TESTOVÁNÍ: Konec pupínkům s URGO Filmogel Spots

01.02.2018 | Testování

Problematická pleť a akné netrápí jen dospívající dívky, ale i spoustu dospělých žen. Patříte mezi ně i vy? Pak na ni pusťte URGO Filmogel Spots Na pupínky. Nepřekonatelný přípravek, díky němuž už vás žádný pupínek nezaskočí!


Celkové hodnocení: 86%

Hodnocení: 81 testerek

Doporučeno: 46x


URGO Filmogel Spots Na pupínky poskytuje diskrétní a účinnou péči na zanícené formy akné. Přesvědřit se o tom bude moci 40 z našich testerek!

Unikátní složení pro rychlou pomoc

Přípravek URGO Filmogel Spots Na pupínky je určen na ošetření akné a na problematickou pleť. Díky unikátnímu složení s kyselinou salicylovou (antibakteriální účinky, regulace tvorby mazu, keratolytické účinky) a tea tree oil (antiseptické a antibakteriální účinky, podpora hojení a zklidnění pokožky) urychluje mizení a hojení pupínků. Po aplikaci vytváří transparentní ochranný film – bariéru proti vnějšímu prostředí.

Co všechno nabízí?

  • Rychlou a účinnou pomoc pro problematickou pleť
  • Urychlené mizení a hojení akné
  • Působí proti růstu a šíření bakterie způsobující akné (P. Acnes)
  • Snadnou a přesnou aplikaci pomocí pera se silikonovým hrotem
  • Diskrétní, neviditelnou texturu
  • Vhodný i pod make-up
  • Klinicky ověřený účinek

Cena: 319 Kč

Více informací na www.urgo.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, kdy jim naposledy pupínek kazil plány a jak dlouho již s problematickou pokožkou bojují.
HLASTE SE DO 15. ÚNORA 2018.
Vybrané testerky získají k otestování URGO Filmogel Spots.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 22.03.2018

URGO Filmogel Spots je prfektní.Vejde se i do té nejmenší kapsy nebo kabelky. Ocenuji silikonový amplikátor s kterým se dobře gel nanáší.Pupínků mám o poznání méně :-) za mě super :-) rozhodně doporučuji

vybraná testerka | 19.03.2018

Malá, snadno přenosná šikovná tyčinka, která účinně bojuje s pupínky. Hlavně v počátcích. Pupínky zmizí do 2 dnů. Hojí se bez jizev. Lze použít i pod make up. Zcela transparentní gel ve velmi příjemné jelly tyčince.

Trošku palí, ale aspoň je cítit, že funguje.

vybraná testerka | 15.03.2018

Skvělá věc co se vejde kamkoli do kapsy či kabelky. Hned jak mi tycinka přišla tak jsem ji vyzkoušela a hned druhy den jsem viděla výsledky, pupínky se zmenšily a některé zmizeli úplně. Mohu doporučit.

Nemám žádné špatně zkusenosti.

vybraná testerka | 15.03.2018

Provedení tyčinky je super, vejde se do kabelky a vypadá spíš jako tužka na oči. Hned jak aplikátor přišel, jsem jej vyzkoušela na pupínek, trochu jsem ze začátku cítila štípání a jakoby chlad, po chvíli to ale přestalo a gel zaschnul, utvořila se taková slupovací vrstva..mě a pupínky pomohl, zahojily se rychleji a zmenšili, takže na druhý den jsem tam skoro nic neměla..zkoušela jsem i na přítele a také mu to pomohlo. Za mě super!

Nevsákne se do kůže, ale je potřeba tu část, kde se aplikoval gel, sloupnout..

vybraná testerka | 15.03.2018

Super balení akorát do kabelky a aplikátor, který se dá oplachovat je dobrý nápad. Stejně tak i způsob vyřešení dávkování je moc povedený. Efekt hojení nic moc, ale jako desinfekce, když máte pupínky rozškrábané je dobrý, proto i trochu štípe, ale nic co by se nedalo vydržet.. Příjemná vůně po tea tree.

Nejvíc mi vadilo, že po nějaké době se začne slupovat a to vypadá nepěkně. Není vidět jaké množství v balení zbývá.

vybraná testerka | 15.03.2018

Hned co tycinka přišla, tak jsme jí aplikovala, trochu mě štípala,ale dalo se to vydržet, snadná aplikace, výhoda že,gel se dobře nanáší, da se oplachnout po použití, že se vejde do kapsy nebo do kabelky.

Nevim jestli,jsem někde udělal chybu.Druhý den, jsem měla pupínek ješte větší ,ješte víc se mně objevilo pupinku a gel se pak loupe je to vidět jako kdyby se Vám loupala kůže, když se spalite na slunci.

vybraná testerka | 13.03.2018

Pruhledna, nenapadna struktura, diky ktere neni na obliceji videt. Pohodlný aplikátor, který se vejde do kazde kabelky nebo do kapsy. Me osobne jen lehce stiplo, ale nic hrozneho, jinak nijak nezapacha.

Na brade se mi zacal delalt pupinek a presto, ze jsem ihned zacala aplikovat, pripravek valny efekt nemel.

vybraná testerka | 12.03.2018

Neštípal mne, ale to je asi tak všechno. Aplikace byla snadná a zasychání také nebylo špatné. Aplikátor byl jednoduchý, stačilo opravdu jen kousek a nebylo to ani vidět. Avšak za mě více záporů bohužel :/

Bohužel mi to nezabíralo, na jednu chvíli sice pupínky zmizeli, ale hned vedle vyskočili další :/ bohužel za mě špatná zkušenost,ale každý má asi Jičíně účinky že jo :)

vybraná testerka | 12.03.2018

Výrobek hodnotím velmi kladně. Silikonový aplikátor je veliká výhoda, gel se parádně aplikuje v požadovaném množství a neplítvá se. Decentní balení které nepřekáží. Příjemná vůně která neobtěžuje. Co se týče funkčnosti jsem mile překvapena, dobu hojení zkrátí, a pupínek se dále nepodíval. Super výrobek.

Nic

vybraná testerka | 11.03.2018

Ráda jsem byla testerkou přípravku URGO Filmogel Spots Na pupínky. Zaujalo mne balení, velmi příjemná vůně. Přípravek jde velmi snadno aplikovat prostřednictvím silikonového aplikátoru. Byla jsem spokojená a cítila jsem i účinnost.

vybraná testerka | 11.03.2018

Kladně hodnotím už snadnou aplikaci a silikonový hrot "pera". Díky otáčení spodní části lze snadno regulovat potřebné množství. Přípravek příjemně voní. Je malý, takže se vejde do každé kabelky. Mě pomohl hojit pupínky rychleji a hlavně se mi už dál nepodebíraly. Je dobré, že ho lze aplikovat až 6x denně,

Bohužel mi trochu vadilo, když se film odlupoval takže to vypadalo jako když se mi loupe kůže. Nevím jestli jsem dělala někde chybu ale pod makeupem byl dost vidět.

vybraná testerka | 10.03.2018

Silikonový aplikátor se kterým je snadná a hygienická manipulace. Hojení pupínků trošičku(zhruba o den, dva) urychlil, nevím ale jestli je to samotným produktem, nebo tím, že když ho mám na pupíncích, tak si na ně nesahám, neškrábu a podobně. Vyhovovala mi i vůně produktu.

Musí se hodně opatrně s množstvím, jinak se odlupuje jako maska. Jako negativní hodnotím i to, že se "nezamkne" a tím pádem nejde nosit pod make-up. Při nanášení občas nepříjemně pálí, ale vždy se to dalo vydržet.

vybraná testerka | 09.03.2018

Testovala jsem tento produkt cca 10 dní a jsem s ním celkem spokojená. Jako vynikající hodnotím balení se silikonovým aplikátorem. Potřebné množství se z balení vytlačí po otočením kolečkem na dolním konci obalu. Je to praktičtější než tubičky, kterými se obvykle aplikují podobné gelové přípravky. U nich člověku často vyprskne ven mnohem více gelu než je třeba a on jen přemýšlí, kam by to ještě měl naaplikovat, ať neplýtvá. Balení v peru se mi moc líbí. Polep je unisex, je vidět, že výrobce myslel i na kluky a pány. Když ale člověk nálepku sloupne, což jsem já udělala skoro hned, získá minimalistické bílé pero, které určitě neurazí žádnou kosmetickou taštičku. Konzistence je gelová a barva průhledná. Voní slabě po čajovníkovém oleji, což je v pořádku. Spíš bych se divila, kdybych tuhle typickou vůni z přípravku necítila. Složení vypadalo už po přečtení slibně. Obě účinné látky (když nepočítám alkohol, který má také desinfekční a vysušující účinky) jsem již v péči o akné vyzkoušela, nejsem si ale jistá, že jsem je měla oba v jednom přípravku. Účinnost je srovnatelná s ostatními přípravky lokální péče, které jsem dosud vyzkoušela. Vynikající na počínající projevy a výborný i na dohojování. Že by nějak zvláště pomáhal na plně rozvinuté hnisavé projevy, to jsem nepozorovala. Výhodné mi přijde možnost aplikovat až 6x denně.

Nevýhody jsou nevýhodami tohoto typu přípravků obecně. Gel zasychá a ač výrobce tvrdí opak, neviditelný není. Je průhledný a prozradí se leskem. Pokud na toto místo člověk aplikuje make up, je to docela umění, aby jej při tom nesloupal. Olupování zaschlého gelu je hlavní nevýhoda přípravku. Nevypadá to esteticky a z tohoto důvodu nedoporučuji ani aplikovat k vlasové hranici, protože gel se těžko dostává dolů. Jinde se naopak loupe ochotně. V noci jej spolehlivě setřu polštářem, přes den obvykle rukou, když v zrcadle vidím, že už se to loupe dolů. To se mi ale děje se všemi přípravky tohoto typu, tak nevím, jestli je úplně spravedlivé to uvádět jako záporvou vlastnost.

vybraná testerka | 08.03.2018

K účinku Urgo gelu nemám žádné výhrady. Skutečně plní, co výrobce uvádí. Téměř okamžitě člověk cítí účinek gelu na pupínky. Vážně funguje. Pupínky se hojí po použití gelu hodně rychle. Úžasný pomocník.

Žádné nejsou

vybraná testerka | 08.03.2018

Pár dní po obdržení se mi na bradě vyloupl výstavní kousek vhodný pro testování - velký, červený s bílým puchýřkem uprostřed. Večer jsem aplikovala gel, do rána by puchýřek pryč a bolák se nezvětšil. Do druhého dne byl menší a třetí den z něj byl suchý stroupek. Takže gel opravdu urychluje hojení.

Doporučuji nanášet, pokud se nebudete líčit. Po nanesení make-upu i na zcela zaschlý gel cuckuje.

vybraná testerka | 08.03.2018

Byla jsem na výrobek dost zvědavá, Fascinoval mne silikonový aplikátor, který skutečně zaručuje přesnou aplikaci a velmi snadno se čistí. K samotnému účinku Urgo gelu nemám žádné výhrady. Skutečně plní, co si předsevzal. Téměř okamžitě člověk cítí účinek desinfekce a po po pár vteřinách schnutí i vysušení pupínku. Film při dobrém nasvícení lze mírně vidět, ale osobně v tom nevidím žádný problém. K dlouhodobému účinku: vážně funguje. Pupínky se hojí rychleji. Nemám dále co dodat, vřele doporučuji,

Nenašla jsem

vybraná testerka | 06.03.2018

Gel je průhledný a dá se použít pod make-up. Kůže v okolí není po jeho použití tolik oteklá a zarudlá, zkracuje dobu hojení. Naprosto úžasný mi přijde silikonový aplikátor a pokud bude mít dlouhodobou účinnost, tak můžu jen doporučit.

Po aplikaci štípe, ale to se dá vydržet (dezinfekce) a poměrně dost vysušuje.

vybraná testerka | 06.03.2018

Gel je neviditelný,funguje opravdu skvěle,použily obě já i dcera a pupínky se za 2 dny ztratily.Používá se snadno,je praktické,že si gel vysuneme zatočením vespod.Balení ve velikostí akorát,doporučuji.

nevidím

vybraná testerka | 05.03.2018

Tento výrobek hodnotím velmi kladně. URGO Filmogel Spots je opravdu spolehlivý a rychle hojí pupínky, které vám naskočí. Testovala jsem to nejen na sobě, ale také na příteli, takže hodnotím kladně za oba. Pupínky se ztratili do dvou dnů. Opravdu jsem si tento výrobek zamilovala <3

vybraná testerka | 05.03.2018

Balení přípravku je super. Velikost tak akorát do kabelky. Aplikátor zjednoduší nanášení gelu. Gel v malém množství nejde na obličeji vidět a je fajn, že se může použít až 6x denně. A musím říct, že gel není nějaký lepkavý, rychle zaschne.

Při větším množství gelu se na obličeji udělá slupka, která jde vidět. Mě to nijak zvlášť na pupínky nepomohlo.

vybraná testerka | 05.03.2018

Největším překvapením pro mě byl silikonový aplikátor, kterým se gel jednoduše nanáší. Po aplikaci mírně pálí, ale to je pro mě známka desinfekce, což je jednoznačně plus. Na pupínku se vytvoří průhledný film, který pupínek chrání před nečistotami a pohodlně na něj lze nanést i korektor nebo make-up. Nanesený gel vydrží dlouho.

Délka léčby mi nepřišla o nic kratší, než s jinými přípravky. Malé pupínky zmizely rychle, ale s těmi velkými, zanícenými už to tak snadné nebylo. Někdy se vrstvička gelu odlupuje.

vybraná testerka | 04.03.2018

S tyčinkou je velmi snadná manipulace a tak je možné ošetřit jen daný pupínek.Velmi rychle zaschne, ikdyž po aplikaci to trochu pálí a stahuje.Ale za požadovaný efekt to stojí-jakoby se pupínek stáhne a vyhojí se.Určitě doporučuji.

Při aplikaci trochu pálí, ale to se dá vydržet.

vybraná testerka | 04.03.2018

Tak prvně co jsem uvítala je male praktické balení, což je vhodne na cesty. Opradu me uchvatil pruhledny aplikátor při kterém víte kolik sera aplikujete.Při aplikování na menší pupínky jsem nezaznamenala žádne štípání, a druhý den nebyl tolik zarudly. Plus na postižene místo příjemně chladí. Za mě mohu Doporučit.

Teď par záporu z mě strany, pruhledný aplikátor je super , ale i kdyby byl ze silikonu , který má nejmenší porovitost, je tam riziko zasenení bakterií a přenášení na pleť. A pokud si na pupínek dáte více gelu třebas jako já :-), tak behem dne mi visel z obličeje cancek jako z pletové masky .

vybraná testerka | 03.03.2018

Dobrý den, Tyčinku jsem zkusila ihned a pupínek po ní strašně hnisal, nakonec to trvalo asi 4 dny než se začal hojit, ale rychle, jak nebývá zvykem. Na dalších už to bylo jiné, krásně rychle se po něm hojili a velkou výhodou je, že se po zaschnutí gelu může aplikovat make-up. Opravdu potěšil a dle užívaného množství vydrží dlouho i za vyšší pořizovací cenu v obchodě.

Trochu štípe kvůli dezinfekčnímu účinku

vybraná testerka | 02.03.2018

Velmi děkuji za možnost testovat tento výrobek. Líbí se mi že je tyčinka ve velikosti řasenky a vejde se tedy do malování co si beru ssebou do kabelky. při prvním nanesení na pupínek asi 20 sekund pálí ale pak to přestane a pupínek lépe zasychá. Hojení je opravdu rychlejší a když si do toho člověk nedrbe tak je za 3 dny pryč. Za sebe mohu jen doporučit a jistě si tyčinku od urga koupím zase :-)

vybraná testerka | 02.03.2018

Děkuji za možnost testování. Tyčinku jsem otestovala na dvou pupincích. Jeden byl už dosti veliký a jeden v začítku. Ten v začítku se ztratil za jeden den a ten větší asi za dva dny. S aplikací gelu jsem spokojená. Na tváři trošičku štípal ale pak se to uklidnilo a pupínek pěkně vyschnul. Líbí se mi , že je tyčinka malinká a můžu si ji tedy brát všude sebou. Za mě doporučuji

vybraná testerka | 01.03.2018

Dobrý den, Ještě jednou chci poděkovat za možnost otestovat výrobek. První co mě mile překvapilo je vzhled. Skvěle se vejde do kabelky nebo taštičky na "šmínky". U čeho jsem ale vydržela nejdéle, je zkoumání silikonového nástavce. Je prostě boží na dotek a hlavně praktický co se týče hygieny. Nanášení je jednoduché a rychlé. Gel příjemně voní, téměř neštípe. Pupínek se ztratil hned druhý den. Já jsem s výrobkem velice spokojená a budu ho ráda využívat nadále.

vybraná testerka | 01.03.2018

Děkuji za možnost testovat tento přípravek. Jako první pozitivum vidím na Urgo gelu snadnou aplikaci, praktické pero, které se vejde i do té nejmenší kabelky. Gel je neviditelný, takže po nanesení není vidět a příjemně voní. Po nanesení jsem cítila mírné štípání, ale jen chvilku, takže nic nepříjemného. Už po první aplikaci bylo vidět zlepšení, pupínek byl menší a méně zarudlý. Do dvou dnů byl pryč. Vřele všem doporučuji.

vybraná testerka | 28.02.2018

Děkuji za možnost testování :) Tyčinka má hezké a praktické provedení. Gelík se snadno aplikuje a není na kůži po zaschnutí skoro vidět. Zaujala mě silikonová hlavička, která je velmi přijemná na dotek. Doporučila bych tuto tyčinku pro ne moc náročnou pleť s pár pupínky.

Pleť mám velmi citlivou a tento přípravek mi pupínky akorát rozdráždil a to nemám na kys.salicylovou alergii. Výsledek mi přijde stejný jako, když si necháte v lékárně namíchat salicylovou mast, která vás vyjde i levněji.

vybraná testerka | 27.02.2018

Jako první bych moc ráda poděkovala serveru bety.cz za možnost otestovat tento URGO Filmogel Spots. Děkuji Vám :) Když mi tyčinka přišla domů, hned mě zaujalo její provedení. Jedná se o zhruba 12cm pero, které se vejde i do té nejmenší taštičky na makeup. Aplikátor je silikonový, dá se tedy dobře umýt a tím zamezit usazení bakterií. Vůně gelu mě příjemně překvapila, jelikož nemám ráda vůni tea tree olejíčku. Zde není vůně však tak výrazná, nejspíš díky druhé složce tohoto gelu a to kyselině salicylové. Po nanesení nic necítím a za to dávám velké plus. Gel rychle usychá a dá se překrýt korekterem i makeupem. A to hlavní - ano, funguje. Nanesla jsem URGO na pupínek odpoledne, poté večer před spaním a ráno byl viditelně menší. Další den zmizel úplně a zatím se mi další neobjevil. Rozhodně gel mohu doporučit a jsem nadšená, že jsem spolu s Vámi objevila něco, co funguje, jak slibuje! :)

vybraná testerka | 26.02.2018

Chtělabych moooc poděkovat za možnost testovat tyčinku Urgo Filmogel,přišla v pátek a hned jsem ji večer nanesla na jeden naběhnutý a bolavý pupínek,ráno byl viditelně menší..opravdu úřasná věc,škoda ,že jsem o tom nevěděla dříve určitě doporučím svým kamarádkám...

vybraná testerka | 26.02.2018

Mockrát děkuji za úžasnou možnost tento výrobek otestovat. Do této chvíle jsem si opravdu myslela že není nic, co by na akné mohlo okamžitě zabrat a do druhého dne pomoci. Jaké ale bylo mé překvapení včera ráno. Den předtím, předevčírem večer, než jsem šla spát jsem nanesla na nepěkný pupínek. Včera jsme měli jet na výlet s přáteli a říkala jsem si, že opět na fotkách z výletu budu vypadat hrozně, jako nějaká puberťačka. Říkala jsem si, horší už to být nemůže, tak to risknu a zkusím použít tuto tyčinku, která mi před pár dny přišla na testování. Když jsem se ráno probudila, myslela jsem, že se mi to jen zdá, že špatně vidím, protože to bylo až neuvěřitelné ale za noc pupínek doslova zmizel. Nevím zda je to zázrak ale poprvé, co opravdu něco funguje a ještě tak neuvěřitelně rychle. Nyní si říkám, škoda že jsem to večer s datem a časem nevyfotila a pak ráno, myslím že to by nikdo ani neuvěřil, tak příště až se mě opět objeví, určitě sáhnu po foťáku, protože tohle je opravdový zázrak a já včera ráno byla doslova v šoku a díky tomu jsem se na výletě cítila lépe a více si ho užila. Tímto ještě jednou moc děkuji za tuto možnost si to vyzkoušet, protože kdybych to nezažila na vlastní kůži, nikdy bych tomu neuvěřila. Určitě si urgo budu i nadále kupovat. Děkuji moc

vybraná testerka | 26.02.2018

Moc děkuji,že jsem byla právě já vybrána mezi testerky... Výrobek mě moc potěšil.. Už ho používám asi 3tí den a nestačím se divit.. Tyčinka akné vysuší a akne jak se rychle udělalo,tak zase rychle zmyzne.. Takže za mě určitě DOPORUČUJI... MOC DĚKUJI..:-)

zatím nic.. vše OK :-)

vybraná testerka | 26.02.2018

Byla jsem vybrána jako testerka a děkuji za tuto možnost. Ihned jak jsem balíček dostala, jsem vyzkoušela. Mohu jen vřele doporučit. Urgo Filmogel má praktické balení, výborně se nanáší, ihned zasychá a výsledky se dostavují velice rychle. Hned druhý den po užívání jsem zaznamenala podstatné zlepšení. Určitě budu používat i nadále.

vybraná testerka | 25.02.2018

Děkuji za možnost testování přípravku URGO Filmogel Spots, který jsem začala používat okamžitě po doručení zásilky. Akutní zanícená místa potírám a je vidět, že do rána se postižené místo částečně hojí. Tedy nástup účinku je poměrně rychlý, aplikace přípravku je snadná a praktická.

vybraná testerka | 24.02.2018

Tedy, Urgo mne velice překvapilo. Po večerním namazání podebraných místeček( vyzvedla jsem v pátek odpoledne na poště) se to zahojilo na 90%. Dcerka je velmi spokojená. Škoda, že jsem o něm dřív nevěděla. Doporučuji.

11.01.2023

Nefunguje zbytečně vyhozené peníze takže nedoporučuji

26.12.2022

Má pleť je lepší, je na ni méně pupinku, doporucuji všem vyzkoušet

19.12.2022

Mé pupínky jsou pryč, jsem moc spokojená s tímto produktem

19.12.2022

Je to skvělý. Mé pupínky jsou pryč. Musím doporučit

20.11.2022

Skvělý produkt, opravdu mohu jedině doporučit

Žádný

10.10.2022

Účinný pomáhá s boji proti pupinkum a nečistotami.

30.09.2020

Gel je není vidět a funguje opravdu perfektně , použily jsme já i dcerka a pupínky byly do 2 dnů pryč . Snadné a praktické používání

-

20.08.2019

URGO Filmogel Spots hodnotím velmi dobře, jedná se o nejlepší gel na pupínky, který jsem zatím vyzkoušela. Provedení v peru je opravdu praktické, gel se dobře nanáší a nezabere moc místa v kabelce. Používala jsem ho jen 2-3x denně, až poté, co jsem se vrátila domů z práce, protože při nanesení ráno se mi vůbec neosvědčil. Nanášela jsem jej na opravdu výrazné pupínky, které jsem potřebovala zakrýt, než je URGO Filmogel Spots vyléčí. Vrstva, kterou gel vytvořil, překrytá make-upem nebo korektorem se v průběhu dne začala sloupávat, což nevypadlo zrovna dobře, takže jsem gel používala vždy jen "nadoma", a to se mi tak dařilo méně, než je doporučeno. Přesto jsem již druhý den pozorovala určité zlepšení, pupínky se hojily rychleji a prvotní zarudnutí zmizelo podstatně dřív. Jsem ráda, že jsem tento výrobek mohla vyzkoušet a ostatním ho vřele doporučuji :)

Používala jsem ho jen 2-3x denně, až poté, co jsem se vrátila domů z práce, protože při nanesení ráno se mi vůbec neosvědčil. Nanášela jsem jej na opravdu výrazné pupínky, které jsem potřebovala zakrýt, než je URGO Filmogel Spots vyléčí. Vrstva, kterou gel vytvořil, překrytá make-upem nebo korektorem se v průběhu dne začala sloupávat, což nevypadlo zrovna dobře, takže jsem gel používala vždy jen "nadoma", a to se mi tak dařilo méně, než je doporučeno.

11.01.2019

Od firmy Urgo jsem prozatím znala jen náplasti, proto mě novinka hned zaujala. Často trpím na pupínky, které se rychle zanítí a dlouho trvá, než se vyléčí, proto jsem si tyčinku URGO Filmogel Spots pořídila. Oceňuji, že se vejde do kapsy či kabelky, nosím ji všude s sebou jako první pomoc. Ocenuji silikonový amplikátor se kterým se dobře gel nanáší. Pupínků mám o poznání méně, rychle se hojí.

05.12.2018

URGO Filmogel Spots je skvela mala tycinka,ktera se vejde opravdu vsude.Rychla a snadna amlikace diky silikonovimu hrotu je bezvadna.Rychle pusoby a jeste rychlejzbavi plet od akne.jsem s nim moc spokojena.

22.09.2018

Pupínky mě občas trápí a mohu říct, že dokáží pěkně zkazit den. Nic příjemného to není a každý se jich chce vždy co nejrychleji zbavit. Mohu potvrdit, že URGO Filmogel Spots Na pupínky je skutečně šikovná věcička, kdy po dvou dne po namazání je pokožka znatelně lepší. Zároveň oceňuji, že se tento přípravek vejde perfektně do kabelky a nezabírá příliš mnoho místa, tak je možné si ho vzít kamkoli s sebou. Akorát cena je trošku vyšší, ale tak trošku si připlatím

17.09.2018

Ikdyž nejsem nejmladší pupínky se m často objevuji. Tudíž jsem koukala na recenze co tu jsou, a vyzkušela jsem Urgo filmogel ze začátku jsem cítila menší pálení, spíše nepříjemné nebolí to, ale je to nepříjemné, jinak druhý den jsou byla bez pupínků. Tím pádem mohu řící, že to opravdu funguje.

10.07.2018

URGO Filmogel Spots jsem si koupila na pupínky, ale mám spíš pocit, že po aplikaci se mi akné ještě víc zhoršilo, než aby se hojilo. teď mi stojí na poličce a nepoužívám ho. výhodnou je praktický aplikátor tvaru tužky i to, že množství gelu si řídím sama.

22.06.2018

Báječný výrobek pro všechny, které trápí citlivá pleť a pupínky. Díky inovativnímu aplikátoru je umístění léčivé látky přesné a tedy účinné. Jedinečné složení skvěle vysuší a dezinfikuje postižené místo a urychlí hojení. Mohu doporučit.

01.05.2018

URGO Filmogel Spots Na pupínky skutečně kvalitně poskytuje diskrétní a účinnou péči na zanícené formy akné. Líbí se mi jeho praktické balení a jednoduchá aplikace. Téměř okamžitě člověk cítí účinek gelu na pupínky. Je to šikovný pomocník, který dokáže urychlit hojení. Doporučuji vyzkoušet.

03.04.2018

Chci poděkovat za upozornění na tuto novinku. URGO Fimogel Spots mě zaujala zde na stránkách Bety.cz. Jelikož mě nějaký ten pupínek trápí neustále, rozhodla jsem se ho vyzkoušet. Po aplikaci gelu se pupínek do druhého dne opravdu zklidní a zmenší. Do dvou třech dnů není po pupínku ani stopa. Moc se mi líbí aplikace, že se do gelu nemusí sahat, ale hygienicky se aplikuje přímo z "pera. Za mě plný počet hvězdiček!

21.03.2018

Sám jsem na akné trpěl opravdu hodně, naštěstí s věkem už trochu ustoupilo, ale černé tečky po celém obličeji mi zůstaly. Přípravek URGO Filmogel Spots mi ale opravdu pomohl i od tohoto problému už po prvním týdnu užívání, doporučuji!

20.03.2018

Jelikož mám problematickou pleť a akné. Koupila jsem si URGO filogel spots na pupínky, a nelitovala jsem. Nejvíce se mi hodil v neděli ráno, kdy jsem zjistila, že se mi udělal velký pupínek na čele, bez obav jsem si aplikovala průhledný gel, a pokryla make upem, a musím jen a jen chválit, po pupínku ani stopa. Do dvou dnů zmizel uplně. Jsem velice potěšená.

16.03.2018

Gel je opravdu účinný. Vyzkoušela jsem vše možné, dokonce opravdu drahý krém od lékaře, ale Urgo Filmogel Spots mi zabral na takové ty vřídky, které se klubou, bolí,pálí. Celkově je zklidnil a i když mi nemizeli,alespoň se utlumil jejich růst. tento gel opravdu doporučuji.

Jediné, co mi vadilo, je "film",taková slupka, která na pokožce zůstane, takže se obličej nedá zakrýt korektorem a podobně,ale pokud je člověk doma,nevadí to, zase takový zápor to není.

14.03.2018

Mne nezabral zkoro vubec na me pupinky kuze mne palela a svedela nedalo se to zkoro vydrzet.Navstivila jsem lekare a byla to alergicka reakce na smesici ktera pusobi na mou kuzi zle.Ale asi spatny neni pouziva ho kolegyne z prace a nemuze si ho vynachvalit

14.03.2018

od mládí nemám problematickou plet, žádne pupínky či svedive vyražky, takže vám nemůžu říct zda je tento výrobek vhodný. Na in,ternetu sem četla kladné hodnocení produktu, možná cena je trochu vyššší

12.03.2018

Tento produkt mi vyhovuje zejména proto, že nemám tendenci si na pupínek sahat a strhávat jej. Léčbu urychlí, neštípe, funguje jak má. Urgo jako značku mám ráda jako celek a mají zejména skvělé náplasti nejen na puchýře.

11.03.2018

Mam problematickou plet a temer kazdy den se mi vyloupne novy zaniceny pupinel. Byla jsem z toho nestastna. Kamaradka mi tento pripravek doporucila. Po naneseni pripravku na vymacknuty pupinek to docela palelo, ale na to jsem zvykla i u ostatnich pripravku na akne. Co se tyce ucinku, tak To ucinkuje. Pupinek je max do 2 dnu pryc...

09.03.2018

Přípravek URGO Filmogel Spots Na pupínky je jedinečný. Oceňuji, že je průhledný, není vlastně vůbec vidět, dá se použít bez problémů i pod make-up. Silikonový aplikátor je taky super vychytávka. Po aplikaci trošku štípe, ale pak už jen v klidu hojí. doporučuji.

08.03.2018

Výrobky značky URGO mám moc ráda a často používám. Koupila jsem Filmogel Spots manželovi a zatím je moc spokojený. Velmi jednoduše se nanáší a hojení bylo o něco rychlejší. Za nás určitě doporučujeme :-)

07.03.2018

Jsem nadsena -konecne neco,co zatoci s pupinky. Pomaha a nebo spise urychluje hojeni. Malicko po naneseni pali,ale to se da vydrzet. Prakticke baleni,snadna manipulace,rychly vysledek. Tatjove 3 v 1.

06.03.2018

Od firmy URGO kupuji přípravek na afty a velmi se mi osvědčil i během léčení oparů. Předpokládám, že gel na pupínky bude stejně spolehlivý. Určitě bych si ho v případě potřeby pořídila.

03.03.2018

Tyčinka má hezké a praktické provedení. Gelík se snadno aplikuje a není na kůži po zaschnutí skoro vidět. Zaujala mě silikonová hlavička, která je velmi přijemná na dotek. Doporučila bych tuto tyčinku pro ne moc náročnou pleť s pár pupínky.

01.03.2018

URGO Filmogel Spots jsem neznala, až po přečtení recenzí tady jsem se rozhodla ho koupit a otestovat. Je to rychlý a snadný pomocník na ošetření problematické pleti či akné. Chválím za provedení to se povedlo.

28.02.2018

URGO Filmogel Spots používám často a mohu říct, že je opravdu účinný. Jedná se o průhledný gel v tužce, který se dávkuje jejím otáčením. Po aplikaci se na pupínku vytvoří jemný ochranný film. Někdy gel lehce zaštípe, ale to je známou účinné látky. Opravdu funguje, pupínky jsou menší a mizí!

27.02.2018

Urgo výrobky kupuji v naší lékárně již nějakou dobu a tyčinku jsme s dcerou také rády zkusily. Skutečně přes noc viditelně zacelila a zmenšila pupínek, který by jinak trápil pokožku jistě o několik dní déle. Vysuší okolí pupínky a urychlí hojení a vstřebání díky svému jedinečnému složení. Balení je praktické, nanášení snadné a aplikace přesná.

25.02.2018
Doporučení: 41

URGO Filmogel Spots je rychlý a účinný přípravek na ošetření akné a na problematickou pleť. Moc se mi líbí to provedení, ten nápad dát něco takového do tužky. Tužku, z které sundám víčko, otočím jejím koncem, aby mi gel vylezl, nanesu, kam potřebuji a zase zavřu, aniž by někde tekl pod víčkem nebo jsem ho musela z balení dolovat a vymačkávat

23.02.2018

Tento výrobek si pořídila má kamarádka,která trpí na akné jako já,ale nebyla jsem vybrána mezi testerky.Rozhodně na doporučení kamarádky si ho zakoupím.Dokonale zakryje začínající a již vykoklý pupínek.Neleptá pokožku.Konzistence velice příjemná.Rozhodně vyzkouším

22.02.2018

Produkt poslední záchrany od renomované značky. Pupínek, či zarudnutí se díky zázračné tyčince dá rychle zahojit a hlavně tak nějak zneviditelnit. Nosívám v kabelce a také schovávám v koupelnové skříňce.

22.02.2018
Doporučení: 5

Nebyla mezi vítěznými testerkami, akné netrpím. Je ale fajn, že je Urgo fimogel na trhu. Každý s tímto problémem to ocení, protože přípravek funguje. Mohu říci, že výsledek byl až k neuvěření. Mizí i zarudlé skvrnky na obličeji již během dvou aplikací. Rozhodně doporučuji ! :) Cena je příznivá :)

21.02.2018

URGO Filmogel Spots e skvělá záchrana pro krásnou pleť. I když už nepatřím k nejmladším, tak stále mám akné a těžko se léčí. Naštěstí jsme objevila tento zázrak a už se ho nevzdám. Mě rozhodně vyhovuje a mohu doporučit

nic

21.02.2018

URGO Filmogel Spots je moje tajná zbraň. S pupínky se potýkám často a delší dobu, hlavně tedy na jaře, kdy moje pleť trpí nejvíce. Zkoušela jsem toho dost, ale až Urgo Spots mi pomohlo. Používám delší dobu a vše v pořádku

žádné

20.02.2018

Opravdu produkt který funguje.snadna aplikace, líbí se mi že jej mohu mít kdykoliv u sebe.nevysusuje pleť,pupínky opravdu mizí a je vhodný i pod makeup.za mě velká spokojenost, doporučuji.cena je příznivá

20.02.2018

Tento přípravek je prostě perfektní! Ze začátku jsem mi moc nevěřila a myslela jsem si, že je to zase jen nějaký tah, ale po týdnu používání jsem byla krásně překvapená. Pupínky pomalu mizí včetně začervenání.

nic

20.02.2018

I když jsem nebyla mezi vítěznými testerkami, tak jsem si Urgo fimogel zakoupila sama. Mohu říci, že výsledek byl až k neuvěření, i když tento gel je primárně určen na pupínky, tak mně díky němu zmizely zarudlé skvrnky na obličeji již během dvou aplikací. Rozhodně doporučuji ! :) Cena je příznivá :)

20.02.2018

Jsem přesvědčena, že se jedná o velmi vhodný výrobek v podobě tyčinky, kterou můžeme mít stále u sebe a zmírnit tak problémy nejen s akné, ale i pupínky, které se nečekaně objeví. Jeho funkčnost je perfektní.

20.02.2018

Dobry den. :-) Ac uz nejsem zadna pubertacka, poradne velky pupinek me umi prekvapit vzdycky, kdyz to nejmin potrebuji. Tento vyrobek je dle mineni opravdu skvela vec, protoze je v boji proti pupinku jako jeden z mala opravdu efektivni. Doporucuji. :-)

20.02.2018

Výrobky značky Urgo v lékárnách cíleně vyhledávám a tato tyčinka mě jen upevnila v tom, že dobře dělám. Nežádoucí pupínky a bolístky, když už se udělají, pomáhá šetrně, ale rychle zahojit, zacelit. Šetrné účinné látky a zároveň vysoká účinnost. Snad jen vyšší pořizovací cena.

20.02.2018

Konečně přípravek který opravdu funguje na akné.nevysusuje pleť ,za to jsem velmi vděčný.hoji akné,pomáhá mu předcházet a zabraňuje tvorbě černých teček.za mě velká spokojenost doporučuji,je opravdu účinný

19.02.2018

TESTOVÁNÍ: Konec pupínkům s URGO Filmogel Spots.Tento přípravek obsahuje kyselinu salycilovou,která je velice účinná.Opravdu na akné funguje,mám to vyzkoušeno.Takže jedině doporučuji všem,které akné stále trápí..

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Od pondělí 4. června do neděle 10. června 2024 tě čeká dynamický a vzrušující týden, milý Berane. Připrav se na určitá překvapení a vzrušující příležitosti ve všech oblastech života.Tento týden bys mohl zažít obzvlá&scaro... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat