TESTOVÁNÍ: Konec pupínkům s URGO Filmogel Spots

01.02.2018 | Testování

Problematická pleť a akné netrápí jen dospívající dívky, ale i spoustu dospělých žen. Patříte mezi ně i vy? Pak na ni pusťte URGO Filmogel Spots Na pupínky. Nepřekonatelný přípravek, díky němuž už vás žádný pupínek nezaskočí!


Celkové hodnocení: 86%

Hodnocení: 75 testerek

Doporučeno: 46x


URGO Filmogel Spots Na pupínky poskytuje diskrétní a účinnou péči na zanícené formy akné. Přesvědřit se o tom bude moci 40 z našich testerek!

Unikátní složení pro rychlou pomoc

Přípravek URGO Filmogel Spots Na pupínky je určen na ošetření akné a na problematickou pleť. Díky unikátnímu složení s kyselinou salicylovou (antibakteriální účinky, regulace tvorby mazu, keratolytické účinky) a tea tree oil (antiseptické a antibakteriální účinky, podpora hojení a zklidnění pokožky) urychluje mizení a hojení pupínků. Po aplikaci vytváří transparentní ochranný film – bariéru proti vnějšímu prostředí.

Co všechno nabízí?

  • Rychlou a účinnou pomoc pro problematickou pleť
  • Urychlené mizení a hojení akné
  • Působí proti růstu a šíření bakterie způsobující akné (P. Acnes)
  • Snadnou a přesnou aplikaci pomocí pera se silikonovým hrotem
  • Diskrétní, neviditelnou texturu
  • Vhodný i pod make-up
  • Klinicky ověřený účinek

Cena: 319 Kč

Více informací na www.urgo.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, kdy jim naposledy pupínek kazil plány a jak dlouho již s problematickou pokožkou bojují.
HLASTE SE DO 15. ÚNORA 2018.
Vybrané testerky získají k otestování URGO Filmogel Spots.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 15:06
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
107 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat