TESTOVÁNÍ: Limetkové osvěžení s Feel Eco

30.10.2017 | Testování

Toužíte po jemné očistě svého těla? Máte citlivou pleť, která je náchylná k podráždění? Preferujete přírodní kosmetiku, které nezatěžuje ani pokožku, ani životní prostředí? Pokud jste odpověděla třikrát „ano“, máme pro vás perfektní tip: vyzkoušejte novou generaci koupelové kosmetiky!


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 101 testerek

Doporučeno: 102x


Sprchový gel Feel Eco s vůní limetky a exotického bambusu navozuje stav příjemného osvěžení a hydratace. Pokud tomuto sprchovému gelu zůstanete věrná, každý den vás odmění pocitem přirozeně zvláčněné a hebké pokožky. Obsahuje totiž panthenol a další regenerační a vyživující složky.

V souladu s přírodou

Stejně jako všechny ostatní produkty Feel Eco, i sprchový gel Limetka & Bambus prošel nezávislým dermatologickým testováním. To prokázalo, že má pH optimálně nastavené na 5,5 a že se může pochlubit velmi citlivou formulací. Šetrný je navíc také k přírodě – obsahuje totiž snadno biologicky odbouratelné složky, které nekontaminují čistírny odpadních vod.

Sprchové gely nové generace

V čem se sprchové gely Feel Eco liší od běžně dostupných? Především tím, že zohledňují čím dál vyšší nároky spotřebitelů. Na rozdíl od běžné konkurence neobsahují problematické složky, jako jsou parabeny, silikony, glykoly rizikové konzervanty a syntetické alergeny. Aktivní látky sprchového gelu Feel Eco jsou naopak mimořádně šetrné k pokožce.

Více informací najdete na www.feeleco.cz

Klady:

  • I pro velmi citlivou pokožku
  • Osvěžuje a hydratuje pokožku
  • Šetrný k přírodě
  • Neobsahuje parabeny, silikony, glykoly rizikové konzervanty a syntetické alergeny
  • PH 5,5

Zápory: 

  • Lahvička by mohla mít menší průměr hrdla, aby nevytékalo takové množství gelu.


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

50 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
449 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat