale nikdy to nešlo tak hezký a opravdu se tím podaří srst pořádně vyčesat.

Nic mě nenapadá

24.03.2019

Kartáč na vyčesávání chlupů a speciální hubice FooLee ocení každý, kdo má doma kočičku nebo pejska. Skvělý kartáč, který má univerzální nástavec, který se jen zacvakne. Velmi dobře se odstraňují chlupy přímo ze zvířete. Manipulace je velmi jednoduchá. Rozhodně doporučuji.

04.03.2019

Mám doma tři chlupaté mazlíčky-jedno pejska a dvě kočky,tak jsem byla ráda že jsem mohla vyzkoušet šetrné kartáčování.Navíc se dobře čistí a má tichý provoz-takže si jej i moje mazlíčci velice oblíbily.

Nevýhoda je sice vyšší cena,ale za kvalitu si ráda připlatím.

02.03.2019

Velice kvalitní a účinný kartáč který vyčeše i zasuchané chlupy což velice ocenuji.Dobře se drží a ovládá,dobře se udržuje a netahá psa za chlupy.Za sebe mohu i přes vyšší cenu jen doporučit.velká spokojenost

02.03.2019

Tento výrobek je vysoce učinný a výkonný.Líbí se mi že důkladně vyčesává veškeré chlupy.A i pes je spokojený,což je velice důležité.Kartáč se dobře drží a snadno se čistí,za sebe doporučuji,velká spokojenost

26.02.2019

skvělé pro psy, co se nebojí hluku a drží po celou dobu vyčesávání, což náš Beník prostě nedokáže, bojí se vlastně všeho, půjčila jsem ho sousedce, ta byla nadšená, i její pejsek, takže jsem jí ho odprodala.

14.02.2019

Máme středně velkého pejska,je to Německý ovčák křížený s Husky..chlupatý je tedy dost,hlavně když se srst mění,tak je chlupů všude dost a proto se tento výrobek hodí,cena vyšší -může někoho zaskočit,ale do mazlíčků a čistoty je dobré investovat ;)

11.02.2019

Tento kartac je sice dražší mezi ostatními výrobky stejného rázu, ale za to se opravdu vyplatí. Máme buldocka, který pelicha opravdu hodně a i s těmito stetinovymi chlupy si hravě a bez problémů poradí.

09.02.2019

Kartáč na vyčesávání chlupů používám na našeho zlatéro retrívra. a kupodivu si ho oblíbila i kočka, která se také nechala vysát. cena výrobku je vyšší, ale oproti levnějším výrobkům se investice vyplatí.

01.02.2019

Krasne rano. :-) Skvely vyrobek pro vycesavani psi srsti. Skvely pomocnik hčavne na jare, kdy pejsek meni srst a vsude jsou chomace chlupu. Tato pomucka zabije dve mouchy jedno rano. Dokonale vycese a rovnou i vysaje, takze nezustane ale vubec zadny neporadek. :-)

18.01.2019

Kdo má domácího mazlíčka, tento výrobek opravdu ocení. Hafan si sedne na klín a drží jak kdyby to bylo to nejlepší drbání, které kdy zažil. Každopádně vyčesává i češe dobře, netahá a jednoduše se čistí,

17.01.2019

tento super kartac jsem zde videla prvne a tak jsem si o nem aspon nastudovala par informaci a jako milovnik kraliku a psu bych ho i rada vyzkousela a tak napisu manzelovi nez ho koupi libi se mi i jeho cena

16.01.2019

Tento úžasný pomocník ocení každý,kdo má doma kočičku nebo pejska.Super kartáč,který má univerzální nadstavec,který se jen zacvakne.Velmi dobře se odstraňují nepříjemné chlupy přímo ze zvířete.Manipulace s tímto výrobkem je velmi jednoduchá.Odstraňuje i smotky.Doporučuji všem.

Žádné.

11.01.2019

Tak tento kartzáč na pejsky mě zaujal v tom, že je to vylepšný hřeben, který opravdu pomáhá. Pejskovi se česání líbí a vůbec se mu nenapíná kůže, jak je to u obyčených psích hřebenů. Myslím, že se hodí i na kočky

11.01.2019

Kdo má doma čtyřnohého chlupáče, tak ví, že prostě s chlumapa je vždycky boj. U nás už jich máme minimum, protože s příchodem miminka jsem začala tvrdě bojovat a vyzkoušela kde co, ale asi nejvíc naší psí slečně zabírá tenhle "chlupožer" :-)

10.01.2019

Kartáč na vyčesávání chlupů a speciální hubice FooLee je opravdu něco pro něši domácnost. Je kvalitně udělaný a opravdu funguje, jak se píše v reklamě. Jsem na něj pyšná. Moje zvířata se ho nebojí a dovolí mi je vyčesávat. Doporučuji dále. Chupy zbytečně nerve, vyčeše jen vypadlé

10.01.2019

Dobrý den, jsem moc spokojená. Doma máme tři kočky a jednoho psa a jsem ráda, že jsem dostala jako dárek toto. Ubylo mi hodně práce a já mam tak více času na své koníčky a rodinu. Doporučuji všem, co mají domácí mazlíčky

10.01.2019

přestože našeho pejska denně vyčesávám, tento speciální kartáč FooLee Easee, který nasadíte na hubici FooLee Air a připojíte k vysavači pro nás vůbec není, protože pes se vysavače od mala bojí, ale věřím, že pro ostatní pejsky ba i kočičky je to super a chlupy nejsou po celém bytě

10.01.2019

Tento kartáč jsme so oblíbila já, i naši psi. Kartáč je promyšlený, propracovaný. Dva různé hřebeny, kvalitní materiál a pečlivé zpracování činí přístroj pevným, odolným a spolehlivým. Odsávají jemnější i hrubou srst do připojené nádoby a velmi tak usnadní úklid a také pobyt alergiků. Údržba i ovládání jsou snadné. Jsem moc spokojena.

07.01.2019

Oba naši psi si kartáč ihned oblíbili. Já ovšem také. Ihned bylo znát snížení chlupů v bytě. Kartáčem s propracovaným sacím systémem a šikovnou hubicí vyřeší línání srsti dokonale. Nádobka srst zachytí, snadno se pak vysype a vyčistí a přístroj je tak ihned znovu k použití. Praktické a šikovné pro všechny majitele chlupáčů. Cena vyšší, efektivita výrobku je značná.

04.01.2019

Kartáč FooLee a hubice FooLee jsou určeny k vyčesávání zvířecí srsti. No, pokud se zvíře nebojí vysavače, tak to jde krásně a vyčeše se spousta uvolněných chlupů a chlupy se zároveň vysají: Byt je pak čistý, opravdu to minimalizuje chlupy na podlaze, na sedačkách apod.

03.01.2019

Máme doma britskou kočičku, která pouští docela dost chlupů. Tento kartáč jsem dostala k Vánocům a od té doby jde vidět doma rozdíl. Chlupy už nejsou všude, není potřeba tak často uklízet a i kočičce se kartáč líbí :)

03.01.2019

Kartáč na psi a kočky. Začnou ho milovat. Je to snadné. Nechají se kartáčovat a vysávat. Naše Betyna asi nadšená moc nebude. Ale když běhá stále na dvoře a chcete jí pustit domů, tak je potřeba mít pomocníka.

02.01.2019

My máme jednu kočku, která pouští chlupy minimálně. Ale tento kartáč sjme viděla v akci u kamarádky a prostě bomba. Její pes v klidu seděl a vypadalo, že se mu to i líbí. Po vyčesání vypdal rozhdoně lépe než před vyčesáním. Ovládání je jednoduché.

01.01.2019

TESTOVÁNÍ: Kartáč na vyčesávání chlupů a speciální hubice FooLee.Já osobně nemám ráda chlupy ze zvířat na oblečení a tato pomůcka je velice praktickým a důmyslným pomocníkem v boji s těmito obtížemi..

01.01.2019

Výrobek přesně pro nás. Pro naše pelichající chlupáče i pro nás, kteří běháme s vysavačem a koštětem každou chvíli. Je skvělý. Výkonný, šikovně padne do ruky. Pejsek i kočky si vyčesání srsti tímto pomocníkem s radostí nechávají líbit. Propracovaný systém kartáčování a odsávání je vynikající nápad. Dobrý, pevný materiál snad také něco vydrží.

30.12.2018

Kartáč na vyčesávání chlupů a speciální hubice FooLee mě velice zaujal svými vlastnostmi a skvělým účinkem. Vyčesávání mazlíčků díky tomuto vysavači je perfektní. Žádné chlupy po bytě a asi i určitě to bude příjemné i pro domácí mazlíčky, které si to oblíbí. Díky tomuto uvažuji o koupi tohoto přístroje, protože máme v rodině více domácích mazlíčků.

29.12.2018

Dárek přesně pro nás. Ježíšek nás moc potěšil, protože chlupáčů je u nás několik. Jednoduše použitelný a při tom šetrný a velmi účinný výrobek. Na jemnější srst zrovna tak na hrubší kožíšek. Různé kartáče a sací mechanismus si poradí s každou srstí. Chodí se na vyčesávání pejsků kouknout i naše kočka. Díky tomuto výrobku se většina chlupů nenalézá na podlaze, ale ve nádobce, kam patří.

28.12.2018

Zaujal mě pomocník na vysavač. Nesnáším když jsou chlupy úplně všude a člověk aby celý den lítal s vysavačem a koštětem. Jedná se o snadnou manipulaci, takže to zvládne každý. Jednoduše se nacvakne na vysavač. A usnadní to spoustu práce.

Nesmí se mazlíček bát vysavače A vysavač musí být přizpůsoben na biol.odpad

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat