TESTOVÁNÍ: Kartáč na vyčesávání chlupů a speciální hubice FooLee

13.12.2018 | Testování

Máte domácího mazlíčka a všude, kam se podíváte, na vás čeká vrstva chlupů? Vyčesávání klasickým kartáčem nepomáhá? Pak zkuste speciální kartáč FooLee Easee, který nasadíte na hubici FooLee Air a připojíte k vysavači. Po chlupech už nebude ani památky! Že se vám to zdá jako sen? Pak se přihlaste do našeho testování. Hledáme totiž 21 testerek, které budou moci produkty FooLee otestovat! Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 86%

Hodnocení: 42 testerek


Už žádné psí nebo kočičí chlupy v polévce. Žádné nekonečné zametání a uklízení hromad srsti a chlupů z podlahy, koberce a sedaček. Prostě jen nasadíte univerzální nástavec na hadici vysavače a vysáváte přímo kočku, psa nebo jiného chlupatéh mazlíčka.

Pomocník na vysavač

Je to snadné. Do hubice k vysavači FooLee Air zacvaknete kartáč na vyčesávání psů a koček Foolee Easee. Získáte tak sen všech majitelů a chovatelů chlupatých zvířat – nástavec, kterým vysáváte volné chlupy a nečistoty přímo ze psa, kočky či jiného mazlíčka.

Hubici FooLee Air připojíte prakticky ke všem v Evropě vyráběným modelům, které používají trubice o průměru 35 mm. Vysavač musí splňovat několik parametrů:

  • Musí mít dostatečně velkou nádobu na chlupy (podle velikosti vysávaného zvířete).
  • Počítejte s nutností ho občas vymýt. Zvláště psí chlupy mají na sobě vrstvu mazu, který zůstává v hadicích, nádobě a filtrech a vysavač pak smrdí jako starý pes.
  • Jeho motor musí snést biologické znečištění. Většina vysavačů chladí motor vzduchem, který před tím prošel nádobou nebo sáčkem s chlupy.

Cena: od 590 Kč

Více informací na obchod.cistapohoda.cz

Skvěle se pro hubice FooLee osvědčily vysavače značky Hyla. Jedná se o vodní vysavač se separátorem, takže nehrozí ucpání filtrů. Mytí a údržba velmi jednoduchá a bez problémů. Kapacita nádoby je max. 10 litrů, ve vodě se rozpustí biologické zbytky ze srsti, po vysávání stačí vylít.

Kartáčování nové generace

Každé balení kartáče FooLee Easee obsahuje dva dvojité hřebeny o různé tvrdosti. Složení materiálu je patentováno a spolu se tvarem zubů vylučuje poškrábání nebo zranění jemné kůže vašeho chlupatého mazlíčka během vyčesávání.

Proto je můžete, na rozdíl od kovových hřebenů, použít ke každodenní péči o srst.

Bílý, měkčí hřeben je vyrobený z patentované plastové slitiny BIONNER® pro vyčesávání jemnější srsti.Vyzkoušejte obě strany hřebenu:

  • Strana označená THIN je pro měkčí, jemnější partie mazlíčka
  • Strana THICK je pro rozčesání delší srsti a jemné vyčesání smotků. Podle reakce zvířete lehce odhadnete, co se mu líbí víc.

Černý hřeben je z patentované plastové slitiny HEETEC® pro intenzivní vyčesávání. Proto je výrazně tužší. Oceníte ho při vyčesávání husté zimní srsti a rozčesávání smotků. Lopuchy ani svízel vás už po procházce nebudou trápit. A opět – využít zkuste obě strany. Důležitá je oboustranná spokojenost.

Cena: od 990 Kč

Více informací na obchod.cistapohoda.cz

Jaké testerky hledáme?

Hledáme testerky, které mají doma pejska či kočičku (nebo jiného osrstěného mazlíčka) a neustále bojují s chlupy.

Podmínkou testování je mít zvíře, které se nebojí vysavače a má rádo vyčesávání!

Vybrané testerky budou moci produkty FooLee testovat po dobu 2 týdnů a poté je vrátit, nebo odkoupit za třetinu ceny!Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci tohoto znamení milují drahé věci, v nichž vidí odraz svých úspěchů a za které jsou schopni utratit občas až závratné sumy peněz. A zatímco jejich okolí vrtí hlavou nad jejich domnělou rozhazovačností a Berany podezírají, že chtěj&iac... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:53
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:52
11 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:49

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat